Armia - ważny tekst Artura M. Nicponia

Obrazek użytkownika triarius
Blog

Artur M. Nicpoń napisał interesujący, radykalny i ważny tekst na temat naszej obronności. Przypisuję sobie niejaką zasługę w otwarciu mu oczy na zbrodniczy wprost kretynizm UPR'owsko-Platfuserskich koncepcji "w pełni zawodowej armii", choć oczywiście większe znaczenie musiały mieć ostatnie wydarzenia.

W każdym razie warto przeczytać i podyskutować. Ja nie mogę dyskutować w salonie, bo nie mam tam konta, więc jeszcze lepszy powód, by wkleić to tutaj.

Oto link do oryginału: http://crusader.salon24.pl/88752,index.html, a oto sam tekst:

Armia

Czas mamy wojenny, więc będzie o armii i sprawach z nia związanych.

Ci, którzy czytali moje "Przypominajki" a wcześniej "Fundamenty" wiedzą już, że istnienie silnej armii zdolnej do odstraszania nieprzyjaciół i skutecznej obrony lokuję wśród tych nielicznych spraw, które uznaję za dobro wspólne. Za byc czy nie być nas, jako narodu.

Zanim jednak o armii bedzie dygresja.

Otóz stały sie dwie istotne sprawy.

Po pierwsze Sovieci zrobili co zrobili i teraz tylko ostatni idiota lub sprzedawczyk może bez mrugnięcia powieką twierdzić, że nic nam nie zagraża, że papierowe gwarancje europejskie i amerykańskie znaczą cokolwiek. To bardzo istotne, bo mam wrażenie, że sporej części ludzi łuseczki spadły z oczu. I chwatit` jak mawiają nasi wypróbowani przyjaciele z Królewca, tymczasowo pod soviecką okupacją.

Po drugie wyglada na to, że klepnięto te cała tarczę z Jankesami. To nas przenosi ze zbioru "sojusze papierowe" do zbioru "sojusze realne". Co jest jakąś jaskółką dobrego.

Gruzja jest najlepszym przykładem tego, jaki jest poziom bezpieczeństwa zagwarantowanego stosem dowolnych papierków i poklepywaniem sie po plecach.

Pomijam juz tutaj fakt, że tarczę zawdzięczamy Kaczorowi (o nim będzie trochę później) a nie tej pierdole saskiej Donkowi "HeilMerkel!" Tusiowi. Pomijam już, że z tego co sie do mnie przedarło przez informacyjny szum, to wyglada na to, że jest to dokładnie taka sama oferta jak wcześniej. Ale to są drugorzędne sprawy.

Do tego wszystkiego Kaczor zebrał tych 4 desperados u Gruzinów na wiecu. Ostro zestrachanych, bo ich sytuacja w porównaniu z naszą jest znacznie gorsza. A Misza pokazał własnie kły.

To spotkanie w Tbilisi daje szansę na zorganizowanie sojuszu wojskowo- gospodarczego, który obejmowałby Pribałtyki, Polskę, Ukrainę, daj Boże Czechów i Słowaków, Węgrów, Bułgarów i .... Turcję.

Także z Łukaszenką sie Kaczor powinien przeprosić, zapewnić o przyjaźni, uznać, że kazdy kraj ma prawo do takich standardów u siebie, jakie mu akurat pasują i nam nic do tego, jak sie Białorusini we własnym kraju urządzają. I jakieś wspólne przedsięwzięcie koniecznie. Na początek może byc kulturalne.

Póki nie jest jeszcze podpisany ten traktat lesbijski możemy sobie śmiało zawierac takie sojusze, jakie nam się podoba zawrzeć. Np. o wolnej wymianie towarów i usług oraz przepływie ludzi z Turcją i Ukrainą. Razem w kupie wyżej wymienionych państw, które znajdują sie w czymś co ja nazywam- pasem wysokiego ryzyka, jesteśmy w stanie stworzyć układ polityczno- wojskowo- ekonomiczny, który może byc przeciwwagą i dla zapędów Niemiec i dla imperializmu Kremla.

Zwłaszcza w sojuszu ze Stanami, które tez inaczej będa gadać z quasi federacją państw z ludnościa bliską 200 milionów! Z łacznym budzetem na armię nie takim znowu małym. To chyba jasne.

