WIELKIE AFERY świata - krótkie podsumowanie

Obrazek użytkownika cosmosis
Blog

1.afera climgate, czyli afera klimatyczna. Jest to jedno z największych kłamstw i oszustw naukowych XX i XXI wieku. Afera ta opiera się na błędnym założeniu, iż my jako ludzkość mamy jakikolwiek wpływ na klimat poprzez emisję dwutlenku węgla. Tymczasem fakty są miażdżące dla tych teorii. Zarówno teza o ocieplaniu się klimatu, jak i o wpływie człowieka na ten proces nie mają żadnych podstaw naukowych. Olbrzymia ilość, około 99% dwutlenku węgla pochodzi z oceanów i lasów. Bardzo niewielki odsetek tego gazu jest produkowany przez człowieka – szacunkowe dane mówią o 0.25%. Pamiętacie państwo apokaliptyczne scenariusze dotyczące topnienia lodowców? Według prognoz z lat 90 – tych zeszłego stulecia miasto, w którym aktualnie przebywam już dziś powinno znajdować się pod wodą. Tymczasem nic takiego się nie stało. Według zdjęć satelitarnych z 2008 roku, sygnowanych przez norweską agencję rządową, powierzchnia lodowców wokół bieguna północnego zamiast zmniejszać, wręcz się powiększa. Zresztą obawy naukowców co do wzrostu poziomów mórz są nieuzasadnione. W zeszłych stuleciach istniało prawdziwe ocieplenie klimatu, z przyczyn czysto naturalnych. W tamtym okresie na północy Polski uprawiano winorośle i inne rośliny typowe dla basenu morza Śródziemnego. Zaś Grenlandia, obecnie skuta lodem, w tamtych czasach była zielona wyspą pełną życia. Retorycznym wydaje się pytanie: czy w tamtych, dawnych czasach istniały: przemysł motoryzacyjny, elektrownie, zakłady przemysłowe, które obecnie są oskarżane o wywoływanie ocieplenia klimatu? Nie istniały, ale wiadome już dziś jest, iż tamten okres ocieplenia był spowodowany przez cykliczną aktywność słońca. Rekordy upałów pochodzą z wieku XIX i początku XX, gdzie notowano największe temperatury na wielu kontynentach. Do dziś te rekordy dla poszczególnych kontynentów nie zostały pobite. A według teorii zwolenników globalnego ocieplenia rekordy te powinny być cały czas podbijane w górę.
Ciekawy artykuł: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=337&Itemid=63
Ekolodzy i wszelkiej maści politycy skrzętnie pomijają powyższe fakty. Mało tego. Spotykałem się na różnych forach z opiniami samozwańczych, szalonych ekologów, iż tegoroczna, najcięższa zima od lat jest spowodowana... właśnie przez ocieplenie klimatu.
W zeszłym, 2009 roku miało miejsce znamienne w skutki wydarzenie. Rosyjscy hakerzy – patrioci, bądź też agenci służb specjalnych Rosji, chcąc ocalić swoją ojczyznę przed eko – haraczami wykradli tajne e – maile wymieniane przez ludzi, którzy całkiem niesłusznie nazywają siebie naukowcami. Byli to tzw spece od klimatu, którzy w tych mailach skarżyli się, iż w żaden sposób nie da się udowodnić tego, iż klimat się ociepla i człowiek ma na to wpływ. Była to wielka afera, dla wielu ludzi był to prawdziwy szok. Dla mnie było to potwierdzenie wiedzy i poglądów, które posiadałem od dawna. W ten oto sposób kolejna teoria spiskowa przestała być teorią spiskową, a stała się faktem, pomimo tego, że do dziś próbuje się ludziom sprzedać kłamstwo globalnego ocieplenia, na upartego. To otworzyło oczy milionom ludzi na świecie, którzy zdali sobie sprawę, że z elitami, naukowcami, politykami, ekspertami coś jest nie tak. To powoduje dalsze przemyślenia, i dobrze.
Po co to wszystko było przygotowane? Afera climgate to oszustwo na skalę całej kuli ziemskiej. Jest to przede wszystkim gigantyczny skok na naszą kasę. Nowe ustalenia w sprawie klimatu mają kosztować całą Europę 3000 miliardów euro. Źródło: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1594&Itemid=63
Będą to przede wszystkim koszta dotyczące budowy wielu elektrowni wiatrowych. Kto nam zbuduje te elektrownie? Oczywiście wybudują nam to i zarobią na tym firmy zza granicy. Kto za to zapłaci? Zapłacimy przede wszystkim my, odbiorcy prądu, jak i cała Polska gospodarka, która zostanie w ten sposób wyhamowana. Proszę pamiętać, że eko terrorystyczne kłamstwa i manipulacje to dobry sposób, aby hamować gospodarki dopiero co rozwijających się krajów i skupiać wzrost gospodarczy w ręku bogatych.
Poza tym eko terroryzm sprzyja wszelkim technologiom ekologicznym. Dzięki modzie na ekologię mamy ekologiczne samochody, lodówki, kosiarki, autobusy itp itd. Ale co w tym złego? Złe jest to, iż są to dużo droższe niż zwykle samochody, lodówki, kosiarki, autobusy. Eko moda pozwala firmom i korporacjom sprzedawać towary po niewielkich modyfikacjach w dużo większej cenie.

