LIS JAKO BALON, CZYLI SKACZ PREMIERZE, SKACZ!

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

 
 
Czym różni się Felix Baumgartner od Donalda Tuska?  Pierwszy skoczył z wysokości 39 kilometrów i osiągnął sukces. Drugi, właśnie spada ze swoich 39 procent - wysokości, która  jest na tyle duża, że z jej perspektywy nawet rozkopana autostrada wygląda cudnie.  Istnieje jednak zasadnicza różnica między obydwoma skoczkami. Pierwszy – lądując na poziomie „zero” osiąga sukces. Drugi chce dolecieć tam jak najpóźniej. Pomagają mu w tym balony wysyłane z ziemi, które spadającego Donalda, znowu windują na granice sondażowej stratosfery.
Wczoraj wypuszczono z bazy pierwszy balon – TOMASZ LIS NA ŻYWO. A dzisiaj od razu poparcie dla PO skoczyło (nawet się rymuje).
Podobno następne pompowane balony przypominają Tuskobus, Stefana i takie tam.
A wracając do programu Tomasza Lisa… Można o tym dużo pisać, ale można też … narysować. Stosując konwencję okładek tygodników „Wprost” i „Newsweek” zmontowałem grafikę w pełni oddającą napięcie istniejące między dziennikarzem a politykiem. Krótko mówiąc, miodowy miesiąc – już sześćdziesiąty - trwa w najlepsze.  Co tu dużo gadać, trwałe związki to podstawa.
  

 

Brak głosów

Komentarze

Już widzę Grasia i ekipę odpowiadających na 300 pytań internautów. Wcześniej premiera połaskotała MO. Generalnie wieczór z Tuskiem był niestrawny,nie odpowiedział na żadne pytanie.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#298386

A widziałaś dzisiejsze expose Sikorskiego? Uważaj będę cytował: pozycja Polski rośnie w świecie mimo, że koniunktura nie jest sprzyjająca. A tak w ogóle to podobno jesteśmy tygrysem europejskim. No to co? Ja tygrys pozdrawiam lwicę ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#298404

Nie widziałam i nie słyszałam Sikorskiego. Ich mowy nadają się jedynie do humoru zeszytów szkolnych(sprzedają toto w kioskach,taki poziom).
Lwice lubią tygryski i też pozdrawiają :)

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#298434