Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa?

Obrazek użytkownika walter
Świat

Wizjonerzy, wróże, znawcy tarota, wszelkiej maści, jasnowidze co do jednego są zgodni: czeka nas nowa globalna wojna. Każdy z nich ma jednak swoją odpowiedź na pytanie: kiedy?
Einstein też był pewny nieuchronności tego nieszczęścia. Jego słynna wypowiedź;”Jak będzie wyglądać III wojna światowa nie wiem.. Wiem natomiast że następna będzie na kije i kamienie”, pośrednio wskazuje na przekonanie o nieuchronności następnej wojny w wymiarze globalnym. Biblia również mówi o zmaganiach ostatecznych z ostatnią wielką bitwą w dolinie Har. Eschatologiczna bitwa musi być ostatnim aktem światowego konfliktu.
Ja również myślę, że trzecie militarne, globalne starcie jest zdarzeniem przyszłym ale pewnym...
Różnię się jednak od wizjonerów i magów białej czy czarnej maści. Swoją tezę opieram nie na przeświadczeniu i intuicji, ale analizie mechanizmów jakie kierują naszą rzeczywistością.
Tak, jestem historiozofem.. z wszelkimi konsekwencjami.
Dlatego pomysł autora książki „ Pakt Beck -Ribbentrop” o możliwej alternatywnej historii Polski uważam za fantazję.
Wojna 1939-45 była nieunikniona. Postępowanie ministra Becka, zaś, zgodne z politycznym testamentem Marszałka. Niemcy, czy to hitlerowskie czy jakiekolwiek bądź, dążyły do zmiany niekorzystnej dla nich sytuacji jaka była konsekwencją I Wojny Światowej. Pozytywem starć dwóch, z trzech możliwych, totalitaryzmów: bolszewizmu i faszyzmu był to, że doszło do niego przed uzyskaniem, którejkolwiek ze stron konfliktu, praktycznej umiejętności wykorzystania wiedzy o energii pochodzącej z rozszczepienia atomu.
Proszę sobie wyobrazić armie Stalina wyposażone w taką broń. Czy wtedy wschodnie chordy zatrzymałyby się na Łabie? Czy tak uzbrojony Hitler przegrałby rozgrywkę o Stalingrad, Leningrad czy Moskwę?
Jakimś zrządzeniem losu nie Oni ,pierwsi i nie w czasie najcięższych walk, zdobyli tę umiejętność konstruowania bomby atomowej.
Czy to był przypadek? Przekonany jestem, że nie. To historyczna konieczność, o której piszę w swojej książce.
Wracając do III Wojny Światowej.
Tak. Wojna będzie.
Obserwując „zmagania” państw strefy euro jestem przekonany, że ten ekonomiczny kryzys musi skończyć się , tak jak to miało miejsce zawsze - wojną.
Jesteśmy częścią wielkiego systemu ekonomii globalnej. Bardziej dokładnie: anglosaskiego (dzisiaj właściwie amerykańskiego). Ten, będący marzeniem socjalistycznego obywatela, „Raj” -sposób zachodniego życia - opiera się na prostej konstrukcji piramidy. Tutaj dodam, że nie ma innej. Są tylko mniej lub bardziej udane sposoby jej zamaskowania. Rzecz sprowadza się wyłącznie do skali oddziaływania takiej piramidy. Jeżeli Ameryce Obamy udaje się skutecznie wychodzić z kryzysu, to wyłącznie dlatego, że ma gdzie i na kogo przerzucić to zobowiązanie bez pokrycia. A że tak było proszę przypomnieć sobie rok 2009. Zdumiona Europa patrzyła, wstrzymując oddech, jak z rozbrajającą szczerością prezesi amerykańskich banków przyznawali się do miliardowych strat.
I co? Czy wtedy kryzys już był w Europie? Nie. Pojawił się dopiero, gdy FED, administracja amerykańska i instytucje finansowe USA poczyniły pierwsze kroki by z tego kryzysu wyjść.
Istotą walki z kryzysem finansowym jest więc próba przerzucenia strat na innych. Nie będę tutaj wdawał się w szczegóły – odsyłam do książki – dość, że grecki przypadek, symbolicznie, nie jest dowodem na leniwość obywateli Hellady, ale potwierdzeniem tezy o nierealności powszechnej ziemskiej szczęśliwości. Niepohamowany pęd za zyskiem wiąże się z gigantycznym wzrostem biedy: im większe bogactwo nielicznych tym większe ubóstwo wielu.
Początkowe założenie :równych szans dla wszystkich, z czasem ustępuje prawu do bezwzględnego bogacenia się.
/Samo bogacenie się nie jest złe; jest niesprawiedliwe/.
Przy czym robimy wszystko aby ryzyko klęski zminimalizować. Chcemy mieć pewność, choć tej nie osiągniemy nigdy, że nasze businessowe plany będą zrealizowane.
Czym jest wolny rynek?
Mogę go porównać do pokoju w którym skończona liczba graczy zasiada do partii pokera. Każdy z nich ma tyle samo talentów ( jednostka miary). Każdy z nich posiada dokładnie takie same umiejętności - żeby było prościej nie mają pojęcia o grze. Jaki będzie wynik rozgrywki? Gdyby uczestników karcianej zabawy było dwóch w nieskończonej liczbie prób, wynik byłby remisowy. Jednak wcześniej zawsze znajdzie się zwycięzca.
W przypadku gry z kartami spotkanie kończy się gdy jeden z uczestników przejmie wszelkie aktywa pozostałych – nie ma o co grać.
Jak jest w naszym rzeczywistym świecie? Okazuje się, że gracze też posiadają swoje ograniczenia. Pozbawiani systematycznie wszelkiej własności, przegrywający, mogą jedynie postawić samych siebie – swoją najemną pracę. Są nawet w stanie zadłużyć siebie do końca życia, stać się niewolnikami na własne życzenie i z własnej woli, by móc ulegać ułudzie współuczestnictwa w misterium bogacenia się. Takie karciane weksle do wykupienia w ciągu 30 lat... Ile ich można wystawić? Pewnie wielokrotnie.
Granicą sprawnego funkcjonowania wolnego rynku jest jego zdolność nieograniczonego oddziaływania. Gdy brakuje graczy, lub są pozbawieni najistotniejszego atrybutu – kapitału, trzeba spenetrować potencjał poza dotychczasowym obszarem gry. Wszystko czego jesteśmy świadkami obecnie jest dowodem na takie właśnie postępowanie. Zmiany polityczne w obszarze południowym morza Śródziemnego to nic innego jak przygotowanie terenu pod ekspansję wolnego rynku. Jakie w końcu zdolności nabywcze posiadał cały nepotyczny system Kadafiego czy Mubaraka w porównaniu z potencjałem „wolnych” społeczeństw? Znikome. To jednak nie wystarczy. Skala kryzysu jest tak duża, że by zamortyzować uderzenie potrzebny byłby porównywalny obszar o podobnym potencjale, który nie byłby napiętnowany stygmatem wolnego rynku. Jeszcze... Gdzie więc miałby udać się ten wygłodniały pies ekonomicznej swobody by zaspokoić swój głód? To chyba dość oczywiste.
III Wojna Światowa wybuchnie wtedy, gdy liberalny sztandar, niesiony przez wolnorynkowe zombie, dotrze do wrót najstarszego muru świata.
Nie ma od tego odwrotu. Nie jesteśmy wolni. Jesteśmy częścią całości...