Chyba kazdy w miare przytomny człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że taki sojusz w efekcie to nieprzeciętna siła, ekonomiczny rozwój i możliwość realnego wpływania na przyszłość, która nas czeka.

Probierzem polskości polityków winno być zaangażowanie w realizację takiej koncepcji. Zwłaszcza, że jak nigdy dotąd, sytuacja takim posunięciom sprzyja.

Polacy, Litwini, Ukraińcy e tutti quanti powinni teraz z usmiechami na ustach zwinąć sobie wzajemne ąse w rulon i wetknąć w tyłek. Każdy swój- sobie.

Bo to, co sie czai za naszymi granicami jest stokroć gorsze niż najgorsze zło, jakie jesteśmy sobie w stanie wzajemnie uczynić. I mam wrazenie, że to już dotarło do łbów zakutych i tych na samej górze i tych, którzy sie karmią telewizyjna papką.

Oczywiście Sovieci będa stawac na rzęsach, żeby takie cos uniemożliwić. Postawia na nogi nie tylko cała agenturę u nas i na Zapadzie (gdzie będa nas kompromitować na potegę), ale jestesmy, wbrew pozorom, w stanie wykorzystać to dla własnej konsolidacji. To, jak spadła maska "miłego Miszy" a ukazał się wszystkim ociekający śliną, wyszczerzony niedźwiedzi pysk nie zostanie tak szybko zapomniane. I kremlowskie grożenie palcem w bucie będzie sie kojarzyć raczej jednoznacznie.

A teraz armia.

Sugerowałem już, że dobra armia, to armia państwowa złozona z zawodowców, o wysokim stopniu kwalifikacji, których jednostki będa rozlokowane na terenie calego kraju w punktach dla państwa strategicznych. Obok tej zawodowej armii istnieć musi wielokrotnie większa siec armii regionalnych. W której słuzyć będą wszyscy mężczyźni między 18 a 50 rokiem życia. Armia, która nie będzie dla pucu, ale raz w miesiącu spotykac sie będzie na ćwiczeniach na szczeblu swojej miejscowości/dzielnicy, co kwartał na czymś w rodzaju ćwiczeń gminnych/miejskich, a co roku na wojewódzkich manewrach.

Armia, w której słuzba winna być dla mężczyzny warunkiem sine qua non jakiejkolwiek kariery politycznej. Bez krecenia, że boli brzuszek. Jak boli brzuszek chronicznie, to przeciez cie nikt nie zmusza do wstepowania do wojsk desantowych ale karabin w ręki utrzymac możesz i własną chałupe bronić jesteś w stanie. Bo jak nie obronisz, to przyjdą Ruskie i zrobią ci z dupy jesien średniowiecza. I zerżną żonę. A na koniec spalą ci dom.

Uwazam też, że uzbrojenie takiej armii regionalnej musi byc składowane w domach tych ludzi, którzy tęże armie tworzą, czyli dokladnie tak, jak w Szwajcarii. I uzbrojenie to, czyli sort mundurowy, karabin i cała resztę niezbędnego, osobistego wyposazenia mężczyzna powinien kupić sobie sam. Na własność. I sam dbać, by cały ten szmelc byl w nienagannym stanie. To nie sa jakieś wielkie pieniądze. Ludzie więcej kasy wydaja na podobne hobby bawiac się karabinkami na farbę.

Dlaczego istotne jest posiadanie takich dwóch rodzajów wojska? Z kilku prostych powodów.

Po pierwsze - panstwo by nie utracic nic ze swej sily i zdolności bojowych nie może sobie pozwolic na utratę jakichs zbuntowanych okręgów. Stąd zawodowcy w jakiś sposób będa równowazyć sily regionalne.

Po drugie- musza istniec w obecnych warunkach wysokospecjalizowane jednostki. Tym sprzętem muszą się bawić zawodowcy, którzy obcuja z nim na codzień. I cwiczą, ćwiczą, ćwiczą. Do utraty tętna.

Po trzecie- silne armie regionalne w pewien sposób równoważą siłe centrali panstwowej zmniejszając ryzyko odpału u tejże.

Po czwarte- i wszystkim jasne- ludzie śmielej stawają w obronie tego co im bliskie a mniej chetnie czegoś tak abstrakcyjnego mimo wszystko jak państwo.

Co do uzbrojenia armii to oczywiście na dziś szkoda słów. Nasza praktycznie nie jest uzbrojona i jesli wierzyć temu, co wypisuja rózne pismaki- z wyszkoleniem jest gorzej niż źle.

