Kaczor Donald indoktrynuje czyli

Obrazek użytkownika seleukos
Kultura

o praniu mózgu najmłodszym...

To był przypadek. Z nudów, czekając na coś, sięgnąłem po komiks z ulubieńcem dzieci - kaczorkiem Donaldem.

Temat - Konflikt pokoleń.

O tym, że wujaszek Donald miewa problemy ze swymi cwaniakowatymi siostrzeńcami wiadomo. Ale to co zdążyłem przeczytać pokazuje, jak bardzo poprzez bajkę wtłacza się w dzieci NOWE...

Wujek woła siostrzeńców, by wzięły się za sprzątanie, ale oni nie mają czasu... Kiedy chce wyegzekwować swoje polecenie... oto pojawia się pani i rozpoczyna krzyk na wujka: TY BRUTALU! JAK MOŻESZ TAK OKRUTNIE TRAKTOWAĆ TYCH BIEDNYCH CHŁOPCÓW! A dalsza dyskusja prowadzi do ostrzeżenia: ODBIORĘ PANU PRAWO DO OPIEKI NAD KACZORKAMI... NA MOCY USTAWY!

Domaganie się sprzątania to okrucieństwo wobec dzieci, a rodzic próbujący wychowywać naraża się na utratę praw na mocy ustawy... Tylko pogratulować!

Brak głosów

Komentarze

 Czysto Stalinowska metoda.Jeśli rodzice chcą cię ukarać zrób donos a staniesz się bohaterem.

#109033

 

Książki przeznaczone dla młodszych czytelników coraz częściej mają na celu ideologiczne „programowanie” naszych pociech. O zjawisku pisze Monika Moryń.

http://www.wolnapolska.pl/index.php/walka-o-dziecicy-rzd-dusz.html

Ideologiczne programowanie nie kończy się jednak na przedszkolakach, ani w Polsce.

Podobne reformy mają miejsce w USA, w Kanadzie i w Europie Zachodniej już od lat 90-tych. Wprowadzane pod hasłami poprawy systemu, w istocie służą one jego niszczeniu. Ich pośrednim celem jest doprowadzenie publicznych szkół do ruiny i prywatyzacji oraz oddanie wychowania naszych dzieci pod kontrolę ponad-narodowych korporacji i ich neokolonialnej ideologii. Celem ostatecznym jest indoktrynacja i otumanienie następnych pokoleń Polaków na potrzeby globalizacji i Nowego Porządku Świata (NWO). Przy okazji, rozmaite prywatne fundacje przechwytują majątek i fundusze publiczne stanowiące dotąd własność społeczeną.

http://komisjaedukacji.pl/2010/09/03/zaproszenie/#comment-14

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#109041