GDZIE BYLIŚCIE DZIŚ POLACY KIEDY ULICAMI SZLI DEWIANCI?

Obrazek użytkownika BR
Kraj

GDZIE BYLIŚCIE DZIŚ POLACY KIEDY ULICAMI SZLI DEWIANCI?

Dziś po raz pierwszy w Polsce poczułam się jakbym była w obcym miejscu, jak w Kanadzie albo jakimś innym znajomym aczkolwiek nie moim kraju. Dziś było mi bardzo przykro. Zdałam sobie sprawę, że oddaliśmy Polskę. Nie pamiętamy już Polskich bohaterów, którzy w imię Chrystusa walczyli o normalną ojczyznę.

Ulicami stolicy, mojej ukochanej Warszawy, przez kilka godzin szło kilka tysięcy najróżniejszych odmieńców. Szli śpiewając i tańcząc z dziećmi, z psami, z tęczowymi chorągiewkami. Czuli się u siebie, czuli się pewnie i wierzyli w to, że mają rację, że muszą otrzymać żądane przywileje.

To, że szli nie budzi mojego zdziwienia. W końcu do Polski również musiała dotrzeć lewacka rewolucja. Ale to, że nie było praktycznie nikogo kto przeciwstawiłby się tej manifestacji dewiacji to właśnie dziwi i zarazem przeraża. To tak, jakbyśmy oddali już Polskę i spisali ją na straty. Nie chodzi tu o żadną przemoc, o atakowanie ludzi na ulicy, w końcu w wolności każdy ma prawo do chodzenia gdzie chce, ale chodzi o zamanifestowanie, że społeczeństwo nie godzi się na demoralizację Polaków.

Kontrmanifestacja z udziałem kilku tysięcy przeciwników legalizacji odchyleń od normy, z jasno sprecyzowanymi hasłami stanowiłaby przeciwwagę, pokaz siły i dawałaby klarowny komunikat rządzącym. W rezultacie, mamy sytuację kiedy rzekomo katolickie społeczeństwo griluje, działkuje i ma głęboko gdzieś co dzieje się w ich ojczyźnie, a agresywna w swych działaniach mniejszość systematycznie realizuje swoje cele.

Czy naprawdę chcemy stracić Polskę? Czy nie rozumiemy, że jeżeli nie będziemy o nią walczyć to oddamy ją całkowicie obcym? Gdzie były dziś grupy prawicowe i narodowe? Te kilka osób stojących pod kościołem z banerami nie zrobiło na organizatorach i uczestnikach żadnego wrażenia. Przeciwnie, śmieli się im w twarz. Z uśmiechem też zawiesili biało-czerwoną flagę, wśród tych kolorowych, na swojej platformie i odśpiewali nasz hymn narodowy. ‘Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy’- głośno śpiewali. Czy nie widzicie, że oprócz tego, iż realizują krok po kroku swoją agendę prowadząc do degradacji i końcowej likwidacji Polski, to przejmują już narodowe symbole i przypisują sobie nasze wartości. Wstydźcie się młodzi Polacy!

Dziś poczułam się jak rok temu w Toronto, kiedy miałam wrażenie, że jestem na obcej planecie i tak bardzo chciałam wrócić do ojczyzny tęskniąc za narodem, który walczy o swoje wartości. Dziś obrzydzili mi moją Warszawę. Gdzie byliście Polacy?

Nie na tym patriotyzm polega, aby razem, w grupie wśród swoich maszerować ulicami miast. Tak jest najłatwiej, bezpiecznie i komfortowo. I nie na tym, aby kolejne lata wymachiwać flagą i wykrzykiwać powtarzające się hasła. Ale na tym, aby walczyć o podtrzymanie tradycji, kultury, wiary i polskich wyznawanych od wieków wartości dla przyszłych pokoleń. Aby uczyć się patrząc na to co stało się już z innymi narodami, które zostały zdemoralizowane przez lewacko-gejowską rewolucję i zapobiec utracie własnego kraju. Aby podejmować konkretne działania, kontrolować, odsłaniać intrygi, manifestować niezadowolenie, blokować zło, chronić dzieci i wywierać naciski na rządzących. Gdzie byliście dziś młodzi Polacy?

