TRZY ZAKAZANE FILMY O SMOLEŃSKU – FILM NR 1

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

Frustruje mnie fakt, że to co robimy i udostępniamy w internecie może być tak łatwo zablokowane przez naszych oponentów. Są jednak i na to sposoby. Brak wolności w przestrzeni medialnej naszego kraju możemy bowiem rekompensować sobie wykorzystując zasoby zagranicznych serwerów. Pisałem wcześniej, że Telewizja Polska S.A. zablokowała 3 moje filmy na YouTube. Tak się składa, że każdy z nich dotyczył katastrofy smoleńskiej.
I co? Zakazane filmy przeniosłem na nową „platformę” i chcę je przypomnieć, tym bardziej, że ostatnio bardzo uaktywniła się komisja Laska i prokuratura wojskowa. Instytucje te zarzucają kompromitację zespołowi Macierewicza. Dzisiejszy film nosi tytuł "TV TNT" i przedstawia jedną z wielu wpadek... prokuratorów wojskowych. Wydarzenia rozegrały się w ciągu dwóch dni tj. 5 i 6 grudnia 2012r. Konkluzję przedstawił Antoni Macierewicz. I chyba tego nie mogą mu darować rządowi eksperci do dnia dzisiejszego.
Film zablokowano 27 czerwca. W tym samym dniu Naczelna Prokuratura Wojskowa wydała oficjalny komunikat:
"Biegli nie stwierdzili na tupolewie materiałów wybuchowych". 
 Wydarzenie skomentował w swoim stylu również sam Donald Tusk:
"Nie było żadnego wybuchu, był wybuch niechęci i agresji. Kończy się awantura trotylowa"
A ja nie wierzę w zbieżność dat i faktów. Po prostu do czasu konferencji przedstawicieli prokuratury należało wyczyścić internet z niewygodnych dla rządu materiałów.
I na koniec zapowiadam, że tak łatwo nie dam się zniechęcić. Jeśli i te filmiki znikną, znajdę kolejne serwery, i kolejne...
ZAKAZANY FILM NR 1:

.

  
Brak głosów