Zakładamy Nową Partię

Obrazek użytkownika circ
Kraj

Partia bezprogramowa "333". Kontrrewolucja!

Partia "333" jest programowo bezprogramowa i bezstatutowa. Nie będzie żadnej ideologi. Ideologie muszą odejść, a my wrócić do samych siebie po 400 latach bełkotu filozofów. Ideologię zastąpi modlitwa-wewnętrzna rozmowa z królem. Wrócimy do zerwanej tradycji i ciągłości duchowej monarchii.

"Partia" słuzyć ma likwidacji systemu partyjnego w Polsce, zmianie Konstytucji, likwidacji ustroju i wszelkich etykietek, zmianie systemu państwa, likwidacji prawa i zastapieniu go krótkim, ograniczonym do zasad i opartym na porządku objawionym. Ograniczeniu i uproszeniu administracji, oddaniu narodowi władzy i wyborze Chrystusa na naszego duchowego i ziemskiego króla. Dworem króla zostaną Jemu wierni i oni stworzą Pierwszą Radę Państwa. Kościół zaprosimy do współpracy i zwrócimy mu duchową władzę. Ziemię oddamy chętnym, dawnym właścicielom przywrócimy utracone majątki. Będziemy goli, ale weseli. Ustanowimy nową monetę opartą na zaufaniu. Naszym kapitałem będzie miłość nieobłudna i roztropne zaufanie. Puścimy rządzący proletariat w skarpetkach, niech będzie taki jak my. Zaczynamy od zera. Miarą godności w państwie będzie szlachectwo ducha, nie sukces na rynku.

Do partii mogą wejść niewierzący i cudzoziemcy, ale nie wrogowie Kościoła, Boga i Polski. Język też zmienimy, Odejdzie słowo "partia" i zastąpi go słowo patria. Łacina do szkół, teologia na uniwersytety.

Państwo tym samym uszanuje Boga i naszą wolność, odda nam ją i to wszystko, co nam ukradło.
Historia narodu zydowskiego związana jest z Bogiem Jahwe
i tak historia narodu Polskiego związana jest z Maryją i Jej Synem, to wielki pochód Maryi przez Polskę głoszący Prawdę Syna, przez zagajniki i pola, gdzie nieustannie wchodziła w historię przemawiając do najmniejszych, pasterzy, mnichów, najcichszych, tak jak do Mojżesza, Dawida, Abrahama którzy byli pasterzami, ubogimi, sługami. Ona przygotowała nas na przyjście duchowe Syna, który mówił do św. Faustyny i Celakownej i do wielu innych."Tego kraju, tego Narodu, ile razy będzie się do mnie uciekał, nigdy nie opuszczę, ale obronię i do swego serca przygarnę [...]. Ja to będę królowała memu Narodowi na wieki ."-Maryja w przepowiedni licheńskiej.

I ta historia Polski, to appendix do Biblii, ukrywany przed ludzkością przez szatana władającego tym światem.

Historia Polski MUSI być napisana od nowa i objawiona światu, by poprowadzić go ku nowym czasom.

Na listy wyborcze zapiszemy każdego porządnego człowieka, który się zgłosi.

Udział w wyborach zasponsorują nam związki polonijne, które o to poprosimy.

Demontaż systemu będzie trwał powoli, ale sukcesywnie. Potrzebujemy do tego bezwględnej większości głosów w wyborach i zaufania.

Ja będę matką założycielką, ale służbę/władzę weżmiecie wy.

Kto się zgłasza.

Brak głosów

Komentarze

Zgłosili się sami uczciwi i porządni. W tym sześciu Napoleonów Bonaparte i chyba trzech, co mówią, że nazywają się Tomasz Wołek.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#160418

uwolnijcie się od lewactwa.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160421

Deklaracja ideowa
Jak się zgłaszać, to się zgłaszać
Byle szybko byle prędko,
Skupiać się, a nie rozpraszać
Akces dawać każdą ręką.

Jak wstępować, to wstępować
To tak jakby w uniesieniu,
Bez oporów, zahamowań
Bliźni z bliźnim i bliźniemu.

Jak się łączyć to się łączyć
W jeden nurt i falę jedną,
Jednoznacznie deklarować
Ramię w ramię, gęba z gębą.

Jak mustrować, to mustrować
Byle dużo byle hurtem,
Foka stawiać, grot refować
I nie rzygać mi na burtę.

http://circ.nowyekran.pl/post/15148,zakladamy-nowa-partie

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160422

..... no tak, Tworki już mamy, teraz jeszcze ze trzy Szpitale "specjalnej troski "... Specjalna sala dla piłkarzy -Donaldino Band , oby nie w tym Smoczym Grodzie..
może Kobierzyn ich przyjmie ??
pozdawiam, śliczna Mniszko !!

