Nie dajmy się wkręcić!

Obrazek użytkownika igorczajka
Kraj

Ruszyła spirala przepraszania za idiotów. Demotywatory, gazety, blogi, fotomontaże – wszyscy przepraszają świat za chuliganów na ulicach Warszawy. To następny etap zaplanowanej akcji. Czy musimy ulegać scenariuszowi pisanemu przez innych? Dotychczasowy przebieg wypadków pokazuje że nie musimy.

Spójrzmy na liczby: 50 tysięcy kibiców wchodzi na Stadion Narodowy. Do tego 100 tysięcy kibiców w strefie na placu Defilad. Nie licząc ludzi krążących swobodnie po mieście to lekko licząc 150 tysięcy kibiców. Większość w białoczerwonych barwach. Bardzo zdecydowanie i skutecznie reagująca policja zatrzymała 180 chuliganów. Czyli na 1000 kibiców jeden był agresywnym idiotą.

Dzisiaj wszyscy dyskutują nad przyczynami zamieszczając z potępiającymi komentarzami zdjęcia chuliganów w akcji. A przecież to dla nich największa nagroda! Ludzie potrafią zabijać tylko po to żeby znaleźć się w mediach. Chuligani w swoim środowisku idiotów dzięki zdjęciom w prasie stają się bohaterami: patrzcie jak dokopałem tym k....

W Internecie funkcjonuje pojęcie trollingu, czyli chamskiego prowokowania do pyskówek, zaczepianie, obrażanie, spamowanie tylko w celu wyzwolenia agresywnej reakcji. Podstawowa zasada w walce z trollingiem to: NIE KARMIĆ TROLLA !!! On żywi się tymi reakcjami, każda irytacja, każde potępienie jest dla niego nagrodą. Największą karą jest brak zauważenia. Troll ignorowany usycha jak wyjęte z wazonu konwalie. Bandyci i idioci chcą zaistnieć. Dlaczego mamy ich wspierać swoją uwagą, zdjęciami, komentarzami? Olać ich!

Nie dajmy się też wkręcić w spiralę przepraszania. Bycie idiotą to kwestia wyboru. Nie wiem czemu mamy przepraszać za czyjś wybór. Może powinniśmy przeprosić Polaków za Komorowskiego, Tuska, Palikota czy Millera? Ale dlaczego? Przecież sami ich wybrali(ście)? Przed meczem 12 czerwca 2012 osób wybierających bycie idiotą był 1 promil ze 150 tysięcy. Chuliganów i bandytów należy łapać, osądzić i odizolować, a nie za nich przepraszać. Po to żebyśmy mogli normalnie funkcjonować w świecie osób wybierających rozsądek, wolność i tolerancję, czyli prawdziwe polskie cechy narodowe.

Wybierzmy radość sportowych emocji. Wybierzmy polską gościnność. Wybierzmy zdrowy rozsądek, umiar i właściwą miarę rzeczy. Wybierzmy godność i dumę.

Brak głosów

Komentarze

Bycie idiotą a bycie zdrajcą .

"Polacy nic się nie stało" - to tylko promil.

Otóż.
Jest pilna potrzeba wyłapania i zidentyfikowania prowodyrów , mocodawców - tych "idiotów"

Scenariusz jest ten sam co 11 listopada .

Służby donalda tuska doskonale znają nazwiska i sieć powiązań.
To na wyraźne zapotrzebowanie wrogich Polsce sił -ta zgraja (promil).

Ocena mediów jest jednoznaczna - podgrzewały atmosferę.

Ocena minister muchy jednoznaczna - na długo przed meczami rozprowadzała peleton zdrajców .(kto jej to zlecił - słodka idiotka ma własną wizje polityki).

Ocena kanapowców i tzw. ultrasów jednoznaczna - oni idą na pasku wrogich Polsce sił.

Zorganizować paru idiotów za małe pieniądze nie jest sztuką - ktoś dał zielone światło do wojny domowej.

Okupujący Urząd Prezydenta i dyktator tusk - prą do konfrontacji siłowej .

#265116

Ocena mediów, ocena minister muchy, ocena kanapowców i tzw. ultrasów - jednoznaczne. I już. Zgoda i zamknięty temat.

"Jest pilna potrzeba wyłapania i zidentyfikowania prowodyrów, mocodawców - tych "idiotów"" - pełna zgoda. Czy temu celowi służy podniecanie się fotkami lejących się bandytów? Nie sądzę.

