Ostatni Mohikanie męskości w III RP, z kibicami Legii w tle?

Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Jesteśmy świadkami nagonki na środowiska kibiców w Polsce. Niestety wskutek decyzji UEFA fantastyczne oprawy , które miały uczcić pamięć bohaterów Powstania Warszawskiego mogły zostać ukazane jedynie na naszym podwórku. Oglądając wczorajszy pojedynek z Apollonem Limassol niezwykle żałowałem, że mecz ten odbywa się bez udziału kibiców, gdyż z uwagi na ten fakt, widowisko znacznie straciło na atrakcyjności. Oczywiście oficjalnie głównym powodem zamknięcia stadionu było użycie materiałów pirotechnicznych (rac), to jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że chodziło, o coś zupełnie innego…

Sam wojewoda mazowiecki chciał zamknąć stadion. Na szczęście po medialnej burzy, do tego zdarzenia nie doszło. Co pewnie było nie w smak wielkiej części naszego medialnego oraz politycznego establishmentu, który jak diabeł święconej wody boją się przejawów patriotyzmu, które prezentują ci młodzi Polacy. Wątpię, żeby przypadkowe było aresztowanie pana Piotra Staruchowicza „Starucha” w przededniu Euro 2012, pod nietrzymającym się kupy zarzutami, opartymi na zeznaniu świadka koronnego, który w innych przypadkach miał wielkie problemy z mówieniem prawdy.

Wiele osób w łatwy sposób potrafi zaszufladkować ludzi. Kibic = łysy, tępy, bandyta w dresie, który tylko marzy, żeby komuś wbić „kosę” między żebra lub w najlepszym przypadku mocno obić głowę. Warto jednak pamiętać, że wielu, z tych ludzi doskonale zna historię naszego kraju. Ci kibice prowadzą swoje firmy, studiują, mają rodziny. Chociaż zdarzają się wśród nich pospolici awanturnicy, dla których najważniejsza jest „ustawka” z kibolami wrogiego klubu, to większość z nich to niezwykle patriotycznie nastawieni młodzi ludzie. Podczas ostatnich wakacji poznałem człowieka, który pokazał mi wpisy na facebook’u, które zamieszczał jego kolega, kibic Legii. Mianowicie, co rano opisywał on, co stało się w danym dniu Powstania Warszawskiego. W dobie przesyłania sobie głupich filmików, piosenek bez przesłania, ten człowiek opisywał wydarzenia, które zdarzyły się kilkadziesiąt lat temu. Co to interesuje większość „młodych wykształconych z wielkich miast”? Dla wielu z nich szczytem patriotyzmu jest wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Pytam więc, kogo bardziej potrzebuje nasza Ojczyzna, która zalewana jest chorą zachodnią ideologią? Tego kibica Legii, czy studenta europeistyki, który tylko marzy, aby załapać się na jakiś staż w Brukseli, a później na etat w jakimś polskim urzędzie, który rozdziela środki unijne, który tak jak wielu polskich polityków uważa, że polskość to nienormalność, a my jesteśmy przede wszystkim Europejczykami i powinniśmy się wyprzeć naszych korzeni? Kto więcej może dać Polsce ten kibic Legii, czy wojujące o swoje „prawa” feministki, homoseksualiści, czy transwestyci, dzięki którym ideologia gender zagościła w naszych przedszkolach? Właśnie, ci przedstawiani, w jak najgorszym świetle kibice pierwsi będą bronić naszej Ojczyzny, gdy będzie ona zagrożona, w chwili, kiedy faworyzowane przez establishment medialny grupy wywieszą biała flagę i będą na kolanach błagać o anschluss.

Niektóre grupy tylko marzą, żeby wszyscy mężczyźni wyzbyli się swojej męskiej agresji. Należy jednak pamiętać, że, w niektórych przypadkach, cecha ta może być niezwykle przydatna. Gdy wszyscy mężczyźni staliby się podobni do kobiet i wyzbyli się cech charakteryzujących swoją płeć, to kto obroniłby swoją partnerkę, czy matkę?

Rozumiem, że dla wielu „Polaków” polskość to nienormalność. Jednak ja wolę, być nienormalnym Polakiem, niż dumnym Europejczykiem, dla którego, małżeństwo dwóch facetów , adopcja przez takie pary dzieci oraz aborcja na życzenie jest czymś zupełnie normalnym…

W niedalekiej przyszłości dowiemy się kto miał rację….

Brak głosów

Komentarze

gdzie wpisy o których mowa mogę znależć. Bardzo chciałabym poczytać.

Kibice zachowują się hałaśliwie , czasem głupio ale zawsze w swojej grupie , nie dokuczają innym. Jeszcze nie skrzywdził mnie żaden kibic a policjanci kilkakrotnie ( urządzają regularne mandatowe łapanki ). Przez wiele lat siadywałam w parku szydełkować , niestety teraz to niemożliwe bo natychmiast policjanci zaczepiają , legitymują , grzebią po torbie.

Co do młodych , wykształconych to też nie wiem po co się ich kształci w niepotrzebnych dla skolonizowanego kraju kierunkach. Po co studiować np. marketing i zarządzanie gdy niemal wszystkie zakłady sprzedane i zarządzający nimi przyjeżdżają stamtąd.  Polak to może być tylko białym Murzynem " za 1200 zł. Po co całe stada psychologów , kiedy sfrustrowani po prostu wyjeżdżają za chlebem. Ludzie potrzebują pomocy materialnej , pracy ; po co głodnym psycholog ?

Teraz Polska potrzebuje odważnych mężczyzn - wyzwolicieli. Kibice na pewno do takich należą.

 

Konkubina po polsku

#383827

Uważam, że każdej władzy o NIEDEMOKRATYCZNYCH ciągotkach, solą w oku jest zorganizowana w jakis sposób grupa społeczna, gdyż stanowi ona dla niej potencjalne zagrożenie, więc z nią walczy. Tak na pstryknięcie palcami wymienię: Kościół, kibice, związki zawodowe. ONI wiedzą, że rozczłonkowane społeczeństwo nie ma żadnych szans w walce z nimi.
" W niedalekiej przyszłości dowiemy się kto miał rację…."
Nie chcę się wymądrzać, ale ja nie muszę czekać na najbliższa przyszłość. Już dzisiaj wiem, że każda patologia, dewiacyjne zachowania i cała ta amoralność przedstawiana jako poprawność polityczna, to droga zmierzająca ku zagładzie.

#383828

Dla tego nierządu ryżego,nawet maszerowanie z flagą biało czerwoną to już zagrożenie,czego sam byłem świadkiem,w święto Niepodległości.

A co dopiero tysiące kibiców,krzyczących lub śpiewających patryiotyczne pieśni to jest dopiero bul głowy,dla tych cymbałów z nierządu kacapskiego.

Więc trzeba wymyślać urojoną walkę z przejawem patryiotyzmu Polskiego,a u tych bydlaków to walka z bandytami stadionowymi.

I ubeckie przekaziory TV tak to przekazują do sPOłeczeństwa lemingowego.

Dla mnie fana Kolejorza,to kibice w całej Polsce pokazują postawy patryiotyczne,i dla tego ryży ich tak nienawidzi.

pozdrawiam.

#383831