2.afera 1989 – czyli rzecz dotycząca naszego kraju. W rzeczywistości realnej nasz kraj znajduje się w stanie rozkładu. Obserwujemy rozkład struktur państwa, a jest to rezultatem pewnej gigantycznej operacji przeprowadzonej pod koniec XX wieku. De facto jako naród utraciliśmy suwerenność już w 1939 roku i od ponad 71 lat, aż po dziś dzień Polski nie ma. To, co mamy teraz możemy nazywać PRL bis lub według najnowszej poprawności: Polską Socjalistyczną Republiką Europejską (od 1 grudnia 2009 roku). Twór państwowy, z którym jesteśmy zmuszeni teraz walczyć to de facto obcy okupant polskiego narodu. Media, sądy, najważniejsze sektory gospodarki, korporacje, banki, infrastruktura, przedsiębiorstwa – to wszystko jest w rękach ludzi wrogich Polsce i Polskości, często w rękach ludzi opowiadających się za globalizmem bądź syjonizmem. I o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Celem 'transformacji' roku 1989 było po pierwsze: przetrwanie układu stricte komunistycznego, agentury, bezpieki itp w miarę nienaruszonej formie. Układ ten przetrwał w mediach, sądach, służbach, spółkach pośpiesznie prywatyzowanych przez speców od prywatyzacji. Szacuje się, że 99% prywatyzacji w Polsce odbyło się z naruszeniem prawa. Celem drugim 'transformacji' w 1989 roku było włączenie Polski w tryby globalizacji. Czyli na arenę naszego kraju wkroczyły międzynarodowe koncerny i banki, zaś nasi politycy zmienili wielkiego brata z Moskwy na syjonistyczny, ponadnarodowy krąg powiązań i koligacji znany z Zachodu. Polakom dano fałszywą iluzję wolności i pensję 1200 zł brutto. To nie zdarzyło się nawet w Grecji, gdzie dziś mówi się o tzw 'pokoleniu 700 euro'. Układ przetrwał, zaś Polacy dalej są traktowani na własnej ziemi jako obcy, ewentualnie jak tania siła robocza.
Bez zmiany obecnych elit nie ma mowy o budowie nowej Polski, nie ma mowy o wolności, a lepsza przyszłość dla nas i przyszłych generacji nie będzie możliwa. Ja jednak jestem spokojny. Obecny układ, jak pijawka sączący z nas życiodajne soki, zbiera na siebie gniew narodu, a z pewnością budzi się nasza świadomość. Oni też będą mieć swój Dzień Sądu. Rok 1989 i wydarzenia z nim związane z pewnością nim nie były. W dodatku, proces dekomunizacji, deubekizacji i odzyskiwania wolności został definitywnie zakończony w 1992 roku podczas tzw 'nocnej zmiany'. Negatywnymi bohaterami nocnej zmiany byli: Lech Wałęsa, Donald Tusk, Stefan Niesiołowski, Waldemar Pawlak, Bronisław Geremek i inni. Większość z tych osób była narodowości żydowskiej, pod przybranymi, Polsko brzmiącymi nazwiskami.

