Prowokacja na marszu 13 grudnia ?

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    W kolejną rocznicę dnia bez teleranka zapowiada się Marsz Niepodległości i Solidarności po ulicach stolicy. W przeddzień tradycyjnie, jak co roku element prawicowy nie będzie pozwał spać spokojnie schorowanemu generałowi Jaruzelskiemu, co nasz kraj uchronił przez inwazją sowiecką, pikietując pod domem Generała. To jednak tradycja ...

    13 grudnia odbędzie się jednak marsz środowisk prawicowych. Po zamieszkach 11 listopada u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Hożej pomiędzy policją umundurowaną a policją zamaskowaną w kominiarki, obrzucającą się wzajemnie kostką brukową i płonącymi racami, co będzie tym razem to strach pomyśleć.

   Komendant Stołeczny Policji stwierdził, że żadnych uchybień w zabezpieczaniu Marszu Niepodległości w dniu 11 listopada 2012 przez Policją bijącą się wzajemnie kostką brukową nie widzi, to można domniemać, że Marsz 13 grudnia będzie również prawidłowo zabezpieczony przez Policję ? 

 

Brak głosów

Komentarze

pozwoli na wprwoadzenie specjalnych praw i calkowitego wyeliminowania wszelkiej opozycji i oporu spolecznego.
Chodzi tez o zlamanie psychiczne zeby pokazac ze wszelka walka z totalitarna PObolszewia jest skazana na niepowodzenie.
Pokazali ze ostatnia prowokacja uszla im na such i ze Poalcy moga im naskoczyc mimo filmow i dowodow.
Oni chca utwierdzic w spoleczenstwie wizje ze wladzy nie moze przejac PIS, bo to doprowadzi do katastrofy,straszac Polakow odcieciem od energi,zywnosci i wstrzymaniem pieniedzy z unijnych bankow,ze tylko dotychczasowy uklad jest dla Polski ukaldem zapewniajcym dobrobyt.
Prowokacje i represje, ktore beda na 13grudnia moga byc duzo wieksze niz do tej pory byly.Moga teraz uzyc gumowych kul w broni gladkolufowej cal.12 (ostatnio strzelali z naboi hukowogazowych),kule te rania i moga nawet byc powodem smierci.
Ciagle zniechecanie spoleczenstwa do brania udzialu w marszach i protestach ma na celu pokazanie ze raz zdobytej wladzy, ktora niechcacy im sie wymknela na 2 lata nie oddadza, mimo falszerstw ktore wyszly na jaw za pomoca zaprogramowanych kacapskich wyborczych serwerow.
PRL trwa niemalze nieprzerwanie,postkomuna zaskarbila sobie jeszcze nowych wyborcow dajac im nowe stanowiska oraz tworzac nowe bezproduktywne miejsca pracy biurowej obciazajace podatnika.
Wprowadzajac bezkranosc dla korupcji i zlodzieji wyprodukowali nowy wierny elektorat, ktory jest straszony praworzadnoscia PISu.
Ten caly elktorat wraz ze swoimi rodzinami pojdzie za PObolszewia jak w ogien.Boja sie, ze straca to co ukradli,oraz swoje stanowiska. PObolszewickie sluzby kazdego maja policzonego, jak by chcial im sie wywinac z ich puli, to go zniscza swoimi poslusznymi sadami.
Jest to mafia wzajemnych zlodziejskich powiazan pomiesznaych z PRLowskorazwiedkowymi sluzbami i banda TW majaca pod kontrola wszelkie sluzby, POlicje, sadownictwo,medycyne wszelkiej masci wyprodukowanych na wlasne potrzeby autorytety oraz najpotezniejsza bron propagandowe media.
Ci nowi wlascieciele Polski maja w rekach wielki kapital moga liczyc na wsparcie moskali oraz antypolskiej UE z Merkiel czerwonej swoloczy na czele.
oni wiedza ze jezeli by stracili wladze to bedzie ich koniec dlatego tez uzyja wszelki srodkow i beda walczyc do ostatniej kropli krwi przeciw Polakom.
Jedyny atut wsrod Polaow to jest przewazajaca wiekszoc a do tego trzeba dodac uswiadomienie ,solidarnosc i determinacje.
Walka o odzyskanie Polski trwa nieprzerwanie od 1939 roku.
Nigdy nie zostala obalona komuna i nigdy nie odzyskalismy niepodleglosci, akto mysli inaczej ten ma wyparny mozg albo jest w zmowie z okupantem.

