Hej warszafko..!

Obrazek użytkownika patria
Kraj

Hej warszafko, stolyco... bój się Boga !

Do Krakowa stolicy nie przeniesiemy niestety, więc jako że jesteś naszą stolicą warszafko mamy również coś do powiedzenia na temat jej coraz „piękniejszego” wyglądu.

Pałac Kultury, palma.. a teraz „tęcza”..

Co jest z Wami Warszawiacy ?

Tęczę zawłaszczyli sobie homo i potraktowali niby pomnik na swoją cześć.

A przecież to żadnym pomnikiem nie jest.

W czerwcu 2012 roku na Placu Zbawiciela w Warszawie stanęła kolorowa tęcza. Wysoka na 9 i szeroka na 26 metrów, została stworzona z 16 tysięcy sztucznych kwiatów nawleczonych na stalową konstrukcję. Autorką rzeźby jest Julita Wójcik, która przygotowała instalację dla Instytutu Adama Mickiewicza. Powstanie kolorowej tęczy miało nawiązywać do programu wydarzeń kulturalnych towarzyszących polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

http://www.informacja.warszawa.pl/aktualnosci/piatkowe_calowanie_pod_tecza

W czasie słynnej polskiej prezydencji w czerwcu 2012 powstała instalacja z kwiatów. Nie jest to więc żaden obiekt trwały, żaden pomnik i po zakończeniu tej pełnej sukcesów prezydencji powinno być toto rozebrane.

Najprostsze rozwiązanie jest zawsze najlepsze, ale przecież jest okazja, żeby pokazać jacy Polacy są ciemni, tacy mało homo... mało gender i w ogóle.

Mieszkańcy Placu Zbawiciela nie chcą tego paskudzctwa.

Ile razy płonęła ?.... pięć...

Zrobiono więc z niej pomnik polskiej homofobii, przy współudziale pani prezydent Warszawy, mendiów i „świętego” oburzenia 1% homoseksualistów.

Nie dajmy nienawiści zawłaszczyć naszego Miasta! Nie gódźmy się na dyktaturę siły i chamstwa!

Przyjdź w piątek po południu pod tęczę - w pojedynkę, we dwójkę lub w grupie. Wiek, rasa, orientacja, wyznanie nie mają znaczenia. Znaczenie ma to, że nie zgadzasz się na agresję i wandalizm, na nienawiść i tępą siłę, usprawiedliwiane politycznymi "wartościami".

Poprzez okazanie sobie uczuć pokażmy, że jesteśmy odporni na podpalenia.

Do zobaczenia!"

http://www.informacja.warszawa.pl/aktualnosci/piatkowe_calowanie_pod_tecza

W związku z powyższym i konkretnie. Dostałam dzisiaj email.

Proszę wszystkich o podpisanie petycji, która może wpłynie na skasowanie tej instalacjiraz na zawsze:

Witaj, Anna

Dziękujemy Ci za podpisanie petycji, "Petycja dot. "tęczy" na Placu Zbawiciela", której adresatem jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Prosimy, pomóż nam w osiągnięciu sukcesu poprzez poproszenie Twoich znajomych i rodziny o podpisanie jej. Łatwo możesz udostępnić petycję na Facebooku: musisz tylko kliknąć ten link

http://www.citizengo.org/pl/signit/1612/view.

I najważniejsze: niżej masz wzór wiadomości e-mail, którą możesz przesłać osobom, do których masz kontakty. Razem możemy sprawić, że pożądane zmiany staną się realne,

Magdalena z Zespołem CitizenGO

---------

Wiadomość do przesłania Twoim znajomym.

Cześć! Właśnie podpisałem/am petycję "Petycja dot. "tęczy" na Placu Zbawiciela" na CitizenGO, której adresatem jest Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Wydaje mi się, że to ważna sprawa i chciałbym/chciałabym, abyś ją poparł/a. Tutaj jest link:

http://www.citizengo.org/pl/1612-szkoda-pieniedzy-na-kolejna-tecze

Twoja ocena: Brak Średnia: 1.4 (2 głosy)

Komentarze

Kto to czyta? nie licząc funkcjonariuszy reprezentujących swoich panów.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#396751

Astra
Zamieściłam tę petycję na kilku portalach.
Żeby była jasność... nie stwierdzam, że to moja zasługa :)
ale przybyło ponad 4 tys. podpisów. Potrzeba 20 tys. żeby wysłać ją do prezydent W-wy.

