Mój liścik do Palikota

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Idee

Panie Palikot!
Cierpliwie słuchałam,gdy mówił pan,że Kaczyńskiego należy zastrzelić (mam pana wypowiedź na video),poniekąd niektórzy twierdzili potem ,że zainspirywał pan pewien chory umysł do wprowadzenia tego w życie i doszło do mordu w siedzibie PiSu.
Przeszkadza panu krzyż ,chce go pan ściągać,cierpliwie znoszę tą propozycję,chociaż jej sens graniczy z absurdem.Wielu milionom lepszych i gorszych katolików chce pan zabrac ich symbol. Może ja panu coś zabiorę?
Proponuje pan legalizację narkotyku,to panu powiem,że całe lata pracowałam jako wolontariusz z narkomanami,zaczynało sie u większości od niewinnego skręta…dzisiaj kilku wartościowych moich uczniów -między innymi -gryzie ziemię panie Palikot a rodzice nie umieja dojść do siebie.Bo wiem pan kochali te swoje dzieciaki…pan je też ma,ćpaja?
Teraz jest pan za aborcją,czym doprowadza mnie pan do białej gorączki, jak panu łatwo gada się o czymś ,o czym nie ma pan zielonego pojęcia.a wie pan ,bez cienia złośliwości ,bo akurat tolerancyjna jestem i lubię pana posłankę Grodzką,ale Grodzką nie jestem tylko bytem,który zachodził w ciążę,rodził i patrzył na inne kobiety obok,które pozwoliły ten płód z siebie wydrzeć.I wie pan co Palikocie? to patrzenie ,to zauważanie,to przeżywanie z nimi ,nauczyło mnie,że ABORCJA JEST ZŁA.
Biedroń,"sympatyczny" ,ale mógłby krócej opowiadać na wizji o sposobach współzycia w relacjach facet -facet.Jakoś mi ta narracja w długim akurat wydaniu staje się groteskowa z przewaga tragizmu.
Mam kumpli o takiej orientacji -Palikocie- lubię ich,ich sprawa osobista ,jak się p…(przepraszam),czy mamy podobnie zdawać relacje z naszych spraw intymnych? Mam ze szczególami spowiadać się przed kamerą, ile czego ze mnie wycieka? To pan proponuje w ramach ”idzie nowe”?
Mam chyba za dużo cierpliwości do takich jak pan,za dużo i mi się kończy.
Patrz Palikocie i MYŚL! a z tobą kilkunastu ,nie powiem jak Miller ”zaćpanej chołoty” ,ale takich nie dość dokończonych posłów,którym zbyt często zdarza się wypowiadać bardzo kontrowersyjne sądy,a ja od posła wymagam argumentacji merytorycznej nie emocjonalnego szczeku (mam też nagrania).
Wie pan ,ja jako poseł wstydziłabym sie taką być.I dlatego zachęcam Pana do stosowania postaw racjonalnych a nie żywcem wyciągniętych z targowiska taniej farsy.

Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...Niewymowny to program, to postać nierealna, wirtualna, a zatem pozbawiona ludzkich odruchów.

Apel Pani szlachetny, lecz niewykonalny, nie ten adresat,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#254571

Pełna zgoda, ale debatujemy przecież z fantomami, a nie z prawdziwymi ludźmi. Rzecz w tym, że te fantomy mają wpływ na wyborców, buduja ich wyobraźnię. A więc takie apele też apelują do wyobraźni i trzeba je rozpowszechniać.

Natomiast myślę, że pożyteczniej byłoby opracować strategię ośmieszenia Palikota. Np tak: http://niepoprawni.pl/blog/4949/wylacz-matrix-wlacz-poczucie-humoru

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#254620

 Zastanawiam się nad kilkoma faktami i nad ich ewentualnym komentarzem prawnym....Czy podzeganie do morderstwa jest karalne-zamach na siedzibę PiSu?...Wypowiedz bimbrownika.... Czy podzeganie do morderstwa jest karalne- trzeba dorznąć tę watahę...?Wypowiedz min. spraw zagranicznych....Czy noszenie w klapie marynarki, w Sejmie, listka "marychy" moze stanowić reklamę uzywek, póki co jeszcze nie zalegalizowanych? Czy ktoś moze odpowiedzieć mi na nurtujące mnie pytania..?

Vote up!
0
Vote down!
0
#254572

Jan Bogatko

...wprawdzie nie jestem praktykującym prawnikiem, ale wszystkie opisane czynności mają mym zdaniem znamiona przestępstw,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#254587

 I mnie się tez, tak na zdrowy rozum, wydaje tak samo...A gdyby tak wszyscy, którzy to słyszeli złozyli doniesienie o przestępstwie....Ciekawe co na to prokuratura...

Vote up!
0
Vote down!
0
#254594

Lucyna
w moim przypadku próbowałam zgłosić,ale odrzucono w prokuraturze wniosek na wstępie,po tzw "rozeznaniu",natomiast rykoszetem ja zaczęłam mieć problem.
Gdyby wystąpiła zbiorowość jako podmiot prawny z dobrym prawnikiem ..o! ten gnojek palikot i tak wybrnie,bo na dzień dzisiejszy gnoi się po sądach broni,wygrywają sprawy.Jedyny przykład odwrotny to Wałęsa,ale ile to trwało?!

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#254671