Jasnym wiec jest, że tak być nie może. Państwo, zamiast fundowac szmalczyk górnikom, dotować pedalskie zabawy, ekologów, samotne matki, które pochopnie dały dupy i chca efektami swojej niefrasobliwości obciążyć pozostałych rodaków- państwo winne taką kase przeznaczyć na armię. Na to wysokospecjalistyczne uzbrojenie. Na te wyrzutnie rakiet, czołgi, samoloty, wozy bojowe, radary, zawodowe pensje i... badania naukowe służące obronności. W tym prace nad bronia nuklarna (do czego się nadarza okazja natychmiast gdy postawimy sobie elektrownie atomową), bronia biologiczną i chemiczną.

Jasnym jest też, że zawodowa armia nie może byc szkolona tak dziadowsko i nieudolnie jak obecnie. Skoro państwo zabiera nasza kase na obronność, to ja oczekuję, że bronić nas bedą wściekłe psy, które wojnę kochają. Tacy kolesie, o których Niemcy i Ruscy będa opowiadac okropne bajki i straszyc nimi dzieci.

A to przeciez nie jest takie trudne. Wystarczy wymieśc z pionu decyzyjnego wszystkich ruskich i niemieckich szpionów i pacyfistów- pozytecznych idiotów ;))

Armia musi finansowac naukę, która jej słuzy. Czy to będą naukowcy własni, czy kupione patenty do wdrożenia, czy bedzie to ukradziona technologia, która trzeba przerobic na "naszą". Na to kasa być musi. Bo bez tego nasze byc albo nie być stoi pod znakiem zapytania wiekszym niż w szekspirowskim oryginale.

Zrozumiałe tez jest, że taka armia musi dysponować obsługą wywiadowczą. Tak wewnątrz kraju jak i na zewnatrz. Zrozumiałe więc jest, że wszystkie te Dukaczewskie et consortes laduja na bruku- gdzie w istocie jest ich miejsce.

Swoja drogą- tak napisałem niedawno u Futrzaka- strasznym jest obciachem i kichą to, że taki Kaczor, jako prezydent bądź co bądź, nie dysponuje takimi ludźmi, którzy sa w stanie po cichu uprowadzić takiego pana D. umiescic w jakiejs piwnicy i przypalac mu piety tak długo, az nie powie kto, co i jak? To, ze prezydent naszego kraju nie dysponuje takim narzedziem to wstyd i obciach.

Przypominam w tym miejscu wszystkim, że wszyscy mają. I na zachodzie i na wschodzie i w Polsce. Przecież ci wszyscy gangsterzy sami sie w tych aresztach nie powiesili, nie?

Tylko prezydent nie ma.

I to jest obciach.

W naszej sytuacji skąpienie na wywiad jest zbrodnią. To, jak bardzo wywiad jest zdegenerowany jest min. wynikiem niedofinansowania i "krecenia lodów" na własną rękę. Zaznaczam, że w pewnym stopniu.

A jest wywiad na dziś najlepsza bronią, jaką możemy dysponować organizując na tyłach naszych wrogów rózne akcje umilające im zycie. A to naszczuć jakichs skosnych na Ruskich. A to Arabów na Bawarczyków. A to pikietkę ekologiczną urządzić w tam, gdzie rzadowi "boskiej" Angeli bardzo taka pikietka nie w smak. A to Ruskim rurociąg popsuć i "zgubić" turban. Możliwości jest wiele dla ludzi pomysłowych, nastawionych patriotycznie i w miarę sensownie wynagradzanych.

A chyba jasne jest, że im częściej oczy Kremla będą zwrócone za Ural, a Berlina za zagłebie Ruhry, tym my mamy wiecej czasu na to, by zbroic się, ćwiczyć i zawierać korzystne sojusze. Budowac swoja niezalezność, siłę, dobrobyt i zacieśniac współpracę w ramach realnego sojuszu państw, których prezydentów udało sie Kaczorowi zebrać w Tbilisi.

A być może jeszcze szerzej.

Brak głosów

Komentarze

obok armii zawodowej jeszcze coś w typie ludowych komitetów oporu, żeby w razie czego móc się obronić przed większym przeciwnikiem.