Vote up!
0
Vote down!
-3

Astra - Anna Słupianek

#396776

zgadzam się i popieram akcję, nawet jeśli nic nie da. Jestem warszawiakiem (nie warszawianinem, warszawianinem jest p. rezydęt i ryży) i nie pasują mi "warszafki". Jeżę się na to także i z tego względu, że instalacja lewacka zwana tęczą pośrodku wartościowego pod względem architektonicznym (bez udziału w.w.) fragmentu miasta znajduje się na Placu Zbawiciela zwanym czasem przez lewactwo "placyQ". Oczywiście nie dąsam się, tylko piszę szczerze co odczuwam... Warto też wiedzieć kto rządzi "Instytutem Adama Mickiewicza". A są w tej grupie między innymi dwaj byli premierzy. Niedawno o tym pisałem na NP. Nie ja również, ani ludzie mi podobni, stawialiśmy palmę pośrodku miasta która przypomina mi nadmiernej wielkości symbol falliczny z kępą na czubku. Zrobili to HGW i spółka wspierając lewactwo za nasze podatki.
Jeśli to obraz czyichś kompleksów, nic o tym nie wiem. Wyrażam natomiast nadzieję odczuwaną przeze mnie jako niezłomną wiarę, że gdyby udało się obecnej ekipie tę tęczę jeszcze raz postawić, długo nie postoi. I jakby co, ja nikogo nie widziałem i nikogo nie słyszałem. Jak przyszedłem to już tak było... :-)))

Vote up!
1
Vote down!
-1
#396828

nie jakas tam warszawka jak ja zaczela prowincja nazywac.
Jet to ublizanie nie tylko Warszawiakom z krwi i kosci ale tym co tu polegli za jej obrone.Oczywiscie w Wrszawie jest wrszawka czyli ta naplywowa cholota ktora teraz sie mieni Warszawiakami, a glosowali na HGW.
Tak ze my Polacy sznujmy prawidlowe nazwy miast i nie utrwalajmy ublizajcych tak jak by sobie lewactwo zyczylo.
Warszawa jest i pozostanie Warszawa mimo ze ja tyle razy chciano zrownac z ziemia, niema takiego drugiego FENIKSA jak wlasnie stolica Polski WARSZAWA.

http://www.youtube.com/watch?v=ZLtocKqUq_E

Vote up!
3
Vote down!
-1
#396843

Astra
i dziwisz się, że nazywana jest warszafką ?
Właśnie dlatego gościu, z powodu takich wypowiedzi jak Twoja niestety...
POLSKA cała jest we krwi skapana, przede wszystkim ta prowincja, jak ją nazwałeś. Ta prowincja to jest właśnie prawdziwa Polska, która chciałaby być dumna ze swojej stolicy... nie z jej historii ale z tej obecnej.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Astra - Anna Słupianek

#396873

w komusza polityke szcucia na Warszawiakow ktora ciagnie sie od 45 roku ,utrwalasz parszywa nazwe i jeszcze mi imputujesz
ze przez moje wypowiedzi Polaka jest we krwi skapana.
Wes se sole trzezwiace i nie bredz.
Jka bys mi z takimtekstemn na Czerniakowskiej wyjechal to bys zbieral zeby jak perelki za ublizanie Warszawie.
Dlaczego piszesz ze prowincja chcialaby byc dumna nir z jej
historji tylko z tej obecnej ?
Co przkreslasz cakla historje bohaterska Wraszawy ?
pokaz mi drugir takie miasto w Polsce czy na swiecie!!
I nie ublizaj Wrszawie bo w tytm slowie jest honor krew i duma wraz duszami ludzi poleglych.
Ale to trzeba czuc ato moze czuc kto sie w Warszawie urodzil
wychowal i o nia walczyl.
Ataki na Warszawe pod kazda postacia sa dokonywane przez ludzi urodzonych gdzie indziej i zmanipulowanych przez komusze media od kad pamietam.

