Pisowskie media atakują

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

To, co wyprawiają pisowskie media nie mieści się w głowie. Justynę Pochanke zaatakował dziś Stefan Niesiołowski, twierdząc, że kłamie jak najęta, że ogarnęła ją jakaś dziennikarska wścieklizna skierowana przeciwko PO. Wtóruje mu poseł Halicki, który zauważa, że ostatnie materiały Jakuba Sobieniowskiego to czysty kaczyzm, że dalej jest już tylko Macierewicz i jego smoleńska sekta. Miodowe lata Platformy Obywatelskiej minęły……

Warto zadać takie oto pytanie: czy oni ten „atak” mainstreamowych mediów na PO wspólnie ukartowali, czy też niektórym politykom PO zatarły się już wszystkie zwoje mózgowe, co w końcu nie jest wielkim zaskoczeniem, bo niektórym się w ogóle nie wykształciły. Od dwóch dni słyszymy o jakiejś nagonce TVN-u (!!!) na Platformę. TVN obnosi się z tym faktem, jak kura z jajami, rośnie poczucie krzywdy wśród polityków partii rządzącej, jakiej doznają teraz codziennie od Czerskiej i Wiertniczej. Relacje „Faktów” o Hannie Gronkiewicz – Waltz i skandalu z metrem stają się wręcz bohaterskimi aktami dziennikarskiego heroizmu. Tylko czekać, jak Joachim Brudziński będzie zmuszony wyrazić ubolewanie i żal z powodu bezczelnej nagonki PO na Jakuba Sobieniowskiego. Ten jeden wielki kabaret w wykonaniu TVN-u o rzekomym ataku głównych mediów na rząd Tuska nie wydaje się być czymś przypadkowym.

A teraz mały wieczorny hit. W „Kropce nad i” Stefan Niesiołowski w ferworze dyskusji o ataku mediów na PO, powiedział, że w mediach propagandę sukcesu zastąpiła teraz propaganda klęski. Zawodzą jednak zwoje. Gwiazda Niesiołowski, po raz pierwszy, oficjalnie, na antenie telewizyjnej, a nie w szatni, w tak zwanym prime time, przyznał, że do tej pory media uprawiały propagandę sukcesu. Jest to, moim zdaniem, epokowe wydarzenie, ponieważ największy polityczny pieniacz, choć raz powiedział prawdę. Ale za to jaką! Była więc propaganda sukcesu za całych rządów PO. Dalej jednak mija się już z prawdą, bo oczywiście propagandy sukcesu wcale nie zastąpiła propaganda klęski. Media z tak zwanego głównego nurtu, czując, a może i wiedząc, że koniec jest bliski, próbują się uwiarygodnić w oczach widzów. Dlatego wcale mnie nie zdziwi to, jeśli pewnego dnia będzie tak:

„Dziś nie ulega już wątpliwości, że to Jarosław Kaczyński miał rację, kiedy ostrzegał przed zbyt daleko idącymi ustępstwami na rzecz Rosji. Umowy, jakie zawarł Sikorski w sprawie Obwodu Kaliningradzkiego, muszą budzić nasz jak największy sprzeciw i każą postawić pytanie, czyje interesy reprezentował wtedy były szef MSZ. Jakub Sobieniowski. Fakty ”.

Dożyliśmy chyba jednak schyłku III RP, jest więc nadzieją na nową Polskę.

A u Waltera spokojnie......TVN 24 trzyma fason. W "Czarno na białym" troskliwy materiał o mecenasie Rogalskim i jego przemianie duchowej...... On się spowiada, a oni słuchają....

Brak głosów

Komentarze

nie mają ekipy zastepczej
ballada o Januszku poszła w kąt

pzdrawiam

#357647

Sprawa jest prosta. Władzuchna skapnęła się, że mainstreamowe media, tym ciągłym chwaleniem PO i bezustanną nawalanką na PiS przestają być wiarygodne, więc postanowiły je trochę uwiarygodnić w oczach lemingów, zmieniając na chwilę wektory.
I teraz leming już wie, że znów jest wszystko cacy , media są obiektywne i zauważają błędy po jednej i po drugiej stronie a dziennikarze śledczy pracują "pełną parą" i nikomu "nie odpuszczą".

