Nie obalajmy Tuska! Apel do prawicowych lemingów.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna
Kraj

„Czy to będzie premier ze środka? Spytała dziś pewna idiotka…”

Donald Tusk jest tylko awatarem widzialnym dzięki różnym efektom specjalnym. Jednym z nich jest zjawisko „medialnej wydmuszki”. Ten nieskomplikowany, doskonale znany i prosty mechanizm umożliwia medialne wykreowanie w bardzo krótkim okresie czasu jednego z wielu aktorów i obsadzenia go w głównej roli w pop-politycznym serialu.

Kto rządzi w Polsce?

Zadajmy sobie proste pytanie, kto rządzi w Polsce. Bynajmniej nie chodzi tu o polityczny szyld, bo to przecież nie ma najmniejszego znaczenia. Formacją „ETYCZNĄ”, która rządzi w Polsce od 1989 roku jest formacja fałszystów tworząca dość labilny wewnętrznie układ, lecz zewnętrznie uformowana w bardzo trwały sojusz. Tzw. walka o władzę odbywa się zawsze wewnątrz tego układu. Na zewnątrz pozostaje społeczeństwo i jego najbardziej wartościowa część-Polacy tworzący Naród. Na zewnątrz są także zleceniodawcy i sponsorzy- krajowi i zagraniczni. Jak całkiem słusznie zauważył Rafał Ziemkiewicz PO jest przede wszystkim spółdzielnią usługową w ramach feudalnego sytemu.

Tusk i neokomunistyczna PO jest jednym z wielu wytworów fałszyzmu. Władza Fałszystów w Polsce jest prawie absolutna. Całkiem niedawno za próbę werbalnego obalenia fałszystowskich mitów zostali skazani przez sądy twórca NZW Krzysztof Wyszkowski i poeta J.M.Rymkiewicz. Czym różni się to skazanie pod względem mechanizmu od wyroków wydawanych na Polaków za próbę obalenia ustroju w czasach komunizmu?

Obalmy system poprzez zmianę paradygmatu.

Nie ulegajmy złudzeniom, że zmiana awatara lub szyldu coś zmieni. Cała polityczna historia tzw. III RP obfituje w personalne i "partyjne" przepychanki, których podstawowym a czasem jedynym celem jest lepsze miejsce przy korycie oraz obsadzenie kluczowych stanowisk zarówno przez klasyczną agenturę jak i przez sponsorowanych „rezydentów”.

W dobie "postępu i rozwoju" ilość agentów nie musi być wcale duża, bowiem jak uczy historia ostatnich 23 lat przysłowiowi użyteczni idioci mają bardzo liczną reprezentację wśród „polskich polityków”

Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 roku; Komunizm obalił Lech Wałęsa.

Fałszyzm pożera wszystkich. Całkiem niedawno jeden z lewicowych pop polityków z SLD zapytany w quizie dziennikarskim odpowiedział publicznie, że Powstanie Warszawskie wybuchło w 1988 roku. Zarówno Ignorancja jak i nikczemność lewicowych formacji nie są niczym nowym i nie powinny nas zaskakiwać, lecz wiara w fałszystowskie mity po stronie tzw. prawicy jest czymś zaskakującym i przykrym, bo stanowi realne spoiwo fundamentu obecnego matriksu.

Etapy demokracji w Polsce.

Wiara polskiej prawicy w kluczową, decydującą rolę demokracji i polityki jest efektem zainfekowania lewicowymi memami. W praktyce od wielu lat dominuje leninowskie „kto kogo?

Poniżej etapy demokracji w Polsce 1989 – 2012.

1. Etap demokracji pod szyldem pluralizmu dawał wzmocnione dodatkowo "tolerancją" prawo do prezentacji poglądów tzw. "lewackich" w praktyce antypolskich i antychrześcijańskich. Jest to typ "demokracji bez wartości" (Jan Paweł II).

2. Etap polegał na uzyskaniu przewagi, dominacji tychże np. w mediach i wykreowaniu alternatywy do tradycyjnej wizji „polskości” i Polski (zagrożenie trzema fundamentalizmami /A.Michnik/)

3. Etap polega na wprowadzeniu monopolu w.w. i utworzeniu wykluczenia napiętnowanych stygmatem katolika- mohera - patrioty - nacjonalisty -oszołoma -faszysty - kibola - kaczysty itp. Na poszczuciu swołoczy przeciw Polakom. Początek demokracji fasadowej.

4. Etap to penalizacja zachowań normalnych i patriotycznych demaskujących patologię i obalających fałsz_ystowskie mity - początek systemu totalitarnego - inwigilacja, cenzura w mainstreamowych mediach , jawna rezydentura na stanowiskach publicznych- państwowych.

5.Etap to wzmocnienie systemu totalitarnego i degradacja Polski do roli kolonii a Polaków do roli niewolników. Całkowita i jawna recydywa targowicy.

