Nie czuję się u siebie!

Obrazek użytkownika seleukos
Kraj

Jestem jednym z tych, którym A. Michnik poświęcił drobny akapit na 5 stronie swojego organu prasowego. Nie jestem u siebie, to znaczy w państwie Palikotów i Komorowskich, źle się czuje wśród bronkowozów i bobów budowniczych zgody, czuję się zaszczuty, gdy mówi się o dożynaniu watah, nie mogę patrzeć na chamską gębę gnoja z Biłgoraja, mierzi mnie rzekome państwo prawa - prawa dla władzy, ale nie dla zwykłych ludzi.
Rzeczywiście nie czuję się u siebie w tuskolandii, państwie wajdalotów, Kuców i rzekomych profesorów. Mam dość arogancji władzy i zakłamania sretevałenowców itp. Nie czuję się u siebie w państwie Michnika, gazobetonu, ministerstwa prawdy oficjalnej, w państwie Miecugowów i stokrotek.
I nawet najusilniejsze starania nie przekonają mnie do Boba budowniczego zgody. Bo zgody nie można zbudować na kłamstwie, towarzyszach z całej WSI, arogancji i chamstwie Palikotów, Wajdalotów, Bartoszewskich. Nie można.

Brak głosów

Komentarze

że podobne odczucia ma 7-9 milionów Polaków w Polsce i poza jej granicami. Cóż wiele osób poczuło straszliwą gorycz i zwątpienie. Jeśli chodzi o mnie to mam "wielkiego kaca" i żal do Polaków. Komorowski nie miał prawa wygrać wyborów prezydenckich. Okazało się, że "społeczeństwo" nie potrafiło rozliczyć rządzącą partię z afer: afery stoczniowej i hazardowej. Skandal związany ze śledztwem prowadzonym przez rosyjskie władze też nie został "zauważony" przez Polaków. Jakie to gorzkie, że naród samowolnie idzie w kajdany, a dzieje się to przy wesołej muzyce tefałenu i autorytetów.
Tragedia!

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#70053

Właściwie Danz napisał prawdę ,że jest Nas tych o których wspominasz w swoim tekście ..bardzo ale to bardzo wielu ..

Nie wiem panie kolego skąd "nadajesz" ale jeśli np.o mnie chodzi to tylko w ostatnich dniach zaskoczyło mnie tak wiele rzeczy , które umknęły np. prasie lokalnej takie jak wkopanie bez rozgłosu kolejnych już tablic dwujęzycznych nazw miejscowości .

Więcej znajdziesz pod linkiem :

http://niepoprawni.pl/blog/783/widac-po-i-mn-na-slasku-opolskim-dobili-targu

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#70137

Proszę nie poddawać się celowym stwierdzeniom Michnika, stwiających nas tzn. Polaków w sytuacji, w której mamy się czuć obcymi we własnej ojczyźnie, my mamy się tak czuć, nie oni. A ja uważam, że to Michnik jest tutaj nieproszony ze swoimi żydokomunistycznymi poglądami i wszelkiej maści agentami, wśliznął się do nas, on syn swojego tatusia, by szerzyć defetyzm marazm w naszych sercach, by wprowadzać władzę ludzi bez honoru, bez wartości, bez wiary w nic, prócz własnego ja i ideom władzy absolutnej nad nad masami bez państwa, przez łżeelity i oligarchów. Obawiam się, że bez radykalnych czynów, bez ostrych cięć, nie pozbędziemy się tego motłochu z naszej ojczyzny. Sprzedawczyki, za pieniądze chcą wyrwać nam serca z naszych ciał, a my mamy przyglądać się z uśmiechem na twarzy??? Nie!!! Michnik i jego przyjaciele z kibuców, muszą się przekonać, że miarka się przebrała, muszą zrozumieć, że my, Polscy patrioci, wiemy kim są nasi śmiertelni wrogowie i nie pozwolimy odebrać sobie naszego azylu, naszej ojczyzny!!! Organizujmy się!!! Jeszcze Polska nie zginęła!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#70155

POza jednym - nie, ja nie czuję się zaszczuta. Kto sieje wiatr zbiera burzę. Jak mie będą chcieli "dorżnąć", to się krew poleje. I nie tylko moja;).

Vote up!
0
Vote down!
0
#70186

 Sytuacja jest moim zdaniem i tak świetna. Szklanka jest do połowy pełna! Weź pod uwagę 65 lat tworzenia nowego społeczeństwa. Na początku fizycznej eksterminacji najbardziej wartościowej substancji narodu. Przesuniecie o 300 km granic i za tym idące przemeblowanie społeczeństwa i wyrwanie z korzeniami ze swoich siedlisk. Kilka fal emigracji i permanentne mieszanie ludziom w głowach przez środki masowego rażenia. Na tym tle trzeba uznać że prawie połowa społeczeństwa zachowała rozsądek jest niebywałym sukcesem i tego się trzymajmy!!! Róbmy swoje piszmy, piętnujmy ich podle charaktery i próbujmy otwierać oczy swoim bliskim i znajomym(mi się udało parę osób obudzić). Taka mrówcza praca u podstaw. Postęp jest widoczny (mieliśmy prawdziwy wybór) pamiętasz wybór między TW Bolkiem i ruskim zaborcą Aleksandrem który na drugą kadencje został wybrany w pierwszej turze. Wtedy byliśmy absolutnie w czarnej dupie. Patrzmy na lepkie łapy tej bandy i punktujmy ich w necie. To szczęście że mamy taką możliwość bo 15 lat temu nie można było nigdzie zareagować na brednie GW. Internet odgrywa taką role jak w końcówce komuny kasety wideo i anteny satelitarne nie mogli ich zagłuszyć. Głowa do góry kolego połowa jest nasza :))). Ale sie rozpisałem Pozdrawiam wszystkich i działamy!!!!  

Vote up!
0
Vote down!
0
#70198

Oczywiście, że tak. Pamiętajcie proszę, ze propaganda miłości ma co najmniej dwa aspekty. Pierwszy przeznaczony dla wiernych wyznawców (ten znamy, nie skomentuję), ale jest też i drugi, przeznaczony dla "watah".

Od LAT próbują nam wmówić, ze jest nas mało, że nie mamy na nic wpływu, że stanowimy gorszą część społeczeństwa, że nasze czasy juz minęły, a nasze poglądy są anachroniczne na tle Europy i "prawdziwej" Polski.

Skupiliśmy się głównie na tym, jak uchronić połowe społeczeństwa przed miłosnym zaczadzeniem, i słusznie, ale pamietajmy, że oni próbują posiać zwątpienie i desperację także wśród nas.

A nas - a nas jest coraz więcej, wbrew wszelkim wysiłkom reżimu :). I to JEST prawda, niezaleznie od wyniku wyborów.

PS. Jak będę miał chwilę popełnię własny wpis na ten temat, może znowu trochę osób przeczyta i poda dalej. Na razie tylko komentarz ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#70199

ku uspokojeniu wszystkich, mój tekst dotyczył "naszego państwa" wg Michnika, a nie Polski. Rozdzielam te dwie sprawy. W jego państwie i jemu podobnym ja nie czuję się u siebie. A głowę noszę wysoko, bo nie mam kompleksów na wzór paltformersów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#70208

czuję się ja na zesłaniu, tylko za co ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#70243