Alfa niezgłębionej tajemnicy Boga! Udręka Radość i nadzieja, smutek i psychika ludzi w tym czasie - czyli tajniki zamachu

Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
Świat

Alpha niezgłębionej tajemnicy Boga! Udręka Radość i nadzieja, smutek i psychika ludzi w tym czasie — czyli tajniki pewnego podłego bolszewickiego zamachu przeciwko papieżowi Janu Pawłowi II

(Rozszerzony komentarz do artykułu pana (pani?) antysalon pt. "13 maja. Ta data dla Polaków to istne arcanum Dei misterium! Gaudium et spes, luctus et angor hominum huius temporis" — http://www.niepoprawni.pl/blog/162/13-maja-ta-data-dla-polakow-istne-arcanum-dei-misterium-gaudium-et-spes-luctus-et-angor-hom#comment-293978 Chciałem i tu i tam dobawić kilka zdjęć ale z programem "edytor" i serwerem www.niepoprawnych stale są kłopoty [wrodzy hekkerzy?!] i już od czwartku męczę się z wsadzeniem tego komentarza na serwer! Załączanie innych zdjęć powinno odbywać się tym samym sposobem, co załączanie zdjęcia tytułowego komentarza! W międzyczasie widzę, że aż dwóch anonimowych wrogów Jana Pawła II i kościoła [komuniści?] jako "ocenę" materiału dało mnie jedynkę! Chyba nawet nie czytając go! Niepoważnie.)

-----------------------------------------------------------------------

Jako dziecinny przyjaciel Karola kardynała Wojtyły - Jana Pawła II (od dzieciństwa aż do ucieczki z PRL byłem mnistrantem, a potem ministrantem-lektorem i ceremoniarzem Jego najlepszego przyjaciela — arcybiskupa metropolity poznańskiego, dr.Antoniego Baraniaka SDB, ale także i podczas jego częstych "nieoficjalnych" poznańskich wizyt Prymasa Polski Stefana kardynała Wyszyńskiego), przeprowadziłem bardzo szczegółowe dochodzenie w sprawie tego zamachu, o którym bardzo drobiazgowo, w jednym pełnym rozdziale piszę (po węgiersku) w mojej książce od 20 lat czekającej na wydanie i wydawcę. Piszę również o morderstwie dokonaneg przez bezpiekę na szkodę innego mojego przyjaciela ks.Jerzego Popiełuszki, oraz takich księży, jak ks.Sylwester Zych, ks.Stefan Niedzielak, czy ks.Stanisław Suchowolski. Wszystkie te przestępstwa dobitnie podkreślają fakt, że organa bezpieczeństwa demoludów, włącznie z sowieckim KGB były organizavjami przestępczymi, a jeszcze dokładniej: morderczymi i dlatego wszystkich jej członków i kolaborantów należy jak najszybciej pociągnąć do odpowiedzialności karnej za przestępstwo przeciw ludności, i masowe morderstwa z premedytacją, a nawet ludobójstwo!

Krótko tylko tyle: zamachowiec Ali Agça — członek tureckiej terrorystycznej grupy Szare Wilki, który podczas jego pojmania wykrzykiwał wtedy na pozór niezrozumiałe słowa: "jestem towarzysz!", działał na zamówienie KGB! Bowiem Szare Wilki to terrorystyczna bolszewicko-nacjonalistyczna firma-córka tureckiego wywiadu Millî İstihbarat Teşkilâtı (MİT), założonego w 1920 r przez stalinowską czekę, tak, jak i "nowoczesną armię turecką" w 1920 r założyła bandycka Armia Czerwona!

Skąd tu znalazła się czeka?! Otóż to: Związek Sowiecki oraz komuny demoludów przez ponad 50 lat podle fałszowały historię i nie podawały zasadniczych, prawdziwych informacji o ważnych wydarzeniach w I połowie XX wieku! Do tego należał także fakt, że II wojna światowa zaczęła się nie w 1939 r w Polsce a jesienią 1920 r w Konfederacji Królewstwa Armenii Zachodniej i wschodniej Republiki Armenia, kiedy przestępca wojenny i morderca setki milionów ludzi Josif Wisarionowicz Dżugaszwilli (bandycki pseudonim "Stalin") wspólnie z Kemalem Mustafą (bandycki pseudonim "Atatürk") dokonali podłą agresję na to państwo, dosłownie rozebrali je na drobne kawałki i pomordowali ponad 3 miliony Ormian! W tym całą śmietankę inteligencji, kultury i duchowieństwa!

Awanturnik i urodzony alkoholik (jego ojciec też był alkoholikiem i jako taki zmarł jak pies w przydrożnym rynsztoku) Atatürk wtedy (jeszcze) był Przewodniczącym Rady Komisarzy Ludowych Tureckiej Republiki Ludowej (to nie żart!!!) i podpisał ze Stalinem Układ o Wzajemnej Przyjaźni... itd, ot dokładnie taki sam, który później wtrynił wszystkim demoludom (czytaj koloniom sowieckim)! Przyjaźń ta faktycznie trwa do dzisiaj i Turcja od kilkudziesięciu lat sprzedaje Sowietom — Rosji najtajniejsze dokumenty NATO! Bo, jak to Atatürk (którego każde jedno powiedziane słowo do dzisiaj w Turcji jest "pismem świętym") do końca życia stale z naciskiem podkreślał: "jesteśmy strasznie wdzięczni Sowietom za tą pomoc, którą udzielili nam w walce przeciwko ormiańskim i greckim imperialistom, nasza wdzięczność trwać będzie do końca świata!"

