Hall dalej psuje,,,

Obrazek użytkownika seleukos
Kraj

Wydawałoby się, że kolejne ekipy popsuły już na tyle szkołę, że bardziej się nie da. Ale p. Hall, potrafi. Wczoraj podpisała kolejne rozporządzenie o ocenianiu.

Uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum (było już wcześniej), a teraz także szkoły ponadgimnazjalnej może uzyskać promocję do kolejnej klasy z oceną niedostateczną. Co więcej, mimo krytycznych uwag dotyczących, słusznie całkiem, tzw. egzaminu ustnego maturalnego z języka polskiego, którego założenia powodowały, że uczniowie na potęgę kupowali prezentacje i udawali, że to ich "dzieło", a nauczyciele udawali, że w to wierzą, pani Hall postanowiła doświadczenie przenieść niżej. W gimnazjum uczniowie za dwa lata będą robili projekt grupowy - to dopiero będzie okazja dla fachowców - uczniowie się zrzucą (po ile?) i zamówią projekt, by później mieć zakończone gimnazjum. Gratulując pomysłu należy życzyć, by p. Hall odeszła z Szucha jak najszybciej. Do tej pory na I miejscu w psuciu była p. Łybka z Poznania, ale chyba to zaszczytne miejsce straci...

Brak głosów

Komentarze

Naród jest unicestwiany programowo, od podstaw...

Vote up!
0
Vote down!
0
#80832

Dzieki tym pomysłom ucznowie wybitni zostaną za nogi ściągnięci do właściwego poziomu (jakoś tak jestem pewna, że wybrańców z właściwej grupy ten koszmarek dotyczył nie będzie) a uczniowie byle jacy nauczą się, jak jechać na plecach zdolniejszych od siebie. Tak to widzę, opierając się na dotychczasowych moich doświadczeniach.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80848

przeciez sama tyle zła nie jest w stanie wymyslić.....

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#80874

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
Są tacy, którzy już zaprogramowali, do jakiego "poziomu" ma dojść przeciętny Polak.
Zresztą po co robolowi tyle wiedzy...

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80881

Po co maja robic konkurencje 'swoim"

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#80882

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
k... radzi, k... nigdy cie nie zdradzi :)*

* pod "k" podstawić dowolnie wybrany wyraz :D

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#80883

jest bardzo ladna,mam nawet taką maszyne do pisania

po dziadku.......biurko tez podobne.....

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#80885

:( Smutne to, ale tak to właśnie wygląda...
I znowu, jak za komuny uczy się dzieci w domu a do szkoły chodzą tylko po to, żeby marnowac tam czas. Jakby szkoła szła w zawody z domem - w tym sensie, że tak już umęczą to dziecko, żeby nie miało sił na naukę (tę prawdziwą).

Vote up!
0
Vote down!
0
#80945

  chodzi o to by jak najwięcej matołów wychować w szkole.Takimi najłatwiej manipulować.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80920

  chodzi o to by jak najwięcej matołów wychować w szkole.Takimi najłatwiej manipulować.

Vote up!
0
Vote down!
0
#80921

T - REX   Proces ten zaszedl o wiele dalej w USA / Kanadzie / Europie Zachodniej . Polska dzieki starej gwardii nauczycielskiej utrzymywala faktycznie dobry poziom przez wiele lat . Dopiero ostatnie lata pokazuja , ze proces degradacji edukacji rowniez w Polsce akceleruje . W wielu innych krajach proces ten jest o wiele bardziej zaawansowany , w stadium totalnej degeneracji  edukacji .

Jak zas powiedzial kiedys jeden z ministrow edukacji we Francji - destrukcja systemu edukacji jest mozliwa w trakcie trwania jednej generacji , zbudowanie // odbudowanie to kwestia kilku generacji .

" Budujemy na wieki , rozbijamy na zawsze "   J . S. L

Pozdrowienia .

Vote up!
0
Vote down!
0

T - REX

#80943

Jako belfer pracuje w szkole prawie 30 lat - robię swoje bez względu na zmieniających się ministrów. Ale to, co w oświacie dzieje się obecnie - przechodzi wszelkie pojęcie . I nie jest to wcale bezmyślna głupota...W tym jest okreslony cel, o którym wspominają forumowicze.

W dodatku nowy pomysł tej pani - odnoszący się do gimnazjów - najprawdopodobniej będzie dotyczył i mojej pociechy.

Niepokoi mnie tez fakt, że młodzi nauczyciele, którzy rozpoczynają karierę pedagogiczną - sa w większości reprezentowani przez "pokolenie facebooka". Tych, którzy rozumieją istotę mądrego wychowania dzieci jest w tej grupie bardzo mała liczba.

I co dalej?

Vote up!
0
Vote down!
0
#81078