celem zamach Komorowski?

Obrazek użytkownika walter
Kraj

Wczoraj wieczorem, świat mediów i salony Warszawy, obiegła wiadomość, że udaremniono zamach na organa państwa.
Dzisiaj frontman TVP24, niejaki Kuźniar, z marsową miną dyskutuje z niewyspanymi „specjalistami” na temat „kto”? Kto miałby być przedmiotem zamachu i kto miałby ten zamach przygotowywać.
Kuźniar już wie. Wie bo Ktoś mu podał te informacje. Niedoszłym zamachowcem ma być pracownik jednej z krakowskich uczelni. Człowiek niezwiązany z żadną partią. Jak to określa prokuratura: „typowy antypaństwowiec”.
Na kogo miał przygotowywać ten zamach? Otóż na organa państwa. Gdyby ktoś miał wątpliwości, szybko dopełnia prowadzący Kuźniar, chodzi o Prezydenta i lub Sejm.
Biorąc te dwa fakty nie trudno zgadnąć jakie poglądy reprezentuje zamachowiec. Gdyby to nie wystarczyło, swoistym „gwoździem” niepozostawiającym wątpliwości jest sugestia jakoby wzorem dla tego niezwiązanego z żadną partią niedoszłego zamachowca był sam Breivik.
Prokuratura przygotowuje konferencję na godzinę dziesiątą, jednak TVN24 wie dużo. Bardzo dużo i nie czekając na samą konferencję insynuuje, oczywiście nie bezpośrednio, pewną wersję. Narracja jest oczywista. Musi budzić w lemingach strach przed oszołomami z prawej strony. Wzmocni Ich przekonanie o konieczności niedopuszczenia kogokolwiek z narodowej i katolickiej strony do sprawowania władzy. Taki konformista z III RP uzna za stosowne zdelegalizowanie MW i RNR. Chce czy nie, powstanie u niego skojarzenie, raczej skutecznie je wywołano, że prawicowa ekstrema spod znaku miecza koronacyjnego zagraża polskiej demokracji. Już widzę jak Palikot i Miller zwołują konferencje których celem będzie wymuszenie natychmiastowych kroków wobec podważających postokrągłostołowy układ. Aresztowania, przeszukania i zarzuty. Szybkie procesy i surowe wyroki do odsiedzenia w więzieniach niepodobnych do apartamentów Breivika.
Dlaczego aresztowania? Otóż niemożliwe by jedna osoba mogła przygotować ten zamach. To już padło z ust długowłosego specjalisty, byłego członka ABW, nieustannie wypowiadającego się w TVN24.
Zadam pytanie: dlaczego, skoro prokuratura, premier i inne organa państwa, wiedzą o zamachu już od 5 listopada, dopiero dzisiaj dowiadujemy się o tym?
Otóż, jak na historiozofa przystało, uważam, że jest pewien scenariusz według którego budowana jest ta narracja. Proszę prześledźcie ją. Nie trzeba sięgać zbyt daleko. Proponuję zacząć od artykułu Cezarego Gmyza.

"Społeczeństwo zniewolone"

Brak głosów

Komentarze

zostanie zmiecione przez palec Boży.
"Planowany zamach"- hehehe potrzebny im do wprowadzenia stanu wojennego. Przecież zbliża się 13 grudnia.
Najgorętszym życzeniem moim jest, żeby ich szlag trafił - a sposób w jaki to się stanie jest mi obojętny.

Joanna K.

#308213

gość z drogi

można było sie tego scenariusza domyślać wtedy,gdy Tusk w Kosowie ględził

coś o wojnie domowej....

sypnął sie ,przejęzyczył,czy...tak jak w hazardowej....?

a palący koty już rano dał GŁOS....i TO jaki....WRZASK....nienawiści i podjudzania...

dycha dla autora

gość z drogi

#308230

Według mojej wiedzy na kaszaloty obowiązuje całoroczny zakaz polowań, prawda?
Dlatego ze zdziwieniem usłyszałem i przeczytałem o planowanym zamachu na kaszalociarnię w tym i ich matkę.
Kuźwa, jakoś nie słyszałem by jakieś organizacje ekologicznych oszołomów wspinały się na kolumny czy pomnik i konia u pałacu namiestnikowskiej hodowli.
To jest kolejna merdialna przykrywka spreparowana prze WSIo potrafiącą agenturę.

Jaki zamach takie państwo, prawda?

Obibok na własny koszt

Obibok na własny koszt

#308239

Taki zamach!

 

kazikh

#308265

A niech to diabli. Mało im - tzn. tym terrorystom - strzelania do Niesiołowskiego, to teraz upatrzyli sobie kogoś kto ma największe poparcie w społeczeństwie. P.s. Ostatnie zdanie z tym poparciem to był tylko kiepski żart.

#308317

Nic dodać, nic ująć.
__________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#308341

gość z drogi

zamah

10

WSI sPOkojna 

WSI wesoła

gość z drogi

#308806