Nihiliści u żłobu – SPOKO (odc. 1)

Obrazek użytkownika Arpad77
Kraj

Zapraszam na pierwszy odcinek zwiastowanego wczoraj cyklu „SPOłeczna KrOnika Kryminalna”.

1) 13 października 2011

Duża profanacja grobów nr 1 w minionym tygodniu.

„Ok. 50 grobów na cmentarzu komunalnym w Legnicy zniszczyli w czwartek wandale. Policja szuka sprawców.
Jak poinformował PAP w czwartek Sławomir Masojć, rzecznik prasowy legnickiej policji, wandale powyrywali krzyże i połamali je, naruszyli nagrobne płyty.
Na miejscu pracuje policja, która ustala, jak doszło do zniszczeń i kto mógł dopuścić się takiego wandalizmu. O zniszczonych grobach policja dowiedziała się od osoby, która przyszła na cmentarz i zauważyła zniszczenia.”

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/460038,Profanacja-grobow-na-cmentarzu-w-Legnicy

2) od 10 października 2011

Batalia o usunięcie krzyża z Sejmu – można było obstawić w ciemno każde pieniądze, że ofensywa ateuszy i profanów rozgorzeje natychmiast po wyborach. Z zasobów „Rzepy”:

„Palikot znowu zaatakował katolików. Domaga się usunięcia krzyża z sali posiedzeń Sejmu. Obwieścił to w swojej ulubionej stacji - TVN24.
Zakomunikował tam, że zwróci się do marszałka Grzegorza Schetyny, aby usunąć krzyż z sali obrad w Sejmie.”

http://wsieci.rp.pl/opinie/za-burta/Palikot-chce-usunac-krzyz-z-Sejmu

Portal niezalezna.pl tymczasem przypomina, jakie arcykanalie stoją za pluciem na krzyż. Pan „poseł” Kotliński, waleczny przedstawiciel UB-eckich pomiotów, posiada swoje zbrojne ramię w typie o pseudonimie Sławomir Janisz. Jest to nikt inny jak morderca bł. ks. Popiełuszki, bandyta Grzegorz Piotrowski. Fragment cytatu z przytoczonego poniżej źródła:

„Posłowie Ruchu Palikota chcą wyrzucić z Sejmu krzyż z grobu męczennika. Krzyż ten ofiarowała polskim parlamentarzystom matka księdza Jerzego – Marianna Popiełuszko.

Wojna o krucyfiks, który 19 października 1997 r. zawisł w sali obrad Sejmu, wybuchła na dobre. To nie tylko walka na słowa. To prawdziwa kampania mocy zła. Stoją za nią mordercy ks. Popiełuszki. Janusza Palikota w jego walce z krzyżem wspiera nowy poseł Roman Kotliński, wydawca tygodnika „Fakty i Mity”. To na łamach tego ziejącego antysemityzmem pisma jad nienawiści wobec ludzi wierzących w Chrystusa wylewa Sławomir Janisz. Pod tym pseudonimem ukrywa się morderca błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki – Grzegorz Piotrowski. Ten fakt ma w tym wypadku szczególnie złowrogie znaczenie.”

http://niezalezna.pl/17749-kolesie-oprawcow-ks-jerzego-atakuja-krzyz

To jest już nie chichot ale ordynarna ironia historii: oto krzyż z sali sejmowej, ofiarowany przez matkę męczennika bł. ks. Popiełuszki chcą obalić właśnie mordercy jej syna!!!

3) 15 października 2011

Pochód ateolewactwa w Krakowie i odpór imże ze strony katolickiej części zgromadzonych na Rynku. Jednym z uczestników tej laickiej (mało powiedziane) falangi był bynajmniej nie laicki prof. Jan Hartman – żydowski filozof i nadworny opluwacz Polski na łamach GWna i Tygodnika PO-wszechnego. Od razu kieruję do źródła:

http://www.ziemiamielecka.pl/?p=9278

4) 16 października 2011 (33. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II)

Duża profanacja grobów nr 2 w minionym tygodniu.

„Policjanci poszukują wandali, którzy w nocy z soboty na niedzielę zdewastowali kilkadziesiąt nagrobków na cmentarzu w miejscowości Pęczniew k. Poddębic w woj. łódzkim - poinformował Adam Kolasa z łódzkiej policji.
Nieznani sprawcy poprzewracali w nocy płyty nagrobne, powyrywali krzyże i ozdobne elementy nagrobków. Według wstępnych szacunków, łącznie uszkodzili 60 miejsc pochówku.”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,60-grobow-zniszczono-na-cmentarzu-w-Peczniewie,wid,13899053,wiadomosc.html?ticaid=1d35f&_ticrsn=3

[w poniedziałkowy poranek nie znalazłem innego źródła informacji jak tylko WP… - A77]
---

Arpad77, 17 października 2011

PS. A tak się „bawi” bydłolewactwo w sercu Rzymu:

http://www.wydarzeniowy.com/swiat/watykan-potepia-profanacje-matka-boska-rozbita-na-tysiace-kawalkow,125894.html

Brak głosów

Komentarze

 

Powstał Ruch Odparcia Palikota
Grupa konserwatystów powołała Ruch Odparcia Palikota, którego celem będzie monitoring i alarmowanie opinii publicznej w związku z działaniami ugrupowania Palikota, wymierzonymi w Boga, Kościół, chrześcijaństwo i tradycję.

- Zdrowa i katolicka Polska zaczyna organizować ruch oporu – napisali w oficjalnym komunikacie członkowie zarządu Ruchu Odparcia Palikota.
W oświadczeniu opublikowanym na łamach serwisu konserwatyzm.pl, zarząd Ruchu Odparcia Palikota tłumaczy, że celem organizacji będzie zwalczanie nie tyle konkretnych osób, co głoszonych przez ruch palikotystyczny skrajnie lewicowych, antychrześcijańskich i antyklerykalnych idei, zmierzających do unicestwienia cywilizacji chrześcijańskiej w naszym kraju.
Do zarządu Ruchu Odparcia Palikota weszli:
Prof. Adam Wielomski (przewodniczący)
Prof. Tomasz Tulejski (wiceprzewodniczący)
Mec. Ludwik Skurzak (wiceprzewodniczący)
Prof. Ryszard Polak
Dr Paweł Bała (sekretarz).
Ruch Odparcia Palikota liczy już wielu członków. Na oficjalnym profilu ruchu na Facebooku działania ROP śledzi już niemal tysiąc osób.
Twórcy ruchu zachęcają do wspierania Ruchu Odparcia Palikota. Więcej informacji można uzyskać
http://www.gazetapolska.pl/9856-powstal-ruch-odparcia-palikota
Powstał Ruch Odparcia Palikota
http://konserwatyzm.pl/artykul/2132/pierwsi-czlonkowie-ruchu-odparcia-palikota

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#192480

Mam dylemat .
Pułapka palikotyzmu zaczęła działać -

To staje się grożne dla dyskursu w Polsce .
Będzie prowadzony pod ich dyktando.

Istotne sprawy zejdą na dalszy plan -
Polegniemy pod ostrzałem gówna.....

#192486