Metoda invitro i przemilczane skutki wad genetycznych

Obrazek użytkownika anty bolszewik
Kraj

 

 

 

      W prasie i mediach minestreamowych o bolszewickiej mentalności, rozpoczęła się zmasowana, brutalna  nagonka na prof. Chazana, który odmówił współuczestnictwa w uśmierceniu "dziecka z probówki" z wadami genetycznymi po zabiegu invitro. Takich dzieci z wadami będzie więcej  przy kontrowersyjnej metodzie zapłodnienia. Jak wykazują badania statystyczne o ok 30-40% .

Publicznie tego się nie mówi , chwaląc jednocześnie "dobroczynne skutki" dla par oczekujących pożądanego, zdrowego dziecka.

Lekarz, który posługuje się tą kontrowersyjną metodą produkowania zarodków, ich zamrażania, wszczepiania względnie wyrzucania na śmietnik, w przypadku braku klientów na zabieg, jest głównym sprawcą nieszczęścia pacjentki i jego pracodawca powinien ponieść konsekwencje nieudanego zabiegu.  

W tym przypadku odsyłanie przez klinikę „Novum”, która przeprowadziła zabieg invitro do Szpitala Świętej Rodziny prof.  Chazana, przeciwnika aborcji, jest piłatowym posunięciem sprawcy niezamierzonego nieszczęścia.  

Skoro do zapłodnienia dochodzi w drodze sztucznego wyboru pod mikroskopem, przez niedoskonałą selekcję przez człowieka, spośród dostępnych w spermie ok. 20 milionów pozyskanych plemników, a których przydatność nie jest selekcjonowana przed zapłodnieniem, tak jak to jest w drodze naturalnej, tj.wg ich ruchliwości i żywotności, to sprzyja to zagrożeniem wadami genetycznymi, bardziej w metodzie in vitro niż w procesie naturalnego zapłodnienia.


Hipokryzję  p. Prezydent  Gronkiewicz-Waltz i chóru obłudnych oskarżycieli, doskonale obrazuje  przysłowie: ” kowal zawinił, cygana powiesili” . Dlaczego nikt z nich nawet słowem nie wspomni, że była to  ciąża z invitro- z wadami genetycznymi, w którą próbowała wmanipulować prof. Chazana klinika "Novum” do  spółki z oskarżającą panią Prezydent Warszawy?  Pytanie  retoryczne i łatwa odpowiedź. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

klinika dokonująca zabiegu in vitro powinna później cały czas monitorować pacjentkę a nie podsyłać ją innym.  Miałaby przy okazji materiał do analizy skuteczności tej metody. Ale klinice z pewnością nie o to chodzi, za to powinno chodzić o to ministrowi zdrowia.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Szpilka

#1434753

Jest  oczywiste, że klinika Novum powinna do końca prowadzić pacjentkę, wobec której zastosowała zapłodnienie in vitro. Przy okazji,  dane o 30-40% wad genetycznych są faktem i to zbadanym w Wielkiej Brytani, gdzie ten zabieg został po raz pierwszy dokonany i jest wykonywany z dużo większą precyzją i skutecznością niż w Polsce.

Vote up!
4
Vote down!
0

anty bolszewik

#1434757