A oni, wbrew temu co o sobie mówią, nie są bierni. Blokują narodowe demonstracje, pamiętamy Święto Niepodległości, ośmieszają i pogardzają innymi, pamiętamy Krakowskie Przedmieście, setki programów i filmów w propagandowej telewizji i w necie, drwią z wiary, z polskości, z wartości, promują cywilizację śmierci, forsują aborcję i eutanazję, wprowadzają swoich do organów decyzyjnych. Właśnie po to powstała partia Ruch Palikota- tylko po to, aby mieć swoich posłów i realnie osiągać kolejne cele. Dziś policja bez żadnego powodu inwigilowała obywateli, legitymowała przechodniów, otaczała kordonem osoby, które stały z banerem, odgradzała młodych Polaków na ulicach miasta pomimo całkowitego braku agresji z ich strony. Na dwóch panów trzymających baner, stojących na publicznym chodniku swojego miasta, przypadło do 22 policjantów.

Jawne popieranie ruchów lewackich przez władze państwa są już powszechne. Oprócz zdecydowanie przychylnego stosunku policji oraz uczestnicta w festynie przedstawicieli władzy, w tym znanego pro-gejowskiego burmistrza Ursynowa również mainstreamowe media nie kryły swojego poparcia. Tęczowe chorągiewki można było zauważyć np. wetknięte w kamerę wideo Polsat News. Ciekawe czy teraz odczepią się od Skowrońskiego, który prowadził konferencję PiS-u w SDP i nieustannie grożą mu zwolnieniem z funkcji prezesa stowarzyszenia. Albo przywrócą do pracy Gmyza, w imię równości, wolności słowa i przekonań. Czy dozwolone jest jedynie opowiadanie się ‘tylko po tej właściwej’ stronie?

A na paradzie, tęczowe chorągiewki powtykane były dosłownie wszędzie. Brakowało tylko nagich, starszych panów, przedstawicieli kuratorium oświaty i napisów na miejskich autobusach: szczęśliwego dnia geja, żeby zbliżyć się do perfekcyjnej w tej dziedzinie Kanady. Potem już coraz łatwiej. Tylko nie zdziwmy się któregoś dnia, że wzrosła liczba samobójstw, seryjnych zabójstw i przepisywanych leków psychotropowych, a naćpane nastolatki nie potrafią dodawać w zakresie stu i nie wiedzą, że istnieją inne kraje na świecie niż ich własny.

Te środowiska dobrze wiedzą co robią, mają plan i pomimo, iż są mniejszością realizują go. A co robi katolicka, polska większość? Jak walczy z systemową demoralizacją i końcową zagładą? Jak chroni swoje dzieci? Gdzie jest kiedy trzeba pokazać, że się nie zgadza, że protestuje?

Wstydźcie się Młodzi Polacy! Weźcie się w garść! Warto obejrzeć Cristiadę, tam są prawidziwi mężczyźni. Przestańcie grilować, zacznijcie patrzeć i słuchać i działać, to może jeszcze uda się Polskę uchronić.

BR

Brak głosów

Komentarze

Do Pani apelu dodałabym to, co napisałam w komentarzu do wpisu Matki Trzech Córek ("Pararówność"). Trzeba otwierać oczy społeczeństwu, a w tym celu musimy być sami poinformowani, co to za ruch jest i co nam grozi. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ze nie chodzi tu tylko o demoralizację, ale - o swobody obywatelskie. Tak, one są bardzo poważnie zagrożone.

Ja ostatnio pokazałam paru osobom kilka zaledwie fragmentów książki, o której wspominałam poprzednio. Wrażenie było bardzo mocne. Tam są konkrety, szokujące. A przy tym udokumentowane, na każdej stronie przypisy z powołaniem się na dokumenty, ustalenia, zdarzenia, wypowiedzi itd.

Ludzie niedoinformowani pozwolą na wiele.
Dużo zależy od postawy Kościoła. Kościoły np. w Niemczech czy Kościół anglikański haniebnie "dały ciała", aż pisać hadko (np. państwo pastorostwo mogą być gejami).

We wpisie Matki Trzech Córek odnosiłam się z rezerwą do protestów przeciw marszowi i do pokazywania środkowego palca, bo odebrałam ten marsz jako układny. W Pani relacji jawi się on trochę inny.

#363922

 Nurtują mnie te same kwestie. Co dzieje się, czy może co się już stało z tym naszym rzekomo chrześcijańskim społeczeństwem? To jest wyraz tolerancji, ta niemoc i dziwna obojętność, czy może raczej zupełnego skundlenia? Pozdrawiam smutno.

