PiS się rozpada, a Lew jak Starowicz

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Byłoby zapewne wskazane, żeby sondaż publikowany przez poważną (podobno) pracownię miał jakieś znaczenie socjologiczne, obrazujące nastroje społeczne w Polsce. Ale sondaże w Polsce to nic nie warte śmieci, odpady. Ich autorzy sami sobie wyrabiają taką opinię.Bez pytania się kogokolwiek, o cokolwiek, można na podstawie zdarzeń politycznych ułożyć tabelę poparcia dla partii politycznych, nie myląc się więcej, niż o owe magiczne dwa punkty procentowe od bardzo poważnych ośrodków badania opinii publicznej. Kaczyński zrobił debatę gospodarczą i nic nie powiedział, dodajemy PiS- owi dwa punkty procentowe, proste. Prezes PiS powiedział o niesłychanej zbrodni, odejmujemy od razu z trzy punkty procentowe, a jeśli wziąć pod uwagę to, co wyprawiały przez tydzień media, a może raczej konkretne hieny w nich zatrudnione przeciwko red. Cezaremu Gmyzowi, to i pięć można odjąć, bo Gmyz to PiS. Polacy są jak barany – można wywnioskować z dynamiki zmian poparcia dla partii politycznych. Jeden wystrzał i gonią do innej zagrody. Według ostatniego sondażu TNS Polska, Platforma musiała dokonać jakiegoś cudu w ostatnich trzech tygodniach, bo przybyło jej aż 25% zwolenników. (wzrost o 9% z 33% do 42%), a PiS stracił aż jedną czwartą swoich wyborców (z 39% zostało mu tylko 30%). Po prostu załamka! Gdzie oni są?! Poszli do PO, posiedzieli dwa tygodnie u Kaczyńskiego, on powiedział o zbrodni, a oni uciekli od razu.

Media, a w ślad za nimi euforycznie pobudzeni Olszewscy i tym podobni, z dumą oświadczyli, że to na skutek retoryki smoleńskiej i jak to zgrabnie nazwano „afery trotylowej”, a teraz wszystko wraca do normy. Afera jest rzeczywiście, bo jak Rosjanie z tym trotylem nic nie zrobią przez pół roku, to jakąś historię trzeba będzie jednak wymyślić. Ponieważ w mówieniu idiotyzmów politycy PO i usłużni im dziennikarze biją rekordy, to okaże się pewnie, że coś tam leciało z tą delegacją, jakieś materiały pirotechniczne i wiadomo poza tym, że kiedyś była wojna, może nawet napoleońska. Jakaś kolejna sondażownia opublikuje kolejne badania i okaże się z kolei, że już nie ma wyborców PiS- u. To dopiero będzie cyrk. Przestrzegałem, kiedy PiS wszędzie wygrywał, żeby przyjmować napływające zewsząd zwycięskie dla prawicy badania z dystansem i spokojem, bo z jednej strony to dobrze, a z drugiej nie ma to większego znaczenia, ponieważ Platforma i tak ma nadal w ręku wszystkie narzędzia władzy. Wyniki sondaży w Polsce to informacyjne śmieci, podobnie jak większość "pasków" dnia wTVN czy TVP, którymi karmi nas medialne szambo w Polsce. Dziś szaleje seksuolog Lew – Starowicz grzebiąc w życiu rodzinnym Marty Kaczyńskiej. Tylko chwila i zaczną zaglądać do rozporków. Taka to jest elita. Wczoraj Palikot wsadzał z Kikiem do więzienia PiS, a jutro – nie ma bata – coś lub kogoś na pewno wykręcą z tłumu ludzi i opiszą, jak Kaczyński podpala Polskę, a jak pięknie buduje ją Uśmiechnięty. Uśmiechnięty w ogóle stał się nadaktywny, co wcale nie jest zabawne. I co ma zrobić Jarosław Kaczyński? Odeszło do PO, jakieś dwa, trzy miliony wyborców. Będą wię dalej śmiecić w głowach Polaków, zawracać Wisłę kijem, że nie było żadnego zamachu, a jak się będzie sypać, to znowu wystąpi Zbigniew Brzeziński, o którym warto pamiętać, kim jest naprawdę w polityce światowej, jakie i czyje interesy realizuje od początku lat siedemdziesiątych. Gdyby przyszło co do czego, tacy ludzie jak on, poświęcą pięć takich krajów jak Polska, dla realizacji swoich chorych globalnych celów. Z uporem maniaka twierdzę, że jedyne co Polacy mogą przeciwstawić głupocie rządzących i niszczeniu naszej państwowości i niepodległości, to swoje umiłowanie wolności. Za nią kryły się zawsze i kryją się czyny. Narody, które nie dały się jeszcze złupić, zupełnie dobrze sobie radzą, i z gospodarką i z polityką zewnętrzną. Jednym z nich jest Turcja.

Medialne hieny urządzają nam codziennie informacyjne śmieciowisko, z którego nic nie wynika. Wciskają kit z Brukseli i z Nowego Jorku, jak trzeba to z jednej zbrodni wycisną więcej, niż oficerowie NKWD wyciskali ze swoich ofiar. Kiedy trzeba, morda w kubeł, jest pięknie, buduje się drogi, premier na łódce, a Uśmiechnięty z biedronkami na łące. Kiedy coś się sypie, pada komenda przykrywamy! I nikt się z tym już nawet nie kryje. Mam znajomego, wybitnego specjalistę medycyny sądowej, który podróżuje po całej Polsce badając różne, przerażające zabójstwa. Spraw na pierwsze strony gazet, bulwersujących zbrodni jest wiele, ale sito głównych redaktorów dopuszcza na wizję je wtedy, gdy zachodzi potrzeba. Pełna instrumentalizacja rzeczywistości. Żeby ludzie czymś się zajęli, żeby nie myśleli. I tu, ta, gnijąca na szczęście III RP ma duży kłopot, bo nie wiedzieć czemu, część Polaków, w tym (czego oni pojąć nie mogą) bardzo dużo młodych ludzi wraca do pięknych kart polskiej historii, chce znać prawdę o Smoleńsku, chce śpiewać o Powstaniu Warszawskim i chce śpiewać „Bolszewika goń”. I chce nieść wysoko biało – czerwoną flagę, z poczuciem dumy narodowej. To jest zagrożenie największe dla planów innej Europy i innego świata, który powoli wyłania się na naszych oczach. Naród i flaga, wolność i niepodległość. Na to nie ma miejsca w nowej filozofii. Mamy silną broń w swoich rękach, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Mamy swój 11 Listopada, bez wątpienia prawdziwy cud, który zdarzył się po 123 latach niewoli, cud, który nadszedł, bo Polacy mają w sobie niezniszczalne geny wolności. I tu macie Panowie z nami duży kłopot.

Brak głosów

Komentarze

Owszem, w 1918 cud się zdarzył. Ale wtedy nie było ruskich serwerów!

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#305423

1918r w Polsce żyli Polacy z krwi i kości,z dziada pradziada,a 2012,POtomkowie barbarzyńców ze wschodu,i cud prysnął,a serwery kacapskie POzostały

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#305441

zaciagniemy zacnego patriote z zona i mlodymi staliniatkami komoruskiego wnuka voksdojcza tuska komunistow z pzpr i reszte sowieckiego scierwa palikuty itp

Vote up!
0
Vote down!
0
#305436

Świetny tekst, pozdrawiam z "10".

Vote up!
0
Vote down!
0
#305643