Przesilenie

Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
Kraj

Profetycznych zdolności niestety nie posiadam. Owszem, udało się to i owo przewidzieć, ale - summa summarum - nie ma się czym chwalić. Wprawdzie już od zarania nie kręcił mnie mit Wałęsy i teraz mógłbym powiedzieć: a nie mówiłem? - gdyby nie drobne „ale” …

Nie żaden polityczny nos, lecz raczej znajomość ludzkich przywar kazała mi wtedy wołać: ludzie, król jest nagi! Mogą to potwierdzić wszyscy znajomi, lecz cóż z tego? - nie ma rzetelnych badań nad wpływem jednostki na bieg historii, a ten – wziąwszy pod uwagę kredyt zaufania, jaki Wałęsa uzyskał – okazał się wątpliwy.

Z podobnych pobudek nie byłem fanem Ziobry. Zawsze mnie irytowali goście, którzy po rzuconym dowcipie rozglądają się wokół i patrzą, czy publiczność się śmieje. Darujmy Ziobrze nieszczęsny „gwóźdź do trumny” - królem subtelnej ironii to on nie był. Niby nie musiał, ale przecież w poszukiwaniu przywódców, „ senatorska głowa” też się liczy. Ja senatorskiej głowy u Ziobry nie widziałem i dziś wiem, że miałem rację.

Tyle sukcesów. A z klęsk nie zapomnę czerwcowej niedzieli, gdy z Wyborczą pod pachą, szedłem na wybory. Okrągły stół? Magdalenka? Nieważne! Świat do nas należy!
A potem przebudzenie. Nie z ręką, ale z głową w nocniku. Pamiętam młodego człowieka, który po grubej kresce Mazowieckiego urągał i złorzeczył. Ja wtedy byłem obok. To drobiazg. Damy radę!
Nie daliśmy. Nie pamiętam jak ten młody człowiek się nazywał. Dziś chciałbym go spotkać i pochwalić za przenikliwość, której mi zabrakło.

Dlaczego o tym piszę? Dlatego, że czuję, że mamy przesilenie. Słupki w sondażach to pikuś. Platforma gaśnie. Tuski i Gowiny mnie nie interesują. Rzecz w tym, że ja już deja vu nie przeżyję.
Ja nie chcę by mnie ktoś znowu oszukał. Liczę na zdrowy rozsądek. To se ne wrati, magdalenkowi biesiadnicy! - jest mocnym argumentem. Nie ma głupich. Nie łatwo będzie wam powtórzyć zabieg, który mnie i moim dzieciom zabrał dwadzieścia lat.

Takich jak ja jest wielu. Oni chcą żyć w wolnej, sprawiedliwej Polsce.
I będą. Bez dwóch zdań.

Brak głosów

Komentarze

Z wiarą i nadzieją powiem: i niech tak się stanie!
Jaki bowiem sens miałoby to wszystko?
Ile razy można zwieść człowieka i go oszukać w imię ideałów?
Doświadczyliśmy już przecież wszystkich możliwych opcji...

#377325

A oszuści pójdą w zapomnienie.
Dzisiaj przeczytałam i zrozumiałam co jest ważne. W każdej sytuacji.
Trzeba być sobą. Nie lękajmy się...

Rozstrzelana Armia Powstaje – Śmierć Wrogom Ojczyzny !!! ☚◙◙◙ przeczytaj
Kwatera ‘Łączka’ na Powązkach jest miejscem z którego ponownie wyrusza Rozstrzelana Armia.

http://www.fronda.pl/site_media/media/uploads/.thumbnails/laczka5moni-684x0.JPG

Powstają Bohaterowie walki o Wolną Polskę, a ich mordercom i ich pomiotom jeży się sierść na koszernych łbach.

Pamięć o największych Bohaterach Niepodległej Polski, jest dziś motorem napędowym i motywacją do życia, działania, dla tysięcy młodych Polaków – z tym nie mogą się pogodzić renegackie świnie, niewolące nasz kraj i dlatego między innymi, po raz któryś z rzędu, To Bydlę z Tym Drugim Bydlęciem, wszczynają kampanię terroru i nienawiści, które zapewne w ich skrytych, faszystowskich zamierzeniach, mają się skończyć ‘zamieszkami’ w Dniu Święta Niepodległości. Te zaś, stać się mają pretekstem do zaostrzenia prawa, a wręcz zawieszenia prawa, co z kolei jest już drogą prostą do nieoddania władzy w normalnych wyborach, bo to oznaczać będzie dla Tego Bydlaka i Tego Drugiego ( oraz ich Kolegów ) wyroki więzienia lub śmierci… Za co?

Za naród sprzedany! Tak generalnie.

Natomiast szczegółowych powodów wyliczać można mnóstwo, jednak na plan pierwszy wybija się jasno (sic! ) i złowieszczą klamrą spina całą historię III RP, Mord na Prezydencie i elitach pod Smoleńskiem. Tego szczury już nie cofną, a ich zdradziecka rola dyskusji nie podlega. I mogą sobie wprowadzać jakie chcą ‘prawo’, zamknąć kogo chcą, straszyć, mamić, kłamać – polski naród i tak upomni się, po pierwsze o swoich Największych Bohaterów… Po drugie zaś o łby zdrajców!

I stanie się sprawiedliwość – jak Pan Bóg nakazał. Amen.