3.afera flu 2009, czyli afera świńskiej grypy. Wszystko zaczęło się od niebywałej histerii medialnej, notowanej na całym świecie. Start tego wielkiego, medialnego spektaklu rozpoczął się w kwietniu 2009 roku. Straszono na wszelkie możliwe sposoby, stosowano tricki socjotechniczne i inne sztuczki aby jak najskuteczniej wprawić społeczeństwa świata w panikę. I w konsekwencji panika była odczuwalna, także w Polsce. WHO, czyli międzynarodowa agencja ds zdrowia, sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne, zmieniła definicję słowa 'pandemia' specjalnie na użytek tego show. Afera świńskiej grypy to spisek mediów, koncernów farmaceutycznych i elit politycznych w skali całego globu ziemskiego. Po raz kolejny okazało się, że jesteśmy globalną wioską, a perspektywa rządu światowego przybliża się jak nigdy dotąd. Szczyt medialnego straszenia nastąpił wraz z październikiem 2009 roku. Nie było godziny bez alarmujących doniesień na portalach, w telewizji, gazetach, radiu. Drobiazgowo analizowano stan ciężko chorych na powikłania pogrypowe. Dziwne, że wcześniej nikt nie analizował zgonów związanych ze zwykłą grypą, a jest ich około 1500 w ciągu roku w Polsce. Dla nowej, świńskiej grypy zrobiono wyjątek. Co było celem tej całej histerii? Celem było oczywiście przekonanie jak najszerszej liczby ludzi aby zaszczepili się. Było naprawdę strasznie, tylko opór milionów ludzi uratował nas przed kampanią przymusowych szczepień. W USA organizacja rządowa od spraw katastrof FEMA miała zagwarantowane takie regulacje prawne, że mogła de facto przejąć całość władzy w tym kraju bez żadnej demokratycznej kontroli. Na terenie całego kraju budowano konstrukcje przypominające obozy kwarantanny, zaś w wielkich skupiskach było magazynowanych miliony pojemników na trumny. Ciekawe linki związane z tym zagadnieniem:
http://grypa666.wordpress.com/2009/08/26/obozy-fema-a-pandemia – obozy FEMA a pandemia, czyli co planowały władze USA na wypadek pandemii
http://grypa666.wordpress.com/2009/07/14/po-co-te-trumny-w-szczerym-polu-fema-coffins – miliony plastikowych opakowań na trumny, mogących spełniać też funkcję trumien ulokowano w wielu miejscach w USA. Po co to zrobiono?
Rząd Francji zamówił około 90 milionów szczepionek. Zakładano, że aż dwiema dawkami miał zostać szczepiony każdy obywatel, bez wyjątku. Choć podanie aż dwóch dawek szczepionki było bezzasadne. Podobnie było w Niemczech, Szwecji czy Holandii. Dodatkowo liczne przecieki z Francji sugerowały, że tamtejsze władze mają gotowe plany wprowadzenia stanu wyjątkowego na wypadek epidemii. Co najbardziej bulwersuje, jeśli chodzi o wprowadzenie stanu wyjątkowego i ewentualny państwowy przymus szczepień? Bulwersuje to, iż szczepionki na świńską grypę zawierają wiele szkodliwych składników. Składniki te wstrzykiwane domięśniowo działają na organizm destrukcyjnie, czyli inaczej, niż gdyby zostały podane drogą pokarmową. Składniki te to m.in. wywołujący syndrom wojny w zatoce skwalen, formaldehyd, sterylant polysorbate80 i neurotoksyna rtęć. Niektóre szczepionki na świńską grypę zawierały 60.000 razy więcej skwalenu niż te, które doprowadziły do powstania syndromu wojny w zatoce u żołnierzy walczących w Zatoce Perskiej.
Ogólnie wielka kampania szczepień zaangażowała media, polityków i rzekomo 'niezależnych' ekspertów z całego świata. Koszt tej gigantycznej operacji był ogromny i wynosił znacznie więcej, niż rynek szczepionek na świńską grypę, warty 55 miliardów dolarów. Należy doliczyć koszt artykułów w gazetach, reportaży w TV i stricte propagandowe zagrania, np przedstawiające szczepiące się gwiazdy pop kultury i polityków. Media z jednej strony nakręcały spiralę paniki i strachu, zaś z drugiej strony stali uspokajający sytuację politycy i tzw 'niezależni' eksperci, zalecający oczywiście szczepienie się. Specjalnie w związku ze świńską grypą zmieniono kryteria medyczne kwalifikujące do szczepienia na grypę. Wcześniej nie można było się szczepić będąc chorym na grypę bądź przeziębionym. Zaś od tamtego czasu przestała obowiązywać ta zasada i szczepić może się każdy. Ktoś się zapyta: po co ta wielka kampania? Tego prawdopodobnie nie dowiemy się nigdy. Powstało wiele teorii z tym związanych, włączając w to teorie spiskowe. Jedno jest pewne: planowano wielką operację w skali całego globu ziemskiego i z jakiegoś powodu się to nie udało. Czy był to opór milionów ludzi, liczne akcje informacyjne i edukacyjne, sprzeciw lekarzy nie bojących się mówić prawdy i niezależnych ekspertów? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie było.
Jeszcze jeden link, czyli cała prawda o szczepionkach:
http://rzeczywistoscgryzie.wordpress.com/2009/07/28/kochasz-swoich-bliskich-ostrzez-ich-cala-prawda-o-szczepionkach-dr-sherri-tenpenny/

