Trucizna nasza powszednia

Obrazek użytkownika KontrowersyjneKontrowersje
Blog

Kilka dni temu na kanale Planete+ można było zobaczyć świetny film dokumentalny "Trucizna nasza powszednia". Napisałem specjalnie na jakim dokładnie kanale telewizyjnym był ten film, bo uważam za warte odnotowania, że wśród 150 stacji w kablówce znalazłem program, po którym nie "kurwowałem", że straciłem cenne minuty życia. Film, który chcę Wam polecić to obraz dokumentujący wiele ciekawych faktów na temat dopuszczania do produkcji przedmiotów codziennego użytku, produktów spożywczych i właściwie wszystkiego co nas otacza. Bez zbędnego, rozbudowanego streszczania: film mówi o tym, że nas trują. I to trują nas na potęgę! Wszystkie nawozy, pestycydy, dodatki chemiczne, barwniki, składniki "E", gumy arabskie, słodziki, stabilizatory to są… wszyscy wiemy co to "są". Pytanie brzmi czy są jeszcze produkty w sklepach, które tych "pyszności" nie zawierają?


http://www.youtube.com/watch?v=JSLhHWYzHyQ

W filmie pojawia się tyle materiałów dowodowych i notatek medycznych, że można wnioskować, że całe to szaleństwo trucia jest świadomie katalogowane i dokumentowane. Producenci filmu skądś te dowody wzięli, a uzbierali ich sporo. Komu i po co potrzebne są takie dokumentacje? Wychodzi chyba na to, że specjalnie wpuszczają do „obiegu” chemikalia i „ulepszacze”, żeby wpływać na człowieka, na jego biologię… i potem monitorować? Eksperymentować? Może po prostu jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi jak zwykle o pieniądze? Cholera wie – sami wyciągnijcie wnioski. Ja przyznam szczerze, że po tym materiale cieszę się, że już jakieś czas temu zmieniłem dietę. Dietę nazwałem "Zero Coca-Coli Zero" – polecam każdemu.

W połączeniu z kolejnym materiałem, wydaje mi się, że naprawdę warto postawić na zdrowe odżywianie, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.


http://www.youtube.com/watch?v=VEHwaO54x8k

---------
Uwaga: Powyższy tekst pochodzi z mojej strony www.KontrowersyjneKontrowersje.pl, którą zamknięto zaledwie dwa tygodnie po jej starcie - więcej o tym tutaj. Do końca tygodnia postaram się zrekonstruować wszystkie swoje teksty. Zapraszam do komentowania oraz częstego odwiedzania mojego bloga na www.niepoprawni.pl.

Brak głosów