Won!

Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Kraj

Nie trzeba było być specjalnie przenikliwym wizjonerem by przewidzieć upadek teamu Tuska. Tu, na NP, ludzi, którzy o tym pisali na długo przede mną można liczyć na pęczki. Nie piszę rządu, bo ten jeszcze trwa, ale jak długo i po co – sam premier chyba nie wie. Już chyba tylko przywiązanie do stołków i strach przed odpowiedzialnością nie pozwala im odejść natychmiast, ale coraz częściej odnoszę wrażenie, że liczą na cud, ostatni z tych obiecanych przez Tuska.

To wszystko się wali i pachnie żenadą do takiego stopnia, jak pomysł HGW, która kolęduje po warszawskich mieszkaniach z misją pod hasłem: przepraszam za śmiecie! Swoją drogą to hasło nienajgorzej oddaje stan spraw w III RP - ciekawe, czy się upowszechni po kongresie PO …

A brednie wygłaszane przez magików PR i dywagacje, czy obecność lub nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na kongresie PiS wpłynie na sondaże mogą tylko śmieszyć. PO jest passe i basta! Specjaliści od koloru krawatów i mowy ciała tak samo gonią w piętkę jak ci, którym te krawaty dopasowywali do garniturów, kupowanych za nasze pieniądze.

A propos: czy ktoś mi wyjaśni co się naprawdę kryje za ostatnią pyskówką uprawianą przez Rostowskiego i Balcerowicza?

Zrozumiałem tyle: Rostowski nam głosi, że mamy najlepszy system emerytalny na świecie, Balcerowicz na to, że, owszem, mieliśmy, ale szykuje się skok na kasę i że nasze składki diabli właśnie biorą, albo wezmą za chwilę, a Rostowski kłamie. Vincent na to, że nie każdy profesor ma giętki umysł, ale nie ma się czego bać, bo on ma i - co więcej - potrafi przyznać się do błędu, a Balcerowicz nie. Jasne?

Dla mnie nieszczególnie. Uprzejmie przypominam, że ja swoją składkę płaciłem tak: najpierw musiałem na nią zarobić, potem przymusowo wpłacić do ZUS do 10-ego każdego miesiąca, potem ktoś jej kawałek odsyłał do OFE, bo tak będzie lepiej, a teraz … obaj mówią, że znają ekspertów, którzy właśnie się głowią ( za czyje pieniądze?) czy te moje pieniądze na pewno są moje.

Tusk się nie głowi – on dawno powiedział, że nie, ale żebym się nie martwił, bo to wszystko w trosce o zasobność mojego portfela.

Zaczynam lubić złodzieja, który mi kiedyś rower ukradł spod domu - za jego usługę nie musiałem płacić i dziękować za wysiłek poniesiony w trakcie kradzieży …

Pecunia non olet. No dobra, z tym się mogę zgodzić.

Nie godzę się jednak by ten śmierdzący system zatruwał mój kraj.

Nie godzę się by trwał jeszcze dwa lata.

Mam propozycję: ja wam odpuszczę moją kasę z OFE, ale wy – won!

I to już!

Brak głosów

Komentarze

Bo pełna zgoda jeśli mówisz;won od koryt!

Jeśli zaś mówisz :won z kraju to się nie zgadzam bo trzeba zapłacić rachunek za szkody!

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#366751

O nie!. Nigdzie won. Tak jak pisze kazigh - jest kilka pytań do tych osobników. "...Są w ojczyźnie rachunki krzywd..." Ja oczekuję, że nie tylko ta bardziej oficjalnia mafia - bo oni "lobbują" dosyć czytelnienie - ale ci którzy się z nią zblatowali, muszą ponieść konsekwencje swojego wyboru. Dwóm panowm służyć nie można. Albo Narodowi, albo tym którzy ten Naród rozkradają. Dlatego, jeśli już won, to za kraty psubraty (rym przypadkowy).

Vote up!
0
Vote down!
0
#366752

Nie może być tak,że mordercy narodu Polskiego chodzą sobie na wolności.

I nazywanie ich ludzmi honoru,to plucie na ludzi którzy walczyli dla Polski,i zostali zabici przez te czerwone ścierwojady.

To POnizanie ludzi,którzy byli torturowani,bici i niszczeni psychicznie,przez te czerwone gady.

I nie może być tak że te czerwone kreatury,są zapraszani na obrady,wykłady,i różne prelekcje.

Kraj ubecki nad Wisła,to nie Polska,bo mordercy i kaci żydo-ubeccy,żyją lepiej jak ich ofiary,mają wysokie emerytury,darmową służbę zdrowia,i rządową i sądową ochronę.

Czas by ten ubecki kraj,na nowo stał się Polską,z prawym rządem i sądami.

Gdzie mordercy nie będą mieli żadnego azylu,i żadnych przywilejów,a będą za swe zbrodnie sprawiedliwie osądzeniu.

Kara musi być surowa,by była przestrogą dla innych,że mordowanie swego narodu będzie surowo karane,
oraz za niszczeni i okradanie Polski też.

Nie można okazać litości dla morderców,zdrajców,bo to był by policzek dla ludzi którzy gineli i walczyli za Polskę,oraz za nas,byśmy żyli wolnej Polsce,i mieli leprze jutro.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#366757

Popieram 

Vote up!
0
Vote down!
0
#366800