4.afera 9/11, czyli zamachu terrorystycznego na wieże WTC w Nowym Jorku z dnia 11.09.2001. oficjalna wersja głosi, iż zamachów tych dokonali pastuszkowie z dalekiego Afganistanu. Wersja nieoficjalna mówi wprost, iż zamachy na WTC były planowanym wyburzeniem, zaplanowanym przez rząd USA. Przyjrzyjmy się faktom. Globaliści z Waszyngtonu do dziś czerpią same korzyści związane z tymi wydarzeniami:
-inwazja na Irak i Afganistan, aby kontrolować tamtejsze bogactwa naturalne (Irak) i przyszłe szlaki tranzytowe tych surowców (transport rurociągowy – Afganistan).
-dziś można usunąć dowolną głowę państwa, obalić dowolny rząd, wystarczy tylko zarzucić mu współpracę z terrorystami czy terroryzm.
-na tej samej zasadzie można aresztować każdego obywatela sprzeciwiającego się terrorowi władzy i zbrodniom dokonywanym przez elity. Globalistyczna telewizja z USA 'Fox News' zarzuciła ludziom domagającym się prawdy o 11 września, że są terrorystami. Niedługo mogą na tej samej zasadzie najpierw zarzucić terroryzm tobie, czytelniku, by potem cię aresztować i przetrzymywać bez procesu jako 'wrogiego bojownika'.
-ataki z 11 września zmieniły świat. Jest jedno ale: otóż zmieniły świat w dokładnie taki sposób, aby pasowało to globalistom, światowym elitom. Zmieniły świat w taki sposób, że wszystkie dotychczasowe teorie spiskowe np o planach wprowadzeniu rządu światowego zaczęły się potwierdzać i układać w logiczną całość. Dotychczasowe teorie spiskowe przestały być teoriami spiskowymi i stały się faktami. Przykład? Słowa: 'Nowy Porządek Świata' wypowiedział prezydent USA George W. Bush przed kamerami, już po atakach 11 września.
Teraz po tym krótkim wstępie przedstawię wam zarzuty związane z atakami na WTC:

a) zarzuty inż Piotra Beina: w gruzach WTC nazajutrz po katastrofie odkryto podwyższone promieniowanie. Zwłok zaginionych 2000 osób nie odnaleziono, znikły nawet buty strażaków poległych w tym wydarzeniu. Beton z wież WTC rozsypał się w drobny pył. Agencja American Free Press opisała zastygłą stal w podziemiach wież, gdzie przedtem stało 47 stalowych słupów. Były to zastygłe, stalowe placki. Przypuszcza się, że takie zniszczenia daje wybuch małej bomby wodorowej, tzw 'mateczki', umieszczonej w piwnicach WTC, która była by zsynchronizowana z materiałami wybuchowymi znajdującymi się na wyższych kontygnacjach. Inna teoria mówi o kilku 'mateczkach' ułożonych na poszczególnych kontygnacjach. Prywatnie dodam, że jeden z oficjalnie wypowiadających się ekspertów powiedział, iż samoloty uderzające w wieże WTC musiały być naładowane materiałami wybuchowymi aby w ogóle móc dokonać takich zniszczeń. Pamiętam tą opinię, usłyszaną przeze mnie z telewizji, jak dziś. Oficjalnie cytowani eksperci tłumaczą, że takie zniszczenia dokonało paliwo lotnicze z samolotów i materiały znajdujące się w wieżach WTC. Tymczasem jest to niemożliwe, gdyż te materiały nie są w stanie stopić stali; prawa fizyki temu zaprzeczają. Liczne zdjęcia i zeznania świadków potwierdzają fakt spływającego w dół, płynnego metalu, z wież WTC. Więcej na: http://grypa666.wordpress.com/2010/01/25/mateczki-w-sluzbie-kompleksu-jot/ - część pierwsza tekstu Piotra Beina.