"ktoś dał zielone światło do wojny domowej" - więc co należy robić? podgrzewać emocje podbijając bębenek ultrasów? Czy wyciszać emocje, by umożliwić zimną i rzetelną analizę?

http://wiktorinoc.blogspot.com

http://wiktorinoc.blogspot.com

#265118

zamiatanie pod dywan ???

Bez wyłapania i nazwania po nazwisku tych zdrajców -za rok będą potężniejsi .
Jeśli nie teraz to kiedy?

Jak będziesz się czołgać między bojówkami sterowanymi przez demokratów pełowskich?

Czy wyślesz staruchów i inne pomyje dla zwalczenia bojówek opłaconych przez układ.

Bezwzględnie pokazywać ryje tych co brali bezpośredni udział w burdach.
To są nasi sąsiedzi - tam byli anonimowymi wykonawcami .

Rząd tuska nie wyjaśni sprawy do końca - czas samemu gromadzić dokumentacje zdrady.

Na marginesie - nikomu nie przyszło do główki
"obywatelski kordon sanitarny przed śmieciami"

Kilkudziesięciu z kaskami Solidarność -dałoby radę tej hołocie(mam na myśli tylko osłonę).

Tylko. Kto to ma zrobić ?
Partia która ma niecałe 10.000 ludzi .?
Związek Zawodowy ?
Rydzyk?

Gość w dom ,Bóg w domu-
polskie przysłowie zostało skalane .

#265122

Wypuście ludzi zza krat!!!

Kto sięga po prowokację,
ten chce wywołać reakcję
i bitwy wzbudzić! Nie waśnie.
Marsz Oranżystów w Belfaście,
parady i defilady -
to prowokacji przykłady.
My także mamy powody
nie zgadzać się na pochody
i demonstrację zuchwalstwa.
Dość mamy już dupodajstwa,
poddaństwa i uległości.
Szacunek także od gości
Polsce się jakiś należy!
Kto chce, niech komisjom wierzy
i ufa gadce z ekranów
dla tchórzy i dla baranów.
A tym z przeprosin procesją,
co chcieli grać tu pod presją,
a jednak się przestraszyli -
niech wynik gorycz umili.
Znów Polskę zobaczył świat!
Wypuście ludzi zza krat!!!

Marek Gajowniczek

#265117

 

" Sarmata06:34

Jestem dokładnie tak samo zbulwersowany tym bandyckim napadem polskich kiboli jak Ty. Jednego przy tym jestem pewny - to nie była "spontaniczna" akcja tych kiboli - ktoś ich od tygodni szykował do tych przestępczych działań, ktoś ich sponsorował jako prawicowych "bojowników" . Zwyczajny menel uliczny nie odważył by się atakować Rosjan, widząc kordon policyjny,straż miejską i inne służby porządkowe - w tym żandarmerię wojskową, która miała wspomagać policję. Zadaniem Policji i prokuratorów kierujących śledztwem jest teraz dotrzeć po nitce do kłębka. Sądzę,że nie będzie to takie trudne, bo przecież prezes PiS-u już od dawna nobilitował tych bandytów na "prawdziwych patriotów'. Pisowscy senatorowie i posłowie (Romaszewski i Kempa) darli gęby po pierwszym aresztowaniu "Starucha" ,odwiedzali go w więzieniu i wspomagali. To jest wystarczający powód do tego aby ZDELEGALIZOWAĆ raz i na zawsze tą sektę polityczną jaką jest PiS i jego recyklingowe odpadki. "

 

" nie z nami takie numery12:59

ad. Sarmata06:34

Kibole, faszysci, bydlo ... - hmmm ... sluzbowe, biale kominiarki ( z 11.11 ) zamienili im dla odmiany na biale kaptury. "

Uprawniony komentarz (odp. ad Sarmata )?

veri

#265128

Sam sie,zdelegalizuj Trollu,POmyliłeś forum,tu nie jest Salon 24,tylko NP,bydło to uwas w POlszewi jest,żle trafiłes Trollu,bo tu kibicujemy PISowi a nie PO

#265147

... to jest cytat ( " " ) z netowej, jak zaznaczylem konwersacji ( oryginal jest po kliknieciu w czas nadania przy "Sarmacie " - 6:34 ).

Na przyszlosc prosze czytac ze zrozumieniem - taka dobra rada.