Oczywiście z tej dosyć dziwnej przyjaźni najwięcej korzystali: była głowa donieckiej mafii — Leonid Iljicz Brezniew i jego współbandyci (Raszydow, Alijew, Szewardnadze, Czurbanow i inni), którzy na olbrzymich terenach azjatyckich republik sowieckich, hodowali plantacje roślin narkotycznych, które na miejscu były przetwarzane na narkotyki, a potem przez Azerbajdżam i Turcję "eksportowane" na cały świat! Bossowie sowieckiego KGB i Imperium Sowieckiego, na tym interesie zarobili horrendalne sumy! No i oczywiście tureccy "towarzysze", którzy pchali ten "towar" dalej, często przez Bułgarię, WRL i PRL na Zachód! Wątpię, czy za Jelcyna i Putina zapomnieli o tym interesie!

Papież Jan Paweł II (razem ze swoimi najbliszymi przyjaciółmi: ks.abp.Antonim Baraniakiem, ks. Prymasem Stefanem kardynałem Wyszyńskim) był jednym z największych wrogów komunizmu i dlatego trzeba było Jego zamordować! I to wszelkimi możliwymi sposobami!

Dużo pomagała w tym dla KGB polska bezpieka: bandycka Służba Bezpieczeństwa (a także MSW, MSZ, KC PZPR itd), której członkowie i dowódcy powinni odpowiadać przed sądem za przestępstwa przeciwko ludzkości! Sam Ali Agça kilkakrotnie przyjechał również do PRL i był obsługiwany przez esbeków niczym król! Luksusowe hotele, kurwy I klasy do dyspozycji itd! W PRL kilkakrotnie próbowano dokonać zamachu na Ojca świętego, ale zawsze tyle było przeszkód, że w końcu zrezygnowano z tego terenu, przenosząc zamach do Włoch, gdzie dosłownie panuje istny bałagan na polu gwarantowania bezpieczeńswa osób zaszeregowania VIP!

Turcy dlatego włączyli się do tej akcji, bo Jan Paweł II od dawna szykował się na spotkanie z arcykapłanami Ormiańskiego Kościoła Apostolskiego, którzy od początku są zwolennikami potwierdzenia ważości (de iure do dnia dzisiejszego ważnego bo Lozanna i późniejsze cyrki wyprowokowane przez Stalina, przez jego infantylizm nie potrafiły jego unieważnić! — Stalin zapomniał tam przyprowadzić "delegatów Armenii", a każda umowa międzynarodowa [i nie tylko!] traci ważność dopiero wtedy, kiedy podpisali go WSZYSTCY sygnatariusze!) Traktatu Pokojowego w Sévres i ogólnoświatowego potępienia Turcji nie tylko za ludobójstwo Ormian w 1915 r, ale także za to, że w latach 1920-1923 oraz podczas agresji i okupacji Armenii Zachodniej (wschodnia połowa Turcji, północny skrawek Syrii wraz z Aleppo) i Armenii Wschodniej (Zachodniego Iranu wraz z Tebryzem i jeziorem Ourmia oraz nieistnienia "Azerbajdżanu", powołanego do życia przez Stalina nic nie znaczącym dekretem partyjnym! Częścią (suwerenną, niepodległą) Konfederacji Ormiańskiej jest także Gruzja i Kaukaz Północny okupowany przez Rosję od ponad dwóch stuleci.)

Tak więc Turcy doskonale wiedzą, że prędzej czy później bezpowrotnie stracą Konfederację Armenii Zachodniej i Kurdystanu i z tego powodu nie dokonują na tych terenach żadnych poważnych inwestycji infrastrukturalnych! Pozatym wbrew Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ, Turcy do dnia dzisiejszego większości narodowe (Turcy są w absolutnej mniejszości, bo stanowią zaledwie 10% ludności i podobnie jest w "Azerbajdżanie"!) traktują jako drugorzędnych obywateli, mordują, katują, terroryzują i dokonują nagonki na nie, represjonują ich! Systematyczne mordowanie Kurdów, w tym przeważnie ludności cywilnej, to tylko bardzo wąski zakres przestępstw etnicznych "nowoczesnej" Turcji! A takie barbarzyńskie państwo nie powinno być nie tylko kandydatemna członka UE, ale takż członkiem NATO! Chociażby dlatego, bo dzień w dzień dokonuje przeciwko Grecji podłe prowokacje i bezceremonialnie okupuje rdzenne tereny członka UE — Cypru! A nie mówiąc już o tym, że tak zwana "korupcja" to nic innego, jak absolutne opanowanie życia politycznego i gospodarczego Turcji przez świat przestępczy!

Fakt, że Ojciec Święty Jan Paweł II przeżył ten zamach, najlepiej świadczy o tym, że Matka Boska Częstochowska miała Jego w swojej opiece tak, jak ma WSZYSTKICH tych Polaków, którzy nie sprzedali, czy sprzedają swoje dusze Szatanowi i jego czerwono nazistowskim sprzymierzeńcom!

http://www.niepoprawni.pl/blog/6011/druh-krwawyc...

http://www.niepoprawni.pl/blog/6011/druh-krwawyc...

http://www.niepoprawni.pl/blog/6011/georgia-lub-...

Brak głosów