Vote up!
0
Vote down!
0
#160426

Co symbolizować ma nazwa "333"?

Vote up!
0
Vote down!
0
#160428

W 13 rozdziale Apokalipsy jest napisane: «Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: 666.»
Maryja - w orędziu z 17 czerwca 1989 - wyjaśniła także i ten trudny do zrozumienia tekst Księgi Objawienia: «Dzięki rozumowi oświeconemu światłością Bożej Mądrości można odczytać z liczby 666 imię człowieka: imię wskazane przez tę cyfrę - to antychryst. (...) Przeliczcie teraz jego liczbę 666 dla zrozumienia, w jaki sposób wskazuje ona na imię człowieka - mówi dalej Maryja. - Liczba 333 oznacza Boskość. Lucyfer zaś - z powodu pychy - buntuje się przeciwko Bogu, ponieważ siebie chce wynieść ponad Boga. 333 to liczba wskazująca na tajemnicę Boga. Ten zaś, kto chce umieścić siebie ponad Bogiem, nosi znak 666. Liczba ta oznacza zatem Lucyfera, szatana, czyli tego, który powstaje przeciwko Chrystusowi - antychrysta. 333 wskazane jeden raz, czyli przez 1, wyraża tajemnicę jedności Boga. 333 ukazane dwa razy, czyli przez 2, oznacza dwie natury: naturę Boską i naturę ludzką - zjednoczone w Boskiej Osobie Jezusa Chrystusa. 333 wskazane trzy razy, tzn. przez 3, oznacza tajemnicę Trzech Osób Boskich, czyli wyraża tajemnicę Przenajświętszej Trójcy. Tak więc liczba 333 - przedstawiona jeden, dwa i trzy razy - wyraża podstawowe tajemnice wiary katolickiej: jedność i trójosobowość Boga oraz wcielenie, mękę, śmierć i zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Cyfra 333 oznacza Boskość, natomiast liczba 666 wskazuje zawsze na tego, kto chce siebie postawić ponad Bogiem».

więcej tu
http://www.voxdomini.com.pl/gob_opr/gant01.html

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160434

czyli stawiacie na równi z Bogiem ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#160436

ODLOT

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#161422

do żadnej sekty nie wstępuję.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#160429

To znaczy kto konkretnie??

Moja prywatna opinia - na pół roku przed wyborami postulat tworzenia nowego ugrupowania ma charakter zdecydowanie destrukcyjny - jak mój tok rozumowania jest niejasny to usciślę!

Ale jeżeli nawet, to jakiego wyniku w wyborach oczekujecie i jaką rolę planujecie na scenie politycznej Polski?

Na jaki elektorat jesteście "stargetowani"? odbierzecie głosy poskomunistom z SLD, różowym "biznesmanom" z PO, osłabicie PiS, powołacie nową partię "ludową" na gruzach PSL i Samoobrony, przyciągniecie czymś małe ugrupowania i wchłoniecie ich do koalicji wyborczej, zagospodarujecie jakim cudem tych zniechęconych, milczących, niezainteresowanych??

Czy formuła "hezbollachu" ma wogóle szanse powodzenia w Polsce??

Meże te pytania są niewygodne, ale jeżeli ten "manifest" to nie żart, to proszę o udzielenie odpowiedzi.

pozdrawiam!

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#160435

Twoje pytania są ze starego świata, jak się do nich zniżę, utopię się w szambie.

Ja myślę nowym. Mam wizję nowego, które nie jest styczne ze starym.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160437

 

Kto? Związek Narodowy Polski

circ, 22 maj, 2011 - 14:54

Twoje pytania są ze starego świata, jak się do nich zniżę, utopię się w szambie.

Ja myślę nowym. Mam wizję nowego, które nie jest styczne ze starym.

 Odlot ciri nastąpił. Jak biedulko chcesz mieć styczność z nami, ty tam wysoko, a my tu tak nisko i blisko szamba? Znowu wprowadzicie rozdawnictwo kodów?

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#160440

Ciri była długo po mnie, nie wiem czy celowo wzięła podobny nick, ale sprawa jest symboliczna, bo ona trzyma z "Alefem" ezoterykiem ze służb.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160442

"Partia" bez programu, módlmy się, startujemy od zera itd - czytałem kilka razy i jak na mój gust to się kupy nie trzyma - Polska do likwidacji, państwo ma zastąpić jakiś związek wyznaniowy? czy to państwo ma być wyznaniowe, czyli wypowiadacie Watykanowi konkordat i proklamujecie państwo wyznaniowe - taka "dżamahiria przywiślańska"?

