Kłamca Tusk, kłamca Tusk

Obrazek użytkownika Szymonn
Kraj

Donald Tusk, oprócz ogłoszenia wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, zarzucił "kłamstwo smoleńskie" Kaczyńskiemu i PiS-owi.
To poważne oskarżenie pod adresem człowieka, który ma zwyczaj praktycznie zawsze mówić co myśli.
To oskarżenie jest analogiczne do zarzuty Niesiołowskiego, który zarzucił Macierewiczowi chorobę psychiczną.
Dlaczego analogiczne? Bo w tym drugim przypadku wariat chory psychicznie (no chyba, że na wściekliznę), niczym złodziej złapany z ręką w cudzej kieszeni krzyczy: łapaj złodzieja.
Tak samo w pierwszym przypadku: kłamca, kłamca Tusk, zarzuca innym kłamstwo.
Ktoś nie zgadza się z zarzutami pod adresem Tuska?
Wpiszcie w google hasło "Kłamca".
Na pierwszych paru miejscach niepodzielnie króluje Donald "Kłamca" Tusk.
Część artykułów opisuje tzw. google bomb, czyli sztuczkę z zakresu pozycjonowania, która pozwala połączyć dane hasło (tutaj "kłamca") z określoną stroną.
Takie ataki pod adresem Tuska (jego strony w Wikipedii) przeprowadzone były w ubiegłych latach - raz w 2008 i raz w 2010 roku.
Tymczasem dzisiejsze wyniki wyszukiwania nie prowadzą do Wikipedii, a ilość wyników wskazuje, że nie jest to tym razem wynik ataku google bomb.
Po prostu ludzie WIEDZĄ i PISZĄ o kłamstwach Tuska.
Przypominają - że w 2010 Tusk w lipcu mówił, że nie podniesie podatków (VAT), a pod koniec roku VAT został podniesiony. Przypominają obietnice Platformy - 3 x 15% i zmarnowane podpisy pod wnioskami na ten temat.
Przypominają obietnice sprzed wyborów w 2011 roku, że emerytury nie zostaną "naruszone" - od razu po wyborach okazało się, że będziemy pracować do 67 roku życia.
To nie jest cała lista kłamstw i ordynarnych łgarstw Donalda Tuska, ale lista jest tak długa, że i paru dni do ich spisania by nie wystarczyło.
Kiedy więc Donald Tusk mówi, że w Smoleńsku była to zwykła katastrofa - oznacza to z praktycznie stuprocentową pewnością, że był zamach.
To jest ostateczny dowód.
Swoją drogą, kiedy kłamca kogoś nazywa kłamcą - to na pewno kłamie, ale wiara Tuska, że ktoś mu w to uwierzy?
Od dziś, dzięki świadectwu kłamcy Tuska (swoistemu certyfikatowi) - Jarosław Kaczyński jest dla mnie najbardziej prawdomównym Polakiem.

PS. A po raz kolejny życie potwierdziło moje słowa - wystarczyło, żeby Donald Tusk oświadczył, że w Polsce trwa wojna domowa - żeby zaraz pogodzili się poróżnieni Kaczyński i Ziobro. Spodobało mi się wzruszenie w głosie Zbigniewa z demonstracji w Warszawie.
Jest jeszcze inna dobra strona kłamstw Tuska- jeśli ogłosił wprowadzenie stanu wojennego, to oznacza, że będzie można bezpiecznie biegać wieczorami - i tak nie ma policji, która mogłaby nas za to złapać.

Tak sobie jeszcze myślę - gdyby kamerowali Tuska od tyłu, to pewnie wszyscy by zobaczyli obdarte, za krótkie, brudne, a wręcz obsrane (ze strachu?) galoty.
Bo z przodu Donald ma jeszcze jaką taką prezencję, ale z tyłu to nędza, durnie i patałachy zajęci tylko rąbaniem kasy.

A google bomb robi się tak: Kłamca Tusk.

Wystarczy wkleić to w parę miejsc i google już wie (podobnie jak my), kim jest (nadal niestety rządzący) Premier RP.