Szkoda, że Artur nie wspomina o liczebności tej armii. Uważam, że zawodowa powinna być tak z pół miliona, a rezerwa to każdy mężczyzna w wieku 18-50 lat zdolny unieść broń. Teraz jeszcze inna rzecz, czyli rozkład jednostek, jakie my potrzebujemy.

Broń masowego rażenia. Jak najbardziej. Rozszerzyłem nawet definicję broni biologicznej, żeby nie likwidować tylko celów ludzkich oraz zwierząt gospodarskich, ale aby w razie czego móc wykończyć również rybołówstwo, rolnictwo, przemysł drzewny przeciwnika. To również należy rozważać prowadząc dywersję na tyłach wroga. O tym pisałem tutaj:

http://kirker-zoologicznieprawicowy.blogspot.com/2008/07/o-feromonach-wadzy.html

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#2117

... dokonanie zmiany w duszach ludzi potencjalnie prawych, pokazanie lemingom, że jak się nie podoba, to mogą sobie jechać zmywać naczynia do Niemiec, oraz przełamanie się psychologiczne, bo zamiast głasków i poklepywania po plecach rozległy by się pogróżki i jamajskie jęki.

Szczegóły to już przy tym stosunkowo drobna sprawa.

Obawiam się, że w parę tygodni po sowieckiej agresji na Gruzję wszystko wróci do poprzedniego stanu świadomości - oczywiście nie mówię o jednostkach, tylko o ogóle lemingów... Ale i tak trza pracować nad świadomością.

Swoją drogą podobało mi się, ze nawet na onecie 8% uważa za największe zagrożenie Niemców. Trza by to nieco rozpropagować.

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Optymizm jest tchórzostwem. (Oswald Spengler)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#2125

te lemingi to wreszcie należy zacząć normalnie kształcić, jak to było przed wojną. Owszem, pewnie była i wtedy nihilistycznie nastawiona młodzież, ale to był margines. A teraz co się dzieje, to włos człowiekowi staje dęba, bo jak się człowiek rozejrzy... wokół niego ocean nihilizmu. Marksizmu kulturowego i gospodarczego oraz ich wszystkich wyrodków.

A czy ta młodzież obecna zdołałaby stworzyć coś takiego jak Szare Szeregi? Wątpię w to. Nie chcę być żadnym defetystą, ale obecnie wyhodowano to pokolenie, dla którego jestem wyznawcą staromodnych wartości i krwiożerczym kapitalistą;))

W efekcie mamy ustrój alkololowej pajdokracji.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

PS. Odpowiedział na Twój komentarz pod tekstem o feromonach władzy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#2141

nie damy sie oklamywac

ten artykul przypomina mi garnitur na miare uszyty przez PiS, ktory juz stracil twarz oddajac wladze POowcom,by nie tlumaczyc sie z braku wynikow,ich polityka jest antypolska, bo wykonuja rozkazy globalne USA i Israela , a wrzawa jest tak sciemiajaca ze biedni, zamnipulowani Polacy im wturuja.
ale jaka jest prawda?
1)Gruzja od 7 lat zbroi sie i zydzi ucza ich wojsko, minister s.zagr to zyd mowiacy biegle hebrew,
2)wsrod zabitych zolnierzy znaleziono ciala 3 amerykancow i 4 zydow
3)Gruzja najechala Osetie - 80% ruskich i ja zaanektowala
4) Gruzja to strategiczne miejsce - przez Gruzje przechodzi rura z ropa, zajecie przez USA i Israel tych terenow oznacza dla Rosji zlapanie za gardlo z poludnia
5)a poza tym USA osacza Rosje "tarczami"
6) najazd Sakaszwilego (marionetka USA i Izraela) mialo przyniesc pare owocow..moze wojne globalna gdyby Chiny daly sie wciagnac- odmowily, ... moze wojne z Iranem za ktora teskni Izarael.., narazie odwleczona,.a napewno decyzje polakow na instalacje "tarczy"
&) cel najazdu na Osetie przyniosl decyzje o "tarczy" w Polsce , zginelo okolo 2000ludzi, ale oni tego nie licza
Rosja stanela w swej obronie i koniec

na temat armii obecnie pisza "znawcy" i jest ich coraz wiecej , wspierajac idee armi zawodowej
a jaka jest prawda?
1) zolnierz obroni ojczyzne nawet za cene zycia patrz cud nad Wisla- kilkakrotna przewaga ruskich
2) armia zawodowa to inaczej najemnicy, wiec ? beda liczyc pieniadze a jak za malo to co? nie bedzie ducha walki, tak?
Polska jest bardzo slabym militarnie krajem kt nie bylby w stanie sie obronic w zadnej syuacji, dostanie pare patriotow w niczym nie zmienia jej sytuacji, i o to chodzi tm co nami rzadza, Polska ma byc slaba

