Brutale z Platformy Obywatelskiej

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

PO od czasu "wypadku" który oddał im pełnię władzy bez wyborów "walczy" z brutalizacją kampanii wyborczej. Apele, masówki, TVN, GW wszyscy i jednym głosem proszę , żądają i tłumaczą że ta kampanii musi być mniej brutalna. W tym celu główny trefniś Tuska i jego wielki admirator (a w swoim czasie członek sztabu wyborczego) nakręca klipuś wyszydzający zmarłego prezydenta. Jak widać brutalizacja PO a brutalizacja właściwa to właściwie nie to samo.

Dziś Pani Śledzińska-Katarasińska - osoba znana z tego że wysmażyła taką ustawę medialną że NIKT jej nie chciał poprzeć postanowiła w ramach walki z brutalizacją postraszyć córkę zmarłego prezydenta Martę Kaczyńską za to że ta chce poprzeć brata swego ojca. Jak wiadomo jedyną mądrą rzeczą którą Pani Marta mogłaby zrobić to poprzeć Bronisława z Kasztanką i to bez względu na to że Arabski dał jeden samolot, Klich dał zgodę a całe PO dało d...y. Dziennikarze jak zawsze łyknęli to bez zamykania powiek ze wstydu. Wszak nie jest to w żaden sposób brutalne jak przedstawicielka PO atakuję córkę ofiary ich "wypadku".

Jeszcze wczoraj naczelna owca (nie chcę używać męskiej nazwy owcy) PO - Schetyna w ramach walki z brutalizacją poprosił aby partie opozycyjne zrezygnowały z plakatów na ulicach. Jak wiadomo PO plakaty nie są niezbędne gdyż mają na ten przykład TVN i jej mutację urbanowską TVN24 a w niej walczących z brutalizacją Miecugowów ze Szkłem Kontaktowym a także Szymusiów i Kubusiów. Mają też GieWu z Michnikiem i "Kanał" krakowski z Wajdą a także TOK FM czyli najmniej brutalną stacją na świecie, przynajmniej na wschód od nas. Mają też swój rząd i swojego marszałka co się rozsiada po pałacach na nie swoim miejscu. Po co więc im plakaty ?
Dziś PO ogłosiło małobrutalnie że już ma 500 tyś podpisów i wygra w cuglach. Tak wiemy Hitler też mamił swych SS..ynów że ma WUNDERWAFFE.

PO na spółkę z rozkochanymi w Rosji SLD i innymi wzywa małobrutalnie abyśmy zamknęli ryje i przestali dywagować kto spowodował ten "wypadek". Podobnież nie służy to poprawie stosunków z Rosją. Ja tam nie wiem jakie Donald Tusk ma stosunki z Putinem ale myślę że są one jakieś niezdrowe. Jeśli Premier rządu RP mówi nam że nie poprosi Rosjan o zgodę na międzynarodowe śledztwo bo boi się Rosji to widać że te stosunki są takie trochę SADO-MASO.

Główny mędrzec PO : Wałęsa znów obraził się na Solidarność bo go nie słucha. Mędrzec uspokojony przejęciem przez PO IPN tak się rozszalał.

Dziś NIUS dnia - Pitera po dorszu za 7,8 zł. znalazła pracownika który pracuje u Beaty Kępy a Pani Beata nie zgłosiła tego Pani minister od spraw korupcji. Pani Pitera nie zna Zbysia, Mira i Grzecha chce jednak wiedzieć kto pracuje u posła PiS. Afera niebywała prawda ? I to ma uzasadniać trzymanie urzędnika za kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Ale PO jest bogate - naszym kosztem.

Kolejna afera - gość bez papierów technicznych zbudował kilkanaście kilometrów autostrady, kilka mostów i kilkanaście objazdów I WSZYSTKO SIĘ TRZYMA. A PO mająca takich "wykształconych fachowców" tak postawiła budżet na głowie że minister Rostowski musi się prosić NBP o 3 mld zł. bo mu na benzynę na kampanię Komorowskiego zabraknie - to nie dziwię się że i z plakatów chcą rezygnować :).

Obejrzałem na YOUTUBIE : SOLIDARNI 2010 i już wiem skąd ta gebelsowska nagonka.
Adam Michnik musiał mieć naprawdę zdrowe rozwolnienie umysłowe po usłyszeniu w TVP że JEGO Gaz.Wyb. zalega w kioskach a normalne gazety rozchodzą się jak świeże bułki.
Część mend dziennikarskich musiało mieć mokre gacie jak usłyszeli tą nienawiść do nich za uporczywe kłamanie o Prezydencie.
A cała reszta musiała się czuć głupio.

Teraz wyciągają infa że był tam JEDEN aktor i się wypowiadał co dyskwalifikuje film.
Bzdurne nie ? Ale czego wymagać od gości w stylu Kutza który wieszał psy na Bareji (swoim koledze z filmówki) pisząc o niskim "poziomie artystycznym twórczości Barei" (wikipedia). Chyba teraz już wiecie dlaczego Kutz jest w PO ?

Polecam obejrzenie filmu.

Gdzieś przeczytałem że podobnież po małobrutalanym wyskoku Wajdy na temat NIE DLA KACZORA NA WAWELU ktoś napisał Wajdzie - "Andrzej nie martw się tam jest jeszcze dużo miejsca dla Ciebie też starczy".
I to chyba podsumowuje KULTURĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

Brak głosów

Komentarze

Sukcesy PO w manipulowaniu katastrofą wynikają z umocowania psychiatry na stolcu ministra MON.Wszak idiotów w wojsku mamy dostatek ,a doktór od czubów najlepiej wytłumaczy :wicie, rozumicie(Kto najlepiej dogada się z debilem jak nie psychiatra-bez praktyki ale z dyplomem).Jest mały dylemacik lotnicy wraz z rodzinami chyba powiedzieli :dość.Dość poniewierania poległych lotników.Niby 3 Rodziny ,a głosów oburzenia wiele. Nie pozwólmy by ubecka sfołocz dla zamaskowania swej zbrodni pluła na polskich żołnierzy. 

 Proszę wybaczyć,to z głupoty

Vote up!
0
Vote down!
0
#57385

jątrzą od czasu katastrofy, a przecież maja wszystko IPN, NBP, ale prezydenta nie o ile Polacy się obudzą z pełowskiego letargu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#57392

staryk TV POINFORMOWALA ZE BEDA WIADOMOSCI O KATASTROFIE.POKAZUJA ico siee dzieje?Na salce wypelnionej jak tramwaj w godzinach szczytu znajduje sie cala smietanka,lacznie z ministrami i wysokimi ranga wojskowymi.Ilu pokazalo swoje twarze?Co stwierdzaja?ZE WIEDZA TYLKO TYLE ZE MAJA PLECY W TYLE.Takiej sztuki to i nasi wspaniali rezysezy by nie wymyslili.TO SIE POWTARZA WIELOKROTNIE KIEDY DO JAKIEJS BLACHEJ ,LUB POWARZNEJ SPRAWY POWOLYWANE JEST GRONO EKSPERTOW .RAZ30 RAZ 50-CIU WRAZ Z SLZBAMI POMOCNICZYMI.I TO POKAZUJE JAKIE MAMY TROSKLIWE panstwo i urzedy.Bezdennej glupoty a i celowego dzialania nie mozna wykluczyc.Jedno pytanie:CZY NORMALNY CZLOWIEK UCZESTNICZYL BY W TAKIEJ SZOPCE? JAbym sie schowal do wychodka.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#57408