Brak głosów

Komentarze

...odczytałem raczej jako zaskoczenie i słabość. Pozbierał się, dokończył, było OK. A póżniej-pozbierany-wrócił do swojego grajdoiłka. Dla mnie Z.Z. jest wciąż politykiem niedojrzałym...
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#247431

Trudno mi polemizować z zarzutem niedojrzałości - nie znam okoliczności odejścia Ziobry, ale fakt - nie był to najmądrzejszy i najdojrzalszy polityczny ruch.
Natomiast - jeśli Ziobro powróci do PiS - będzie to najlepszy możliwy skutek secesji. Dzięki temu Ziobro ma ogromne szanse zostać kolejnym Prezydentem - i szczerze mówiąc myślę, że mogłoby to wyjść na dobre zarówno Ziobrze, jak i PiSowi oraz obywatelom :).
Kaczyński też pewnie sobie zdaje sprawę, że nie ma innego (lepszego) kandydata - sam nie może i nie powinien kandydować.

Wykształciuch

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#247576

Interesujące ;-). Powrót wskazywałby koncyliacyjność JK i dojrzewanie ZZ. ZZ prezydentem? No, może w 2020 na niego zagłosuję...jeśli dożyję ;-)Zgadzamy się w jednym; na dzisiaj PIS brak delfina (ów)prezydenckiego i prezesowskiego ;)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#247583

Pieknie to napisałeś :) A Polacy to już taki naród, że trzeba wojny by się zjednoczyli - mamy to w genach.
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#247434

Dziękuję - warto szeroko (wszędzie gdzie się da) pisać o tym dowodzie (google) na to że Tusk jest kłamcą. To lepsze niż wszelkie analizy i wywody ;).
Jeśli chodzi o jednoczenie - mamy wojnę wypowiedzianą przez Tuska, a jak by komuś brakowało - to mamy jeszcze wojnę wypowiedzianą przez Ruskich (na razie tylko na to mamy słowa Macierewicza).
TO trochę ironia - ale uważam, że w sprawie smoleńskiej wskazana jest OGROMNA rozwaga i ostrożnośc - i dotyczy to również pana Macierewicza. Jeszcze jest wcześnie i jeszcze łatwo można "przegiąć" stawiając Polaków przed sytuacją, której NIKT sobie nie życzy (wojny z Rosją).
Dlatego - jeśli Pan Macierewicz kiedykolwiek to przeczyta - oprócz podziwu dla ogromnej pracy w bardzo niesprzyjających warunkach - proszę o ogromną rozwagę w wypowiadanych słowach, aby nie zaprzepaścić tego, co już się udało osiągnąć.

Wykształciuch

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#247640

Nie jest on sam. Do tych klamcow nalezy dodac:

komorowskiego ,sikorskiego i cale  PO

Vote up!
0
Vote down!
0
#247441

Ależ oczywiście - pan Tusk po prostu jest przywódcą tej całej bandy kłamców, kłamców.

Wykształciuch

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#247586

Słuchałam dzisiaj radia ZET (zawsze słucham tego programu Molejnik),

i  stwierdzam,że Pan Kurski dzisiaj odegrał rolę JUDASZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słuchalam i nie wierzyłam własnym uszom! WSTYDŻ SIĘ KURSKI!!!!!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#247442

Nie jest on sam. Do tych klamcow nalezy dodac:

komorowskiego ,sikorskiego i cale  PO

Vote up!
0
Vote down!
0
#247443

 Na temat jego wiarygodności,można tak wiele powiedzieć, jak o naiwności Polaków.Wszyscy o tym wiedzą,a mimo tego nie potrafią,z tej wiedzy korzystać.Może ten stary już link,obudzi zapominalskich.

http://niepoprawnyali.blogspot.com/2012/04/cud_17.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#247458

CUD

Coś ze sztambucha

Miały być cuda został tylko cudak .

Pewien fircyk - bez krępacji, CUD obiecał całej nacji.

Trafnie uznał - lud to kupi! Lud naiwny, ciemny, głupi.

No i młodzież uwierzyła, Do urn wartko podążyła.

I we Wronkach i w Pułtusku, Dali głos Donaldu Tusku.

No nareszcie jest nadzieja! Naród wybrał czarodzieja.

Media wielce mu pomogły, Nawet Doda wzniosła modły.

To co najpierw obiecywał, Po wyborach odwoływał.

Toż to kawał hipokryty, Rude włosy, wzrok kosmity.

Serki, jabłka podrożały, A indeksy pospadały!

No i w końcu stał się CUD, Czary mary... mamy SMRÓD !

JerzyK (nv), wt., 20/09/2011 - 00:1

Vote up!
0
Vote down!
0
#247465

 Dzięki za ekspozycję

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#247469

Włodzimierz Lenin , właśc. Władimir Iljicz Uljanow (ros. Владимир Ильич Ульянов), (ur. 22 kwietnia 1870, .......
To również urodziny Donalda....widocznie się zapatrzył....

