Hołdys - masz przesrane facet!

Obrazek użytkownika Lucyna Węgrzyn
Kraj

Jestem świeżo po meczu Polska Grecja.Nie spodziewałam się cudów,wynik jest lepszy niż możliwy gorszy a stawia nas na równi z bankrutami finansowymi.To dla mnie już zapowiedź nadchodzących zmian w Polsce.Idziemy bowiem po tej drodze co Grecja i zobaczę,co ujawni się w polskim burdelu jesienią. Dzisiaj wszyscy wariują,polskie dziady wykupują czapeczki,szaliczki,wódeczki i próbują przeżywać mecz inauguracyjny,który i tak nie podniesie mnie na duchu.Po pierwsze wiem,jak jestem zadłużona jeszcze jak Polska,jak doją mnie banki i jak marna moja dola w polskim szambie.Niemniej… Co będę słowa dobierać z bombonierki…wk…mnie Z.Hołdys,ten swojego czasu restauracyjny muzyk,nastawiony krytycznie do komuny,zakładał kolejne pisemka i zespoły i szybko mu one ginęły w medialnym klozecie.Nawet był czas,że go komuna tępiła,zdaje się w latach 80tych rozwiązano mu jakiś zespół,ratował się Polonią amerykańską,tam grał. I dzisiaj uszom nie wierzę.Zaproszony do komentowania meczu,przyniósł chyba Polakom pecha (wiem,mogło być gorzej,remis 1:1 jest ok.) Z usteczek Hołdysa zgrywusa,autora pięknej Autobiografii Perfectu,padają słowa,że „gdyby nie ten sk.. Kaczyński,Polska byłaby solidarna i spokojna!”. A ja myślę,że gdyby nie typy pokroju Hołdysa,Polacy mieliby mniejsze zamieszanie słuchowe. Facet skompromitował się poparciem zapisów ACTA,pokazał,że swój tyłek kiedyś sprzedał,pieprzy i soli aż boli kiboli z serca i ducha polskich a nie skurwionych unijnie. A tam ..muszę użyć mocnego słowa.Jakiż ten nasz Jarek heros krajowy,że może niczym bohater romantyczny w pojedynkę odtańczyć Wielką Improwizację polityczną i jeszcze przy okazji rozwalić sumienie narodu,polską skołtunioną solidarność i wydać na świat plan inwazji dzikich z sekty smoleńskiej,której uparcie i nieskrycie inny mistrz polskiej sceny wydarzeń,niejaki Tomaszek Jastrun błogosławić nie chce.Podstępny ten nasz Jarek i rzeczywiście –jak paple Hołdys-gdyby nie ten sk.. Polska byłaby miodem płynącym krajem. Oto jak agenci nieświęci popieraja grasującą bzdurę przekonań. A póki co nie wiem czy teraz Czesi dadzą w d… Rosji, Myślę o 12 czerwca i o tym,jak pozbieramy się w tym burdelu po zakończeniu igrzysk. Póki co Polacy mają imprezę,Tusk chwali wszystko,chce znowu wpisać nam w głowiny blagę,że jest ok. A g.. panie Polski! Znamienny wynik z Grecją niczym Kasandra zapowiada klęskę. Oto zapisane fragmenty bloga Hołdysa z kwietnia 2010 "Pytanie teoretyczne. Czy gdyby gatunek ludzki żył krocej - nie byłoby ludziom lepiej? Bez bezrobocia, domów by wystarczyło dla wszystkich. Mniej śmieci." A w takiej koszulce chodził w kwietniu 2010 po TVP.

Brak głosów

Komentarze

Polski Clapton znów atakuje?

Vote up!
0
Vote down!
0
#263467

 Ten gość robiący za artystę jest żenujący przez swoje odzywki, gesty i wygląd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#263486

na poziomie sztukmistrza z Lublina; proponuję nie "robić" tym palantom nazwisk - nawet, jeśli jesteśmy wściekli - nie powtarzajmy ich, bo i tak budujemy popularność draniom.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#263501

Wniosek: lepiej być rozczarowanym mile, niż niemile, czyli - patrzmy uważnie wszystkim na ręce, kim by się oni nie mienili. Jeśli zawiodą, nie będziemy zdziwieni. A mogą zaskoczyć pozytywnie i wywołać radość.