#363926

tak naprawde niewiele majaca wspolnego z walka o rownouprawnienie sa ochraniani,logistycznie wspierani,organizowani i oplacani,przez swiatowe organiozacje gudlajsko-lewackie.
Ci co stana im na drodze okrzyknie sie faszystami czy homofobami zeby sygnal poszedl w swiat,a policja wie dobrze po ktorej ma stac stronie.
Moze i dobrze ze na taki pochod nie poszli normalni ludzie mzoe lepiej jak nikt by nie poszedlchociaz znajac PObolszewie sami by zorganizowali kontr marsz i zrobili by prowokacje.
Problem tkwi w tym ze lewactwo teraz jest u koryta.

#363942

w Serbii od 10 lat parady są zakazane z powodu protestów społeczeństwa, uznane są za niebezpieczne i ich poprostu nie ma. Tam społeczeństwo się wypowiedziało co myśli. Osobiście nie popieram agresji i nie uważam, że powinno się kogokolwiek atakować na ulicy, ale duża kontrmanifestacja z określonymi hasłami i żądaniami byłaby pokazaniem czy jest przyzwolenie na takie działania mniejszości. Polacy niestety okazują się niezwykle bierni ostatnio. Wolą grilować niż działać. Obudzą się jak będzie za późno.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=IBoCNKrG96A

#363962

I o co te żale. Dzięki temu że nie było protestów i bijatyk to po prostu było nudno. A skoro było nudno to media nie miały o czym paplać.
Oczywiście zjechała masa dziennikarzyn z nadzieją że coś się będzie dział a tu pasztet.

Jeśli na następną pedalską paradę nie przyjdą protestujący to miłośnicy części rowerowych sami muszą coś wymyślać i zorganizować jakieś bojówki. Inaczej media w ogóle przestaną się interesować tymi kilkoma dewiantami. A jeśli media przestaną się interesować to tak jakby oni nie istnieli.

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#363961

Przede wszystkim protestuję przeciwko Twojemu uprzedzonemu, szowinistycznemu, dyskryminującemu stosunkowi do grilla i wmawianiu tubylcom że grill to złe w czystej postaci, wymysł Szatana i coś zupełnie zbędnego.

Wręcz przeciwnie. Zauważyłem, że zaraz po wspólnych wycieczkach i wspólnej pracy, grill ( wspólny posiłek) integruje naszą rodzinę, integruje ludzi.
To podczas grilla dyskutujemy na tematy osobiste, rodzinne i polityczne. To właśnie pomiędzy kęsem karkówki a łykiem piwa zastanawiamy się np : dlaczego Kaczyński nie ujawnił podczas kampanii wyborczej pochodzenia Andzi-Dziadzi, co powinien zrobić naród, żeby usunąć od władzy PO, kto tym razem pojedzie do miasta X na marsz w obronie TV Trwam ( innych w okolicy niestety brak).

Grill, ta nowa obśmiana polska tradycja, to paradoksalnie ostoja polskiej tradycji. To tu "hartuje się stal", wyrabiają patriotyczne poglądy i wykuwają obywatelskie postawy.

Pytasz : Gdzie byliście Polacy gdy ulicami szli dewianci ?
Odpowiadam : Poszukiwani przez Ciebie Polacy, szli w tym marszu.

Dopóki dewianci wspierani i organizowani przez światowe organizacje genderowskie, będą wspierani również przez polski rząd, niewiele da się zrobić............nawet zebranych 2,5 mln podpisów protestacyjnych lub kontrmarsz nic nie zmieni.
Trzeba najpierw odsunąć od koryta obecną dewiancką władzę i wówczas pogonić pedalstwu kota.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#363964

co do znaczenia grila mogę polemizować ;) ale z drugą częścią wypowiedzi nie zgadzam się. jest wielu Polaków, którzy normalnie myślą tylko niestety za mało wiedzą, nie zdają sobie z pewnych rzeczy sprawy, a poza tym są rozleniwieni. i właśnia ta bierność pozwala nienormalnej mniejszości górować nad większością. Wybory to jedno, polityka nie jest całkiem czysta, a stanowcze postawy społeczeństwa to inna sprawa i najważniejsza.

#363965

Nieszczęściem Polaków (a więc i nieszczęściem Polski) jest obywatelska bierność, rozleniwienie, obojętność a zapewne i ukrywany strach. To te niewolnicze cechy utrwalane konsekwentnie w społeczeństwie od wielu pokoleń, znieczuliły Polaków na otaczającą ich rzeczywistość i w konsekwencji zdominowały ich postawy, co z kolei zdegenerowanej ale dobrze zorganizowanej mniejszości pozwala przejmować inicjatywę i górować nad resztą.

