Zróbmy w końcu coś dla naszych dzieci

Obrazek użytkownika Jacyl
Kraj

No i nie wytrzymałem, czytając Wasze (nieraz bardzo dobre) analizy tego co się dzieje w Polsce, zabrakło mi tylko jednej rzeczy - odpowiedzialności jaką poniosą osoby winne temu wszystkiemu. Bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie powie że karą jest dymisja jednego czy kilku ministrów. To nie jest dla nich kara, oni już wzięli kupę kasy za te przekręty a poza tym dostaną od Doncia jedną albo dwie Rady Nadzorcze w jakiś małych firmach Państwowych.
Karą dla tych osób byłoby gdyby musieli oddać (przynajmniej część) tego co ukradli. Dlatego mam pytanie do prawników (może są tu tacy) - czy jest możliwy a jeżeli tak to jak trzeba napisać wniosek z powództwa cywilnego o okradzenie mnie i mojej rodziny z majątku wspólnego (stocznie, rezerwa ZUS)? Pieniądze, które musiałby zapłacić np. Graś przeznaczyłbym np. na Caritas Polska lub inną ważną dla rozwoju społeczeństwa polskiego Fundację. Dopiero wtedy gdy ci panowie musieliby płacić z własnych pieniędzy kary, dopiero wtedy naprawdę ponieśliby karę. A teraz tylko się z nas śmieją lub jak w przypadku złodzieja z lat 90-tych mają zostać Komisarzem w UE.

Brak głosów

Komentarze

Za doznane " krzywdy" czekają ich rekompensaty, konfitury czyli fundacje, rady nadzorcze, EBOIR,y!
A Trybunał Stanu zapewne nie tylko by ich uniewinnił, ale przyznałby rekompensatę za dokuczliwości!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#33937

Co się stało z Polakami? Historia już nie raz pokazała ze potrafimy walczyć o swoje.
A teraz co? Kradną oszukują i nic nie robią taki jest obraz naszej polityki wewnętrznej.
I to ma być demokracja?
Wysprzedają nasz kraj gdzie popadnie i co się dzieje z tymi pieniędzmi skoro dług się powiększa?
Nie pozwólmy aby nasz Kraj został oddany w obce ręce w końcu nasi dziadkowie i pradziadkowie przelewali krew za niepodległość i suwerenność.
Ginęli żebyśmy mogli spokojnie żyć.
A nasze kochane rządy doprowadziły naszą POLSKĘ do ruiny okradli ją oddali za marne grosze w obce ręce i czują się bezkarni.
Czy o to walczyli nasze poprzednie pokolenia?
Czy za to oddawali życie często w nierównej walce?
Wiec apeluję do wszystkich którzy to czytają do wszystkich którym zależy na naszym Kraju nie pozwólmy oddać naszej Polski tym którym się wydaje że jest ich własnością bo nie jest bo to MY tworzymy Polskę!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#104404