„Społeczeństwo zniewolone”.

Brak głosów

Komentarze

Nadchodzi III wojna światowa

jestem miłośnikiem nostradamusa ,i według mnie przepowiedział on dokładnie cały przebieg 3 wojny światowej
nostradamus nie tylko opisał w swoich przepowiedniach opis całej 3 wojny światowej,
ale również zamieścił dokładną nazwę 3go konfliktu nazwał te działania wschodnią burza .

mało tego
znalazłem świetną książkę w której autor ,przedstawia bardzo szczegółowo ,masońskie Plany wojenne
,w niektórych fragmentach można znaleźć ,bardzo dokładny przebieg 3 wojny światowej.
wstawiam ten filmik ponieważ, cały opisany przez autora przebieg 3 wojny ,
jest niezwykle dokładny .
i wysoce prawdopodobny .
i potwierdza moją teorie.

autor tylko zapomniał dodać że wojna została zaplanowana na 2027 rok .i ma wybuchnąć w nocy o 3 .00 .

książka pt;"Orędzie Tajemnica Przyszłości"o przyczynach i przebiegu III wojny światowej
wydana w gatunku S-F, powieści sensacyjno-przygodowej

na filmiku fragment , przebiegu III wojny światowej.
w linku poniżej

http://www.youtube.com/watch?v=mL-O_wRWEB8

link na księgarnie.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/66832/oredzie-tajemnica-przyszlosci#buy

według mojej analizy przepowiedni Nostradamusa ,
planów Masońskich takich jak "Plan trzech wojen światowych."
oraz sytuacji gospodarczej na świecie i innych faktów .

jest to najdokładniejszy plan Wschodniej Burzy Illuminatów.

przestawie moją hipoteze wydażeń wojennych.
od siebie dodam parę SŁÓW do filmiku i Mapek by uzupełnić dziury w planie.

według mnie 3 wojna światowa została zaplanowana na 2027 rok .ma wybuchnąć w nocy o 3 .00 czasu europejskiego.

Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

Oto Masoński plan

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu.
Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu,
pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami,
będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy,
formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,
otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu,
obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

Jak wiadomo poprzednie wojny światowe poprzedzały kryzysy finansowe na ogromną skale,
tworzone przez te same grupy osób, które stały za obydwoma wojnami światowymi.
Taka sama sytuacja jest też aktualnie, a trzecia wojna nastąpi szybciej niż może wam się wydawać.
Osoby które teraz rezygnują ze stanowisk , wiedzą do czego to wszystko prowadzi.
politycy Doskonale zdają sobie sprawę że już niedługo “wybuchnie” kolejna i ostatnia światowa wojna,
A prezesi największych banków rezygnują z tak opłacalnych dla nich posad i chowają się w cieniu.
“nazbierali” oni już tyle pieniędzy, że nie potrzeba im więcej,
wiedząc co czeka cały świat. mając tą wiedzę i pieniądze mogą sobie kupować najlepsze bunkry,
robić zapasy i czynić resztę przygotowań, aby przetrwać ze swoimi rodzinami.

dzisiejsza sytuacja ekonomiczna jest niezwykle podobna do tej sprzed 2 wojny światowej.
tyle że w tamtych czasach postawiono na Niemcy .a w latach 80 tych MASONI postawili na chiny.

W Chinach żyje najwięcej ludności na świecie ,
wiedziano już o tym W Chinach pod koniec lat 70.
XX wieku wprowadzono regulację urodzeń pozwalającą na posiadanie tylko jednego dziecka.
to był jeden z powodów.

więc Masoni postanowili ,zainwestować w chiny [rozbujać ich gospodarkę] i wykorzystać ich do 3 wojny .
jako mięso armatnie ,

Gospodarka Chin jest najdynamiczniej rozwijającą się na świecie. W II kwartale 2010 roku nominalny PKB Chin szacowano na 1,337 bln $, co daje drugie miejsce na świecie za USA,
a przed Japonią (II kw. 2010 – 1,288 bln $).
Z najnowszych prognoz wynika, że do roku 2030 Chiny staną się światową potęgą gospodarczą nr 1.
Uwzględniając PKB realny chińska gospodarka już od 2001 roku znajduje się na drugim miejscu, a od 2010 roku Chiny są największym konsumentem ropy naftowej

Tak dynamiczny rozwój, który trwa od lat 80., jest efektem stworzenia korzystnych warunków dla inwestycji zagranicznych i transferu nowych technologii.
Do tych warunków można zaliczyć: niskie koszty pracy, zakaz strajków dla pracowników, niskie podatki, brak ograniczeń w ochronie środowiska i obietnica dostępu do ogromnego rynku zbytu.
Według socjologów, ważnym czynnikiem jest także tradycyjny szacunek wobec przedsiębiorczości i kult pracy,
który w XX wieku przyczynił się do sukcesu krajów zaliczanych do chińskiego kręgu kulturowego, tj. jak Japonia, Korea Południowa, Singapur czy Tajwan.

Na początku ogromną rolę w stymulowaniu inwestycji w Chinach odgrywała chińska diaspora na całym świecie, a w szczególności z krajów i regionów przez nią zdominowanych,
tj. jak Hongkong, Singapur czy Malezja. Ogromną rolę odgrywa również Tajwan, który – mimo napięć w sferze politycznej – integruje się z Chinami na płaszczyźnie ekonomicznej.
Szacuje się, że na kontynencie pracuje 1 mln obywateli Tajwanu, którzy stworzyli nawet 50 mln miejsc pracy. Inwestycje tajwańskie odpowiadają za ok. 10% zysków z chińskiego eksportu.

Po przystąpieniu Chin do WTO rośnie rola inwestorów z Ameryki i Europy. W 2005 roku inwestycje zagraniczne wynosiły ponad 70 mld $ i głównie pochodziły z USA,
Japonii i krajów Unii Europejskiej.

