...."Sam generał wyszedł z wody i kupuje u mnie lody!..." (zawołanie plażowego sprzedawcy)

Obrazek użytkownika Dixi
Blog

„Przełamywać lody” (z Moskwą?)… „Robić loda”… (j.w.)….„Kręcić lody”… „Zjeść lody i mieć lody” (jak ciastko)…
To lodowy PR PO.
Tusk nagle odkrył, że coś jest nie tak ze śledztwem w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem. PO ukręciło na tej tragedii lody, zrobiło loda, a teraz chce… jeszcze raz je skonsumować.
Pisałem niedawno, że Komorowski wykonuje szpagat. Najwyraźniej tym razem mu nie wyszło, bo figura baletowa zamieniła się w błazeństwo. To, co wyczyniał w USA, wstyd powiedzieć, prezydent RP, nie mieści się dosłownie w głowie. (http://www.gmfus.org/livestream/poland/archivedvideo.html ) . Muszę przyznać że i Wałęsa (kretyn patentowany) i pijany Kwaśniewski („tiepier po inostrannym jazykam”) uzyskali godnego konkurenta w kompromitowaniu Polski.
Z drugiej strony rozumiem zamysł Tyska, żeby na dewaluowaną konsekwentnie prezydenturę, wypchnąć matoła, który reprezentuje poziom kabaretów kompanijnych. Komorowski mu nie zagrozi, ani nie podskoczy. Będzie się wygłupiał i wygłupiał, tryskając samozadowoleniem.
Tusk znów wykona kilka numerów cyrkowych, prężąc chude ramionka. A to rzuci się na sprzedawców „dopalaczy”, a to pogrozi palcem PKP (lód na torach), a to wyrazi zdumienie wynikami śledztwa MAK…
Podobno już nawet Schetyna przyznał, że na „antypisizmie” nie da się jechać w nieskończoność. Tusk ma jednak inny pomysł – trzeba ostentacyjnie sikać na zgliszcza i udawać bohaterskiego strażaka.
P.S.
Obrazek wybrałem dlatego, że jest… fajny, a ja lubie kobiety. Rymuje się „troszku”
A TERAZ POWAŻNIE. Ś M I E R TE L N I E POWAŻNIE:
Cytuję mail Kaski i podpisuję się pod nim obydwiema rękami:
„Skopiuj, podpisz się i wyślij tu:
salviamoasiabibi@asianews.it
Albo tu:
publicmail@president.gov.pk
Albo na oba adresy.
To Mr Asif Ali Zardari,
The President of Pakistan
Mr. President,
Asia Bibi’s death sentence is not just a sentence, it is a State crime. Therefore I hope you will not permit that, not only because of your sense of justice but also because it is badly affecting the reputation of your country.
Please intervene as soon as possible to reduce pain Asia Bibi and her family are suffering. Moreover the constant deliberate persecution of Pakistani Christians through the law on blasphemy is offending the Almighty God more than any human being.
Sincerely

Brak głosów

Komentarze

... byłbym wdzięczny za kilka słów komentarza!

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#117436

Dixi
ale polactwo kocha przygłupów
i urosło gajowemu, ma poparcie 55% o 8 punktów wyzej niz poprzednio
IIIRP to kraina tępaków, to dlaczego ich nie rolować

10 p. dałam

#117439

Wracając do tematu - czuję się porażony. Takie poparcie dowodzi, ze czas umierać, albo przejść, znów, do emigracji wewnętrznej.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#117443

Ja daję 10 za ten obrazek:)

PS. Może spodobają Ci się obrazy Fabiana Pereza. Daję tylko link, bo to pasuje tylko do Twojego pe-esa.

http://www.youtube.com/watch?v=5QuU_eAlsbI

#117474

... osobowości i wdzięków (ale nie znoszę pornografii, dodam). W tym jednak wypadku "szeroko pojęte plecy", były tylko bonusem :):):) Chodziło mi o coś więcej.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#117482