kora J.ćpa? czyżby susz był najlepszym pocieszaczem?

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Kraj

"Piosenkarka Olga J., znana jako "Kora", będzie odpowiadać za posiadanie narkotyków. Takie zarzuty postawiono jej po zatrzymaniu przez stołeczną policję, która znalazła w jej domu marihuanę. Sprawa zaczęła się od paczki, którą wysłano z USA na warszawski adres piosenkarki. Na poczcie, gdzie segregowane są zagraniczne przesyłki, pies celników wywąchał narkotykowy susz. Chodzi o 60 gramów narkotyku. Susz zabezpieczono do dalszych badań w laboratorium. Funkcjonariusze przeszukali dom Olgi J. i jej partnera na Bielanach. Znaleźli trzy gramy marihuany. J. zatrzymano i przewieziono do najbliższej komendy policji. Piosenkarce postawiono zarzut posiadania narkotyków. Teraz słynna Kora powoli staje się męczennikiem wszystkich zwolenników legalizacji trawki." Już są obrońcy polskiej mitomanki i już palikocięta wrzask robią. A ja nie wiem tak do końca,co jest co,bo nigdy nawalona po narkotykach nie byłam.Mężulek mi mówi,że trawka nie jest zła na nerwy,może skądś wie,bo z miotłami kiedyś się zadawał,ale ja jakoś wciąż do narkotyków na nie jestem. A świat popularnych jest tak kiepski,marny ,jak żółte zęby Jackowskiej.Chuda staruszka -ja też starsza,ale grubsza- biega ostatnio po scenie nonszalancko,mając gdzieś zasady,normy...i nie dziwi mnie to,bo każdemu w końcu, jak ma kasę,odwala.No,zdecydowanej większości tych alf piep...co to wszystko wiedzą,jak zjedzą,najlepiej. A poszły wy ćpiarze z trawką na trawniki! Artyści od tych prochów wariują jak Whitney H. i M.Jackson,ziemię już gryzą a są wciąż następcy szaleństwa.Artyzm jest dla nich bezwględną wolnością w niewoli własnej głupoty,pustki,pogoni za sławą i kasą. Nie pociąga mnie ta zgraja.Won!

Brak głosów

Komentarze

To, czy Kora ćpa, mało mnie obchodzi. Jej sprawa.
Natomiast zasadniczą kwestią jest to, czy Kora rzeczywiście (podkreślam to słowo) odpowie za posiadanie znacznych ilości substancji narkotycznych.

Śmiem wątpić. Każdego normalnego człowieka posadzono by w tej sytuacji przynajmniej do tzw. wyjaśnienia. Korę zwolniono.

Stary babsztyl - będący niegdyś fajną piosenkarką - zostanie raczej ikoną męczeczeństwa, niżli skazaną. I to jeszcze na etapie przedprocesowym.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2
#265141

może za jakiś czas się dowiemy, że jakiś "mecenas" wpłacił kaucję, żeby bidluki-ćpunki-celebrytki nie narażać na niewygody aresztu, jak miało to już miejsce ze znaną lodziarą-łapówkarą z PO, za którą taki mecenas-sponsor (jakieś kuriozum wśród prawników) kasę wyłożył z własnej, a nie przymuszonej woli.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
-2
#265185

Racja. Ale na tym etapie nikt nic nie musiał wpłacać. Policja postawiła zarzut, ale nie uznała za stosowne zatrzymać tymczasowo osoby z zarzutem. Nie wiemy nawet, czy czynności dochodzeniowe zakończą się przekazaniem sprawy do prokuratury. Wiemy za to, że już teraz Szanowna Emerytka Estradowa ma wielu obrońców.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2
#265188

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
-2

HdeS

#265144

Ależ oczywiście! Ale nie dać się złapać!!! :-)))

Vote up!
0
Vote down!
-2
#265145

Takie Kory Jackowskie czy Holdysy robia za komentatorow politycznych i spolecznych w mediach i pewnie dlatego takie idiotyzmy gadaja bo biora narkotyki. Co ciekawe dziennikarze, ktorzy ich zapraszaja tez pewnie biora narkotyki bo tych idiotyzmow nawet nie probuja prostowac. To jest czala szajka tzw "celebrytow" ktorzy wala na okraglo wode albo narkotyki.
Cala banda narkomanow w mediach.
Np Kuzniar - on caly czas gada jakby sie trawki opalil!

Vote up!
0
Vote down!
-2
#265148

Ćpa, by zapomnieć, że stara, a przecież inni też to zauważają. To co, częstuje, wszystkich, by byli ślepi i głusi?
I nie mówię tu o podeszłym wieku.
Ale o śmieszności, która przychodzi szybciej,niż emerytalny wiek!
I nie każdego dotyka!

Vote up!
0
Vote down!
0

Szamanka

#265157

Alexola

mierzi mnie wytykanie ze stara i stara i stara dotyczy to wszystkich wczesniej urodzonych czy wiek naprawdę musi być zawsze wytykany?! Pamiętam od dawna kiedykolwiek znalazłam sie w gabinecie lekarskim [ mając 30-40 lat] lekarz zawsze zwalał moje złe samopoczucie czy chorobę na wiek cytuję"no bo wie pani to wiek" Ludzie trochę szacunku do wieku wasze matki i ojcowie to nie smarkacze prawda???

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#265199

Jestem póżniej urodzony. :-))). Za starego dziada się nie obrażę. Ludzie powinni przyjmować starzenie się z godnością. A nie z godnościom i kulturom osobistom. ;-)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#265206

Masz racje,ale ja akurat mam do tego dystans.Sama jestem starszą babka nie dość piękną,ale nijak się przejąć tym nie mogę.KAŻDY się starzeje i nie powinno się z tego robić sprawy,tak myślę,mnie czasem bolało,jak mi ktoś wytykał aż sobie z tematem usiadłam.Wobec prawdy faktu..? Przecież Jackowska byłaby świetna,gdyby zachowała klasę,robi to w ciekawy sposób Rodowicz i popatrz,jej nikt nie wytknie a Jackowska daje plamę,to tak jakbym ja ze swoim celullitem łaziła w mini.No wiesz.. zbiera się za takie głupawki,trudno.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#265244

Z tą Marylą to...czy ja wiem? Ale w porównaniu do Olgi Makowej Panienki to rzeczywiście klasa.

A rak w ogóle, to trudno byłoby mi wskazać polskiego/ą celebrytę/kę starzejących się z godnością. Celebryci chyba nie znają tego pojęcia. Ale znam wiele osób, które to potrafią. W ramach parytrtu dodam, że należęcych do obydwu płci ;-))). O ile to ma jakieś znaczenie w dobie genderu ;-)))

Vote up!
0
Vote down!
0
#265247

Jeśli ćpała by sobie w domu a potem to odespała to zgoda niech to robi ale ona naćpana występowała jako juror w programach oglądanych przez małolatów. I tu mojej zgody nigdy nie będzie. Gdy ją widzę z tym pieskiem to zastanawiam się kto ma więcej rozumku? I wychodzi mi zawsze że ten jej piesek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265159

Lucyna
święta prawda kochany,ale jak ktoś już nie wytrzymuje być normalnym i nie umie? dramat,wtedy ćpa i gra wariata a my musimy udawać,że jest świetnie.
Ja tej baby nie lubię,powiem szczerze,czytałam kiedyś wywiad z nią i po jej opowieściach o swoich zdradach,seksie byle gdzie z prawie byle kim,mam dość ,nie mój styl.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#265196