Według krytyków, Chiny stworzyły gospodarkę opartą na wyzysku swoich obywateli i braku poszanowania dla środowiska naturalnego,
w której główne profity są udziałem ludzi powiązanych z władzą. Dla przykładu w Chinach jest już 320 tys. osób, których majątek wynosi średnio 5 mln $.
90% z nich należy do partii rządzącej lub jest w bliskich relacjach z jej przedstawicielami. Z drugiej strony,
chińskie przemiany przyczyniają się również do awansu ekonomicznego rzesz zwykłych obywateli,
co mimo napięć społecznych pozwala się utrzymać partii rządzącej przy władzy.

Według badań przeprowadzonych przez ONZ[18], OECD[19] oraz CIA[20],
nierówności społeczne w Chinach są mniejsze niż w USA,
choć wyraźnie większe niż w krajach europejskich.
Rozwój gospodarczy Chin drastycznie wpłynął na liczbę osób żyjących poniżej granicy ubóstwa na świecie.
Według badań Banku Światowego, liczba mieszkańców Chin żyjących za mniej niż 1$ dziennie zmalała z 730 milionów (73,5%) w 1981 do 97 milionów (7,4%) w 2008.
Tym samym zmiany gospodarcze w Chinach odpowiadają za 85% zmniejszenia światowej populacji żyjącej poniżej granicy ubóstwa.
Liczba mieszkańców żyjących za mniej niż 2$ dziennie zmalała w tym okresie w Chinach z 972 milionów do 394 milionów.
Na świecie liczba ta pozostała na niezmienionym poziomie około 2,5 miliarda

Więc Masoni postawili na chiny ,i to chiny odegrają rolę NIEMIEC z czasów 2 wojny światowej.

Ale zanim wybuchnie 3 wojna światowa .może dojść do stanu zagrożenia globalnym konfliktem nuklearnym.
Może być on spowodowany umieszczeniem przez U S A w Polsce .
pocisków przechwytujących SM-3 ...http://www.globalsecurity.org/space/systems/sm3.htm
i SM-3 Block IIB,- http://www.globalsecurity.org/military/systems/munitions/arclight.htm
która będzie w stanie przechwytywać nawet potencjalne rakiety międzykontynentalne zdolne do rażenia terytorium USA.

więc jednym z elementów masońskiej gierki może to być celowe, wywołanie polskiego kryzysu rakietowego .
w celu odwrócenia uwagi związku radzieckiego od Ataku ze strony chin .
wywołanie kryzysu, miało by mieć na celu zwrócenie uwagi Związku radzieckiego ,na zagrożenie ze strony U S A>
a odwrócenie uwagi od planów wojennych CHIN.
A Tarcza Była by jednocześnie środkiem ochronnym dla U S A ,w czasie trwania 3 wojny światowej.

przyczyną [ polskiego kryzysu rakietowego] ,może stać się budowa tarczy antyrakietowej na terenach polskich .
ma to nastąpić pomiędzy 2018 a 2022 ,A co może wywołać konflikt pomiędzy ZSRR i USA.

Polski kryzys Rakietowy byłby podobny w skutkach do Kryzysu kubańskiego.
Kryzys kubański – stan zagrożenia konfliktem między dwoma supermocarstwami dysponującymi bronią atomową - ZSRR i USA,
który miał miejsce w dniach 15-28 października 1962 na Kubie.

Fragment artykułu

Stany Zjednoczone pozostają w pełni zaangażowane w realizację programu obrony antyrakietowej,
który już teraz wstępnie zapewnia ochronę naszym sojusznikom w NATO - napisał w liście do "Gazety" amerykański ambasador w Polsce

w nawiązaniu do opublikowanych 11 i 12 lutego artykułów nt. obrony antyrakietowej chciałbym jasno zobrazować stan polsko-amerykańskich prac na rzecz stworzenia instalacji obrony
antyrakietowej w Polsce w ramach NATO-wskiego systemu opartego na European Phased Adaptive Approach (EPAA, program obrony USA i sojuszników przed atakiem rakietowym z Iranu).
Stany Zjednoczone pozostają w pełni zaangażowane w realizację programu obrony antyrakietowej,
który już teraz wstępnie zapewnia ochronę naszym sojusznikom w NATO oraz siłom USA rozmieszczonym w Europie.
Prace te mają w całości finansowe pokrycie i zmierzają do pełnego wdrożenia trzeciego etapu EPAA w Redzikowie w 2018 r.

