Czy zbliża się rewolucja?

Obrazek użytkownika danielik
Kraj

W ostatnich kilku dniach docierają do nas coraz bardziej niepokojące sygnały. ABW pochwaliła się zatrzymaniem niedoszłego „polskiego Breivika”. Z każdym dniem coraz bardziej wydaję mi się, ze Agencja sama współtworzyła ten zamach. Później wyciągnięto i nagłośniono słowa, które wypowiedział we wrześniu reżyser Grzegorz Braun, który nawoływał do mordowania dziennikarzy GW i TVN-u.

W sprytny sposób zestawiono te dwa fakty i stwierdzono, że przyczyną, tego, iż ktoś w naszym kraju planuje zamachy na Sejm jest mowa nienawiści. Oczywiście mainstreamowi media od razu znalazły winnego, którym jest oczywiście jedyna realna opozycja, którą jest PiS. Przecież pan Kaczyński otwarcie mówi, że zamordowano mu brata. Atakuje biednych polityków Platformy i jeśli się nie zmieni to w końcu ludzie zaczną ich mordować.

Pupil obecnego rządu Tomasz Lis, tak ten, który mówi, że ludzie nie są tak głupi, jak nam się wydaje, ale są o wiele głupsi, w swoim telewizyjnym show, prezentowanym przez podobno publiczną telewizję w bezpardonowy sposób zaatakował polską prawicę obwiniając ją o wszelkie zło tego świata. Oczywiście, jak zwykle w ostatnich tygodniach padł slogan, że „Polacy są nietolerancyjni, że jesteśmy rasistami i antysemitami”. Chyba ktoś naprawdę chce, żebyśmy w to uwierzyli. Na szczęście dobrego imienia polskiej prawicy bronił pan Bielecki, wspomagany nieco przez posła Derę. W drugiej części programu nawrócony na „dobrą drogę” Roman Giertych próbował nam wmówić, że najgorsze, co mogłoby się przytrafić Polsce to powrót PiS do władzy.

Niestety przekaz praktycznie wszystkich mediów był podobny. Dzisiaj dowiadujemy się, że jeden z ostatnich bastionów mediów, które ukazują inną, niż ogólnie przyjęta ustalona w gabinetach premiera i pana Grasia „prawdę”, padł. Wraz z odejściem redaktora naczelnego „Uważam, Rze”, a razem z nim również innych twórców tego pisma, przestaje ono de facto istnieć. Czego tak bardzo boi się nasza władza, że zamyka usta niewygodnym dla niej osobom? Ta decyzja musi być polityczna, ponieważ nikt przy zdrowych zmysłach nie zarzynał by kury znoszącej złote jaja, którą niewątpliwie było „Uważam Rze”.

Niestety obawiam się, że naprawdę mogą znaleźć się osoby, które spełnią groźby Grzegorza Brauna. Ludzie mają dość robienia im wody z mózgów. Mają dość robienia z nich idiotów przez usłużne rządowi media. Naprawdę ludzka cierpliwość ma swoje granice i obawiam się, że ta „cienka czerwona linia” zostanie przekroczona (czy już nie została?!) i może dojść do tragedii.

Co więcej niepokoi mnie również, że ktoś naprawdę może zechcieć wysadzić w powietrze nasz Sejm, ponieważ dla wielu Polaków jest on symbolem zdrady w Magdalence i przy Okrągłym stole. Przecież od tego wydarzenia minęło ponad 20 lat, a dalej naszym krajem rządzą ludzie, którzy aktywnie uczestniczyli w tamtych wydarzeniach. Ponadto jeśli rzeczywiście ktoś w Polsce dokonałby zamachu na osoby piastujące najwyższe stanowiska w naszym państwie, to winna nie byłaby temu żadna mowa nienawiści wśród polityków, bo tych już naprawdę coraz mniej ludzi słucha.

Obywatele naszego kraju mają naprawdę dość arogancji władzy, korupcji, rosnących podatków, niepewności jutra, nierealizowania obietnic wyborczych. Coraz więcej ludzi daje wyraz swojemu niezadowoleniu. Nawet do niedawna zajadli zwolennicy obecnego rządu zdają powoli sobie sprawę, że zostali oszukani. Coraz mniej osób wierzy w to co im mówią TVP, TVN, GW i szuka alternatywnych źródeł informacji. Czyżby rządzący naszym krajem politycy czuli, że zbliża się rewolucja i rozliczenie pięciu lat ich rządów. Czyżby obawiali się, że ludzie wyjdą na ulicę? Czy dlatego kneblują usta ostatnim enklawą, które nie mówią o Polsce słowami premiera Tuska?