Przyznam że po lekturze kilku wątków na nE powyższe jeszcze bardziej mnie dziwi - tam chyba byłaś w gronie nawołujących do tworzenia nowej partii w sensie jak najbardziej osadzonym w realiach gry politycznej - sponsor, nabór, kampania itd

BTW - ZNP robi taką voltę i nawołuje do odwrotu od PiS przed samymi wyborami?

Może nie jestem na bieżąco, ale tak mnie to dziwi i niepokoi że chyba napiszę do znajomych w Chicago i zapytam jaka tam sytuacja - przecie oni mocno PiS wspierali jeszcze niedawno!

Prosta dychotomia - stać po stronie Boga a nie Szatana? no zgoda, ale przyjmując wsparcie finansowe z zagranicy dobrze by było na 100% się upewnić czy czasem to nie jakaś ręka "szatańska" te dolary wciska do kieszonki...

Pozdrawiam!  

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#160490

Związek Narodowy Polski jest wprawdzie przewodzony przez Pana Franka Spulę -Pan ten ma problem z samookreśleniem się-ale ludzie ,którzy należą do tej organizacji nigdy nie pozwolą aby przyczynić się do rozbicia środowiska PIS-u.
Pani Circ nie była przeciwko pomysłowi ŁŁ,tamto nie wyszło,więc teraz próbuje znowu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#160532

Odcinam się od partyjniactwa i służb.
Kaczyński walczy z Układem, więc musi się z nimi układać.

My musimy budować na nowym, z ludzi zwyczajnych, ponad tym wszystkim. Odciąć się całkowicie od myślenia, które nam usiłują narzucić.

My, naród jesteśmy silni, poprze nas Watykan, O. Rydzyk, sąsiedzi i Bóg. Poprą narody świata, bo Prawda jest z nami.

Spójrz na Madryt, kolejna lewacka rewolucja z lewackimi hasłami. Znow ich władza oszuka.

My musimy budować na tym, co głęboko nasze, na duchu.Różnimy się od nich wszystkim.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160445

Przesadziłaś tak jak Lesio - schlebiam mu, bo raczej zadaniowcy - z długopisem z kutasikiem i plastikową plakietką w klapie. Prawda nie potrzebuje sztafażu, bo ma najwyższą moc sprawczą. A teraz powtórzę kawałek z postu bu-dzina, który mi zapadł w pamięć.

[...]prawda jest bytem który się sam organizuje podczs gdy kłamstwa trzeba cały czas organizować wielkim wysiłkiem i nasza odwaga wgłoszeniu prawdy jest najlepszym katalizatorem rozbijającym kłamstwo i zmuszającym ONYCH do wkładania jeszcze większej energii w organizowanie kłamstwa. W końcu się im to wszystko rozsypie, bo nie mają nieskończonych zasobów. Niestety to wszystko kosztuje, ale coż zrobić.

I stąd sponsor PZN, ale nie przypuszczałem, że nauczyciele maja tyle pieniędzy. :)))
Swoją drogą to chłopcy mają ograniczoną inwencję, bo było już PJN i olśniło mnie skąd wzięła sie nazwa tej partii 333. LOL

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#160448

//[...]prawda jest bytem który się sam organizuje podczs gdy kłamstwa trzeba cały czas organizować wielkim wysiłkiem//

no i właśnie prawda się organizuje.
Nie musisz ufać, mozesz nie wchodzić.
Nie mamy czasu na maruderów i niewiernych Tomaszów.
Polska jest jedna, nie dwupartyjna, i Ona nie ma czasu.

Mam dość kłótni w mojej rodzinie, kto za PIS, kto za PO. Te podziały są niejasne. Od trzech lat nie spędzamy razem Wigilii z tego powodu. Do tego nas partyjniactwo doprowadziło.
Jedyny istotny podział to Bóg i szatan.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160475

[...] Mam dość kłótni w mojej rodzinie, kto za PIS, kto za PO. Te podziały są niejasne. Od trzech lat nie spędzamy razem Wigilii z tego powodu. Do tego nas partyjniactwo doprowadziło.

8[ Rozumiem, że to figura retoryczna rodem z 'salonu', mająca wzmocnić argumentację.
U mnie różnie bywa, ale o partie nigdy się nie pogniewaliśmy na amen, a na spotkania przy świątecznym stole zawieramy rozejm polityczny i już, bo partyjniactwo w rodzinie, i to bez opłacania, to po raz drugi 8[
Zamiast zakładać partię/nie-partię, to nie lepiej porozmawiać. Wróci spokój, a kosztuje to tylko trochę czasu i niewiele pieniędzy, ot herbata i ciasto, które możesz sama upiec.