Vote up!
0
Vote down!
0

nie damy sie oklamywac

#2165

Amerykanie szukają gorączkowo wojny, bo wybory nie zażegnają Kryzysu.
Wprawdzie od 45 roku było ze 150 lokalnych wojen na świecie, ale tu Amerykanie liczyli na coś więcej niż wojna lokalna. Może nawet chcieli wciągnąć Chiny, które własciwie kupiły Amerykę. Rosja jest słaba, więc upiekliby dwie pieczenie, a przy tej okazji, zajęliby Bliski Wschód, bo Rosjanie nie daliby rady prowadzić wojny na wszystkich frontach.
Gdyby przegrali na Bliskim Wschodzie i gdyby naród amerykański wygonił zydów, mają Polskę w odwodzie, stąd sojusz strategiczny Polski z Izraelem.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#2257

[quote=doran]
2)wsrod zabitych zolnierzy znaleziono ciala 3 amerykancow i 4 zydow
[/quote]

Możesz podać żródło tych "rewelacji"?

Na S24 już jedem wspomniał jaka będzie taktyka Kremla w dziedzinie dezinformacji. Świadomie lub nie powielasz ją.

http://niepoprawni.pl/content/teofil-piecyk-instrukcja

Vote up!
0
Vote down!
0
#2258

- ci "amerykancy" od razu go zdradzają jako lekko poduczonego ruska.

Najpierw szkolenie, potem dopiero wysyłać na front! Wiecie krasnoarmiejcy? Bo znowu dostaniecie w dupę i w warszawskim zoo będziemy mieli dwa dodatkowe wielbłądy.

Tym razem chyba je nazwiemy Putin i... jak się wabi ta wasza marionetka co udaje prezydenta? No to tak właśnie.

A teraz paszoł won Doran!

(Doran to od "durak"?)

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Optymizm jest tchórzostwem. (Oswald Spengler)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#2261

dlaczego odmawiacie Rosjanom przedstawienia ich racji?
nie ma usprawiedliwienia dla zbrodni z żadnej strony, a konflikt należy rozpoznać głębiej.
czy ostrzał Osetii Płd. przez siły gruzińskie był konsultowany w Bushem? sądzę, że tak. czas jest nieprzypadkowy.
Rosja w okresie łagodnej, tzw. polityki "demokratycznej" pozostawiła poza swoimi granicami miliony rodaków. naród rosyjski kurczył się z roku na rok i nadal słabnie.
teraz mamy rządy "autorytarne", które "ratują" naród poprzez wsparcie państwa nacjonalizacją surowców i handlu nimi. ropa i gaz to "deska ratunku" dla Rosji i dlatego jej polityka w tej dziedzinie jest bardzo stanowcza.
wszystkie byłe republiki radzieckie, na terenie których zamieszkują Rosjanie traktowane są inaczej niż za Jelcyna. każdy Rosjanin na tych ziemiach jest uważany za "swego". posowieckie państwa, gdzie żyją Rosjanie mogą mieć z tego powodu kłopoty (zaostrzają się stosunki Rosji z republikami nadbałtyckimi). Polska nie interesuje Rosji dopóki nie sprzeciwia się jej polityce w opisanych wyżej dziedzinach.
z drugiej strony.
politykę zagraniczną Busha (neokonserwatystów) opartą na szczepieniu liberalnej "amerykańskiej demokracji" siłą można popierać lub nie. najważniejsze to wybrać z niej to co dla Polski jest korzystne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#2263

"politykę zagraniczną Busha (neokonserwatystów) opartą na szczepieniu liberalnej "amerykańskiej demokracji" siłą można popierać lub nie. najważniejsze to wybrać z niej to co dla Polski jest korzystne."

No i właśnie. Byłeś sobie łaskaw sam odpowiedzieć. ;-)

Jeśli drugą alternatywą jest Putin i neo-sowiety, to nie dostrzegam wielkiego wyboru. Niech żyje Bush i szczepienie liberalnej demokracji!