"Gazeta Wyborcza" cytowała projekt raportu przygotowanego przez Government Accountability Office [niezależna instytucja Kongresu USA zajmująca się m.in.
kontrolą wydawania publicznych pieniędzy], który - jak się wydaje - próbuje ustalić, czy będący jeszcze w fazie projektu system pocisków przechwytujących SM-3 IIB,
przewidziany do rozmieszczenia w czwartym etapie EPAA w 2022 r., będzie odpowiednio chronił terytorium USA przed zagrożeniem w postaci ataku pociskami balistycznymi.
Rząd Stanów Zjednoczonych będzie nadal analizował wyniki różnorakich badań na temat SM-3 IIB, a jednocześnie prace nad pełnym wdrażaniem EPAA będą posuwały się do przodu.

Warto zauważyć, że projekt raportu nie kwestionuje pierwszych trzech etapów EPAA, które mają w Stanach Zjednoczonych silne ponadpartyjne poparcie.
Miejsce na bazę w Polsce zostało wybrane, ponieważ taka lokalizacja - podobnie jak w przypadku siostrzanej bazy w Rumunii -
zapewnia optymalną równowagę między obroną terytorium Stanów Zjednoczonych a ochroną naszych sił i sojuszników w Europie.
Baza w Redzikowie odpowiada w rzeczywistości tej samej lokalizacji,
którą zamierzała wykorzystać poprzednia administracja amerykańska dla ochrony Stanów Zjednoczonych i Europy przed pociskami balistycznymi z Bliskiego Wschodu.

Tak jak staramy się wspólnie odpowiadać na pojawiające się zagrożenia, tak Polska może być najzupełniej pewna zaangażowania Stanów Zjednoczonych na rzecz kolektywnego bezpieczeństwa.

inny artykuł .
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-komorowski-chce-budowy-polskiej-tarczy-a,1,5208752,wiadomosc.html

3 etap EPAA w Redzikowie Słupsk w 2018 r.

4 etap EPAA w 2022 r.

jak widać wojna nie rozpocznie się wcześniej niż przed ukończeniem budowy tarczy antyrakietowej.

więc sugerowana przez-menie data 2027 godz 3-00 w nocy czasu europejskiego. jest wysoce prawdopodobna .

mało tego potwierdza ją sekretny [zaszyfrowany] plan iluminatów .
zawarty w dokumencie NOSTRADAMUS ,wydanym w formie czterowierszy jako przepowiednie Michaela de nostradame.

Persage II 3, 14
ciekawostką jest że liczba 3,14 nawiązuje do liczby {PI] ? = 3,14 według Bibli oznacza początek .
w tym przypadku być może oznaczać początek wojny .
nawiązuje terz do daty 14 marca .3/14

fragment brzmi

Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą burzyły jego miasta,
Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.

jest rok 2022 USA buduje tarcze antyrakietową w Polsce co doprowadza polskiego kryzysu rakietowego .
kryzys jest sygnałem dla wszystkich wtajemniczonych do rozpoczęcia przygotowań wojennych.

Uploaded with ImageShack.us
2

rok 2023 chiny korzystając z zamieszania przygotowują się do 3 wojny . zajmują się zjednoczeniem Korei północnej z południową .
podpisują sojusz militarny z Laos ,Wietnamem ,Tajlandią . przejmują władzę w jap-oni i Taiwanie .
wchodzą w interesy z Kirgistanem ,Tadżykistanem,Uzbekistanem i Kazachstanem ,współpracą nawiązuje do dobrych stosunków,

jest rok 2027, ostatni kraj z paktu uni europejskiej podpisuje pakt przyłączenia się do uni .
w telewizji ogłoszone zostaje że za miesiąc wszyscy prezydenci ,
spotykają się w Brukseli aby podpisać dokument potwierdzający połączenie się wszystkich państw w jedno.

w tym czasie Chiny podpisują tajny pakt Z Iranem.-[Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca.]

rok 2027 miesiąc później , Europa staje się jednym wspólnym państwem .i zyskuje jedną wspólną walutę .
zostaje ogłoszone święto Narodowe .prawdopodobnie 14 marzec roku 2027.

rok 2027 14 marzec godz 3-00 w nocy czasu europejskiego.

gdy cała Europa idzie spać po hucznej zabawie ,z okazji święta narodowego ,
CHINY o 3-00 w nocy, rozpoczynają atak na ROSJE.