Gdybyś pozostawiła post bez drugiego akapitu, to bym powiedział: może wyniknie z tego coś ciekawego. A tak, to poczekam.

Względem nE wiedziałem sporo, znałem przyrzeczenia twórców, a po wystartowaniu z wersją próbną zobaczyłem, że to nie to, czemu dałem wyraz w mailu do ŁŁ. I co? Sporo rzeczy trafnie oceniłem, ale polityka w nE zaskoczyła mnie, ale nadal uważam, że to było rozpoznanie bojem (zbyt prostacko to zrealizowano) i zadania postawione przed nE zostaną nam dopiero objawione.

Pozdrawiam i doceniam spokój Aśćki

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#160484

Jestem blogerką i pisze gdzie się da. Do Niepoprawnych też mam wiele ale.
Utożsamianie blogera z miejscem gdzie pisze, jest bardzo prymitywnym lemingizmem i wróży wieczne głosowania na Bolków.
To samo z ludźmi w partiach, oni są jak blogerzy na blogach, zmuszeni być wśród ludzi, z którymi im nie po drodze, ale nie mają gdzie, bo lider dogadał się z Układem i rzundzi "niepodzielnie".

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160512

Kto: my?
Czy "Wam", przypadkiem, "się sufit na głowę nie spadł"?
Czy w niedzielę wszystkie okoliczne apteki pozamykali?
Czy Ty masz jakiś dystans do tego co piszesz?
Co ma oznaczać Twój awatar?
To:?
Ew. Łukasza 8, 26-39:
(30) A Jezus zapytał go: Jak ci na imię? On odpowiedział: Legion, bo wiele złych duchów weszło w niego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160501

http://niepoprawni.pl/blog/34/hierarchia-i-ochlokracja-sluchajcie-legionisci

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160510

Proponuję lekturę: Waldemar Łysiak w niełysiakowej bardzo książce "Ostatnia kohorta". Obym się mylił.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160513

Mam pretensję, że kaleczysz Grechutę.
Matko Założycielko.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160516

1. "Partia bezprogramowa", a zaraz potem wykrzyknik "Kontrrewolucja!". Czyli program jednak jest.

2. "Nie będzie żadnej ideologii" - patrz: "Kontrrewolucja!". Poza tym cała reszta tekstu to zarówno ideologia jak i program (nie wartościuję jego sensowności).

3." "Partia" służyć ma likwidacji systemu partyjnego w Polsce," - czyli tworzy Pani monopartię.

4. "zmianie Konstytucji, likwidacji ustroju" - zmiana konstytucji oznacza zmianę ustroju a nie jego likwidację.

5." zmianie systemu państwa" - czyli zmianie ustroju. Ustrój to system państwa.

6. "likwidacji prawa i zastąpieniu go krótkim, ograniczonym do zasad i opartym na porządku objawionym" - a więc nie likwidacja, tylko zmiana prawa. Radykalna, ale zmiana.

7. "Dworem króla zostaną Jemu wierni i oni stworzą Pierwszą Radę Państwa." - czyli kolegialna Głowa Państwa, pomysł rodem z rewolucji francuskiej, tyle że z odniesieniem do Chrystusa - nadmienia Pani czasem, że Kościół to wspólnota grzeszników - słusznie, ale proszę wyciągnąć z tego wnioski...

8." Kościół zaprosimy do współpracy i zwrócimy mu duchową władzę." - jak "duchowa władza" to już nie "współpraca" tylko dyktat. A poza tym patrz:  "Kościół to wspólnota grzeszników - słusznie, ale proszę wyciągnąć z tego wnioski..."

9. "Ziemię oddamy chętnym, dawnym właścicielom przywrócimy utracone majątki." - słusznie, tyle wolności ile własności. Ale co z obrotem handlowym ziemią?

10. "Będziemy goli, ale weseli." - a co z tymi, którzy wolą być odziani i smutni? Poza tym, skoro ma być ziemia dla chętnych, to skąd ci "goli"? Jak wielki obszar "wesołej nędzy" Pani przewiduje?

11. "Ustanowimy nową monetę opartą na zaufaniu." - czyli pieniądz fiducjarny. On już funkcjonuje. Papierowe świstki i impulsy elektroniczne zwane pieniądzem są warte tyle, ile wiara ludzi w ich wartość. Gdy wiara ludzi w tę wartość pada, to następuje kryzys gospodarczy.