Tak więc na ‘Łączce’, z tej ziemi, krzyczą i powstają znowu do walki – nasi Najwięksi. Ukochani, Święci, Nieskazitelni! Piękni ludzie z pięknymi duszami… Jakże inni od świńskich person ich sowieckich oprawców – zdrajców Polski i ludzkiego rodu… Tak, bo wszyscy sowieci to zdrajcy ludzkiego rodu, słudzy zła, ludzie (?) potępieni.

Komunizm to system zła, w pełni antyludzki. Dlatego właśnie Prawda o polskiej historii zaraz wyjdzie na jaw w pełnej krasie, a potomkowie bydląt będą uciekać z tej ziemi – jeśli zdążą.
Oby nie.

Wytrącane spod kopyt taborety staną się drewnianym, tłuczonym o posadzki, memento dla zdrady i renegactwa. Odbierane godności, zaszczyty, cześć i majątki, zapiszą się na stałe w zbiorowej Pamięci narodu.

Dzieci i młodzież, którym do tej pory odmawia się godności, edukacji, przyszłości, świadomości, potem w Wolnej Polsce, podniosą głowy i poczują prawdziwą Wolność – a za ich plecami i w ich obronie ( tak jak zawsze! ) staną nasi Święci!

Inka
Łupaszka
Warszyc
Zapora
Rotmistrz…
I cała Armia…
Armia cała! Armia Rozstrzelana, a żywa przecież!

Po co była ich walka pytasz?
Właśnie po to!

Bo Oni teraz są żywi, właśnie repetują broń! Zawsze gotowi do walki o Polskę.
Teraz Oni powracają w pełnym blasku i na pohybel szczurom.
Szczury niechaj boją się panicznie!
Niechaj nadejdzie moment konfrontacji…
A przecież żadna siła nie jest w stanie odebrać polskiemu narodowi pragnienia i prawa do Wolności!
Żadna siła nie jest w stanie go pokonać!

Tym bardziej tak przestraszona i mało inteligentna grupka skrytobójców, jaką kieruje Ten Bydlak i Ten Drugi… Straszą, stroją groźne miny. Oznajmiają i poważnieją. Chowając się zarazem za fleszami reporterskich aparatów, zasłaniając bannerami partii, błyszcząc w telawizji spoconymi obliczami…

Oni myślą (?) że strach można ukryć…?
Oni myślą (?) że nie widzimy tych rozbieganych oczu, tych nerwowych gestów, tych poszarganych krawatów, nieskładnych zdań…
Oni myślą…co jest w sumie stwierdzeniem paradoksalnym.
Obraz zaś i napięcie są wyczuwalne.

Puls powstania – tak jak Puls Powstania w Muzeum – bije już nie tylko na polskiej ulicy, ale i w polskich, spokojnych i normalnych ( pomimo starań zaborców – deprawatorów ) domach.

Dlatego Ofiara Wyklętych miała swój sens najgłębszy, bo teraz przychodzi po swe żniwo!
I niechaj to żniwo Prawdy i Sprawiedliwości będzie tak obfite, jak perfidne były i są zbrodnie Bydlaków przeciwko polskiemu narodowi!

Do dziś i teraz, w tej chwili, ludzie w Polsce umierają z powodu opresji zaborczych. To nie tylko Ofiary sowieckich zbrodni z lat wcześniejszych. W nowoczesnej, jeszcze bardziej piekielnej wersji neobolszewizmu, Polacy umierają na przykład z braku opieki zdrowotnej, pracy, środków do życia, motywacji i poczucia opuszczenia…

Tak – bo to ‘państwo’ nie zdało żadnego egzaminu. Bo to nie jest państwo, tylko kondominium służące obcym do walki z narodem polskim i do ostatecznego rozwiązania problemu polskiego! A ten problem wrogowie mają z nami od stuleci… I dodam z całą pewnością, że mieć go będą nadal – bo sztuczka Okrągły Stół, na dłuższą metę nie przeszła…

Wiecie już o tym Bydlaki?
Ty Bydlaku?
I Ty Drugi?

No to teraz patrzcie, jak wstają z grobów Wyklęci, jak przyprowadzą za sobą tysiące nowych mścicieli i jak ci, w imię Miłości do Ojczyzny… zadadzą Wrogom Ojczyzny Śmierć!

Tak jak Oni mieli wypisane na swych mundurach!
I tak jak mieli i nadal mają, wypisane w swych pięknych sercach i duszach!
Najpiękniejsza Polska Armia – Armia Wyklęta, Rozstrzelana, a Żywa!
Teraz powraca Pamięcią!

Cześć Waszej Pamięci Żołnierze Wyklęci!!!

Goły • ostatnia-kohorta.fuckpc.com

P.S
I tak najbardziej wzruszam się, gdy myślę o Niej… o Ince…

fot. fronda.pl

http://wzzw.wordpress.com/2013/08/23/rozstrzelana-armia-powstaje-smierc-wrogom-ojczyzny-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99-przeczytaj/

**********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#377334

#377341

To jest także odpowiedź na Twój komentarz:
"Z wiarą i nadzieją powiem: i niech tak się stanie!
Jaki bowiem sens miałoby to wszystko?
Ile razy można zwieść człowieka i go oszukać w imię ideałów?
Doświadczyliśmy już przecież wszystkich możliwych opcji..."

Czy spojrzałaś na obraz? - za duży żeby tutaj wkleić:
http://www.fronda.pl/site_media/media/uploads/.thumbnails/laczka5moni-684x0.JPG
******************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#377342

************************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#377344

W ogóle, to się popłakałam.
Dziękuję też za link do strony Byłych Działaczy.Zauważyłam tam więcej ciekawych tekstów.
Pozdrawiam serdecznie

#377345