Esencja mojego postu jest pytanie .

veri

#265156

Wybacz nie zauważyłem,ale ostatnio z nimi ostro walczę,i jestem na nich zawżięty,i czsami działa namnie jak czerwona płachta na byka,ale umiem powiedzieć przepraszam jak się pomylę

pozdrawiam

#265200

Nachalna ruska propaganda od wczoraj jest wszechobecna. To staje się wręcz zabawne. Wszędzie pełno bogatych, przystojnych, spokojnych, hojnych bolszewików dających napiwki kelnerkom. Nie szukajcie "mitycznych chuliganów" bo platforma oprychów sama ich nasyła w celu ograniczenia wolności zgromadzeń. Bufetowa jest odpowiedzialna za całe zajście. 11-11-11 POlicjant kopie po głowie człowieka widzą to setki tysięcy ludzi i co ??? Szwedów też pobili i co??? NIC bezkarność peowskich bandziorów nie ma swojego odpowiednika w krajach cywilizowanych.

#265133

Ten na pierwszym planie był przywódcą oddziału .

Kto to jest ?

 

#265152

 czytaliscie artykuly na frondzie ? ani slowa o mozliwych prowokacjach, rosyjskich huliganach. wszystkiemu winni polscy bandyci i pochwala bohaterskiej policji. dotychczas czytalem fronde bo przynajmniej nie wylaczali komentarzy jak na  wpolityce.pl , dzis bylem tam ostatni raz. Na pch24.pl napisalem komentarz (bez zadnych bluzgow czy osobistych wycieczek) ) o moich watpliwosciach co do oficjalnych wersji wydarzen w Syrii i go nie ma. Ktos powinien redaktorom pow. portali powiedziec ze polprawda to klamstwo a bycie katolikiem i tytulowanie sie prawa strona internetu  to nie tylko oburzanie sie przeciw aborcji. Ciekawe z kim i za jakie profity redaktorzy pow. portali poszli na jakies kompromisy, bo o bycie pozytecznymi ...  ich nie podejrzewam..

#265162

Kolorystyka kominiarek: Policyjne takie same i jak prowokatora, który podpuszcza tłum.

 

#265166

Zastanawiające podobieństwo.Jakby z tego samego magazynu komendy rejonowej.

#265173

Cała ta sytuacja była jedną wielka prowokacją. Co ma na celu prowokacja? Jak sama nazwa wskazuje ma na celu sprowokowanie określonych reakcji które będą realizować określony scenariusz:

a) kopię w kostkę łysego.
b) łysy rzuca się na mojego sąsiada.
c) moi koledzy interweniują manifestując sprawność w unieszkodliwieniu łysego.
d) czekające w pogotowiu aparaty fotografują atak i interwencję
e) inni zaczynają fotografować skutki.
f) media piszą o agresywnych łysych
g) blogerzy wyłapują luki w narracji mediów
h) media stawiają w jednym szeregu blogerów z łysymi, bo blogerzy bronią bandytów
i) politycy mówią o konieczności ograniczenia wolności, by utrzymać bezpieczeństwo, ale media zajmują się łysymi i ludzie tego nie słyszą, zaś blogerzy są w jednym szeregu z łysymi.
j) niezorientowani ludzie wyklinają na łysych, inni na policję, inni na media, kłócąc się między sobą kto ma rację.
k) politycy po cichu przepychają ograniczenia wolności w imię zwiększenia bezpieczeństwa, albo robią dowolne inne zmiany, na które ludzie nigdy by się sami nie zgodzili. W skrajnych przypadkach można nawet zlikwidować państwo, jak w XVIII wieku.

http://wiktorinoc.blogspot.com

http://wiktorinoc.blogspot.com

#265182

Jeśli jeszcze po tych wszystkich manipulacjach jest ktoś, kto wierzy że stało się to rzeczywiście za sprawą polskich kibiców, to albo jest skrajnym idiotą, albo wyborcą tussska i jego bandy, a to i tak na jedno wychodzi.
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że to prowokacja na zamówienie puutiina i płemieła PO, a może jeszcze jakiejś merekel, aby pokazać Polaków w jak najgorszym świetle. W oczernianiu nas przodują oczywiście reżimowe media polskie i rosyjskie, ale tez tak zwane jewropejskie. Cóż nie dajmy się zwariować, tak już bywało, to tylko powtórka z komuszej rozrywki służb specjalnych, w końcu w Rosji także szkolonych, jak widać całkiem nieźle potrafią zmanipulować rzeczywistość!!!
Zatem pozwólmy "przyjaciołom na śmierć i życie" spokojnie odjechać do domów - krzyż im na drogę, i chociaż przymus przyjaźni z nimi bywał wpisany nawet do polskiej Konstytucji, to przecież w narodzie tym było, jest i będzie mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi łatwo sie zaprzyjaźnić i tylko "wierchuszka ze służbami w rodowodzie" mierzi komunistycznym,reżimowym, faszystowskim i wielkomocarstwowym odorkiem!!!
Grasja
Prawda, prostota i miłość

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#265345