Fakty, Haki i Fucki

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Jaka jest różnica między dzielnym wojakiem Szwejkiem a Tuskiem ?
Dzielny wojak Szwejk był cwaniakiem a udawał głupka a Tusk?.... Nie służył w austryjackiej armii.
PO to partia ludzi niezbyt mądrych na których głosują niezbyt mądrzy. Wszak nikt nie lubi gdy ktoś jest od niego mądrzejszy.
No ale PO ma doradców. Co prawda są to doradcy tylko od PR a nie od rządzenia (co widać po naszej gospodarce) ale zawszeć ci to ale zawszeć.
No i doradcy PO wymyślili - HAKI. Znaczy nie wymyślili bo haki istniały zawsze ale ONI podnieśli je do rangi diabolicznego zła. Haki są złe - grzmią dziennikarze reżimu Tuska. Haki są - niedobre dukają swe esesmesy członki PO.
Nikt jednak nie tłumaczy co to są HAKI. To znaczy organ PO NIUSIK POLSKA wytłumaczył to, tym idiotą którzy jeszcze czytają to pisemko ale kto to czyta.
Podobno wg. sfory medialnej HAKI to są informacje które uderzają w rządzacych a te informacje które są niewygodne dla opozycji to po prostu informacje.
Hakiem więc jest info że Radek S. lubi Białoruś a białorusinów w szczególności. Hakiem jest że Komorowski lubi agentów a agentów WSI w szczególności. Hakiem będzie każda informacja która uderza w PO.
Tak to PR PO - HAK zamienia na FUCK.
A PiS ? A PiS się tłumaczy próbuje rozmawiać. A po co ? Trzeba z grubej rury wywalić że jeden z chcących zostać prezydentem zachowuje się jak impresario coby nie powiedzieć agent pewnego zagranicznego dyktatusia a drugi zachowuje się jakby go do służb coś przyspawało.
Przejmować się słowem HAK? A walnąć z grubej rury co myślimy o tym całym PO i jej władcach. Że dziennikarze zaatakują. A co robią teraz? Wszak 90 % dziennikarzy pism wielkonadkładowych szmaci się aż miło.
Dajcie jakiegoś ciekawego "haka" o Bronku albo Radku. Oni i tak nazwą to hakiem ja nazwę to normalną informacja.

Brak głosów

Komentarze

Oczywiście, że wszyscy w Polsce wiedzią co to są haki, i znają różnice między informacja dobra i zlą, każdy woli dobrą! Manipulacja informacja i pytaniami sondażowymi na zamówienie, robi wodę z mózgu spoleczeństwu. Dopóki te praktyki, nie zostana kategorycznie zakazane, sondaże w Polsce będą sugestią, iluzją i inymi znanymi psychologicznymi sztuczkami, oglaszać wszem i wobec, że Na PO glosuje 99% spoleczeństwa a ty durniu, jesteś jedyny osamotniony, przegrany!!! Przeciez mafia rzadzi Polską, Tusk marionetka oligarchow, zachlysnąl sie wladza jak Marcinkiewicz, media z Mchnikowszczyzną, grupy wzmacniające, zastraszające o charakterze zbrojnym. Kompromitowanie na kadym kroku slużb specjalnych, wciąganie tych sluzb do ukladu. Kim jest w tym ukladzie spoleczeństwo, to proste, żeby byla grupa przestepcza to musi byc ofiara i to jest odpowiedź!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#49145

by wytrącić im oręż z rąk. Tłumaczyć wciąż i wciąż, że: hak- Komorowski i WSI
hak- Sikorski inwigilowany przez byłego z WSI itd.
Każda podobna informacja w nawiasie powinna mieć HAK.
Drzewiecki od wielu lat znał Sobiesiaka ( hak).
Graś cieciem (hak).
Wszyscy mamy haki na: Drzewieckiego, Chlebowskiego, Grasia, Tuska, Sekułę, całą ferajnę, bo wiemy coraz więcej o nich i ich geszeftach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#49146