Uploaded with ImageShack.us
3

Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
IRAN przejmuje ziemie tureckie i przez może czarne rozpoczyna atak na europe.

Uploaded with ImageShack.us
4

unia europejska widząc że Ukraina obrywa , wysyła lotnictwo na pomoc .
w tym samym czasie wojska chin i Iranu wchodzą na ziemię rumuńskie.i bułgarskie .
Bułgaria i Rumunia zamiast walczyć wita wojska atakujących.
fragment centurii.
A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.
Iran i chiny na wejściu przejmują ziemie bez walki.
unia europejska wysyła całe lotnictwo na pomoc Ukrainie ,
ale chiny z przejętą Rosyjską Bronia są niepokonani.
ROZPOCZYNA się INWAZJA NA EUROPE.

UNIA EUROPEJSKA Widząc ŻE PRZEGRAŁA STARCIE POWIETRZNE.
I ŻE IRAŃSKIE WOJSKA ZAJĘŁY BUŁGARIĘ I RUMUNIE .I ŻE UKRAINA ZOSTAŁA ZDOBYTA.
A CHINY WCHODZĄ DO SŁOWACJI I POLSKI ,POSTANAWIA ODDZIELIĆ SIĘ ATOMOWĄ KURTYNĄ.

Uploaded with ImageShack.us
5

GINĄ MILIONY ALE CHINY WYCOFUJĄ SIĘ.NASTAJE ROCZNY BĄDŹ PAROLETNI PRZESTÓJ.
zostają skażone ziemie

Uploaded with ImageShack.us
6

zostanie odcięty internet ,i inne możliwości połączeń .
zablokowane ZOSTAJĄ dostawy żywności .
wina ex portu produktów żywnościowych z zagranicy .
większość ludzi zginie z głodu braku lekarstw .
cena transportu benzyny i żywności zwiększa się o 100 % .
konflikt blokuje transport z lekami i żywnością ,umiera drugie tyle .
tych co przeżyją dopada głód ,bieda i zarazki.

Uploaded with ImageShack.us

chiny i Iran wycofują się z europy ,chiny wracają na ziemie rosyjskie .
a Iran wycofuje się do Turcji ,i wspólnie atakują Egipt.
Egipt odpowiada atomem niszczy Iran .
Egipt zaatakowany z obu stron zostaje zdobyty.
unia europejska rusza na ratunek ,Egiptowi .
Egipt oblężony przez wojska chińskie i Irańskie .
zostaje wyzwolony przez wojska Uni europejskiej.
unia chcąc zakończyć 27 letnią wojnę .zrzuca Atom na chiny .
chiny w odwecie z ziemi rosyjskich atakują Atomem Wielką Brytanię i U S A>

po zakończonych atakach ,UNIA WYGRYWA STARCIE.

chiny poddają się i oddają zdobyte ziemie i całą władzę ,uni europejskiej.
Apokalipsa 13, 1-7 .I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc
oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć

W taki sposób unia europejska chce przeistoczyć ,W Unię państw zjednoczonych .bądź [UNIE ŚWIATOWĄ] nad nazwą jeszcze pracują.
tak to mniej więcej zostało zaplanowane .

ale to nie wszystko Biblia wspomina coś o 3 dniach ciemności.
to wydarzenie najprawdopodobniej nastąpi podczas przestoju wojsk chin .

w czasie trwania 3 wojny , ziemie czekają 3 dni ciemności

Zaraz tez po ucisku owych dni słonce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku;
gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać
narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach
niebieskich z wielka mocą i chwała. [Mt 24,29-24,30]

w telewizji 2 tygodnie przed zdarzeniem .zostanie podana informacja o komecie lecącej w stronę ziemi.
kometa lecąca w stronę ziemi tuż przed zderzeniem ,zostanie przecięta drugą lecącą z przeciwległej ,w formie krzyża .
po zderzeniu cień tych dwóch zderzonych komet na tle słońca utworzy krzyż
po całym widowisku ,pył z roztrzaskanych komet .
unoszący się w przestrzeni utworzy wielką chmurę ,co spowoduje zaćmienie słońca .i zaćmi słońce na 3 dni.
energia zderzonych komet doprowadzi do drgań ziemskich , dojdzie do trzęsień i wybuchów wulkanicznych.