Vote up!
0
Vote down!
0

Mirek

#247471

Ciekawy artykul - ale co dalej ? Moim zdaniem, wczoraj wazne przemowienia, to jedynie wystapienie Pani Ewy Stankiewicz i Pana Wojciecha Rzeszczynskiego ( nie jestem pewna czy nazwisko tego dziennikarza napisalam prawidlowo ). Takim Polakom powinno powierzac sie losy Ojczyzny - sa inteligentni, wyksztalceni i maja CHARAKTER ! Moze juz niedlugo ? Jakie sa w Polsce mozliwosci prawne zmiany rzadu przedwczesnie ?
Np. sprawe niemieckiego prezydenta Wulffa znamy. W wyniku ostatnich wyborow w Austrii kanclerzem zostal dr. Guzenbauer, jednak po krotkim okresie zostal wymieniony, bez intryg, plotkowania, szkalowania, nagonki - cicho i godnie.
A w Polsce ?
Serdecznie Pana pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#247488

PO jego wystąpieniach,prędzej jestem zdania że to może być uf kret szkodzący PIS,gada niczym działacz PO przed wyborami,strasząc PISem

Vote up!
0
Vote down!
0
#247547

A my katolicy i patryjoci chcemy aby w Polsce przeszczegano praw Boskich,i szacunku do życia,i tym się różnimy od POlszewickich barbarzyńców,a ty proponujesz skrobankę gdzie w tym kraju 90% to katolicy,chyba POmyliłeś POrtale,piszesz że ludzie chcą spokoju,gdy niema pracy,bieda coraz większa,o jakim ty sPOkoju piszesz,co mamy się cieszyć że banda ryżego rozkłada kraj,i stać i patrzyć jak ty to proponujesz,Tusk może cię walić PO pysku ile chcesz jeśli taka twoja wola,ale ja sobie na to nie pozwolę,ale też mówię stanowczo nie dla zabijania nienarodzonych,Polska nie potrzebuje aborcji,i nie rób tu kreciej roboty POmocy dla PO,

Ty to napisałeś a ja to skomentowałem

Vote up!
0
Vote down!
0
#247551

Krótko. Dlaczego Cię X-sie mamusia nie usunęła

Vote up!
0
Vote down!
0

Dorcia

#247719

ale czegoś nie rozumię

Tusk nigdy nikogo nie obraza, nie wyzywa

a kto np. w Sejmie nazwał Dudę pętakiem?

O moherowej koalicji już nie wspomnę...

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Vote up!
0
Vote down!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#247559

marcopolo

Archiwum X -Tusk jest chorym oszustem i klamca funkcjonujacym za pozwoleniem sluzb specjalnych "WSI"w podziemiu) Pytasz w czym tkwi sukces TUSKA ? On nie ma zadnego sukcesu,ale dzieki TVN,TVN24,Polsat,a ostatnio dolaczyl TV publiczna (niby),na ktora swego czasu TUSKO apelowal ,aby nie dawac nawet grosza!Uzyles slowa "kurwieniem"czy jak tam,gdzie i kiedy i jaki polityk PiS uzyl takiego slowa!!Jezeli katolicy wedlug ciebie sa mniejszoscia,to moze przeszliby na muzulmanizm!!Ty, chyba z Francji i to socjalista ,albo jeszcze gorzejKOMUCH,albo ARAB-to juz calkowita tragedia -i to dla CIEBIE! Ale nie martw sie mam twoj adres!!Bedziemy cie obserwowac!!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#247633

Widzę, że główny spam został wykasowany. Proszę na przyszłośc mi nie zaśmiecać bloga.
A co do "za komuny nikt głodny nie chodził" - to wielu Polaków uważało, że ziemia jest płaska - i co z tego.
Na przykład ja chodziłem głodny za komuny. I moi bliscy.
I osoby z mojej rodziny ginęły w Katyniu, albo siedzieli po więzieniach w Polsce, bo się nie podobali komunie.
Komunizm to zbrodnia przeciwko ludzkości, niezależnie, co sobie uważa "wiele Polaków".
Co do wykształcenia - to nam je dała Polska, a komunizm dał wykształcenie Kwaśniewskiemu i paru innym absolwentom sowieckich uniwersytetów im makrsizmu i leninizmu.
A czemu siedzimy za granicą? Bo komuniści i złodzieje rozkradali przez 45 lat i nadal rozkradają ten kraj.
Jak chcesz wiedzieć, co komunizm przyniósł (zabrał) Polsce - to popatrz na Niemcy Zachodnie (dobrobyt bo brak komunizmu) i Niemcy Wschodnie (skąd wszystko do Moskwy wyjeżdżało, więc do tej pory gdzieniegdzie panuje bieda).
I na koniec - skoro bronisz komuny, to albo jesteś niespełna rozumu, albo jesteś komuchem/postkomuchem.
Powiem szczerze - mało mnie interesuje, która hipoteza jest prawdziwa :-D.
Wykształciuch