b) część dalsza zarzutów Piotra Beina: Jeden z duńskich ekspertów, Niels Harrit zbadał pył zebrany z tego, co zostało po nowojorskich wieżach. Okazało się, że pył ten zawierał nano – termit, nowoczesny materiał wybuchowy niemożliwy do produkcji w jaskiniach Afganistanu. Termit jest to materiał idealny właśnie do cięcia metali, a jak wiadomo części nośne wież WTC są zbudowane z betonu i metalu. Jednak nawet nano termit, umieszczony w wyższych kontygnacjach wież WTC nie byłby w stanie zamienić w pył materii z tych wież. A tak właśnie się stało. Zarówno stal, beton jak i inne materiały z których były wybudowane wieżowce Światowego Centrum Handlu zmieniły się w pył, i to w sensie dosłownym. Analizując ten wypadek logicznie, powinna pozostać po wieżach gigantyczna sterta gruzu, betonu, stali, szkła itp, wielkości wielu pięter. Tymczasem nic takiego nie miało miejsca. Setki tysięcy ton materiałów konstrukcyjnych wież WTC dosłownie wyparowały. Firmy sprzątające gruz z miejsca tej tragedii raportowały o wywiezieniu 600.000 ton gruzów, tymczasem powinno być dużo więcej. 800.000 ton materii wyparowało. To kolejny argument przemawiający za tym, iż do kontrolowanego wyburzenia wież WTC użyto miniaturowej bomby wodorowej ('mateczki') znajdującej się w podziemiach, piwnicach obu wież, bądź kilku 'mateczek' na poszczególnych kontygnacjach.
Więcej na: http://grypa666.wordpress.com/2010/01/28/mateczki-w-sluzbie-kompleksu-jot-cz-2/ - część druga
http://grypa666.wordpress.com/2010/01/30/mateczki-w-sluzbie-kompleksu-jot-cz-3/ część trzecia

c) w pełni profesjonalny film przedstawiający wątki nie uwzględniane przez inne media.
http://www.youtube.com/watch?v=AaNkSvNiCIc&feature=player_embedded część pierwsza – FBI (Federalne Biuro Śledcze) nie miało żadnych mocnych dowodów na powiązania Osamy bin Ladena z atakami na wieże WTC. To dlatego na liście gończym za bin Ladenem nie było żadnej informacji o tym, jakoby miał on coś wspólnego z tymi atakami.
http://www.youtube.com/watch?v=dVlgBrbC7nQ&feature=related część druga – paszport jednego z porywaczy miał rzekomo przetrwać uderzenie samolotu w WTC, wybuch 3500 litrów paliwa lotniczego i... znaleźć się na chodniku koło wież WTC. Jeden z wysokich rangą urzędników służb specjalnych wypowiedział się w gazecie, iż jakiekolwiek dowody pozostawiono, zrobiono to umyślnie dla FBI.
http://www.youtube.com/watch?v=DneDXG_4Vsc&feature=related część 3
Nie będę wklejał linków do wszystkich czternastu części, ale zachęcam do samodzielnego odnalezienia pozostałych fragmentów tego filmu. Choćby klikając po prawej stronie okna przeglądarki na you tube.
Krótko mówiąc: wersja oficjalna kupy się nie trzyma, i to w każdym aspekcie tej sprawy.

