Nie dajcie się nabrać Lisowi

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Ze zdumieniem czytam niektóre komentarze na tak zwanej prawej stronie, w których można wyczuć niekłamane podniecenie przestawieniem wajchy w mediach. Czołowy publicysta RAZ wzywa do zjednoczenia sił przeciwko reżimowi, wypada więc zapytać, dlaczego nie wzywał kilka miesięcy temu, tylko dzielił prawą stronę swoimi komentarzami o Smoleńsku i Jarosławie Kaczyńskim. Zresztą, za chwilę, kiedy naprawdę Tusk będzie pakował swoje graty w Alejach Ujazdowskich, pojawi się cały chór publicystów i polityków, którzy wszem i wobec będą głosili, że od dawna wiedzieli, że to się tak skończy, że Tusk i PO muszą upaść.

Ta dziecięca radość małych rewolucjonistów jest jak zwykle irytująca. Przy okrągłym stole też daliśmy się uwieść i ponieść fali wielkiego odrodzenia Polski, gdy tymczasem nastąpiło jedynie przegrupowanie wojsk i wpuszczenie obcego kapitału. Proponuję opamiętać się choć trochę. Tacy ludzie jak Żakowski, Lis, Olejnik nie mają żadnych zasad względem niepodległej Polski. Uczestniczą w grze, w której zawsze chcą być na wierzchu. Nie interesuje ich jakiś tam budżet czy matki samotnie wychowujące dzieci. Ich celem jest bycie blisko grupy trzymającej władzę. U jej boku. Tak jak pisali Tusku musisz (wygrać wybory), tak teraz piszą Tusku musisz (odejść). Zużyty jest Tusk, a oni starają się jedynie uwiarygodnić. Wiedzą, że to nie jest rok 1989 i nie będzie aż tak wielkiej nieformalnej lustracji dziennikarzy. Zresztą i wtedy wielu dawnych służbistów komuny przemknęło cichcem do wolnego dziennikarstwa. I zaraz pisali, jaka ta Polska teraz jest fajna, jak oni o tym marzyli, i tym podobne. Teraz też robią zwrot, bo już wiedzą, że Pan Tusk wysiada na najbliższej stacji.

Ludzie mediów, tacy jak Lis, Pochanke, Kuźniar, Żakowski, no i prawie cała Czerska są skończeni, są zaprzeczeniem dziennikarstwa. Nie ma więc co się podniecać tym przełożeniem medialnej wajchy. Tych dziennikarzy nigdy specjalnie nie interesowały losy Polski, tylko układ polityczny w Polsce i niedopuszczenie za wszelką cenę sił patriotycznych do władzy. Przecież Donald Tusk i jego cudowna ekipa partaczy, partaczy już od dawna, niemal od samego początku. Za skandal autostradowy powinny polecieć ze trzy rządy, a nie poleciał nikt. Spółka wydrenowana z kasy, z potężnym kilkusetmilionowym długiem dostaje kontrakt na budowę drogi. Gdzie tak jest jeszcze na świecie, no gdzie? Pod tym względem bardziej cywilizowana jest Afryka, a nawet najbiedniejsza Azja.

Gdyby te tuzy dziennikarstwa były to jakieś naiwne i łatwowierne persony, co bardzo dobrze chciały z Tuskiem dla Polski. Nie, to są cynicy, zimni gracze, wystarczy ich posłuchać poza planem. Przecież część prawicowych publicystów ich zna, wiedzą co mówią, gdy wyjdą ze studia. Olejnik z Urbanem w aucie. No niby nic, takie tam podwiezienie. Ale to pokazuje gdzie jest układ w Polsce. Pokazuje też, że skoro media III RP wykonują salto to znaczy, że wyrok na Tuska został już wydany, a jego wykonanie będzie nieodległe w czasie. Najzabawniejsze jest to, że ci dziennikarscy determiniści uważają, że wszystko można zaplanować, tak jak masoneria. Nie da się. Czasami historia się wymyka spod kontroli, tak jak w sierpniu 1980 roku. Nie taki miał być tamten sierpień – rozbujany i euforyczny. Na razie o takim sierpniu nie mamy co marzyć, wchodzimy raczej w okres przejściowy, od którego droga wiedzie, albo do wolności, albo do jeszcze większego skundlenia Polaków.

Brak głosów

Komentarze

Pytanie jest tylko jedno, na kogo przestawi się wajcha. Kto jest Wielkim Wajchowym pewnie się nie dowiemy, ale jego rzecznikiem zdaje się być dziś upiór PRL-u, Urban.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358272

Wajchowy jest ten, który wystawił B. Komorowskiego na prezydenta Polski. I to jest najważniejsze pyanie dziś: KTO GO WYSTAWIŁ?

Jeżeli znajdziemy odpowiedź, to wszystko zacznie sie układać w jeden ciąg... wliczając w to zamach smoleński.