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Optymizm jest tchórzostwem. (Oswald Spengler)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#2264

że zarówno Putina, jak Busha posadziło na stołku lobby żydowskie. To nie moja obsesja, ale chłodne fakty.
KGB, które wystawiło Putina, to przede wszystkim żydzi w scisłym kierownictwie. Oni nie mają w stosunku do Rosji żadnych patriotycznych sentymentów, jak widać było w komunizmie. Niszczyli naród rosyjski bezwzględnie.
W Ameryce prezydenta mianuje lobby medialne i bankowe, a to jest w rękach samych żydów.
Jedni i drudzy kierują się interesami klanowymi i żydowskim szowinizmem mającym korzenie w religii.
Naród amerykański nigdy nie łozył by kroci ze swoich podatków na jakąś niesprawiedliwą wojnę w Izraelu i nie chodzi o ropę, ale o dominację żydów na Bliskim Wschodzie, wedle koncepcji żyda Brzezińskiego( Szapiro).,,kto ma Bliski Wschód, ten ma władzę nad światem''.
Ta wojna jest więc częścią żydowskiego planu.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#2270

nie mniej jednak nie bardzo rozumiem... Do tej pory z wypowiedzi przeciwnych tej wojnie wyczytałem, że jest to spisek amrykański (czyli żydowski) przeciw Rosji. Ale skoro Rosja też jest częścią żydowskiego spisku, zaczynam się gubić. Czy kłótnia klanów żydowskich ma sie rozstrzygnąć w trzeciej wojnie swiatowej z udziałem USA, Rosji, Izraela i Iranu?

mój post brzmi trochę ironicznie, niemniej serio nie całkiem rozumiem przesłanie wypowiedzi circ. Jestem w stanie przyjąć, że Izrael ma w tej wojnie interes, podobnie jak USA, ponieważ Rosja jest potencjalnym sojusznikiem Iranu. Ale teraz circ dobudowała do tego jakieś drugie piętro, ginące we mgle, jak dla mnie. Proszę tę mgłę rozwiać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#2279

Pzdrwm

triarius

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Optymizm jest tchórzostwem. (Oswald Spengler)

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#2280

tak samo jak amerykańscy żydzi.
Ich dominacja na swiecie, zawsze wynikała z celów narodowo religijnych, choć nam trudno to zrozumieć z powodów cywilizacyjno mentalnych.
Dowodem są roszczenia żydowskie wobec Polski i argumentem, stawianym całkiem serio jest ten, że naród żydowski dziedziczy majątek utracony przez zyda w każdym zakątku świata, nawet wtedy, kiedy ten umarł bezpotomnie. Żaden z polityków nie podważył tego argumentu, ani żaden rząd, wszyscy płacą odszkodowania..Niemcy, Austria, Szwecja, ostatnio Francja z powodu przewożenia żydów do Auschwitz francuskimi kolejami.
Nie ma różnicy między rosyjskim i amerykańskim żydem, łączy ich przynależność narodowa i ponadnarodowe interesy. Oni się nie kłócą, a jeśli, to spory załatwiają między sobą polubownie. Na zewnątrz mówią jednym głosem, bo jak nie to ,,cherem'', czyli żydowska klątwa rzucana przez Kahał, której żyd boi się bardziej niż śmierci.
Wystarczy wklepać w google, wiki, by widzieć skalę zjawiska.
To samo mówią żydzi amerykańscy z dołu, opłacają się stowarzyszeniom żydowskim ze strachu przed klątwa, wiem od znajomych. Plują na rabinów i płacą.
Nieposłuszeństwo grozi wykluczeniem z gminy i zemstą na całej rodzinie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cherem
Czemu ostatnio Michnik oddał pałeczkę Walterowi?

http://planeta-terra.blogspot.com/2008/07/cherem.html
http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=AGORA

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#2286

zgadzam się z A.N. prawie w 100 procentach ;)

w starej Europie też trzeba szukać prawdziwych "sojuszników" - osłabiać pozycję egoistycznych Niemiec.

integracja europejska dla wzmocnienia bezpieczeństwa państw narodowych ma sens. można tego dokonać poprzez wspólną politykę gospodarczą, zagraniczną i militarną, a do tego potrzebne jest uzgodnienie konkretnych celów (albo Europa ma mieć wspólne cele, albo do diabła z nią...)

Vote up!
0
Vote down!
0
#2289

Która walczy z obywatelem 

Vote up!
0
Vote down!
0
#67381