PO nie odda władzy bez walki

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Z okładki "Polityki" Donald głosi "Nie oddam Polski bez walki". W TVP info Gronkiewicz-Waltz głosi "Nie oddam Warszawy bez walki"

Jakiś zagraniczny turysta może zacząć się zastanawiać czy znów nas Niemcy nie napadli. A to tylko politycy PO tak reagują na to że wyborcy mają ich dość. Choć jak słucham tego co mówią to powodzenia im nie wróżę, bardziej spodziewam sie odwrotnego skutku.

Najpierw Donald podczas wczorajszej wizyty u Lisa ogłasza że...nadal chce być premierem:). Toż to news!! Ale jest i drugi równie sensacyjny-Donald nie zostanie szefem Komisji Europejskiej. Donald przyznał iż miał już nawet jeden głos z Serbii-Jednym z pierwszych życzeń ze strony moich gospodarzy – premiera Serbii – było takie stwierdzenie, bardzo dla mnie przyjemne, że będą trzymali kciuki i że żałują, że nie są jeszcze w Unii, bo by wspierali moją kandydaturę – dodał Donald Tusk.

Donald chyba tylko przez wrodzoną skromność odrzucił stanowisko szefa KE, mógł przecież ogłosić że rezygnuje z posady premiera na Marsie-to byłoby równie poważne oświadczenie.

Na pytanie Lisa czy może wskazać jakieś błędy swoje lub PO, Donald żadnych nie wskazał......

Teraz dla zachowania parytetów oddajmy głos Gronkiewicz-Waltz: To jest swoista awantura polityczna. Mimo że referendum jest instytucją, to za rok będą wybory i być może stanie do nich 10 kandydatów i to będzie pozytywne działanie. A nie negatywne działanie – odwołanie mnie, jak w przypadku referendum, które będzie kosztowało 7 milionów złotych. Pytam się, kto i z czego zetnie, aby za to zapłacić – mówiła prezydent Warszawy.

Jej zdaniem zwolennicy referendum wykazują się brakiem odpowiedzialności i odciągają ją od normalnej codziennej pracy, szkodę zaś poniosą mieszkańcy stolicy.tvp.info

Tak więc HGW podobnie jak Donald nie ma sobie nic do zarzucenia. Według niej negatywnie działają zwolennicy jej odwołania ponieważ......odciągają ją od normalnej pracy. Tu leży pies pogrzebany. Ludzie właśnie dlatego robią referendum by Cię Hanno odciągnąć od obecnej codziennej pracy już na stałe. Każdy kolejny miesiąc Twego urzędowania kosztuje Warszawę dużo więcej niż owe 7 milionów złotych.

Patrząc na te wypowiedzi byłbym spokojny o wynik wyborów.......Tylko to szkolenie Państwowej Komisji Wyborczej w Moskwie zostawia pewien niepokój......

Brak głosów

Komentarze

że zrezygnował z kandydowania!!! Mielibyśmy swojego człowieka w obcym nam eurokołchozie. Ale to nic straconego. On zostanie jeszcze szefem europejskim. Musi jednak najpierw wymazać Polskę z mapy Europy. Dlatego chyba przy okazji nie widzi żadnych błędów swojej partii i nie ma sobie nic do zarzucenia. Proste jak konstrukcja cepa.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#363060

Mnie też go szkoda;)

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#363061

..śmieszny. Śmieję się z was ;lemingi z was głosujących za Dyzmą naszych czasów, że wywindowaliście takiego niekompetentnego piłkarza amatora na stanowisko premiera III RP, robił i robi z was "balona": obiecał, że nie podniesie podatków, że zrobi drugą Irlandię, że młodzi tłumnie powracać będą do Polski, że zniesie abonament radiowo-telewizyjny, że na Euro Polska będzie miała autostrady, że wyjaśni katastrofę smolenską, że da stocznie w dobre ręce, że nie będzie korupcji, że zmniejszy się administracja i biurokracja  itp itd, a wy dawaliście się nabrać na bajanie, na "wizerunek". Śmieję się, że takiego nieudacznika, bufona, lenia wybraliście na swojego lidera.

Vote up!
0
Vote down!
0
#363082

Też bym się śmiał, tylko że on ma wpływ na mój kraj..

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#363097

aby sadzic,ze niepoprawni wybierali komo i tuska?
nie powinienes raczej takie bzdury wypisywac czytelnikom Onetu?
No chyba,ze prowokujesz lub chcesz obrazac !

Vote up!
0
Vote down!
0
#363108

 

Na blogu osobistym Daniela Częstkiego znalazłem taki wierszyk:

Pewien fircyk – bez krępacji, CUD obiecał całej nacji.

Trafnie uznał – lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, głupi.

No i młodzież uwierzyła, do urn wartko podążyła.

I we Wronkach i w Półtusku, dali głos Donaldu Tusku.

No nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja.

Media wielce mu pomogły, nawet Doda wzniosła modły.

To co najpierw obiecywał, po wyborach odwoływał.

Toż to kawał hipokryty, rude włosy, wzrok kosmity.

Serki, jabłka podrożały, a indeksy pospadały!

No i w końcu stał się CUD, Czary mary… mamy SMRÓD !!!

My ten "smrodzik" już mamy, UE chyba już to czuje i go nie chce. Potrzebny od zaraz dezodorant. Trzeba się "smrodu" pozbyć.

Pozdrawiam

Polk2013

 

 

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#363085

 Strach oblecial juz matola, 

Sasiadow na pomoc wola.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#363173