Szechtaż i najnowsze łżesondaże – Front Erekcji Poparcia Reżimu

Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Chłopcy szechterowcy musieli wreszcie zadziałać i pociągnąć cyngle swoich Ośrodków Baranienia Opinii Publicznej. Pośród walącego się PO-parcia we wtorek zaprezentowali najnowszy „szechtaż” ze skokowo wyższym uwielbieniem dla PO-stkomuny i klifowo pikującym dla faszyzująco-nazizująco-moherującej-…[tu dopisać dowolną obelgę]-… opozycji.

We wtorkowy poranek dolny pasek na TVP-Info głosi, że oto wg badań wspomnianego ośrodka baranienia wynik PiS zatonął w rejon 21% przy niewzruszonym 31% dla pupili salonu, Moskwy i Berlinoparyża. Według niewidzialnej łapy sondujących pionków aż 26% wykazało niezdecydowanie. Można oczekiwać nasilenia tej tendencji, aż u progu ciszy wyborczej rezultaty rozjadą się do sprawdzonego przez lata kłamliwego mniej więcej 50 do 20.

Ale... Nic dwa razy się nie zdarza, jak pisała noblistka wychwalająca niegdyś towarzysza Stalina. To już nie chwyci, szechterowcy. Kurs waszej reżimpartyjki pikuje tak jak giełdowe notowania waszego łżekonglomeratu z Czerskiej (niebawem 10 zł itd.)

Nie koniec na tym. Front Ratowania Słupków jest szerszy. Oto po 9 rano dziś na tymże pasku informacyjnym nastąpiło istne kuriozum. Gfk Polonia (PO-lonia raczej!?) dla (rzekomo) Rzepy ujawnia o PO-parciu 46% wobec 31% PiS i pomniejszym bodaj 9% dla SLD przy niezdecydowanych... 24% !!!!!! Razem to minimum 110 % respondentów!

Tłumoctwo, logiczny uwiąd i pociąg do manipulacyjnego zakrzyczenia faktu walącego się reżimu złamało matematyczne reguły sumowania do 100%, chyba że wypełzły w tej królowej nauk jakieś tajone, abstrakcyjnie surrealne szczególne teorie względności, w których dotychczasowe pojęcia przyjmują nowe, dowolne definicje.

Ktoś się jednak w tej fałszodajni połapał (nie wiadomo czy w samej TV czy był jakiś telefon z ośrodka sponsoringu badań), że pałę przegięto i w następnym przebiegu paska (specjalnie śledziłem) PO-wcom spadło do 36%, PiSwcom takoż do 24, SLD bez zmian przy niezdecydowanych 24% (bądź 26 – tego niuansu serio nie pamiętam, ale to nie zmienia całokształtu paranoi). Już jest więc bezpiecznie poniżej 100%, a wyniczki są zbieżniutkie z łżesondażowymi rewelacjami szechterowców.

Poza tym, intensywnie dęty spekulacyjny łżesondażowy balon medialny z poparciem dla Ruchu Gumowego Człona rzekomo dobijającym do 10% też powinien realnie pęknąć w niedzielę, odcinając to nihilistyczne kołtuństwo od bram Parlamentu.

DLATEGO MIEJCIE NA UWADZE, ŻE TA DYKTATURA W OSTATNIE DNI KAMPANII W CELACH SAMOOBRONNYCH NIE COFNIE SIĘ PRZED ŻADNĄ PROWOKACJĄ, MANIPULACJĄ, KŁAMSTWEM, INTRYGĄ, NAWET JEŚLI TE PRZEKRĘTY MIAŁYBY PRZECZYĆ LOGICE I ELEMENTARNYM ZDOLNOŚCIOM POZNAWCZYM PIĘCIOLETNIEGO DZIECKA.

A77

PS. Kto wie, czy w porze największej oglądalności TV w wigilię ciszy wyborczej nie zostanie publicznie ujawnione, iż oto zielonogórski kibic zabity przez PostZOMO-tajniaków jadących „czterdzieści” km na godzinę (dwupasmową, prostą ulicą) był jednym z naczelnych prowodyrów ogólnopolskiego kibolskiego antyreżimowego powstania?!?! W tej orwellowsko-mrożkowej psychodramie może zostać zaserwowany każdy absurd celem zwichrowania emocji tłumów.

Brak głosów

Komentarze

Niż norweski

Przy wielkim niżu norweskim
znika kolorek niebieski.
Pałują już w całej Unii!
My spoglądamy potulni.

Ćwiczą antyterroryści.
Publikują publicyści
jakich trzeba użyć tarczy.
Premier na rodaków warczy,
że ostro będzie rozliczał
zbiegowiska na ulicach,
a za każdy czynny udział -
rząd przejedzie się po ludziach!

Giełdy na dół - na czerwono.
Ze spadkiem się pogodzono.
Zobaczymy po wyborach
jak bardzo Unia jest chora.
Ludzie protestują wszędzie.
Pewnie u nas też tak będzie.
Przemoc dawno śni się dziadom!
Po kim najpierw się przejadą?

Marek Gajowniczek

#188742

pytanie czy owe prowokacje, poniżej wszelakiej krytyki nie odniosą sukcesu? to mnie martwi i przyznaję - nie daje spać...

___________________________________
...Tobie Polsko!

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#188747