Panie Premierze, Pan się nie boi !!

Obrazek użytkownika pms44
Humor i satyra

Panie Premierze nasz ukochany, Wodzu jedyny i Przywódco Narodu, Ty nie masz co się bać !

Przecież my wszyscy, wykształceni, obyci i znający realia polityki wiemy jak ciężko jest rządzić, kiedy co chwila ktoś się wtrąca.

Wiemy i doceniamy jak wiele spraw udało ci się zamaskować i nie dać wypchnąć na czołówki mediów.

Wiemy i szanujemy Cię za elokwentne wypowiedzi, zmieniające sens wszystkich wydarzeń afero-podobnych na zwykłe i nieistotne potknięcia Twoich urzędników.

No bo przecież niczym jest dla nas, wiernych Twych pretorianów taka afera posła Misiaka. To nic, że chciał "zakombinować" dla siebie parę groszy. Państwo nasze jest wielkie i stać je na to.

Tak samo drobiazgiem była aferałka w Krakowie z Biznes Parkiem. Ktoś komuś dał czy pożyczył, a że go namierzyli to zaraz musi być Twoja i twojej partii wina ?!

Doceniamy jak szybko zamknąłeś sprawę mafii paliwowej. Świetny gest z tym umorzeniem, stary prokurator za parę groszy załatwił sprawę od ręki. Tak trzymać !

Albo te wredne pomówienia o ustawianiu przetargów w Warszawie. No przecież jakby nasi nie kontrolowali kto wygrywa , to jeszcze nie ci co powinni by szmal zgarnęli ! A tak wszystko w naszych rękach.

No i ta Sawicka - doskonały numer z tym płaczem i agentem, zamiast doszukiwania się drugiego dna w prywatyzacji służby zdrowia, lub kasa w przetargach na Helu - czysta szopka. Kto wie, ten wie;, naród kupił łzy i jest spokój.

Ale nie spoczywaj na laurach Przywódco Nasz ! Wredne siły wciąż knują, dopominają się ciągle wyników komisji co do podsłuchów i nacisków, naprawdę tak ciężko coś wymyślić i uznać że były te podsłuchy ? Przecież nie możliwe jest , żeby ich nie było, w końcu Sam o tym mówiłeś - odsunąć od władzy siły ciemności !!

Do tego ciągle grozi naszemu krajowi okrutna i dzika lustracja. To by była klęska ! Przepadłoby nam z 80% profesorów i docentów, pozamykali by posłów i urzędników za niewłaściwe oświadczenia.

No i te tragedie w kulturze - aktorzy, dziennikarze, malarze i inne autorytety sprowadzane do rynsztoków, zachwiane kariery i wyśmiewanie na ulicy. A przecież nikt nikomu nie szkodził jak donosił, każdy o tym wie !!

A tragedia z WSI ? Zostaliśmy bez agentów ! To nic , że nie tylko nam służyli, ale zawsze byli ! Ty wróć nam siło ty nasza nasze WSI jak najszybciej !

Tylko wiesz, Premierze..ty się lepiej nie zadawaj więcej z takimi cieniasami jak ten Miro, Rycho, Grzechu i inni..ty sięgnij do tych sprawdzonych, co po cichu siedzą i swoje robią - oni ci podpowiedzą kogo i na jakie miejsce posądzić.

A jak nie wiesz, to przecież znasz telefon do hmm.. ty sam wiesz, oni chętnie pomogą.

Z pozdrowieniami i życzeniami

wierny ci elektorat.

Brak głosów

Komentarze

O Wodzu Narodów, Radziecki Stalinie!

No, Tuś to by chciał jak Józek, tyle że tamten 1) był inteligentniejszy, 2) był większym sk....nem, 3) więcej mógł.

Tuś jest raczej żałosną marionetką, taki "wannabe" twardy dyktator, nachodzi lengły∂żowy zwrot "metooist", dosł. "jateżysta". Taki obezjajec co marzy o ładnych laskach.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Vote up!
0
Vote down!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#33156

Ja proszę bardzo, to ma wisieć na polecanych bardzo długo. ;))
Autorowi radzę załatwić obstawę. I pozdrawiam.:)

Vote up!
0
Vote down!
0

Katarzyna

#33158

Elektorat i media.
Owce i pasterz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#33181

"A nie boi się pan tak węgiel wozić?
- Strach jest"

Vote up!
0
Vote down!
0
#33192

Dobre!
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#33204