5.afera kryzysu gospodarczego. Geneza tej afery tkwi w pewnym planie globalistów. Plan ten zakładał umyślne wykreowanie światowego kryzysu ekonomicznego. Wszelkie kryzysy zdarzające się dziś, w globalnej wiosce, są planowane wcześniej, przygotowywane z premedytacją. Kryzys próbowano wywołać kilka razy za pomocą tzw baniek spekulacyjnych. Polegają one na masowym wykupie akcji różnych firm i fikcyjnych zamówień, dzięki czemu ceny dóbr i usług produkowanych przez te firmy masowo rosną. Jest to czysta forma spekulacji. Na rynku jest za dużo papierów / zamówień bez pokrycia i w końcu następuje wielki krach i spadek cen. Ludzie zostają wtedy na lodzie z niczym, a wielcy i możni, którzy wcześniej taką bańkę drobiazgowo zaplanowali, bogacą się ponad miarę. Tak było ze spółkami internetowymi w USA. Bańka pękła, i żartowano wtedy: 'jak mam zarobić milion dolarów na spółce internetowej? -Zainwestuj pięc milionów!'
potem były bańki spekulacyjne związane z surowcami naturalnymi, głównie ropą naftową, jak i związane z zbożami, produktami rolnymi. Ale największy skutek odniosła bańka spekulacyjna związana z rynkiem nieruchomości w USA. Bańka ta miała genezę w decyzji socjalistycznej administracji Billa Clintona. Oni doskonale wiedzieli, co robią i naiwny musi być ten, kto szczerze myśli, że stało się to 'ot tak'.
Decyzja ta zezwoliła kartelom bankowym na łączenie działalności kredytowej i inwestycyjnej. Na czym to polegało? Banki udzielały wielu ryzykownych kredytów. Ale to nie wszystko, gdyż zysk z tych kredytów, nieraz rozciągnięty na 20, czy nawet więcej lat, był księgowany jako bieżąca inwestycja. W taki oto sposób spekulowano papierami banków, a ilość nieprawidłowych kredytów rosła w ogromnym tempie. W końcu i to uległo załamaniu, bo taki system też ma swój kres. Kryzys z rynku nieruchomości w USA rozlał się po całym świecie.
Ogólnie rzecz biorąc kryzys został zaplanowany po to, aby ludzie bogaci byli bogatsi, a biedni biedniejsi. Fala zwolnień i bezrobocia związana z kryzysem spowodowała albo zahamowanie wzrostu wynagrodzeń, albo wręcz ich spadek. Zaś średni czas pracy uległ wydłużeniu, a ilość obowiązków powiększeniu, gdyż obowiązki zwolnionych ludzi przejęli ci, którzy szczęśliwie pozostali na swoich stanowiskach. Kryzys gospodarczy to sprytna zagrywka, na której zyskają przede wszystkim bogaci.

więcej moich tekstów na: http://astral-projection.blog.onet.pl/ - zapraszam!

Brak głosów

Komentarze

... akapitów w tym tekście.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
-1

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#53670

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Kazek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Amerykanie nie byli w stanie utrzymać w tajemnicy sprawy więzień CIA a byliby w stanie zorganizować i utrzymać w tajemnicy taki zamach?
W takie możliwości trudno uwierzyć.
Nawet jak się czyta o tym ,że astronauci widzieli UFO na księżycu to też wygląda to wiarygodnie.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
-1

Kazek

#53701

Ja nie mam siły na takie poglądy. To jest jak religia.

A co do świńskiej grypy... Miała być depopulacja świata, toksyczne szczepionki i inne pierdy a tu... nic. :)

"Szalone wujki" pewnie znajdą sobie wytłumaczenie... Jak Świadkowie Jehowy, co cyklicznie wypatrują końca świata, który notorycznie nie nadchodzi.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#53703

Ty tak nie lubisz tych "szalonych wujków", że z góry odrzucasz każdą teorię spiskową.

Pamiętaj o tym, że w teoriach spiskowych obracają się różni ludzie i jedni kierują się rozsądkiem, a drudzy są właśnie tymi "szalonymi wujkami". Ci ostatni szkodzą. To oni właśnie mówili o "depopulacji świata" itp. Ci rozsądni mówili o "gigantycznym przekręcie". Także moim zdaniem znalazłeś się dokładnie na przeciwnym biegunie i jesteś odwrotnością "szalonego wujka". (; To też jest niezdrowe. Pamiętaj, że spisków w historii świata było wiele. Królowie bali się ich jak diabli. Paranoicy? (:

Vote up!
0
Vote down!
-1
#53707

Internet ma to do siebie, że idiotyzmy wędrują szybciej niż sprostowania i prawda.

http://ethidium.salon24.pl/140860,skad-pochodzi-swinski-wirus-grypy

Vote up!
0
Vote down!
-1
#53713

Pomimo tego przesadyzm jest bardzo niezdrowy.

Większość teorii spiskowych, nawet jeśli jest mocno przesadzona, nosi w sobie ziarnko prawdy. Był spisek na życie Kennedy'ego - to bez wątpienia. Wykazano, że było dwóch strzelców. Ciało zniknęło z samolotu, gdy tylko na chwilę opuściła je Jacqueline, więc ktoś tego bardzo starannie pilnował. Komisja wyjaśniająca była jawną kpiną. Spisek! (; A jeśli spisek to musi być i teoria. Na pewno mniej albo bardziej trafna - to częstokroć bardzo trudno stwierdzić.

Zauważ także, że niektóre teorie spiskowe celowo mogą być kompromitowane poprzez przesadyzm (ten odwrotny do Twojego), gdyż to będzie leżało w interesie tych, którzy stoją za zorganizowaniem spisku. (; Kompromitujesz i ludzie reagują właśnie tak jak Ty. (;

Vote up!
0
Vote down!
-1
#53716

Co Pan wie na temat komisji powołanej do wyjaśnienia zamachów z 11 września z Nowego Jorku? Na jakiej podstawie zarzuca pan ludziom, którzy nie wierzą w oficjalne wyjaśnienia tych wydarzeń jakieś ułomności umysłowy lub o to, że nie są przy zdrowych zmysłach i że są zwykłymi fantastami? Wierzy pan w Chipy wprowadzane ludziom pod skórę, które mają ludzi decydujących się na to ich zabezpieczyć przed porwaniem, chorobami, złodziejami i przede wszystkim terrorystami? Jeszcze niedawno mówiono, że oskarżanie o to masonów jakoby chcieli to wprowadzić na całym świecie to wymysł chorych ludzi, jednak dzisiaj to jest już rzeczywistość.

Czy pan wie, że na 70 % pytań zadanych tej komisji przez rodziny ofiar z 11 września i ich przedstawicieli nigdy nikt im nie udzielił żadnych konkretnych odpowiedzi na te pytania, które zadawali tej komisji?!

 

Cała prawda o ataku z 11 września (napisy PL) 1/5

 

Polecam cały film.

Słyszał pan o apelu aktora Charlie Sheena z prośbą o wyjaśnienie "zamachów terrorystycznych" skierowanego do prezydenta Ameryki Obamy w sprawie wydarzeń z 11 września z Nowego Jorku oraz z Waszyngtonu? Jedyny odważny w Hollywoodzie?

 

Następny bezgranicznie zakochany w kłamstwach amerykańskich elit oraz w to co nam powiedzą, pokażą oraz napiszą w WASP-owskich mediach?

Pan zapewne nic nie wie o Armagedonie, który jest przepowiedziany w księdze Objawienia w Piśmie Świętym stąd zapewne te drwiny. Zapewne jest pan tak jak okultyści z lóż masońskich nieśmiertelnym wyznawcą wielkiego konstruktora, który tak naprawdę jest nikim innym tylko Diabłem Szatanem? Stąd ta pewność i przekonanie o tym, że armagedon to wymysł szalonych ludzi, którzy wierzą w Słowo Boże? A może tak drogi "doktorze No" wykazałby Pan trochę pokory?

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#53737

Bo łone z definicji wiedzą lepiej i tyle :)))

"Łone wiedzom lepiej i tyle!
siedzom, gdzieś na ósmym piętrze
na Ursynowie i drogom dedukcji wiedzom, wiedzom lepiej" :)))

cyt:...trochę pokory?

A z Pokorą ,
to po sąsiedzku mieszkałem swego czasu
na ul.Klaudyny tj. na Bielanach :)

Pozdrawiam Warśiawke.
A Pan Panie Pawle to z Mokotowa?
bo już zapomniałem, to jednak trochę czasu...

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#53744

Panie Krzysztofie ma Pan doskonałą pamięć.

Dziękuję za dobre słowa skierowane przez Pana w moją stronę. Jednocześnie jak zwykle życzę panu dużo zdrowia...Góra z górą nigdy się nie zejdą, ale człowiek z człowiekiem zawsze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#53751

Mądrych pamiętam:)
a głupoli celowo natychmiast zapominam.

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#53754

... w całym Hollywood, a to nie jest mało powiedziane.

Ja bym się więc nie podniecał.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Vote up!
0
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#54131