Właśnie pod oknami łażą mi pijani kibice i ryczą "Polska, białoczerrrwoni", i tak w kółko... chyba mają jakiś powód, ale dojść nie mogę jaki.

 

 

pees
wszystkie Lucyny to fajne chłopaki są, a Węgrzyny zwłaszcza :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#263499

Usprawiedliwieniem na popełnienie tej notki może być jedynie to, że autorka jest jeszcze dziewicą, która po raz pierwszy w swoim życiu zobaczyła to coś, co nazywa się fallusem.
Albo też to, że autorka po raz pierwszy w życiu zobaczyła go o takich monstrualnych rozmiarach.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

PS
No bo niby z jakiego innego powodu miałaby autorka o czymś takim pisać na NP.PL, prawda?

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#263552

Lucyna
jasne,masz rację,nic dodać, nic ująć,jam ci dziewica,tyś fallus ,co widać.
Pozwolisz wać pan,że znów popełnię grzech inicjacji,gdyż tak mi pisane pisać.Podobnie jak tobie leżeć na dowolnie wybranym boku i fallusić po swojemu.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#263571

Czytanie ze zrozumieniem jest trudne i dolegliwe, prawda?

Bez odbioru, bo wszelkie @(*_*)@ omijam szerokim łukiem.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#263952

Lucyna
Z Panem Bogiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#264050

 dostałby "profilaktyczny wpierdol od społeczności lokalnej" i sprawa była by załatwiona a fiut "wyprostowany"!!!

a teraz takie niewyprostowane fiuty po mendiach się "lansują"...

Vote up!
0
Vote down!
0
#263563

Sam się sobie dziwię, że gdzies tam w mrocznych 80-ych 3małem dumnie na półce 2 egzemplarze płyty Perfectu - żeby było jasne, reszta chłopaków z Perfectu okazała się ok ale Hołdys to kawał drania i zwykłego sk... niestety

Dobrze, że Grzesiek Markowski i ska wygrali z w.w. proces o marke "Perfect' i z powodzieniem występują do dziś wzmocnieni o legendę polskiej gitary rockowej Darka Kozakiewicza ;)

i tym optymistycznym akcentem pozdrawiam serdecznie :))


Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#263706

do opisywania takiego g......., czy warto komukolwiek przypominać o jego istnieniu ?

Szanuj się Asani!

pozdrawiam stara czarownica xana

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam
stara czarownica
xana

#263717

Lucyna
Szanuję się własnie stara czarownico i nie dopisuję komentarza.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#263798

"Nawet był czas,że go komuna tępiła,zdaje się w latach 80tych rozwiązano mu jakiś zespół..."
-----------------------------------------
W latach 80-tych był rednaczem pisma "Non Stop".
Całkowicie legalnego.
Ładne mi tępienie.
Coraz ciekawiej wygląda z dzisiejszej perspektywy tamten "bunt młodych".
Hołdys i Jackowska są najlepszymi przykładami zdrady (dla mamony?)tamtych ideałów.
Inny wariant to to, że Urban i SB-ecja dopuścili wtedy tylko
koncesjonowanych "kontestatorów rzeczywistości".

Teraz spłacają dług?

Vote up!
0
Vote down!
0
#264080

Lucyna
Redaktorem pisma nie był długo,muszę sprawdzić,ale zdaje się ok.2 lat.Coś tam było z tym utrudnianiem,ale nie traktuję tych info b.poważnie,gdyż osoby pokroju Hołdysa są chore na popularność i szokowanie.Oni chcą zwracać na siebie uwagę a za ich działaniami idzie placebo myślowe.Stąd nie interesuje mnie to głębiej,szkoda prądu,niemniej wkurza facet tendencyjnością w tym swoim tzw placebo.

Vote up!
0
Vote down!
0

banitka

#264338