Swoj atak i energie skieruj na osoby winne stanu w jakim jest Warszawa , a nie uzywaj slow kluczy ponizania bo to takie prymitywne, tak jak szkalowano Prezydenta nazywajca go kartoflem to wszytko chwyty ponizej pasa ale gawiedz sie na to chwyta.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#396973

Astra
prowincji wyjechał w innym mieście, to nie wiem kto by zęby zbierał.
Piszę tak jak myślę, nie tylko ja. W dodatku wkładasz mi słowa, których nie powiedziałam. Nic nie przekreślam. Nie podoba mi się to co się w niej dzieje. Nie podoba mi się Twoja agresja. Już żyłam w czasach, w których ktoś próbował nam mówić co mamy myśleć.
Posłuchaj mnie uważnie Warszawiaku, nigdy nie pogardzaj innymi miastami, tak jak to zrobiłeś teraz. To właśnie za to jesteście nielubiani w całej Polsce.
Nic na to nie poradzę, że podobają mi się inne miasta, mniej napuszone a równie piękne ze wspaniałą historią.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Astra - Anna Słupianek

#397002

nigdzie nbie napisalem czy wy w Polsce umiecie jeszcze czytac po Polsku?
Na klamstwie ze ja pogardzam innymi miastami budujesz nastepne klamstwo ze za to polaczki nie lubia Warszawy.
Otoz zaden Polak z niezmielonym przez propagande komusza i terazniejsza takich jak ty bzdetow nie insynuje.
Jeszczeraz mowie ci nagonka na Wrszawe trwa od 45 roku i Ty sie w nia dalej wpisujesz.
Komuchom zawsze chodzilo o sklucenie narodu i szczuto na Wrszawe na Krakow itd.Robotnika szczuto na chlopa jeden ze malo pracuje drugi ze malo jedzenia produkuje a tych duch szczuto na inyeligencje nie wspomne ze szczuto na zolnierzy wykletych czy akowcow.

Zapamietaj jest Warszawa anie warszafka ktora tak czesto jest przez lemingi uzywana no chyba ze ty masz morla bo ja mam orla i wlasnie o to chodzi obecnym zaborcom.
Palacu kultury Warszawiacy sobie nie wybudowali tak jak i tej prowokacyjnej teczy czy jakies tam palmy.
Ta tecza czy ten ruch homusiow tak reklamowany iwspierany z zewnatrz to jest dla odwrocenia uwagi ale i tez do zbydlecenia Polakow.Ale polaczki sie same zbydlecily wybierajac zdrajcow Komoruskiego,Tuska i jego bande.
Tak ze jeszce raz proponuje miejmy orla nie morla i Warszawe nie wrszafke.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#397035

Astra
i nie interesują mnie Twoje propozycje.
Każdy kto przeczyta to co napisałeś, sam wyciągnie wnioski.
Ja mam prawo do swoich. Dyskusję uważam za zakończoną.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Astra - Anna Słupianek

#397045

Komoruski Tusk Radzio Michnik kazdy znich poniza Polske i Polakow , ale tez jest i reakcja Polaow na te ponizenie nikomu nie wolno ponizac qwrszawy jak i innych miast jesli masz cos do rzadu nazwij to po imieniu a nie rozpowszechniaj eufeminizm w postaci sloawa "warszafka" ktory jatrzy daje zly obraz wytwarza pogarde i przykrywa prawde.
Placy powinni byc dumni ze sa Polakmi i ze maja takie misato jak Warszawa a ze swolocz ja obsiadla i rzadzi Polska na jej zgube to to trzeba napietnowac.

Tecza ta pasuje jak psu piata noga takie badziewie niech sobie stwiaja artysci na swoich podworkach albo przed kademia - nie raz gorsza dziela tam widzialem.

Rzecz w tym ze pod plaszczykiem rownosci ludzi roznych orjentacji seksualnych przemyca sie rozkaz NWO niszcenia swiata poprzez niszczenie rodziny.Znowu szczuje sie jednych na drugich wyolbrzymiajac i uwypuklajac problem homoseksualitow produkujac przy tym homofobow dokladnie jak z tym antysemityzmem widac sprawdzona droga.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#397092

Astra
Wiem również, że istnieje Warszawa i niestety warszafka..
To do tej warszafki jest ta petycja, żeby wstydu swoim postępowaniem nie przynosili. Bo to wstyd,żeby "waadza" przeciw obywatelom występowała. Nikt tej instalacji nie chce oprócz homo, a fakt że postawili ją na Pl. Zbawiciela to prowokacja i tyle. Na jednym z portali padła propozycja, żeby ją przeniść na Plac Inwalidów :))

Vote up!
0
Vote down!
-2

Astra - Anna Słupianek

#396875

tu zostala zaonstalowna przez zykomune kacapskiego proizchodzenstwa i przy oklaskach lemingow.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#397029

Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: