Rokokowa kokota

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

"Policjant do kolegi:
- Nie wiesz przypadkiem co to jest kurtyzana ?
- Nie, ale tam stoi facet wyglądający na profesora, spytaj się go.
Policjant, podchodzi i pyta:
- Przepraszam, czy nie wie pan co to jest kurtyzana?
- To taka rokokowa kokota.
Drugi policjant pyta:
- I co ci powiedział ?
- Eee tam, to jakiś jąkała."
Tak mi się przypomniał ten dowcip jak dziś przeczytałem że Prokuratura umorzyła śledztwo wobec "najgorszej zbrodni IV RP" - podsłuchiwania.
Pamiętam że najgłośniej o tejże "zbrodni" krzyczał Anioł-Graś i pewien Kaczmarek co to był w dwóch osobach (jedna osoba odpowiadała za zbrodnie IV RP a druga usłużnie służyła PO celem obrzucania błotem PiS). Przyznam szczerze że akurat Pan Graś podłuchów się nie powinien obawiać . Ze świecą szukać kogoś kogo by zainteresowało jakim mleczkiem czyścić kafelki czy też która miotła jest lepsza.
No ale słowo się rzekło a nawet wykrzyczało a tu NIC. Ciekawe czy Pan Graś ma w sobie tyle wstydu i kultury by przeprosić tych których tak brzydko i kłamliwie oskarżał.
Wątpię.
Reasumujmy więc :
Pielęgniarki miały być za rządów PiS zagłuszane i odbierano im podpaski a tu NIC. Za to PO chętnie pałuje tych którzy walczą o swoje . W imię prawa. Wtedy prawo nie było najważniejsze....
Podsłuchy jak już pisałem "zbrodnia stanu"- NIC. Za to niektórzy coś przebąkują że ich telefony nabrały dziś dziwnego pogłosu.No ale ktoby tam wierzył im. Wszak teraz żyjemy w Państwie Wolności i Prawa.Prawda?
Policja o 6 rano - kolejna zbrodnia i NIC. Bo po kogo przychodziła Policja o 6 rano za rządów PiS ? No właśnie. A dziś? Zamiast mleczarza może cię spotkać nieprzyjemność aresztowania już za samo bycie przeciw koledze Grzegorza S. Jak trzeba postraszyć dziennikarzy też się wyśle Służby Specjalne....
Brak wolności wypowiedzi -strach przed prawdą. Za PiS najgorsza myślozbrodnia wg. przeróżnych Ż. L. P.M.
A dziś ? Grupa bandytów na Owsikszoł atakuje z nożami wystawę antyaborcyjną a Policja nic nie zauważyła. Żeby było śmieszniej atak można powiązać z organizatorami tzw. Przystanku W. Tuż przed atakiem jeden ze współpracowników Jerzego O. kazał wy...ć wystawie . Mimo że była ona umiejscowiona poza terenem festiwalowym. Tak awolność czupurna. Wolność dla bandyty z nożem byle z odpowiednim sztandarem ?
Wolność 2 - kobieta zostaje skazana za nazwanie pewnych Panów pedałami. (twierdzi że nie nazwała go pedałem ale kto by tam wierzył faszystce) na zapłacenie tymże Panom 19 tys złotych. Dziwne ale nie słyszałem by np, Palikot został skazany na zapłacenie np. 500 tys zł. za nazwanie Prezydenta RP "chamem". Rozumiem że według sedzięgo/sędzi pedał to określenie pejoratywnie najgorsze z najgorszych. Ciekawe jak ja teraz kupię pedał (19 tys poszło) albo i dwa pedały (38 tys) do swojego roweru ?
Taka wolność jaka władza. Taka kurtyzana jaka ....

Brak głosów

Komentarze

a Owsikszoł to impreza autorytet dla milionów Polaków tych co do do Europy się garna a Ty nie, pozdrawiam

#27589

pzdr

antysalon

#27606