kilka faktów potwierdzających moją hipotezę

W przypadku maksymalnej mobilizacji wojennej, Chińska Republika Ludowa może
wystawić 13,5 milionową armię zawodową wspartą 206 milionami żołnierzy rezerwy.
W dodatku może też liczyć na wsparcie swego jedynego realnego sojusznika – Korei Północnej –
w liczbie 1,2 mln. żołnierzy zawodowych uzupełnionych aż 8 milionami żołnierzy rezerwy.

myślę że nie powinniśmy mieć wątpliwości że iluminaci postawili na chiny i to na pewno chiny rozpoczną inwazje .
wypadło na nich z 2 względów są centrum światowej władzy .i na ich ziemiach jest nieludzkie przeludnienie .
postawili na chiny w latach 70 tych kiedy wprowadzono regulację urodzeń pozwalającą na posiadanie tylko jednego dziecka.
wiedzieli że prędzej czy później chiny będą chciały rozwiązać problem przeludnienia.
i przyjdzie czas kiedy będą na kolanach prosić wojnę.

polecam 2 filmiki na którym

Historyk Webster Tarpley przedstawia swoje hipotezy rozwoju wydarzeń światowych,
Tarpley sugeruje, iż to m.in. Polska ze swoją 'tarczą antyrakietową',
jest istotnym elementem rozgrywek politycznych pomiędzy USA oraz Chinami.

http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY

w minucie 3,50
wyjaśnia że Brzeziński nalega na zmiażdżenie Rosji i chin.
i napuszczenie ich na siebie .by się wzajemnie zniszczyły.

http://www.youtube.com/watch?v=lhtlBHqF36o

co ciekawe illuminati urządzili sobie w Kazachstanie centrum dowodzenia na czas trwania 3 wojny światowej.

filmik Nowa Stolica Iluminatów
http://www.youtube.com/watch?v=DXz8FIZmadY

popatrzcie na zdjęcia satelitarne z góry ,cały główny plac w astan jest zaprojektowany na podobieństwo
kabalistycznego drzewa życia.


Uploaded with ImageShack.us
2

co jest niezwykle ciekawe na środku placu znajduje się [Bayterek ]jest pomnik i wieża widokowa w Astanie ,Kazachstan
wieża widokowa została wybudowana na podobieństwo drzewa życia
które pochodzi z legendy o drzewie życia, centralnym symbolu w tureckiej mitologii .


Uploaded with ImageShack.us
3

filmik Turkic Mythology Bayterek' (Tree of Life)
http://www.youtube.com/watch?v=EDYGbDp66DY

a co jest jeszcze ciekawsze to drzewo życia znajduje się na dwóch kartach, Karta Nostradamusa 67 i 68


Uploaded with ImageShack.us
4

Karta Nostradamusa 67
wskazuje wg badaczy na dwa słowa umieszczone po prawej stronie księgi ONE MAN (jeden mężczyzna)
oraz obraz tego co niektórzy interpretują jako Drzewo Życia.

natomiast Karta 68 , wg badaczy jest informacją o eskalacji konfliktów na całym świecie.
i na niej również znajduje się Drzewo Życia tyle że wchodzi na nie jakiś potwór.
być może autor rysując drzewo życia , miał na myśli to drzewo z ASTANY .
potwór wchodzący na drzewo może być w przenośni dyktatorem ,[potworem]

komentarz do 3 kart przestawiających i opisujących 3 antychrysta

karta 66 ,67,68 znaczenia ich wszystkie odnoszą się do tożsamości
3 antychrysta

liczba 666 oznacza szatana czyli władce piekła.i jego czas .

natomiast liczba 66 oznacza liczbę diabła ,
dlatego też nostradamus oznaczył jedną z kart liczbą 66.
by zwrócić diabła uwagę na tą stronę.

najprawdopodobniej zrobił to
ponieważ król z obrazków czyli 3 antychryst
nie zdaje sobie sprawy kim jest.

karta 66 na której jest lew czyli król ,w czapce wolności
Uploaded with ImageShack.us
.

ten lew to właśnie diabeł czyli ostatni 3 antychryst .
diabeł jest według ksiąg okultystycznych królem piekła.
według lemegetonu [goetii] dobrze znany nam diabeł
to bael dokładny opis znajduje się lemegetonie .
według tej księgi 66 to jego liczba pod jego komendą
pozostaje 66 legionów piekielnych.

