Binienda - POstrach dwóch komisji M.

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

 

Wiesław Binienda już ponad rok temu w zaciszu swojego laboratorium obalił mit „pancernej brzozy”. Naukowiec rozprawił się z powszechnie obowiązującym dogmatem, że drzewo o średnicy 40 cm stanowi zaporę nie do przebycia dla skrzydła samolotu TU-154. Rękawica rzucona zwolennikom Jerzego Millera i Tatjany Anodiny nie została podniesiona. Teraz – po kilkunastu miesiącach - okazało się, że w raportach komisji byłego ministra spraw wewnętrznych i byłej naczelniczki Głównego Zarządu Wsparcia Elektroradiotechnicznego i Środków Łączności był błąd.

- Brzoza jest złamana na wysokości 7 metrów i 70 centymetrów - poinformował kpt. Marcin Maksjan z Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Według MAK i komisji Jerzego Millera drzewo zostało ścięte na wysokości około pięciu metrów. Prawie TRZY METRY RÓŻNICY!

Jednak to nie wszystko. Średnica drzewa w miejscu złamania jest o 12 centymetrów grubsza niż w raportach MAK i komisji Millera. A dobrze pamiętam jak wszystkie rzeczowniki wchodzące w skład wyrażenie „średnica brzozy wynosi 40 cm” odmieniano przez przypadki od mianownika do wołacza choćby w programach Moniki Olejnik. W telewizjach występowali dziennikarze, którzy osobiście ponoć mierzyli pień drzewa. Wszyscy mówili o CZTERDZIESTU CENTYMETRACH!
 
Tu należałoby rozpocząć dyskurs naukowy o idiotyzmie. Ja proponuję na wstępie wypełnić ankietę dotyczącą idiotyzmu właśnie. Uczestniku odpowiedz sobie zatem na następujące pytania:
 
Czy w komisjach pracują idioci?
TAK/NIE
Czy łatwo z widzów/czytelników/odbiorców zrobić idiotów?
TAK/NIE
Ile jeszcze idiotyzmów zechce przekazać nam strona rządowa?*
 
*podaj w setkach
 
Poprzednio równie mądre reakcje wystąpiły po ujawnieniu, że na szczątkach samolotu TU-154 odkryto trotyl. Odzew był wtedy natychmiastowy, a i ilość idiotyzmów związanych z tematem naprawdę imponująca. W tej dyscyplinie mamy mistrzów świata. Pamiętacie TNT w kiełbasie, paście do butów, paście do zębów. I sprawę udało się zagadać.
W tej chwili mamy do czynienia z kolejnym cudem. Brzoza urosła raptem o 3 metry i utyła 12 centymetrów. A ja zastanawiam się nad pewną teorią. Być może podobne symulacje jakie przeprowadził profesor Wiesław Binienda, zostały przeprowadzone przez MAKo- lub MILLERopodobne instytucje. Jednak ich celem mogłoby być znalezienie takiego „parametru grubości brzozy”, który po podstawieniu do schematu badań zaproponowanych przez profesora Biniendę dałby inny wynik jego badań. Mówiąc krótko: brzoza o jakiej średnicy spowodowałaby przecięcie skrzydła "tutki"? Czyżby 52 cm? A potem wystarczy systematyczny lansik w TVN, TVP, GW etc. I, jak mawia moja serdeczna znajoma, POzamiatane.
  
post scriptum

Pamiętacie jak było 10 miesięcy temu? Filmik jaki wtedy zmontowałem nadal jest aktualny. Szczególnie w kontekście ostatnich "brzozowych" wiadomości...

 

 

Brak głosów

Komentarze

sluzb obojga narodow nadzorowana dalej z Moskwy.
Morduja wszytkich kto im na drodze stanie smiejac sie Polakom w twarz bo sa bezkarni.
Jeszcze ciala nie ostygly, a ich szczekaczki medialne juz roglaszaja przyczyne zgonu wbrew logice i sensowi.

#332670

Ks prof Waldemar Chrostowski w czasie kazania odniósł tę sytuację do sprawy Katynia. W tamtym czasie pozom zakłamania był nawet gorszy. Zakończył rozważanie nadzieją że teraz nie będziemy musieli czekać ponad 40 lat na oficjalne odkrycie prawdy.
Ja jestem pewien, że tym razem nastąpi to znacznie szybciej. Żyjemy w dobie internetu, informacja obiega świat w kilka minut, nie jest możliwe ukrycie prawdy, nawet w Chinach, a co dopiero w Polsce.
Prawda praktycznie już została odkryta w dużej części. Nie jest jeszcze pełna ale już jest odkryta. Mówi się o tym.
Kwestia aby większość ludzi przestała się bać uwierzyć w prawdę! Tak jak kilka lat temu uwierzyła w cud, teraz powinna uwierzyć w prawdę.
Jest to trudniejsze, to fakt, ale fakty w końcu nie dadzą sobą pomiatać.
Człowiek nie chce wychodzić na dudka, dlatego jeśli do ludzi trafi ten przekaz, przekaz o prawdzie smoleńskiej, to w końcu przełamie się.

Ja mimo wszystko wierzę w przebudzenie które nastąpi już niedługo.

#332725