O lewakach i obmywaniu stóp

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Mam dziś złe wieści dla lewaków, bo chyba nie dla całej lewicy (?): katolicy (katole) mają się dobrze, świętują godnie Zmartwychwstanie Chrystusa, są odświętnie ubrani, uśmiechnięci i mimo prób zamykania im ust na różne sposoby w ważnych dla państwa sprawach, mówią to co chcą. Tłumy w kościołach, więc nie jest tak źle, no i nowy Papież Franciszek dodaje nam dużo otuchy tym, co mówi. Lewacy mają jednak sporo sukcesów w zachodniej Europie, choćby pozamykane kościoły, ale u nas jeszcze nie. No i to jest problem. Polska to taka wyspa przeklęta dla lewaków. Stąd tyle ich działań.. Ostatnio powrócił temat gejów. Otóż z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że lewaków w ogóle, albo średnio, nie obchodzą problemy gejów, lesbijek i przecież ważny temat dla całej Polski i Europy związków homoseksualnych wśród kotów. Oni są tylko narzędziem do usunięcia katolików. Może nie fizycznie, no bo jak, nie ma odpowiedniej atmosfery do tego, ale oni marzą o tym, żeby na świecie w ogóle nie było katolików. Geje pełnią tu rolę amfibii skierowanej przeciwko katolom, jak o nas mówią. Marny ze mnie katolik, ale chcę przestrzec przed tym, o czym lewacy marzą: nowy, piękny świat, ze skundlonymi katolikami, nowymi prawami i lewackimi mędrcami, którzy w jedynie słuszny sposób kierują sprawami świata i ludzi.

To są ich prawdziwe cele. Oczywiście w tym nowym świecie, różne mniejszości mają te swoje prawa, o które walczyły, jakieś tam nie wiem, na przykład prawo gejów do becikowego dla swoich pociech z Banku Gejostwa Krajowego, a dla par lesbijskich bezpłatne wyprawki, o ile jedna z lesbijek była jeszcze w stanie urodzić dziecko. Swoją drogą wyobraźmy sobie nowy lewacki świat (brrrrrrr), w którym rządzą.. Skąd homoseksualiści wezmą sobie dzieci? No skąd, pytam się, bo to na razie jest niewykonalne. A gdyby nawet było wykonalne, jakie byłaby płeć tych biednych dzieciątek? Lesbijkom będą się rodziły tylko dziewczynki, a gejom chłopcy? No i co dalej? W końcu przecież taki duży już chłopak spotkałby się z taką dziewczynką w tajemnicy i powiedział jej: zróbmy to tak jak robią to ci katole, mówił mi taki jeden, jak byłem w strefie zakazanej. I jest afera! I to jaka! Gazeta Wyborcza podnosi krzyk, że doszło do płodności w państwie, a przecież dzieci mają pochodzić tylko i wyłącznie z Banku, a do tam trafiają z kolei ze strefy zakazanej od katolików, którzy muszą je oddawać. Celem lewaków, tym najważniejszym, jest wykluczenie katolików, z życia społecznego i politycznego, uznanie ich za szkodliwą sektę, która w „normalnym” lewackim państwie nie ma prawa głosu, ma słuchać lewackiego areopagu. Tak się to czy, nie inaczej. A co do gejów. Ci zwykli, jeśli można tak ich nazwać, w ogóle nie mieszają się w obecne spory. Ma kolegę profesora, który jest gejem, i on mi mówi, że jedyne co go interesuje z tej debaty to prawo do dziedziczenia, a cała reszta to hucpa takich kreatur jak Palikot i spółka.

Papież Franciszek wzywał w Wielki Czwartek, abyśmy sobie nawzajem obmywali stopy wodą, tak jak zrobił to Chrystus. Papież mówił to oczywiście w wymiarze symbolicznym. Zgadzam się. Mogę "obmyć wodą stopy" mojemu przeciwnikowi, który mnie skrzywdził, mogę to uczynić wobec przestępcy odbywającego karę więzienia, ale nie widzę najmniejszego powodu, by czynić to wobec lewaków, których celem jest likwidacja chrześcijaństwa. Niech oni już się tam sami we własnym gronie "obmywają" według swoich praw. My idziemy ponad dwa tysiące lat razem, cała Europa została zbudowana na sile chrześcijaństwa, cała jej potęga, choć były przecież i błędy. My miłujemy życie, ale wiemy, że nie tu jest jego koniec. Ruch lewacki to ruch zbudowany na śmierci Boga, co oznacza, że dla nich, tu na ziemi, trzeba to nasze życie maksymalizować do granic absurdu, bo przecież dalej nic nie ma. To filozofia śmierci. I dlatego jest tak groźna, gdyż uznaje, że wszystko można, nic nas nie ogranicza., trzeba korzystać z życia, ile się tylko da. Dla katolików, dla chrześcijan, mamy przyszłość także tam, kiedy przejdziemy na drugą stronę. Chrystus przeszedł tam na krótko, a dziś do nas powrócił. Alleluja!

Brak głosów

Komentarze

Tomasz Pietryga - "Rzeczpospolita" mówi:

Polskie prawo nie dyskryminuje homoseksualistów. Ale wprowadzenie wielu postulatów organizacji gejowskich mogłoby oznaczać dyskryminację heteroseksualnej większości.

Papież Franciszek podczas jednej z pierwszych homilii powiedział:

 

„Kto nie modli się do Boga, to modli się do Szatana”

 

Ruch lewacki chce pójść znacznie dalej i szybciej niż w przeszłości, w realizacji swojej wizji przebudowy społecznej poprzez niszczenie wszystkiego co kojarzy się z chrześcijaństwem.

Lewacy chcą usunąć z życia naszego  społeczeństwa ostatnie resztki oznaczeń pochodzenia religijnego.

Na przykład dni ferii szkolnych powinny być tylko laickie, takie jak 1 styczeń, 1 maja, 14 lipca.

Świętom, które zachowują jeszcze konotacje religijne (Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wniebowstąpienie, Zesłanie Ducha Świętego, Wniebowzięcie) powinno się dać nazwy świeckie ( „święto dzieci” dla Bożego Narodzenia i „święto wolności” dla Wielkanocy).

 Pozdrawiam

Polak2013


Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#347470

Zdarzają się wśród rodzin rodziny określane mianem "patologiczne". Oczywiście mam na myśli ogólnie przyjęty model rodziny (nie wymyślajmy mu nazwy bo to będzie pierwszy krok do wypaczania normalności i dawania miejsca dewiacjom).
Zastanawia mnie jak lewactwo, walczące o prawa dla wariantu "on-on-ono" lub "ona-ona-ono" nazwie taki twór, który przy patologii rodziny "on-ona-ono" okazuje się megapatologią - rodzina tradycyjna ? Rodzina trendy ? Przecież to jest czyste wariactwo, na dodatek lansowane przez najwyższe władze. Czy te władze są normalne ? Czy mają równo pod sufitem ? A może to jest po prostu władza patologiczna ?
II rewolucja seksualna to jest nic innego jak popieranie zboczeńców przez zboczeńców.
Pozdrawiam.
Wesołych Swiąt.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#347484

"II rewolucja seksualna to jest nic innego jak popieranie zboczeńców przez zboczeńców."

I tyle w temacie.

Stasiek

#347589