NIEPOPRAWNY INACZEJ

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357650

 bo niestety ludziska wierzą w telewizję jak w święty obrazek...

#357683

są dwie możliwości: albo jakiś pijarowiec wymyślił że im to poprawi słupki, albo - co preferuję - ci co pociągają za sznurki doszli do wniosku że wystarczy tego co jest i próbują tak pociągać żeby skończyło się to kontrolowaną zmianą a nie wyrzuceniem ich ulubionych postaci poza wszelki nawias. A może obie naraz...

#357685

Jakie PiSowskie media? Od kiedy to TVN jest PiSowski? Czyżby coś umknęło mojej uwadze?
Pozdrawiam

Szpilka

#357686

i jeszcze jedno - Sikorski przestal byc ministrem MSZ?
i dopiero dzis to wiem....?

#357718

Trwa gorączkowe szukanie alternatywy dla ekipy Tuska. Bardzo spodobało mi się określenie, że "Ballada o Januszku" się wyczerpała (o alkoh-Olku jakby też) - nie widać następnego "namaszczonego" przez salon.
Ale pozostaje zawsze dyspozycyjna deska ratunku w postaci Bula. Będzie promowany jako głos rozsądku i mąż opatrznościowy w dobie kryzysu gabinetowego. I już leming będzie spokojny.

#357740

A ja napiszę,że wreszcie ,po 6 ciu latach klamstw,szczucia na PiS i prawdziwa prawice,pan rydzielec tusk zaczyna być poniewierany przez swoich.Te wszystkie UBeckie MENDIA widza,ze zTuska juz nic nie wycisna i w nerwach szukaja nasyepcy.Palikot ch.ja wart,Olek Stotzman sie buja,Bolek z Gdanska zamknał noblowska morde,tylko Niesiolowski nawpie..lał sie szczawiu z nasypów kolejowych i ciagle wyje,wyjec jeden.Czerwoni nie chca upamietnic morderstwa Przemyka,nawet lemingi widza,ze z SLD koalicjanta nie bedzie.Co pozostalo tym Czapińskim,Krzemińskim(sic),Pochankom,Lisom,Szechterom?Szukac roboty za granica,tam dalej beda mogli pluc na Polske,tylko czy ktos im bedzie chcial placic(Lis 70 tys miesiecznie wtelewizji publicznej).Warto było czekac te 6 lat,jest satysfakcja,PanBog nie rychliwy ,ale sprawiedliwy.

<p>waldimeola</p>

#357744

Nie masz pojęcia jak mnie uraczyłeś,ta wiadomością że mucha plujka POpluła pseudo gwiazdę towarzyszkę redaktorkę Pochanke.

Może ktoś ma linka z tym wydarzeniem epokowym.

pozdrawiam

#357786

Nie wiem, czy z SLD koalicjanta nie będzie - Tusk w spięciu z Urbanem jest nad wyraz spolegliwy (a zaczął czupurnie!). Może pRezydent spróbuje ratować się przed władzą PiS-u i wymieni Tuska na Schetynę jesienią...

#357969

Zbytnio panowie przeceniacie pijarowców Platformy. Współpracę z mediami w celach ich uwiarygodnienia, moim zdaniem, należy między bajki włożyć. Uważam, że projekt polityczny jakim była PO po prostu się wyczerpał. Zawsze jest tendencja odwrotna. To do zwycięzców lgną rozmaite barachła. Gdy zwietrzą klęskę, z dotychczasowego obiektu współpracy robią sierotę. Oni nie chcą umierać za Tuska i jego wesołą kompanię. Dla nich liczy się tylko pieniądz, a nie jakieś idee. I jak prostytutka pójdą z każdym.

#357787

nie wierzę w żadne przeobrażenie Tefauenu, to tylko maska, którą będą zmieniać. a swoje i tak będą robić.

Człowiek to brzmi dumnie, byle nie w trumnie.

#357805

PO primo nie posiadam TV oddając biednym.

PO secondo mam w ciemnościach TVN,Polszmat,Zet,Rmf i wszystkich tych co leją wodę tym samym przyczyniając się do wyprzedaży naszej Polski.

Dla zdrajców nie ma wybacz!

-------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#357808