Dla nas faszystów – „Wake me up”, dla nich „Ach, śpij kochanie”

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

Pewien znawca pisowskich tajemnic – Tomasz Nałęcz -  rozszyfrował niedawno kolejną intrygę Kaczyńskiego. Według niego hasło "Obudź się Polsko" jest bezpośrednim nawiązaniem do hasła hitlerowców "Deutschland Erwache" z lat 30. Opinia jednej osoby nie jest jeszcze wykładnią – orzekną sceptycy. Jednak, gdy pojawi się kolejny świadek, i gdy jeszcze nazywa się Rafał Grupiński – sprawa jest już przesądzona. 29.09 obudzi się w Polsce faszyzm.
Według szefa klubu PO:

Wystarczy wrzucić to hasło do google, żeby zorientować się, że są tam śliczne odnośniki do pewnego kiepskiego wiersza z początku XX wieku, który potem służył Niemcom. "Obudź się", "nie zostawiaj Żydom miejsca”
Idąc tym tropem przypominam, że w Polsce istniał nie tak dawno hitlerowsko - rockowy zespół, który śpiewał "obudź się i z nami chodź, skończyła się już noc". Natomiast  najbardziej znanym hitlerowskim piosenkarzem był wokalista grupy WHAM, który wykrzyczał światu i zapewne również Żydom "Wake me up".
Dlatego też proponuję panu Tomaszowi Nałęczowi i Rafałowi Grupińskiemu kołysankę:
„Ach, śpij kochanie”,  no i oczywiście wizytę u dobrego specjalisty. Najlepiej – Stefana Niesiołowskiego.
 

Mój FB
Mój YT

Przed Państwem najbardziej faszystowska grupa muzyczna na świecie. WHAM!!!

 

Brak głosów

Komentarze

Chciałem dodać jeszcze o pisemku Świadków Jehowy w obszarze niemieckojęzycznym - "ERWACHET!", czyli "Przebudźcie się!". Toż to faszyści są. Pełną gębą. O nich zdaje się pan Nałęcz zapomniał. A mają jeszcze jedno pisemko - "Wachturm" - "Strażnica". To też na pewno nawiązuje do tradycji i spadku po Adim Hitlerze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293733