Niemcy i nie tylko: coraz więcej lewackich bandytów - czyli Alarm dla UE!

Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
Świat

Coraz liczniejsze stają się przestępstwa popełniane przez lewackich bandytów w Niemczech - pisze Gazeta Polska. Nie nadążam ostrzegać ludzi trzeźwo myślących, że upadek czerwono nazistowskich dyktatur w Europie Wschodniej wcale nie oznacza końca amoku skrajnej lewicy!!! Absolutna demokracja jest niebezpieczną utopią! Historia już wielokrotnie to udowodniła! A czerwona zaraza jest tysiąckrotnie niebezpieczniejszą od jej czarnej odmiany! Unia Europejska powinna jak najszybciej zająć się tym zagadnieniem i jako uzupełnienie Traktatu Nicejskiego, powinna umieścić na czarnej liście wszelkie lewackie ugrupowania i organizacje społeczno-polityczne, a przynależność do takich organizacji sankcjonować jako członkowstwo w organizacji przestępczej! Co więcej: takie członkowstwo sankcjonować takimi samymi karami, jak przynależność do szajki handlarzy narkotykami! Zważając oczywiście na taki fakt, że komuniści lubią wskrzeszać swoje zabronione partie pod najróżniejszymi nowymi nazwami, które nie zawsze odzwierciedlają faktyczne oblicze tej partii, jak na przykład zrobili to węgierscy komuniści, kiedy w 1943 r powołali do życia "Partię Pokoju" (Békepárt). Do takich partii należy Węgierska Partia Socjalistyczna (Magyar Szocialista Párt) i Koalicja Demokratyczna (Demokratikus Koalíció), a w Polsce Socjaldemokracja Rzeczypospolitej Polskiej, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska Unia Socjaldemokratyczna itd!

Krok taki powinna poprzedzić rezolucja, która Komunistyczną Partię Związku Sowieckiego i wszystkie jej wschodnio-europejskie firmy-córki (PZPR, WSPR, KPCZ, NSPJ itd) oraz zachodnio-europejskie agentury (Komunistyczna Partia Niemiec, Partia Demokratycznego Socjalizmu, Francuska Partia Komunistyczna, Włoska Partia Komunistyczna, Komunistyczna Partia Hiszpanii itd) uzna za partie przestępcze, a jej funkcjonariuszy do drugiego pokolenia umieści poza marginesem społecznym! Bo niedaleko pada jabłko od jabłoni! Czerwoni naziści nie tylko sieją zamęt i mrok na całym świecie, ale w dalszym ciągu wszelkimi możliwymi sposobami dążą do stworzenia światowej dyktatury komunizmu! Fakt ten do dzisiaj głoszą jawnie i bezwstydnie!

Następnym krokiem Unii Europejskiej powinno być powołanie nowej Norymbergii, gdzie przed Międzynarodowym Trybunałem pociągnięci zostaną do odpowiedzialności prawnej ci wszystcy żyjący jeszcze czołowi funkcjonariusze tych partii, którzy poprzez swoją działalność popełnili zbrodnie przeciwko ludzkości, do władzy doszli przez sfałszowanie wyborów lub na siłę i sukcesywnie deptali w błoto zasady demokracji i szanowania ludzkich praw! Jednocześnie Unia Europejska powinna natychmiast zerwać stosunki dyplomatyczne z tymi państwami, w których przy władzy są aktualni lub byli czerwoni naziści, oficerowie i agenci KGB itd, a które do dzisiaj jawnie i bez skrupułów depczą w błoto prawa człowieka i zasady demokracji! Bo tylko ślepy i głuchy oraz umysłowo niesprawny człowiek nie widzi, że w Unii właśnie "byli" komuniści sieją zamieszanie i niezgodę! Tak, jak to czynią obecnie w przypadku Węgier, zalewając media i skrytki pocztowe europejskich polityków dobrze zredagowanymi bujdami na resorach o "skrajnie prawicowej dyktaturze II rządu Viktóra Orbána i deptaniu przez niej zasad demokraci"! Przygadał kocioł garnkowi! A wielu, włącznie z José Manuelem Durão Barroso bez dogłębnego przestudiowania zarzutów, idą na lep tych bezczelnych kłamstw, bezwstydnie kompromitując przez to nie tylko UE, ale i zasady demokracji!

Dosyć było już amoku wszelkich Czerwonych Brygad! Europa chce wreszcie spokoju! I to gwarantowanego na długie lata! Najpierw w Europie trzeba zrobić porządek poprzez wyeliminowanie groźby odrodzenia się czerwonego i czarnego nazizmu, a dopiero potem można krytykować inne państwa za to, że chcą inaczej żyć i rozwiązywać swoje problemy wewnętrzne! Nie Iran, Irak, Afganistan czy Libia są pierwszoplanowymi groźbami dla ludzkości, a komunizm i jej braciszek faszyzm-neonazizm!

Szczęść Boże!

Brak głosów