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#247773

A co niby działało za komuny? Kolej? Znaczy się niekończące się pociągi do Moskwy z mięsem, mlekiem w proszku i czym jeszcze się dało? Działały jak ta lala.
Nie rozumiesz, że gdyby nie komunizm i okupacja sowiecka - bylibyśmy dziś na poziomie gospodarczym Francji (albo RFN) - bo one po II WŚ też były zruinowane.
Głód i ubóstwo panowały za komuny powszechnie. I zbrodniarze komunistyczni - pokroju Millera, Jaruzelskiego, Kiszczaka - mordowali tych, którzy ośmielali się mówić co myśleli.
Praktycznie cała Polska nie dojadała, a niektórzy głodowali - pamiętasz kartki? Czy może te rzeczy wymazałeś ze swojej pamięci o "komunistycznym raju"?
A może tatuś w sklepie za firankami robił zakupy?
I na koniec - zorganizowana kradzież Polski - to efekt pozornego "oddania" władzy przez komunistów, którzy tak naprawdę kradli po 1989 na spółkę ze skorumpowanymi solidaruchami (często TW wsadzonymi w celu kapowania).

I nie nazywaj mnie pseudo-patriotą, bo jeśli tak mnie obrażasz, to odpowiem - że wolę być takim patriotą, jakim jestem, niż komuchem wzdychającym za czasami TOTALITARYZMU i LUDOBÓJSTWA.
Oskarżenia mnie o "nienawiść" są bardzo zabawne :). Moja krytyka komunizmu wynika z uczciwego podejścia do systemu działającego w Polsce, który był równie zbrodniczy jak hitleryzm.
Każda modlitwa się przyda :), a Tobie za to Bóg zapłac...po chrześćjańsku również życzę (skoro uważasz sie za chrześćjanina), żebyś zrozumiał kiedyś, że wspieranie zbrodniczych systemów totalitarnych (komunistycznych) stoi w sprzeczności z przykazaniami i katechizmem...
Wykształciuch

Vote up!
0
Vote down!
0

Wykształciuch

#247932

marcopolo

Bylem i jestem zaskoczony reakcja Pana Premiera J.Kaczyskiego w czasie swego wystapienia mowiac :Zbyszku! zapomnielismy ,wracajcie razem dokonamy naprawy Kraju, a oni Ci zdrajcy szczegolnie J.Kurski ,jakby sie dopiero urodzil ,czy po balandze doszedl do siebie,ciagle powtarza ,ze 6 razy PiS przegral wybory ,tak jakby on byl w tym czasie na "odwyku" Glosem Ziobry nie nalezy sie przejmowac "facet" nie przyzwyczajony do tego ,aby byc "prezesem"i do tego jeszcze slyszec gwizdy na to co sie mowi,zreszta on nigdy nie bedzie dobrym porywajacym LUD mowca,dobry jest w gabinetowych rozmowach,ale nigdy nie bedzie tak blyskotliwy jak J.Kaczynski-ON jest naprawde wspanialy ,na kazdy temat odpowiada merytorycznie i podpiera sie dowodami ,przykladami,wypowiedziami madrych ludzi!Tylko ,o co chodzi z tym pogodzeniem sie ? a, wiem ,zalapalem,J K to facet wielkiej klasy,ale Wy tez myslcie!! Zreszta Z.Ziobro i ta cala klika zjechala cala Polske ,to i glos sie stracilo na mecie!!, Ale  PREZESEM w calym tego slowa znaczeniu ZBYSIU ZIOBRO nigdy nie bedzie,daje Wam slowo oficera KAWALERII NARODOWEJ!!(kiedys na ten temat sie wypowiem ,a tej Pani/Panu co wymyslili ta nazwe podziekuje ,a oni sami przejda do HISTORII PS.Kiedys proponowalem,aby do Pana J.Kaczynskiego zwracac sie PANIE PREMIERZE,niestety nie wszyscy sobie wzieli to do serca,ale do Millera zwracaja sie Panie Premierze,bylego sekretarza KC PZPR,przeciez to dalej wielki "AUTORYTET"czy nie wstyd Wam?

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#247607