A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie, co da nam obalenie Tuska. Istotna zmiana powinna polegać nie na cofnięciu z aktualnego początkowego 5 etapu i fiksacji ciut powyżej, lecz na likwidacji systemu i restytucji państwa polskiego.

Nie obalajmy Tuska. Zmieńmy paradygmat !

Brak głosów

Komentarze

 J.M. Rymkiewicz, ksywka "poeta", sam jest z Układu (okolice Czerskiej). Najgorsze kłótnie w rodzinie...

Pozdrawiam myślących!

#244141

 

HdeS

HdeS

#244153

Nieprawda. Kiedyś owszem był zindoktrynowanym lemingiem, lecz dziś jest świadomym Polakiem. Po co ta złośliwość?

CzL

CzL

#244262

Fałszyści - dobre. Będę stosował.

#244143

myślę,że to trafne określenie...
CzL

CzL

#244264

Jan Bogatko

...super,

pozdrawiam,

Jan Bogatko

#244146

Współczesny Fałszyzm Etym.pol./fałsz/ kierunek i metoda działania w sferze publicznej o charakterze totalitarnym , często jawnym, ukształtowana na przełomie XX i XXI w. w „polskich” środowiskach oligarchii post i neokomunistycznej zastrzegających sobie monopol władzy we wszystkich jej ulokowaniach : ustawodawczym, sądowniczym, wykonawczym, medialnym a przede wszystkim w strukturach organizacji , stowarzyszeń i środowisk pełniących wiodąca rolę w aspekcie ideologicznym – dominującym, sprawującym nadzór nad prawem, polityką i życiem społecznym.
Pozdrawiam
CzL

CzL

#244266

#244151

Witam!Zapewniam pana,że kiedyś byłam za p.Jarosławem i za PiS całym sercem.Obecnie  po moich doświadczeniach i własnych obserwacjach z działalności lokalnych leni i kombinatorów PiS ,jestem już tylko całym sercem za p.Jarosławem.Wierzę,że kiedyś ktoś,a może sam p.Kaczyński przeprowadzi lustrację wśród swoich działaczy i to począwszy od samego dołu.Toteż tak do końca nie jestem lemingiem prawicowym i jestem świadoma niedoskonałości tej strony politycznej.Kiedyś,ktoś z PiS powiedział ,,Jesteśmy i sprawiedliwi".Czekam spokojnie na to,że tak się stanie.Na pewno nie jest teraz pora na lustrację.Tylko jeżeli nie teraz to kiedy?Kiedy znowu PiS przegra wybory? Z ,, V Kolumną"w  PiS,pan Jarosław nie ma szans.Już dali próbkę swojej ignorancji,kiedy odganiali Polaków od pilnowania urn wyborczych w ostatnich wyborach.Wszystko można było wygrać,ale nie z tymi ludźmi,którzy są teraz w PiS.

,,Wierz,że po nocy dzień nastanie.

Wierz w to niezłomnie,że światła zapłoną.

W życiu jest tylko ogień i spalanie,

A dym jest tylko płomieni zasłoną"

                     Pozdrawiam.

 Ps.Daję 10 .

#244155

Nigdy nie byłem kimś ,kto "wierzy tylko w ludzi", lecz także mogę zacytować z nadzieją:

"...Nasz naród jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa;
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi;
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi."

Pozdrawiam

CzL

CzL

#244269

Analiza trafna. Periodyzacja właściwa. Diagnoza dobra. Ale szkoda, że tekst kończy się tam, gdzie moim zdaniem powinien się zaczynać. Zmieńmy paradygmat...

Pozdrawiam z nadzieją, że ciąg dalszy nastąpi.

#244159

Postaram się,lecz przecież wszystko już napisano...
Pozdrawiam
CzL

CzL

#244272

Myślisz o "klasykach"? A może Malaparte? ;-)

#244275

Dowcip polega również na tym, że trudno jest napisać do "wszystkich" ludzie są na różnym poziomie rozumienia rzeczywistości - często mając zamiast światopoglądu świato_podgląd medialny.Klasycy owszem a Malaparte ?
znam go tylko z cytatów ;-)
np:
"W żadnym kraju Europy Niemiec nie objawił się nigdy w tak absolutnej nagości, bez osłonek, jak w Polsce."

CzL

CzL

#244303

 Polecam "Technikę zamachu stanu" i "Kaputt". ;-)

Pozdrawiam.

#244308

Witaj na pokładzie:)
Kopę lat -chciałoby się powiedzieć...
To jest najbardziej symptomatyczne, że czerwoni faszyści
uparli się, aby Prawicę ubrać w swoje walonki i waciaki.
A przesycone sowieckimi funkcjonariuszami media, wykorzystują do przypisania Prawym Ludziom, wszystkich swoich pijackich gwałtów.
Pozdrawiam serdecznie

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

#244278

Witaj, nie widziałem Cię ostatnio na mainstreamowym salonie 24... chociaż rzadko tam bywam- wieszam tekst i znikam,czasem odpowiadam
Pozdrawiam
CzL

CzL

#244305