ten król na karcie 66 to właśnie diabeł na innej karcie został przedstawiony jako lew.
lew w czapce Figijskiej czyli wolności.
na rysunku 67 widać diabła i jego dłoń ,która wygląda jak łapa lwa.bądź potwora.
ten właśnie diabeł jest tym potworem który wchodzi na drzewo życia na karcie 68 .
diabeł odczytuje księgę przeznaczenia ,czyli przepowiednie nostradamusa.
one man oznacza że tylko jeden człowiek może odczytać poprawnie Text nostradamus-owy.
ponieważ ten Text jest skierowany tylko do niego i tylko on go zrozumie.
dlatego widnieje napis jeden człowiek.
natomiast drzewo życia ma wielorakie znaczenie.na karcie 67 znajduje się w księdze.
i jest zamieszczone tam celowo.
drzewo życia narysowane w księdze oznacza księgę życia. czyli diabeł odczytując
tex-ty nostradamusa czyta swoją księgę życia. i jest to jego karta losu,i właśnie dlatego
on tylko może poprawnie ją zrozumieć.

Uploaded with ImageShack.us

drzewo życia oznacza mityczne drzewo życia , w Astanie, stolicy Kazachstanu
jest to wskazówka dla bala ,oznacza centrum dowodzenia w Astanie w stolicy Kazachstanu.
jest to miejsce w którym będzie urzędował podczas 3 wojny ,i wydawał rozkazy.
podejrzewam że to drzewo ma zwrócić jego uwagę na stolicę która została specjalnie.
przygotowana dla niego ,jako centrum dowodzenia na czasy prowadzenia 3 wojny .
do czasu objęcia całkowitej władzy czyli przejęcia Egiptu i odbudowania świątyni Salomona.
z której będzie sprawował władzę nad światem.
jest również miastem z które rozpocznie lub rozpęta ataki atomowe.
bądź tam zapadną decyzje o atakach ..

drzewo życia zamieszczone w księdze nostradamusa zmienia znaczenie ,
i symbolizuje kościół szatana ,
gdyby było narysowane w biblii oznaczało by kościół chrześcijański.
na karcie 68 widać dłoń z mieczem oznacza ona rozpoczęcie 3 wojny .
widać też diabła [potwora] który wspina się na sam szczyt kościoła szatana.
czyli obejmuje całkowitą władzę nad masonerią i innymi zakonami.
prawdopodobnie zostaje czarnym papieżem kościoła masońskiego .
bądź wchodzi na głowę masonerii jest to przenośnia ,
oznacza człowieka potwora który nie przestrzega żadnych zasad .dlatego został namalowany
nie już jako człowiek tylko jako potwór.ktoś bez zasad i bez litości.

karta 68 oznacza człowieka potwora którego nostradamus widział podczas 3 wojny .
wjeżdżającego lub często korzystającego z wierzy widokowej w Astanie.
jeśli autor czterowierszy miał wizję ,i patrzył na wydarzenia z góry .
to proszę spojrzeć na cień wierzy widokowej ,bardzo przypomina drzewo.
i nie tylko ,wieża została zbudowana na wzór mitycznego drzewa życia .

no i na prawie samym końcu kabalistycznego placu ,mamy przed wejściem do pałacu prezydenckiego ,2 filary Joachim i boaz


Uploaded with ImageShack.us
5

więcej o filarach -http://www.yellowsprings421.org/Pages/WhitePapers/TheTwoPillars.aspx

no i na samym szczycie drzewa kabalistycznego mamy Piramidę Pałac Pokoju i Pojednania.
Piramida została specjalnie skonstruowana do organizacji Kongresu Liderów Świata i tradycyjnych religii .
a stół Kongresu Liderów Świata przy którym zasiadają jest zbudowany na podobieństwo okrągłego stołu ,
Rycerze Okrągłego Stołu – według legend arturiańskich 150 (choć wedle rozmaitych przekazów wymienia się ich także 25 lub 50)
rycerzy zasiadających przy Okrągłym Stole na dworze Króla Artura.
a symbol pojawiający się na środku okrągłego stołu odnosi się do runicznego kola zycia .

Uploaded with ImageShack.us

http://en.wikipedia.org/wiki/Palace_of_Peace_and_Reconciliation
filmik na którym typ oprowadza po piramidzie .
http://www.youtube.com/watch?v=jIwpnRcA-aM

filmik z satelity
http://www.youtube.com/watch?v=8PJrSKMvRac

http://en.wikipedia.org/wiki/Bayterek

http://www.kazembassy.gr/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=2%3Aastana&Itemid=9&lang=en

Vote up!
0
Vote down!
0

bezimienny

link do facebook

http://www.facebook.com/profile.php?=7432645066541

#341157