nijak nie mogę pojąć, chociaż rozumiem

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Kraj

Zawsze proces gnicia zaczyna się od dupereli.Jakiejś małej sprawki ,której z całym spokojem pozwala się osiągać wielki wymiar.
Potem jest już za późno.
Taką duperelą jest na przykład rozmieszczanie na pierszoplanowych półkach w kioskach z prasą sponsorowanych przez niemieckiego wydawcę takiego tygodnika jak „Wprost”,chociażby.Kiedyś go czytałam ,ale po zmianie naczelnego i teraz ,gdy króluje tam T.Lis,zupełnie odniechciewa mi się.
Od kilku tygodni grasuje tam także syn jastrunowy Tomasz.Gdybyż nie pisał swoich głupot o „sekcie smoleńskiej” a jedynie głupotki wierszadlane o starych pannach i ich udach ,może zniosłabym przedzierającą u podstarzałego lowelasa tendencję sakralizacji dziewczynek,graniczącą czasem z pytaniem – o co tu chodzi? –ale…
Wchodzę do kiosku i mam ten nawyk jędzy lustrowania półek.I wciąż widzę te same knoty.Opczywiście pani niezmiennie z wściekłością w głosie odpowiada mi,że niektórych wydawców stać na wykupienie sobie lepszych miejsc sprzedażowych i to robią.
Ja zwracam uwagę niezmordowanie ,że to g.. tylko mąci ludziom w głowach.Bo mąci.
No to dzisiaj znalazł mi się mędrzec wąsiasty,opalony,a jak ,co mi gromko nakazał streszczać się ,zabierać manatki i nie oczerniać prasy.On akurat lubi te tygodniki i cześć.
No tak.
Swojskie klimaty wojenki,racje podzielone,ni mam racji, bo i jak.Jest demokracja? Rzekomo jest.
Mam być tolerancyjna? No mam.
Tak wypada,tak jest cywilizowanie.Udawać hrabinę w starym płaszczu i pozwalać plebsowi grasować przy sandale.A co,jak styl,to styl.
A ja niewymiarowa jestem i szlag mnie trafia.
To ściemnianie od lat,ta nadworna hipokryzja,to nagradzanie zdrajców,daje owoce.Już lęgnie nam się kolekcja ślepców,polskich małp na smyczy,które gotowe są i diabłu zrobić mszę a potem wmawiać ,że to w imię katolicyzmu i miłosierdzia.
K..m.. dla mnie czarne jest czarne,białe białe i nijak inaczej nie będzie.
Dlatego wścieka mnie fakt,że mądre po raz kolejny „Uważam rze” leży wciśnięte za inne szmatławce i odbiera sobie szansę widoczności.
Wkurza mnie,że „polski zbajerowany kiep” po raz kolejny kupi taki szmatławiec, przełknie papkę toksyn i kłamstw i świecić będzie nimi i im oddawać hołd z butnymn przekonaniem racji ponad wszystko.
I tak wzrasta nam w siłę przy poparciu zapewne samego diabła polska głupota,polska straszna głupota.
Tym ludziskom wciskają haniebne podniesienie wieku emerytalnego,podwyżki cen,systematyczne,kłamstwo smoleńskie,okrutne,że aż pali,brzózkę im pancerną wmawiają a to głupie tyż wierzy..o mateńko! O mateńko! I ta nade mną Mateńko! M-a-s-a-k-r-a.
Tym głupolom wciąż nie przechodzi.Im się proniemiecka k… tuskowa podoba! A jakże.A z Tuska taki Polak ,jak ze mnie murzynka.Diabeł wie co to jest,i kaszebi tam i Wermacht i spóła z Putinem.Ot polityczna dymana dziwka.
I w tle roześmiany na pogrzebie ofiar katastrofy smoleńskiej Komorowski.
Oni mu ufają,a jak!
I co ciekawe to mi się dostaje za to,że bronię racji Polski prawdziwej nie imitowanej.
Tak wczoraj dostało mi się na placu zabaw.Patrzę z balkonu a dzieciak prawie zwisa z siedzenia chuśtawki.Za chwilę spadnie.No to zwracam uwagę,jak jest.Na to stek bluzg na mnie.Mam spieprzać ,palić dalej papierosa,odpier.. się itd. Najgłośniej drze się młody tatuś.Ja na to,że (o ironio,głupia jestem) to są dzieci nasze,polskie i powinny wszystkich obchodzić.
O mateńko,co się działo na takie dictum.Zawieźliby mnie do wariatkowa,gdybym była dostępna. Matusie cicho uśmiechnięte,tatusie w akcji,dostaje mi się za wszystko,za bezrobocie,za impotencję,za brak kasy itd. Itd. Polscy frustraci.
I ten uśmiech,kąśliwy,głupi,bezmyślny.Uśmiech głupoty na pysku.Uśmiech nieświadomości.
Do d.. mości panowie.
Z uśmiechem.
Co się dzieje z Polakami?
Ano.

Brak głosów

Komentarze

Ładnie czadu Dajesz Lucynko. Tak trzeba.
Krzyczeć głośno o tym co boli i olewać palantów co do bólu przywykli.
I bulowi tez trzeba dokopywać do bólu. Choć on nie bardzo kumaty, no ale bule tak mają.
Podoba mi się to Twoje dziwkowanie o tym kaszebe.
To jest rzeczywiście ale monstrum.
Prawie takie jak na tym moim obrazku co tu go Przywołałaś obok Swojego gorącego wpisu.
Drugie życie Dałaś temu mojemu potworowi.
Pamiętam jak mazałem tymi mazakami barwy tych naszych
" somsiadów, dobrych "
Nie spodziewałem drugiego życia ale jest pikne.

Pozdrawiam pięknie.
Jedź dalej po bandzie i bandzie nie odpuszczaj. A co....

#254952