PO-chwała matołectwa

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Mówimy Partia Myślimy Lenin - Mówimy Matoł myślimy....("ratunku Policja, ratunku Policja").
Niby wszystko jest jasne, nasz(sic!?) rząd to zbiorowisko nierobów, ćpunów lub zwykłych hohsztaplerów. Nasz(sic?!) rząd jednak ma na usługach ludzi myślących ( i nie myślę tu o guru z hameryki :))))) ) a ci widzą co się dzieje.Lemingostwo przygasło. Są zdezorientowani i zestresowani. Nic nie jest proste jak było. To znaczy jedno jest proste PRECZ Z KACZYZMEM! Wytresowane małpy potrafią wiele sztuczek, wytresowani przez merdia bezmózgowcy potrafią tylko powtarzać słowa pałki. Jedyną ich ostoją staje się śmiech. Ten rechot generowany przez papę Kubusia i jego przypupasów. Tu następuje teraz identyfikacja lemingów. Oni mrugają do siebie oczkami :wiemy że ten rząd to gromada idiotów ale przynajmniej jest śmiesznie. Za Kaczora tak śmiesznie nie będzie.
Jest i dryga strona którą chcą odzyskać tuskoludki : młodzi "prawicowcy".To do nich kierowany był sztubacki dowcip Tuska o guzikach i biustonoszu. Spodobał się im.
Czy PO jest w stanie do wyborów odrobić straty ?
Liczę że nie ale walka idzie na noże. Wczoraj przypadkiem oglądałem film GRACZ z młodym Józefowiczem i naprawdę polecam zobaczenie z pozycji czasu jak służby robią w tym kraju co chcą i wybierają nam kogo chcą.
Tymiński był tylko królikiem doświadczalnym, Kwaśniewski był mocnym uderzeniem, Tusk i Komorowski to zwieńczenie ciężkiej pracy fachowców typu Lesiak, Miodowicz itp.
Tusk, Komorowski, Arabski itp. nie mają wyjścia - MUSZĄ WYGRAĆ. Sprawa Smoleńska może im jeszcze dużo krwi napsuć ale nie mogą jej zostawić.
I choćby byli największymi matołami to i tak ich wybiorą - wczorajsi wyborcy Tymińskiego i Kwaśniewskiego na spółkę z tymi durniami którzy dalej nie chcą wierzyć że Bolek to Wałęsa.
W myśl matołeckiej zasady wybiorą ich bo może być gorzej ale za to będzie śmieszniej....

Tekst napisany pod wpływem moich ostatnich rozmów z lemingami.

Dlaczego dziś nikt nie chce słuchać Kaczmarskiego ?
Bo to nie historia to rzeczywistość...

Lis - o swych widzach matołach

A tu trochę dłuższy kawałek z "debaty" naszych "wielkich d..kratów" :

[http://www.youtube.com/watch?v=2mCbSdFwZJw&feature=related]

RATUNKU POLICJA
[http://www.youtube.com/watch?v=-yT2607JeOA]

Brak głosów