12. "Odejdzie słowo "partia" i zastąpi go słowo patria" - czyli ogólnonarodowa monopartia uczyniona przez orwellowski zabieg językowy, który Pani proponuje "partią" czyli Ojczyzną.

13. Mistyczne wtręty pozostawiam bez komentarza, nie jestem kompetentny - może z jednym wyjątkiem: kojarzy mi się to z pseudokatolickim sekciarstwem a la Towiański.

14. "Na listy wyborcze zapiszemy każdego porządnego człowieka, który się zgłosi." - kto będzie o tym decydował? Czy Kościół będący, przypomnę, wspólnotą ludzi grzesznych (i, dodam, omylnych)?

15. "Udział w wyborach zasponsorują nam związki polonijne, które o to poprosimy." - proszę najpierw poprosić...

16. "Demontaż systemu będzie trwał powoli, ale sukcesywnie. Potrzebujemy do tego bezwględnej większości głosów w wyborach i zaufania." - jak ma Pani zamiar pozyskać to zaufanie? Bo ludziska jakieś takie nieufne...

17. "Ja będę matką założycielką, ale służbę/władzę weżmiecie wy." - dobrotliwy, katolicki matriarchat, ooo - tego nam trzeba. Mnie kojarzy się to nieco z kultem Pramatki z "Pana Lodowego Ogrodu" Grzędowicza - polecam.

18. "Kto się zgłasza." - przykro mi, nie włożę palca pod tę budkę...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#160531

Jak rozwiązać problemy służby zdrowia?
Jakieś kandydatury do tej Rady Państwa proszę może podać.
Rada Państwa kojarzy mi się z Henrykiem Jabłońskim, ale zapewne nie o niego chodzi.
Czy np Jaruzelski może się zapisać do tej partii?

Vote up!
0
Vote down!
0
#160547

//Jak rozwiązać problemy służby zdrowia?//

Bardzo prosto.

Co obiecamy naszym wyborcom, jeśli dostaniemy większość.

Obiecamy im całkowite rozwiązanie problemu Służby Zdrowia i Bezpieczeństwa.

Natychmiast zielarzy zwolnimy z podatków na 3 lata, a potem przejdą na ryczałt, 100 zł mies, pod warunkiem, że biednych będą leczyć za modlitwę, albo pomoc przy pracy, ale nie będziemy ich sprawdzać, by narodził się piękny zwyczaj. Jak chcą, mogą odpracować przy budowie ołtarza na Matki Boskiej Zielnej.. Dostaną też od państwa gratis piękne papierowe torebki do ziół+ nalepki samoprzylepne i ołówki. Wyślemy im pocztą, po zgłoszeniu telefonicznym, że zaczynają praktykę. Torebki kupimy za pieniądze, jakie zostaną nam po zwolnieniu urzędników z NFZ-tów, zostanie tylko sekretarka przy telefonie i komputerze. Biura NFZ-tów wynajmiemy ( za pieniądze) pod nowo powstające jak grzyby po deszczu firmy , sklepy i hurtowanie zielarskie.

Pacjenci zostaną powiadomieni, że leczą się na własne ryzyko, jak również o tym, że drugą przyczyną zgonów na świecie są choroby jatrogenne, czyli spowodowane błędami lekarzy Służby Zdrowia i nowoczesnej medycyny.

Bezrobotnym lekarzom polecimy zajęcie się zielarstwem, i zdrową medycyną naturalną, Państwowa Służba Zdrowia będzie leczyć tylko ciężkie przypadki. Zniesiemy składkę zdrowotną i każdy kto będzie chciał korzystać z lekarza państwowego za darmo, będzie płacił składkę wybranemu lekarzowi w wys. 10 zł mies. dopóki będzie zdrowy. Jak zachoruje, nic nie płaci, a lekarz leczy go za darmo, włącznie z lekami.

No to zdrowie mamy z głowy.

Teraz Bezpieczeństwo.. Policja będzie tylko w powiatowych i wojewódzkich miastach. Każdy sołtys w miejscowości do 10 tys. mieszkańców dobierze sobie dwóch osiłków, do rozwiązywania poważniejszych konfliktów. Resztę załatwią ludzie między sobą, po dobroci, a jak ktoś w zęby dostanie, to trudno, nauczy go to pokory. Sołtys nakaże napastnikowi zwrócić za dentystę, a ksiądz pouczy go na kazaniu .Mężczyźni odzyskają swoją męskość, a kobiety kobiecość. Będzie bezpieczniej i taniej.

O rolnictwie, sądach, prawie będzie potem.

I tak zbudujemy nowoczesne państwo. Będzie wolność i odpowiedzialność bez liberalizmu.

