Jak "dobry" i zły ubek

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Strategia Platformy jest prosta: podgrzać atmosferę na prawicy na tyle, na ile się tylko da, a w eter puścić do Polaków prezydenckie koci, koci. Mamy więc cały tydzień mniejszych i większych prowokacji wobec obozu patriotycznego, a kulminacją będzie samo Święto Niepodległości.

I w twarz, i koci, koci. Koci, koci uprawia miłościwie panujący nam prezydent. Troska na twarzy, wzburzenie, gdy padają straszne oskarżenia o zamach w Smoleńsku, a potem przyjazny uśmiech do narodu i w tle telewizyjny spot zapraszający na wspólny marsz. Obok prezydenta on – celebryta i aktor, sami zobaczcie, nie będę wymieniał jego nazwiska, boję się ludzi, którzy wychwalają Gazprom. Sielsko, anielsko, biało – czerwono, tak pięknie i jesiennie, po prostu Belweder, miłosny przekaz do dręczonego Smoleńskiem narodu. Do bicia w mordę wystawiono tym razem międzynarodową reprezentację, ale w kadrze nie zabrakło tak doświadczonych zawodników, jak Janusz Palikot, który tak zwracał się w Sejmie do posłów PiS- u: „..Wasze miejsce jest nie tu, w parlamencie, wasze miejsce jest w więzieniu i wy do tego więzienia traficie wcześniej czy później”

W radiu ZET rozprawiał rano o wielkiej pijackiej imprezie przed odlotem do Smoleńska i oskarżył nieżyjącego prezydenta o spowodowanie katastrofy, nie pierwszy raz zresztą. Ten człowiek pełni od lat rolę dyżurnego zapalnika w rządzącym układzie, a jego inne zachowania, jak pouczanie Tuska, etc., włóżmy między bajki. Przywołane tu koci, koci i w mordę to tylko dwa przykłady, pierwsze z brzegu. W akcję opluwania, jak rozumiem zupełnie świadomie, włączył się Zbigniew Brzeziński, z retoryką „psychiczną”, jakże dobrze znaną z działań Stefana Rąbanki. Ten też się nie obcyndala i wyzywa znowu na lewo i prawo. Ciekaw jestem, jak zareaguje koncern samochodowy po tym, jak na jego terenie, w salonie, doszło do użycia przemocy wobec uczestników spotkania z Rąbanką.* Podpowiadam nową reklamę: „Kupuj gnoju Toyotę, albo wyp....”. Brzezińskiemu, prawie na kolanach, dziękuje Tomasz Lis, uznając jego głos jako rozprawienie się ostateczne z teorią zamachu. W ogóle zaczęło się w ostatnich dniach wycieranie sobie gęby Polską. Ci, którzy rok temu i wcześniej, drwili z patriotycznych nastrojów, szukali faszystów, dziś, dzięki zagraniu prezydenta Komorowskiego, czule rozpływają się nad 11 Listopada.

Strategia Platformy jest prosta: podgrzać atmosferę na prawicy na tyle, na ile się tylko da, a w eter puścić do Polaków prezydenckie koci, koci. Mamy więc cały tydzień mniejszych i większych prowokacji wobec obozu patriotycznego, a kulminacją będzie samo Święto Niepodległości. To właśnie najlepiej świadczy o tym, jacy ludzie obecnie rządzą w Polsce. W jakim celu policja nęka osoby wybierające się na Marsz Niepodległości do Warszawy? Gdzie w oficjalnych mediach jest na ten temat informacja? Kilka dni temu pisałem o kontrofensywie obozu władzy, o tym, że będzie wszelkimi dostępnymi sposobami atakować Jarosława Kaczyńskiego i PiS za Smoleńsk, szykując przy okazji grunt pod obchody 11 Listopada. Tylko tak zwana lewica laicka nie wie co ze sobą zrobić, bo jak ma obchodzić Święto Niepodległości, skoro to nie jest jej święto. Jej młode kadry skupione w Porozumieniu 11 Listopada wpadły na pomysł, by połączyć niepodległość Polski z faszyzmem, co było widać rok temu, a teraz i z faszyzmem i z antysemityzmem. No chyba, że niemieccy antyfaszyści (jak dotrą z akcji w Niemczech) będą pod pomnikiem Ofiar Getta wznosić okrzyki przeciwko Hitlerowi, Gestapo i SS. Oczywiście solidarnie z polskimi antyfaszystami. Dobrze jednak wiemy, że będzie inaczej, że w poniedziałek pojawią się w zagranicznych mediach komentarze o rosnącym w Polsce zagrożeniu faszyzmem i antysemityzmem. Tyle Francuzi lub Niemcy dowiedzą się (jeśli w ogóle) z naszego Święta Niepodległości. Koci, koci i zamach nogą, to sprawdzona metoda nie tylko w III RP, kto był przesłuchiwany za komuny ten wie, skąd biorą się takie zachowania. Na koniec osobista refleksja. W zacieraniu prawdy o Smoleńsku obóz III RP doszedł już do poziomu bagna, a chce jeszcze wyrwać nam biało – czerwoną. Do tego nie można dopuścić. Niech w tym bagnie już pozostanie, nich się w nim sam utopi, bez nas.

* http://niezalezna.pl/34643-wiec-niesiolowskiego-w-salonie-toyoty

Brak głosów

Komentarze

dzień. Wyploty jakiś porąbanych Zbigniewów Niesiołowskich, Stefanów Brzezińskich, Władysławów Komorowskich i innych Bronisławów Tusków są totalnym bełkotem i pseudointelektualną papką. Na kilometr wali z nich STRACH. Jak tam musi się kotłować - we łbach, w gabinetach, na tajnych naradach pod prysznicem w donaldowej szafie. Ich czas się dopala. Jak lont. Mam nadzieję, że następna władza rozliczy odpowiedzialność tej zgrai. I osobistą i zbiorową. I, że nie będzie to rozliczenie za "biorę na siebie całkowitą odpowiedzialność" tylko karna i to z tych najtwardszych zarzutów. I, że bezwzględne, długoletnie więzienie będzie tu karą najlżejszą. No chyba, że 11 Listopada, jakimś szczęśliwym zrządzeniem losu, hołota z Kolorowej Niepotrzebnej w antysemicko-antyfaszystowsko-narkotycznym szale, wspomagana przez esesmańskich potomków wytłucze, przypadkowo uczestników bulowego festynu. Friendly fire zdarza się czasami na wojnie, wywołana przez Wajdę wojna polsko-polacka trwa w najlepsze.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#305079

Bul jest niewiarygodny
Tussk jest niewiarygodny
My jesteśmy odwróceni, a oni to zdrajcy, w Polsce pomników mieć nie będą
Walczą o łagodne potraktowanie:lata względnego spokoju.
Niestety nie,
zacharatali się w napierdala..u w Kaczora,
a mieli dbać o Polskę
i gucio
Wywołany wielki ruch nienawiści do fantomu odbija się wsteczną falą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#305099