Pozostaje mi Ciebie zaprosić na najbliższego rodzinnego grilla (dla ożywienia dyskusji ;))
Zalecany swobodny strój, luźny nastrój i ...........ewentualnie własnego pomysłu, lekkostrawna sałatka lub surówka.....jako "wejściówka" :)

NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#363970

to co zrobiono w Gruzji. Gdyby 50 tys normalnych Polaków rozgoniło tą hołotę, to Policja nawet by nie wiedziała komu postawić zarzuty i sama by skapitulowała.

Pisanie protestów i trzymanie bannerów to za mało. Trzeba to rozganiać. Bierność przy przemarszach takich manifestacji to przyzwolenie na upadek naszego Narodu.

Gdyby przemarsze dewiantów zawsze kończyły się awanturami w końcu by ich ZAKAZANO.

Innej drogi nie ma. A kto chce pisać listy czy robić jakieś kretyńskie akcje na Facebooku to niech robi.

Zachód trzymał bannery i pisał listy i PEDALSTWO może adoptować dzieci. Francja obudziła się dosyć niedawno, ale było za późno.

#363992

Napisała Pani: "...Z uśmiechem też zawiesili biało-czerwoną flagę, wśród tych kolorowych, na swojej platformie i odśpiewali nasz hymn narodowy. ‘Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy’- głośno śpiewali. Czy nie widzicie, że oprócz tego, iż realizują krok po kroku swoją agendę prowadząc do degradacji i końcowej likwidacji Polski, to przejmują już narodowe symbole i przypisują sobie nasze wartości...".

Nie myślę podobnie.Wręcz przeciwnie, bo żaden z homoseksualistów sam sobie losu nie wybrał. Urodził się z taką wadą i już.
Są i zostaną Polakami, jeśli nie zmienią obywatelstwa, a narodowość to w ogóle nie podlega dyskusji.
Zakładam, że wielu spośród nich ma w korzeniach genealogicznych przodków, którzy za wolną Polskę walczyli i przelewali krew.
Tego, ani Pani, ani nikt inny odebrać im nie ma prawa.

Dyskutowałam o tym z moimi córkami.Podzielają moje zdanie.

Rozbawiłam je swoim porównaniem: Kiedy ktoś jest chory na wodowstręt i nie znosi mycia, musi podporządkować się normom społecznym i nie pakuje się pomiędzy ludzi wiedząc, że odstrasza zapachem. :)
Pozdrawiam

#364000

prawo jak innym szacuje sie ze jest ludzi tego typu okolo 7%
sa to ludzie czesto dobrze wyksztalceni utalentowani i wrazliwi,nie jest ich wina ze sie tacy urodzili i ze Bog ich takich stworzyl,nikt Boga nie powinien poprawiac.Pracuje z pedalami i lezbijkami na co dzien niektorzy maja dzieci z pierwszych malzenstw ,bo presja spoleczna byla tak duza ze musieli ukrywac swoja orjentacje seksulana.Ci ludzie nikomu nie przeszkadzaja i nie robia krzywdy pod warunkiem ze nie upolitaczniaja i nie wykorzystuja swojej innosci.
W Polsce niestety ta grupe wspiera PObolszewia bo chce miec elektoralne dusze ale terz sa wspierani przez miedzynarodwe zydowstwo lewackie ktore chce mieszac w Polsce i robic antagonizmy szczuc jeden na drugiego.Homusie nigdy nie podrywaja hetero zawsze sa w swoim kregu a leczenie nie daje skutkow to tak jak by zdrowego normalnego mezszczyzne przerabiac za pomoca pigulek na pedala.

Grila osmieszyl Komorus a to przeciez taka typowa polska tradycja tyle ze sie nazywalo to po polsku ognisko na ktorym pieklo sie kielbaski czy szaszlyki,pamietam ze na ognisku polozylem taki ruszt ze starej lodowki i mozna bylo
upiec na nim kawalki miesa,dopiero pozniej dowiedzialem sie ze to co zrobilem bylo grilem czyli siatka na ogniu.

