Huhuha nasza zima zła... i tak zwani...

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Jest super w POlsce.
"Polska poczuła siłę, dlatego otwarła się na Rosję" - jak powiedział nasz Platformiany antyCecero - Sikorski.
Oj siłę poczuła PO-lska wielką. Tak wielką że 17 września(ciekawa data nie ?) PO-lska prokuratura zatrzymała na żądanie sowietów przedstawiciela czeczeńskiego Zakajewa Ahmeda.
Przeróżne Cioski i insze mundrale zastanawiają się na antenach różnych stacji po co to się stało i zwyczajnie udają głupa.
No bo nie wierzę że ludzie interesujący się polityką nie wiedzą że 15 września wylecieli do Moskwy wiceministrowie gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska i Marcin Korolec oraz przedstawiciel Komisji Europejskiej - szef dyrekcji generalnej ds. energii Philip Lowe aby ustalić nasze poddaństwo gazowe wobec Rosji na następne 30 lat.
No to znaczy wiceministry po to polecieli a Pan Lowe i KE chce nas z tego podobno wybronić (sic!!!!)?
Potrzeba więc było tuskwejbinom jakiejś zasłony dymnej i ta się znalazła.O to tzw. dziennikarze oraz tzw. politycy mają o czym dyskutować zamiast przejmować się naszą rosnącą zależnością wobec sowietów.
Ale kto o tym wie - wszak Pawlak specjalnie został w kraju żeby nikt niczego nie zauważył...

Platforma poparła Karnowskiego. Co tu więcej pisać. Miro, Zbycho, Rycho, Karnowski, Burmistrz z Helu. Po wyborach samorządowych dopiero zacznie się byznes. Dług publiczny to przy tym będzie betka.

CBA zainteresowało się Panią Lidią Staroń z PO. Ooooo jaka fajna partia co zwalcza we własnych szeregach.
Zwalcza ale co? Najpierw CBA zainteresowało się Burakiem z Lublina bo za bardzo urósł wobec premiera teraz zaś Panią Staroń która w ramach PO chciała zwalczać nepotyzm tej partii i próby ustawiania ustaw za pieniądze czynione przez członków PO w sejmie.
Tak to CBA staje się w rękach PO tym o co było niesłusznie wcześniej oskarżane - policją polityczną ale już PO i Tuska. Oczywiście tak zwani dziennikarze tego nie zauważą. Kasa misiu kasa się liczy.

Jakiś tak zwany dziennikarz napisał tuż przed wylotem naszych ministrów do Moskwy ze jak Polska nie podpisze z Gazpromem nowej umowy to w październiku zabraknie nam gazu.
No nie wiem . Jak nam tłumaczono od zawsze Polska ma przygotowane rezerwy na 3 m-ce zimowe a tu w miesiąc zabraknie ?
Tak to nasza razwiedka sowiecka ze strachu że się nie uda nas uwalić umową wali już łbem po bandzie. Tak się boją że ich Komisja Europejska przytnie? Jak tak się stanie to Pan Lowe musi uważać jak będzie wracał na mgłę no i na miejscu na zatrute grzybki... zatrute ołowiem. Ruscy nie odpuszczą swej pticy. (Kura nie ptica, Polsza nie zagranica)

A nasz "ochroniarz żyrandola" (OŻ) a to dożynki a to otworzy jakąś dróżkę a wychla w Gdańsku z Wałęsą półbasa. Prezydent na miarę swych wyborców....
A przepiękna żona OŻ-ta wybiera się do Smoleńska na wycieczkę krajoznawczą. Pewnie OŻ-owi jakąś pamiątkę przywiezie: kawałek skrzydła albo manetkę gazu...

Tak swoją drogą ŻADNA kara nie spotkała kłamczuchy Kopaczowej za jej obrzydliwe kłamstwa. Za to za wierną służbę Tuskowi ma zostać wice w PO. Pracuj a garb ci sam urośnie. Kłam a będziesz kimś w PO.

Tak przypomniał mi w związku z Panią K. dowcip jak do lekarza psychiatry zgłasza się pacjent :
- Panie doktorze co mam robić : co innego myślę , co innego mówię i co innego robię ?
- Niech Pan wstąpi do Platformy Obywatelskiej - odpowiada Pan doktor.

_____________________

Gdy słucham tej piosenki widzę zdjęcia ze Smoleńska przed oczami :

Brak głosów

Komentarze

a póŻniej w razie czego sa zaprzyjażnieni lekarze, którzy żółte papiery wydadza i tak uniknie sie oskarzeń prokuraorskich, bo przecież głupi nie wie co czyni

tak uczynili przygłupem poprzedniego prezydenta Dabrowy Górniczej /SLD/ - korupcjonistę
oskarzeń uniknęł a w nagrode dostał prezesyre ALBA - spólka oczyszczania miasta
bo głupek może być prezesem ale nie można mu postawic zarzutów

oby żylo się lepiej złodziejom wszelkiej maści!

#87076