Brukseli sie powie, że jesteśmy bardzo chorzy i nie mamy siły na razie, ale może potem.

http://circ.nowyekran.pl/post/13451,co-obiecamy-naszym-wyborcom

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160568

"Mężczyźni odzyskają swoją męskość, a kobiety kobiecość. Będzie bezpieczniej i taniej."
To jest dobre.
"Brukseli sie powie, że jesteśmy bardzo chorzy i nie mamy siły na razie, ale może potem."

To mi się podoba.

Proszę powiedzieć kto napisze Credo zastępujące obecne prawo? Czy Jaruzelski jeśli zapragnie, to będzie się mógł zapisać? Czekam niecierpliwie na program dla rolnictwa i sądownictwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160582

- Już nawet nie komentuję do czego takie coś prowadzi. Widziałam to swego czasu w rejonach Ukrainy zarządzanych przez mafię:).

Vote up!
0
Vote down!
0
#160584

       Zakładamy Nową Partię/Ruch-czy poprze nas ŁŁ i P. Opara?

circ.nowyekran.pl/post/15148,zakladamy-nowa-partie-ruch-czy-poprze-nas-ll-i-p-opara

circ.nowyekran.pl/post/14341,rada-fenomen-bolka-cuda-i-trzecia-sila

circ.nowyekran.pl/post/14137,obrady-rady-blogerow-ufff

Czekamy, aż się objawi Ojciec Założyciel, co  umie dodać 333 do 333?

Przecież to są brednie, samogwałt intelektualny.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#160544

Koniecznie chce Pan tłumaczyć z naszego na lewacki, więc spróbuję, choć mi to łamie kręgosłup.

Kontrrewolucja, to jednak nie program, ale odwrócenie skutkow Rewolucji, przez przywrócenie właściwego porządku. Szatan, jak nie może ludzi zwieść, wprowadza nieporządek w dobre.

Likwidacja partii nie oznacza monopartii. Np. w monarchii nie było partii. Tam gdzie jest Prawda, nie ma podziałów, więc partie są zbędne.

//"zmianie Konstytucji, likwidacji ustroju" - zmiana konstytucji oznacza zmianę ustroju a nie jego likwidację.//

Zmiana Konstytucji na Credo narodu, które jest wyznaniem, artykulacją tego, w co wierzymy i czego pragniemy, to likwidacja wszelkich ustrojów, ideologii i wszelkiego projektowania, co oddaje narodowi pole do kreatywnego działania w celu realizacji naszych marzeń, wspólnych i indywidualnych, na zasadzie dobrej woli. Dobra wola jest zwana miłością nieprzyjaciół.To minimum aksjologiczne.

//5." zmianie systemu państwa" - czyli zmianie ustroju. Ustrój to system państwa.//

Ustrój to aksjologia, czyli porządek zasad. Z tego wynika system,- w demokracji lud wybiera 450 głąbów do Sejmu i ileś tam do Senatu. Struktura rządu, władzy lokalnej,państwa to wszystko system, który wynika z przyjętej aksjologii.

//6. "likwidacji prawa i zastąpieniu go krótkim, ograniczonym do zasad i opartym na porządku objawionym" - a więc nie likwidacja, tylko zmiana prawa. Radykalna, ale zmiana.//

Zmienia się to co jest. A my musimy wyrzucić cale prawo, bo jest pisane lewackim językiem i pojęciami takimi jak sprawiedliwość społeczna,demokracja itd. Trzeba napisać nowe prawo innym językiem i pojęciami, opierając się na Encyklikach, ktore mają piękny, poetycki i zrozumiały język. Kościół caly czas dostosowuje język do czasów, więc ma narzędzia.

I dalej tak samo. Nie lubię tasiemców, a tłumaczenie na lewacki mnie boli. Proszę samemu uruchomić wyobrażnię, douczyć się w teologii, czyli nauce o Prawdzie, koniecznie rezygnując z nowomowy, bo ona krępuje umysł i serce.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160567

//7. "Dworem króla zostaną Jemu wierni i oni stworzą Pierwszą Radę Państwa." - czyli kolegialna Głowa Państwa, pomysł rodem z rewolucji francuskiej, tyle że z odniesieniem do Chrystusa - nadmienia Pani czasem, że Kościół to wspólnota grzeszników - słusznie, ale proszę wyciągnąć z tego wnioski...//

Czy apostołowie, ktorzy zajmowali się prowiantem, trasami wędrówek, organizowali zebrania tysięcy ludzi, chrzcili, nauczali, prali, sprzątaki, .......czy Oni byli kolegialną Główą ??

