Zabójstwo sędziego na Litwie

Obrazek użytkownika Milton
Blog

     My mamy swoje afery, a bracia Litwini swoje. Wg informacji zamieszczonych w mediach, na Litwie doszło do prawdziwej tragedii.  Draius Kedys rozpaczony ojciec 4-letniej dziewczynki, poddawanej paskudnym praktykom pedofilskim zastrzelił w jednym dniu sędziego sądu, oraz swoją szwagierkę. Wg zgromadzonych przez niego dowodów oboje, wraz asystentem byłego przewodniczącego Sejmu i jeszcze jednym niezidentyfikowanym "wujkiem", dopuszczali się tych haniebnych praktyk . Badania psychologów miały wykluczyć konfabulacje ze strony dziecka. Zdesperowany ojciec po licznych, bezskutecznych próbach dotarcia do prokuratury, polityków, mediów, które solidarnie bojkotowały go, sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość winowajcom. Sam Kedys zniknął po dokonaniu zbrodni ( na razie jest on domniemanym sprawcą). Okazuje się, że 90 % Litwinów solidaryzuje się z czynem sprawcy. Policja i prokuratura skarżą się na całkowity brak współpracy ze strony społeczeństwa w ściganiu sprawcy.

   Myślę, że zdarzenie to ma charakter nie tylko lokalny litewski, lecz musi być ostrzeżeniem dla całej Unii Europejskiej. Do czego zdolny jest człowiek zrozpaczony, gdy powołane do organy państwa toczy rak korupcji ? Gdy wyobrażenia o sprawiedliwości są na bakier z rzeczywistością. Dalszy proces feudualizacji Europy, wieszczony m.in. przez Lecha Jęczmyka (polecam jego prace), grozi powstaniem korporacji zawodowych służących silnym tego świata, co przy bezradności państwa grozi rozwojem "samopomocy" w wymierzaniu sprawiedliwości i powrotu do odrzuconej jako barbarzyńskiej - zasady odwetu.

Niedawno również w Polsce pod Celestynowem, w czasie posiedzenia sądu w terenie, zdesperowany starszy mężczyzna zastrzelił kogoś z najbliższej rodziny, a ranił sędzię. Oby to były wyjątki.

pzdr

Milton

 

 

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/2711/litwa,ma,nowego,bohatera,zastrzelil,sedziego,pedofila,%5Bfilm,zdjecia%5D/

Brak głosów

Komentarze

Nasi "tfórcy filmowi" jakoś teraz milczą...

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Vote up!
0
Vote down!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#34389

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#34392

Przydałby się "Szwadron" - niech srają po gaciach.
Ps.
"Słowiki" - jak "ONI" bronili swego

Vote up!
0
Vote down!
0
#34390

Krzysztof J. Wojtas
Dlatego jestem za prawem posiadania broni; niech sądy sądzą sprawiedliwie tak, aby dyshonorem było poszukiwanie sprawiedliwości na własną rękę.
Jeśli nie - przykład dany. Czas na działanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#34427

Tam gdzie sprawiedliwość nie znaczy nic. Tam gdzie państwo prawa jest smiesznym przeżytkiem. Tam gdzie prawo oznacza bezprawie. Tam zachodzi konieczność wzięcia prawa w swoje ręce i wymierzenia sprawiedliwości przestępcy przez poszkodowanego. Oko za oko, ząb za ząb!
__________________________
"Strzeżcie się Wilki, strzeżcie się przynęty..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#34507

pedofil  jest nadal przez ELYTY postrzegany bardzo POprawnie

i nie tylko na Litwie w Polsce TEZ

nie daj BOG,by spotkało mnie coś POdobnego,

na szczęscie na rynku mozna kupis WSZYSTKO,więc i broń,tez gość z drogi

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#34516