Bądźmy pierwsi na świecie!

Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Czynne prawa wyborcze od 16 roku życia? A dlaczego nie od 15???

Co się mamy szczypać? Bądźmy pierwsi na świecie!

Człowiek, który kończy podstawówkę, może wprawdzie zabić i za to nie odpowiadać, ale jest przecież wystarczająco dorosły, żeby (z jakim-takim) zrozumieniem odbierać proste komunikaty z mediów - więc dojrzał do odrzucenia „oszołomstwa” (czyli do „antypisizmu”), a o to przecież chodzi.

Idźmy dalej. Powinno się ograniczyć czynne i bierne prawa wyborcze wszystkim "starym spoza wielkich miast". To czysty obciach i „żenua”, żeby takie głupie dziady przynosiły Polsce wstyd.

Senator Kutz przed poprzednimi wyborami rzucił nawet skrzydlatą myśl, że „wierzy w rozsądek wyborców, więc ma nadzieję, iż nie wybiorą oni nikogo ze wschodu”. Fakt. Trzeba walczyć z „zaściankowością”.

„Wolność to uświadomiona konieczność”, a demokracja musi się umieć samoograniczyć, żeby spełniać „światowe standardy”.

P.S.

Prawdę mówiąc sądzę, że to następny POmysł, który ma tylko udawać „ruch w interesie”. No, a jakby wyszło, to już bonus. Na razie jednak my będziemy sobie dyskutować nad rzucanymi z rękawa rewolucjami, a tam… TKO (teraz k...a oni).

To chyba jakieś nowe rozumienie sformułowania „kręcić lody” - trzeba też dać czasem dzieciom jakieś „Bambino” do polizania, żeby nie marudziły i nie patrzyły dorosłym na ręce.

P.P.S.

Właśnie słyszę, że jakiś, podający się za znanego onkologa z Genewy, facet leczył kobiety przy pomocy.... stosunku seksualnego, a one mu jeszcze płaciły 1000 złotych. Ciekawe - takie europejskie "elektoratki" i z pewnością starsze, niż 16 lat...

Brak głosów

Komentarze

od zerówki proponuję
skoro mają już w przedszkolu być elementarze z pedałami to dlaczego mają nie losować? pardon, głosować

bądżmy Jewropejczykami! całą gębą!
chociaż w błazenadzie bijmy rekordy.

#48550

Jak będą głosowali gimnazjaliści i licealiści, to wygra Owsiak :):):) Trzeba raczej pomyśleć o odebraniu czynnego i biernego prawa wyborczego wszystkim prócz członków PO. "Partia kieruje, rząd rządzi", "Jeden Fuhrer, jeden Naród, jedna Partia!".

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#48552

może ten onkolog z Genewy, był po prostu deflarotorem???" Upupa Epops ".

" Upupa Epops ".

#48553

... jest, by piękna kobieta zaprosiła go na kolację, zaproponowała wspólne spędzenie nocy, a rano... dała mu pięć rubli" :):):) Jak widać - to możliwe :):):)

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#48555

wiesz, w Japonii, podobno taki deflorator, był bardzo cenionym.

" Upupa Epops ".

" Upupa Epops ".

#48557

W niektórych kulturach dziewictwo stanowiło duży kłopot, jeśli nawet nie... zagrożenie dla faceta. W starożytnym Rzymie do defloracji służyły sztuczne fallusy. Z drugiej strony uważano zabicie dziewicy za niedopuszczalne (czy przynoszące pecha), więc w różnych pałacowych rzeziach na wszelki wypadek... najpierw gwałcono dziewczynki. Brrr!!!

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#48569

a nasz onkolog, po prostu chciał na tym jeszcze zarobić.

" Upupa Epops ".

" Upupa Epops ".

#48571

Być może będziemy pierwsi na świecie? A może nie? Nie ma to dla mnie większego znaczenia. Niech kretyni zadecydują, by można było głosować od zerówki, jak przewiduje Kryśka. W końcu gówniarstwo jest wyedukowane jak nigdy dotąd. Kapitalnie obrazuje to pewien stary kawał o pierwszoklasistach. Kolega mówi do Jasia, że w szkole pod kaloryferem znalazł prezerwatywę, a Jasiu się go pyta: A co to jest kaloryfer? Jak powiedziałem: wisi mi to! Nie moje małpy, nie mój cyrk. Słowa Churchilla o demokracji mam za nic. Nie głosuję!

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

#48596

Choćby mój kandydat miał moim zdaniem tylko 25% racji. Przeciw tym, którzy mają -25%, czy -100%. Bolesne, ale daje przynajmniej minimum poczucia kontroli nad własnym życiem.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#48606

od kołyski, tylko nie wiem jakie zasady ustanowić, nie było by lepiej, ale śmiesznie.

Marika

#48641

obyś nie był prorokiem, zaczątek tego już jest, z dwiema pałami do następnej klasy!!!

http://www.we-dwoje.pl/dumne;swiadectwo;z;dwoma;palami,artykul,18892.html

#60516