Czy się Pan z Leninem kompletnie na głowę zamienil?
Boże, co za straszne spustoszenie w umysłach zrobiły lewackie ideologie, Luteranizm i protestantyzm. Nie wiem, czy da się to wyplenić i przywrócić kulturę i duchowosć.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160569

//12. "Odejdzie słowo "partia" i zastąpi go słowo patria" - czyli ogólnonarodowa monopartia uczyniona przez orwellowski zabieg językowy, który Pani proponuje "partią" czyli Ojczyzną.//

Jaką Orwellowską, skoro państwo się skurczy, prawo uprości, powróci Prawda, więc nie będzie narzędzi zniewalania klamstwem i władzą?
Uważa Pan że mnożenie paragrafów i urzędników, uszczegółowianie prawa, by zło się nie prześliznęło przez najmniejsze oczko, podglądanie ludzi,sądy 24 godzinne to nie jest Orwell? To właśnie czego chce Kaczyński to Orwell. Tusk przy tym to zwykly złodziej i głupek. Ponadto nie rządzi Tusk i Kaczyński, ale różne bardziej, lub mniej czerwone służby poslugujące się jak Pan lewacką retoryką panstwa totalitarnego.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160570

11. "Ustanowimy nową monetę opartą na zaufaniu." - czyli pieniądz fiducjarny. //

Pieniądz fiducjarny nie jest taki zły. Złe jest to, że jest w rękach lichwiarzy, że lichwa jest dozwolona, a władza zdemoralizowana.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#160571

a po czym taki ODLOT?

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#161421

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Jeżeli to nie celowe działanie, to chyba rzeczywiście należałoby do Tworek bilecik wykupić

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#160552

Droga Pani;
Wiara i Prawda to najważniejsze wartosci w moim życiu,system polityczny Państwa powinien być na tych wartosciach oparty.Również władza powinna być jednoosobowa,pochodząca od Boga.
Tylko czemu akurat teraz,na kilka miesięcy przed wyborami i coraz wyrażniejszą szansą na pozbycie się Tuska i PO,Pani chce tworzyć nowy system?
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy

#160572

Jak mawiał pewien typ w 'Trzech kumplach' - "Dobre pytanie".

A jeśli w circ brakuje 'e', to już wiemy o co chodzi!
Nie znami ten numer, Circe!

Vote up!
0
Vote down!
0
#160575

circe

Vote up!
0
Vote down!
0

Dobosz

#160577

Przepraszam bardzo pani circ ale to co pani wypisuje to są bzdury, bzdury oderwane od rzeczywistości siłą wybuchu bomby atomowej. Myślę że to kolejna rozbijacka akcja wymierzona w prawicę. To co pani proponuje to pseudo katolickie sekciarstwo, dodajmy że kompromitujące katolików. Pani akcja jest nastawiona na ośmieszenie katolików i ludzi o prawicowych poglądach. Nie dajmy się nabrać, pani circ to najpewniej POlszewik lub ateista podszywający się pod katolika.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko umarli widzieli koniec wojny.

#160576

[quote=Tiburon21]

Przepraszam bardzo pani circ ale to co pani wypisuje to są bzdury, bzdury oderwane od rzeczywistości siłą wybuchu bomby atomowej. Myślę że to kolejna rozbijacka akcja wymierzona w prawicę. To co pani proponuje to pseudo katolickie sekciarstwo, dodajmy że kompromitujące katolików. Pani akcja jest nastawiona na ośmieszenie katolików i ludzi o prawicowych poglądach. Nie dajmy się nabrać, pani circ to najpewniej POlszewik lub ateista podszywający się pod katolika.

[/quote]

Przypomnę, 8 III 2011 r. Polonus Vars napisał tekst Dywersanci na Nowym Ekranie? (http://123abc.nowyekran.pl/post/5832,dywersanci-na-nowym-ekranie#comment_39071), Początek jego tekstu brzmi następująco:
"Kim są i co tutaj robią circ i (...). Czytając ich wpisy uderza religijność granicząca z fanatyzmem, patriotyzm, nietolerancyjność innych poglądów niż utopijnie prawicowe, itp. Nie warto byłoby zwracać na nie uwagę gdyby nie ich obsesyjne domaganie się świętości od PiS i tylko od PiS. "

Nawiązując do pytania Varsa można ponowić pytanie: Kim jest i co tutaj robi circ?