Brak głosów

Komentarze

Nie zapominajmy ze obecnie panujace elity wspolpracuja z WSI oraz cywilnymi agencjami wywiadu.
Czy Pierestrojka byla procesem spontanicznym czy prominantnych dzialaczy komunistycznych spryt zamienil w Oligarchow?
Scenariusze wydarzen sa juz napisane
Aktorzy dostali nowe role do zagrania
Jak juz wczesniej pisalem na prawicy z jednej strony wladza najprawdopodomniej do reszty zdyskredytuje kiboli za antysemityzm a ugladzi LPR i ONR wpuszczajac na salony-Tusk wie ze nie da sie juz rzadzic bez dopuszczenia nowych do koryta
Zostaje PIS ,ktory z braku mlodych(media skutecznie mlodych od tej formacji odpedzaja)staje sie samotna wyspa.
W PIS ie nadzieja na zmiane wizerunku,swierzosc,koncepcje wyjscia z impasu,punktowanie rzadzacych i podtrzymywanie Nadziei
Czy nadchodzi Rewolucja?...
Spoleczna?...Polacy sa zdolowani,przestraszeni i ekonomicznie stlamszeni wiec nie sadze-kto ma byc jej liderem?
Sprowokowana...Oczywiscie!Brunon K -jest jej elementem.
Pracujmy.Trwajmy do zwyciestwa

#310466

Wczoraj usłyszałam taki tekst który zacytuje:
" Co się stało z tą Warszawą, wciąż nawołują do rewolucji, wciąż jacyś udręczeni i cholera wie o co się kłócą.Psioczą na rząd, na swój stadion i siebie samych wywołując co raz to inne nagonki>Dziwne , że przecież ludziom nie jest tak zle, maja dobrą prace, generalnie swoje marzenia i nikt jakoś w małych miastach nie czuje się ciemiężony.Może wypadałoby aby burdel o jakim wciąż mówią naprawili w swoim mieście, skoro tam mają problem a nie wciągali w nagonkę wszystkich i za wszystkich się wypowiadali"

Pozwolicie, że pozostawię bez komentarza

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie...(Mt.13-14)

#310472

Zdecydowanie, takie posunięcie jest uzasadnione. Jednak, ja, nie widzę możliwości wygranej (choćby Egipt, Syria, Afganistan i t.d. i t.p...) z powodu nierównych sił. Chyba, że czegoś nie wiem.

Jaką grę prowadzą wobec Polaków politycy?
[...]Mimo bardzo tragicznej sytuacji ekonomicznej – wynikłej z polityki Unii Europejskiej, struktura ta nie zamierza się reformować – a tym bardziej przyznać do popełnionych błędów. (Znawcy przedmiotu doskonale wiedzą, że nie były to błędy, lecz celowe działania.)

Wzmagający się w całej Europie opór wobec wobec rządów unijnych bankierów doprowadzi kiedyś do wielkiego wybuchu społecznego.
Aby temu zapobiec – politycy powiązani z Brukselą czynią wszystko – by swoich przeciwników politycznych zaszeregować do kategorii "faszystów". A faszyzm zwalczają ustawodawstwa wszystkich krajow europejskich. W ten sposób przeciwników politycznych zwalcza się narzędziami pokrętnie interpretowanego Prawa.[...]
Artur Łoboda
www.zaprasza.net
Zrodlo: http://www.zaprasza.net/a.php?article_id=32031
POLISH CLUB ONLINE, 2012.11.22

Zaszokował mnie artykuł A.Ściosa, nie mogę sobie poukładać... Czy faktycznie każde pokolenie musi mieć swoją noc listopadową?
Czy warto poczekać do stycznia. Ja zdecydowanie wierzę w nieprzeciętne wyczucie polityczne Jarosława Kaczyńskiego. Wiem, że nie całą wiedzę i nie wszystkie plany ujawnia ze zrozumiałych względów.
Natomiast obawiam się posunięć obecnej władzy, wszechwładzy.
Ranny zwierz jest niebezpieczny i wykorzysta wszelkie dostępne środki aby nie stanąć przed koniecznością odpowiadania za przestępstwa i kryminalne naruszenie racji stanu.
A boli mnie bardzo, że budowałam Polskę, budowałam jak wszyscy Obywatele, a teraz sfora mafijna ma co sprzedawać i pogrąża Naród w niebycie.

Oni chcą rewolucji, ci nasi, ale rewolucję przewidują także popaprani psychopaci z masonerii, nazywający się dla potrzeb omamiania społeczeństw rządem światowym. Widzę tutaj związek i naszych? i tamtych.
Dla powyżej wymienionych powodów uważam, że noc listopadowa nie powinna zdarzyć się.
Najlepszym rozwiązaniem są taczki!!! choćby miały nazywać się wotum nieufności. BOŻE CHROŃ POLSKĘ.

Aleksander Ścios - Bez Dekretu
OBALIĆ REPUBLIKĘ
http://bezdekretu.blogspot.com.au/2012/11/obalic-republike.html#comment-form

Zapraszam też na kilka wypowiedzi w MP3
http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=135&t=40&start=580
*************************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#310479

http://niepoprawni.pl/content/gazeta-polska-o-wahabbitach

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#310510

Widzę analogie
http://st.dwn.so/v/DS50444A0E

**************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#310536