Seryjny Samobójca na urlopie – w zastępstwie eksplodujący nożownik

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Cały internet wrzał od ‚samobójstw’. Nawet na portalach będących bastionami władzy coraz częściej pojawiały się głosy, że te samobójstwa niezbyt wiarygodnie wyglądają.. I już wiadomo o co chodzi

Wydawnictwo w Warszawie, jego prezes wchodzi i nożem atakuje wiceprezesa. Potem jeszcze eksploduje materiał wybuchowy. Efektowne.. Media podają o ofiarach śmiertelnych. PiSowskie media podają informację, że zabity Krzysztof Zalewski był ekspertem lotniczym, którym wypowiadał się na temat ‚katastrofy’ smoleńskiej (oczywiście krytycznie).

Miałem dylemat co o tym myśleć, ale niezawodne Tusk Vision Network rozwiało moje wątpliwości. W jaki sposób? Przedstawiając tezę ‚kto wierzy, że to było zabójstwo polityczne to debil’, jak podali dzisiaj. Jako iż nawet prognoza pogody się u nich nie sprawdza, postanowiłem przyjrzeć się w internecie wypowiedziom ofiary, przemyśleć też jakie mogłyby być inne możliwości (łącznie z krzyczanym w mediach motywem biznesowym).

Pierwszą kwestią jest to, że za mało jeszcze wiemy na temat tego co zaszło, co działo się w wydawnictwie wcześniej (ponoć dochodziło tam już do awantur). Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że nieprawdopodobne wydaje się zasztyletowanie w biały dzień przy świadkach człowieka, po czym kiepskie odpalenie ładunku wybuchowego raniącego napastnika.

Wszystko tutaj kręci się wokół sprawy smoleńskiej. Jak w żadnym chyba aspekcie, tutaj mam stanowisko podobne do PiSu – dookoła dzieje się za dużo machlojek. A ponieważ społeczeństwo w coraz większej ilości zaczęło wypatrywać Seryjnego Samobójcy, ten został wysłany na urlop. Jednak ktoś na stanowisku pozostać musi, więc na zastępstwo wynajęto bombowego nożownika. Widać jednak, nie był on należycie przeszkolony.

Co będzie dalej? Zobaczymy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Ta historia trochę przypomina zabójstwo Eugeniusza Wróbla.

Vote up!
0
Vote down!
0
#313450

gość z drogi

byznesmen,prezes przychodzi do swego biura uzbrojony w nóż i materiał

wybuchowy...,do biura,gdzie siedzą pracownicy i w biały dzień zabija....

Szok...a może Amok ?podlany czymś.....

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#313468

Nigdy nie miały miejsca za rządów PIS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#313474