POZDRAWIAM

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#358287

 że komora wystawiło GRU, czytaj putinuszka, łapami swoich wsiowych PObratymców. Jeżeli uznać, że na śmierci Lecha Kaczyńskiego i innych w Smoleńsku najbardziej zyskali Sowieci, ta ewentualność wydaje się całkiem pewna. Wajchowy to Wołodia, bez dwóch zdań.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358350

Nie żartuj sobie,kto by tym kanaliom i ubeckim pachołkom wierzył,tym pseudo redaktorkom od siedmiu boleści.

Grzehg ludzie bez honoru,to ścierwojady kanalie,tak o nich można myśleć,i tak należy ich traktować.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358288

nowego wybawiciela Polski to (Grzecho), Grzegorz Schetyna

Vote up!
0
Vote down!
0

witold46

#358309

Jeśli nie będzie nikogo z SLD ani Palikociarni, zostanie Grześ - tyle że on strasznie niemedialny...

Vote up!
0
Vote down!
0
#358330

Jest nas duzo,duzo więcej myślących tak samo.

Całe to towarzystwo do sracza i kilka razy spłukać wodą!

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#358362

 Politycznie poprawny lizus, zawsze ustawia się z wiatrem i dają się na to nabierać ludzie nawet wydaje się mądrzy. On nimi zręcznie manipuluje, a oni biorą chętnie udział w jego programach, aby zdobywać popularność! Nie oglądam tych  programów od b.b. dawna i nie tęsknie do ich  oglądania. Po co się dobrowolnie denerwować - nie lepiej przeczytać jakąś ciekawą literaturę  bądź posłuchać dobrej muzyki. Nie sądzę , aby Lisowi stało się coś złego. LIzusi zawsze są mile widziani i zatrudniani niemal przez kazdą władzę. Zresztą ma on silne umocowania w układach i wśród kolesi, którzy tworzą "polską poprawność polityczną".

Vote up!
0
Vote down!
0
#358310

W ten sposób media głównego szamba próbują ratować resztki pozorów wiarygodności wśród manipulowanej części społeczeństwa, która zaczyna "jarzyć", że coś jest nie "teges". Rządy mogą upadać i się zmieniać ale upadek propagandy doprowadzi do załamania systemu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358328

nie tak ostro na Ziemkiewicza.Co do mend z wsi24,newseekow i innych gówien ,pełna zgoda,ale spokojnie z dzieleniem.Zaraz okaze sie ,ze Ewa Stankiwicz tez jest be,ze Gmyz cos tam cos tam.Takze ,jezeli jest szansa wydymac i rozliczyc rudzielca i jego kumpli,to robmy to!

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>waldimeola</p>

#358346

lisowych programow.Juz pare minut przed programem nerwowo depcza w miejscu wylaczaja gotujace garki i z namaszczeniem wlaczaja ich okienko na swiat, ich swiat.
No coz debili nie sieja sami sie rodza.
Co do WAJCHI to nie takie proste pare rak ja trzyma i to jest najbardziej niepokojace ze ja trzymaj wspolnie i w porozumieniu.
Ale nawet w tym tunelu o polnocy przy zacmieniu ksiezyca mozna znalezc swiatelko,jak jest wielu zawsze mozna ktoregos podkupic zastraszyc obiecac zeby tylko zwasnic strony,tym czym wlacz z nami walczmy z nimi a pozniej jak sie wezma za lby to wszytkich rowno do szamba.No moze tych najwazniejszych wspolpracownikow w koncu wylowimy niech wiedza ze my sa ludzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358364

Oczywiście nie należy dawać wiary wszystkim nagle oświeconym. Oni, jeśli obecnie podnoszą rwetest to tylko dla tego, że Tusk im obiecał tysiącletnią rzeszę, a teraz zostawia ich z palcem w...no wiecie gdzie. Oni czują, że ten i ów przestanie być panem redaktorem, panem profesorem, panem posłem, czy panem ministrem. A armia kolesi i znajomych kolesi? Najwyraźniej, dotychczas obce hasło `bezrobocie` zapuka do ich drzwi i powie: - jestem z tobą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#358367

Najpierw był Rudy 102.
Obsadzony polska załogą i kontrolowany przez bolszewickiego psa.
Pomagał sowieckiej dziczy dotrzeć do Berlina.
Kiedy germańskie plemiona odżyły, to teraz one obsadziły Rudego, aby niszczył Polskę.
Zaniepokojona dzicz sowiecka chce dziś powstrzymać ten "drang nacht osten".
Dlatego naszykowała już następną załogę.
Pod skrzydełkami namiestnika w pałacu żyrandoli, doszkala się niewymowna ekipa.
Kagiebowskie politruki pracują już na stosowne sondaże, serwery już się grzeją na "ulepszanie" wyników...
I tu dedykuję:

I jest pytanie?
Co pierwsze, marsz czy piła?

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358368