#364032

Prawo tak, ale niech nie odbierają mi mojego prawa!!! Dlaczego np. mam nazywać się rodzic, a nie Mamusia????????????
i t.d., i t.p.......
Dlaczego już, w tej chwili łamią to nasze kulawe prawo? Jak pracujesz z dewiantami, to wiesz, że to ma podłoże psychiczne.PRZEDE WSZYSTKIM POTRZEBNA IM JEST FACHOWA OPIEKA, a później samodzielność!
Swoją wypowiedzią bronisz ideologii gender, która jest szatańskim pomysłem lewactwa, globalistów i różnej maści psychicznych pomysłodawców niszczenia narodów, wprowadzanie chaosu na świecie i w efekcie likwidacji państw.
Przecież 50 lat temu też byli dewianci i żyli sobie spokojnie! Kto ich wypchał na ulice - poszukaj w internecie, bo ja takich obscenicznych artykułów nie będę tutaj wpisywać.

*************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#364047

tak właśnie jest, zgadzam się.

#364056

no właśnie chodzi o to upolitycznianie i wykorzystywanie, jak Pan pisze. ja wielokrotnie powtarzałam, że nie popieram agresji, nikomu nie robiłabym krzywdy i nie interesuje mnie co kto robi we własnej sypialni- to jego grzech jeżeli robi coś co nie podoba się Bogu. ale ja piszę tu o sprawach znacznie poważniejszych, o sterowanym z góry projekcie zmiany świadomości ludzi, o demoralizacji całych społeczeństw, o degradacji i stopniowej likwidacji Polski celem zlania jej w wielką europejską masę, którą rządzić będą określone grupy ludzi. to wszystko jest znacznie większe i ważniejsze. (polecam ostatni artykuł o gejach na Ursynowie, tam jest bardziej szczegółow, powyżej to tylko osobiste refleksje) i jeżeli społeczeństwo w porę nie zrozumie i nie będzie od początku zapobiegać i uniemożliwiać pójście taką drogą to później będzie za późno. ja nigdy nie twierdziłam, że trzeba przześladować gejów, żebyśmy się dobrze zrozumieli. na kongresie LGBT aktywiści sami przyznali, że większość gejów nie popiera ulicznych parad i innych działań tego środowiska, ale oni i tak będą to robić i iść dalej i dalej, stopniowo osiągając główne cele. a oprócz tego należy dodać, że ulica jest miejscem publicznych, do której prawo mają wszyscy, a może nie wszyscy chcą uczestniczyć w oglądaniu chorób.
ps. co do leczenia homoseksualizmu to się nie zgodzę, jest wiele udowodnionych przypadków osób wyleczonych

#364055

To obnoszenie się ma na celu wzbudzenie właśnie czegoś w rodzaju nietolerancji, to zaś ma dać pretekst do wprowadzenia restrykcyjnych przepisów, ograniczających wolności obywatelskie.

Gdyby organizatorom (a raczej inspiratorom) zależało na oswojeniu z odmiennościami, robiono by to zupełnie inaczej, dyskretnie, z jakimś smakiem, żeby nie wzbudzać w społeczeństwie odczuć negatywnych, lecz sympatię.

Takie prowokacyjne marsze jasno pokazują, że nie o FAKTYCZNĄ tolerancję wobec nich chodzi. Że chodzi o zaognienie, a w konsekwencji - o zamordyzm.

#364060

Źle mnie Pani zrozumiała. Ja nie mówiłam, że nie są Polakami. Ja tylko pokazywałam jak przebiegle działają, na wielu frontach, z różnych stron i na różne sposoby. Tu nie chodziło o patriotyzm w tym wypadku, to coś więcej, ale o tym kiedy indziej .....

#364054

O co chodzi z tym pedalstwem.
Pedalstwo samo w sobie nie jest niczym specjalnie złym ani nawet anormalnym. Istniało zawsze, do kiedy pojawiły się na świecie pierwsze komórki i dotyczy tak samo zwierząt jak i ludzi.
Pedalstwa nie da się całkowicie wyplenić, ponieważ do końca istnienia rasy ludzkiej, co któryś ludzki osobnik będzie miał wrodzone lub nabyte skłonności homoseksualne.

Problem w tym, że pedalstwo stanowi zaledwie ułamek populacji ludzkiej i tak samo jak narkomani, anorektycy, chorzy na natręctwa lub depresanci powinni funkcjonować na obrzeżu społeczeństwa, nie zaś w jego centrum.
Nie może być tak, że przykładowo jakiś ruch otyłych lub anorektyków, lansowany i wspierany przez ukryte siły zła, będzie narzucał zdrowej części społeczeństwa ile i co mają jeść.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#364072

otóż to, ale tu o wielkie sprawy chodzi, bo to wszystko jest sterowane przez określone środowiska mające w tym swoje interesy i cele do osiągnięcia. dlatego tak ważne jest zapobiec i odbić Polskę.

#364079