Swoją drogą najlepszym lekarstwem będzie dla niej (jeśli nie jest "zadaniowana" - jak to określił ostatnio ŁŁ) totalna klęska jej odlotowego pomysłu. Piszę to bez żadnej złośliwości. Pomysł nie ma prawa się przyjąć z wielu powodów. Polonia nie da kasy (niby z jakiej racji?), a Ojciec Rydzyk da jej takiego kopa, że będzie lecieć i lecieć. Poza nią do "partii" dołączy się w porywach kilkunastu nawiedzeńców. I taki będzie oto koniec politycznej kariery circ.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160578

prawicy, katolikom itp. Już dawo to zauwazono i nie tylko Vars. Niezwykle trafne diagnozy stawiał tutaj np. Harcerz ora zinni, gdy w ub. roku circ organizowała Legion. Zmarnowała dobrą ideę. Miota się dalej. Nie sądzę, by robiła to odpłatnie (choć kto wie?). Raczej, jak sami zauważacie - przemocą od życia i rozsądku oderwany umysł rodzi dziwne pomysły. A że do tego osobowość egotyczna (cóż, artystom wiele się wybacza), stąd monopol na "jedyniesłsuznąrację". Lepiej niż PZPR.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160583

Tak, to prawda....umysł ludzki płata różne niespodzianki.
Są błędy, których nie można sobie wybaczyć -nigdy.
pozdr.
ps.
....... mam nadzieję,że to nie jest "bakcyl" maleszki, tylko , /mam pewność przejściowy/, zespół -NIEDOPCHNIĘCIA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160587

//Zmarnowała dobrą ideę. //

Czemu Pani nie podjęła tej dobrej idei?

Czeka Pani na coś? może gołabki?

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#161410

Podjęłam. I wiesz o tym. Wysyłałam swoje 10-tce ciekawe, budujące, ważne materiały. Nikt nie odpowiadał. Poza jedną osoba, ale potem także ona przestała się odzywać. Nic nie robicie. Kto tych ludzi zniechęcił? (retorycznie pytam)
I nie, nie czekam. Sama we własnym zakresie robię co mogę. Bez gadania. A na gołąbki jestem uczuolona;).
EOT.

Vote up!
0
Vote down!
0
#161419

Zbierajcie się w wieczernikach, na kolacjach, urządzajcie razem urodziny. Módlcie się na różańcu z rodzinami za Polskę i o nawrócenie grzeszników. Liderzy niech zgłaszają swoje grupy. Niech pobudzają innych liderów.
Jak powstanie grupa, poproście proboszcza o kierownika duchowego.
Jak zapyta o program, mówcie, że programem jest modlitwa o Jedność Polaków, nawrócenie całego Narodu, za księży i biskupów, by wytrwali w Prawdzie, o dobrą władzę.
Nie wolno mu Wam odmówić. Wstępujcie do Akcji Katolickiej. Biskup ma wtedy obowiązek spotkania z liderem grupy, bo to ruch założony przez biskupów na polecenie papieża.

"Akcja Katolicka jest stowarzyszeniem katolików świeckich, którzy w zorganizowanej formie ściśle współpracują z hierarchią kościelną w realizacji ogólnego celu apostolskiego Kościoła (por. KK, n. 33; DA, n. 20; DM, n. 15).

Rację swego istnienia Akcja Katolicka znajduje w prawdzie o Kościele. Zorganizowana współpraca świeckich z hierarchią kościelną, w realizowaniu misji apostolskiej, należy od czasów apostolskich do stałej i owocnej tradycji Kościoła (por. Rz 16, 3; Flp 4, 3). Wagę tej współpracy podkreślił Sobór Watykański II i posoborowe nauczanie Kościoła.

Papież Jan Paweł II mówiąc o wiernych świeckich, którzy „winni poczuć się rzeczywistymi podmiotami w życiu Kościoła”, wskazał na szczególne znaczenie Akcji Katolickiej w ich formacji. Dlatego postulował jej odrodzenie w Polsce. Do biskupów polskich podczas wizyty Ad limina Apostolorum, 12 stycznia 1993 roku, mówił: „Trzeba więc, aby na nowo odżyła. Bez niej bowiem infrastruktura zrze­szeń katolickich w Polsce byłaby niepełna”.

Podejmując to wezwanie, Konferencja Episkopatu Polski powołała w 1996 roku do życia Akcję Katolicką. Jej celem jest włączanie ludzi świeckich w budowanie Kościoła Chrystusowego oraz w zorganizowaną misję apostolską, dzięki której będą mogli „czynić obecnym i aktywnym Kościół w takich miejscach i takich okolicznościach, gdzie jedynie przy ich pomocy stać się on może solą ziemi” (KK, n. 33).

Akcja Katolicka jest stowarzyszeniem, w którym katolicy świeccy mogą realizować powołanie, które otrzymali na mocy sakramentu chrztu i bierzmowania (por. KK, n. 33)."
http://www.ak.org.pl/index1.php?id=23

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#161412