#311393

Tym razem Mohery, które 11 listopada jak nie wiedzieli co się dzieje to koronkę do Matki Boskiej odmawiały stojąc w zablokowanym marszu, zostaną spałowane przez Policję, która ma Ich chronić.
Nie można do tego dopuścić !

#311395

Zgadzam się z Tobą co do meritum sprawy, ale nie strasz ludzi tymi kulami i innymi "śmiertelnymi" zagrożeniami ze strony
po-licji po-lszewickiej, ponieważ czytając to na prawdę przestraszy się sporo ludzi i nie pojedzie 13 grudnia do warszaffki. Spróbujmy też w miarę możliwości zorganizować takie marsze w całej Polsce. A co niech wiedzą po-lszewiki, że to nie tylko akcja Pis-u w warszaffce, to ogólnopolski sprzeciw "władzy", tej po-lszewickiej totalitarnej władzy.
Nie dajmy się prowokować ! oni boją się spokoju, rozwagi
i mądrości tłumu. Są nieporadni, jak przeciwnik milczy,
a wściekli jak się uśmiecha. Uśmiechajmy się nawet przez zaciśnięte wargi. Niech czują nasz oddech na plecach.
Pozdrawiamy niepoprawnych i do zobaczenia na Polskich ulicach
13 grudnia 2012. Oby to był dla po-lszewii początek końca.

enarStańczyk54

#311409

 

Zgadzam się z Tobą co do meritum sprawy, ale nie strasz ludzi tymi kulami i innymi "śmiertelnymi" zagrożeniami ze strony po-licji po-lszewickiej, ponieważ czytając to na prawdę przestraszy się sporo ludzi i nie pojedzie 13 grudnia do warszaffki. Spróbujmy też w miarę możliwości zorganizować takie marsze w całej Polsce. A co niech wiedzą po-lszewiki, że to nie tylko akcja Pis-u w warszaffce, to ogólnopolski sprzeciw "władzy", tej po-lszewickiej totalitarnej władzy. Nie dajmy się prowokować ! oni boją się spokoju, rozwagi i mądrości tłumu. Są nieporadni, jak przeciwnik milczy, a wściekli jak się uśmiecha. Uśmiechajmy się nawet przez zaciśnięte wargi. Niech czują nasz oddech na plecach. Pozdrawiamy niepoprawnych i do zobaczenia na Polskich ulicach 13 grudnia 2012. Oby to był dla po-lszewii początek końca.

enarStańczyk54

#311411

Marsze we wszystkich miastach w Polsce to jest znakomity pomysł. Tylko oczywiście należy to zgłosić na piśmie : oczekiwana liczba uczestników, trasa przemarszu i godzina rozpoczęcia.

Powodzenia !

#311415

... ten, jak na załączonej fotce pałkarski element ?!

veri

#311398

mają interes w tym pałowaniu ?

veri

#311400

To nie wie Pan, że przed pałowaniem milicjanci ( policjanty ) mają " szklane oczy " ?
Popyta Pan stoczniowców ze strajków w 1980 czy to prawda.

#311401

... "Kto broi, ten się boi i... zbroi". Człowiek władzy, który postępuje dla dobra Ojczyzny, Narodu, który go wybrał, nie powinien się obawiać, iż ze strony tego ludu spotka go coś złego. A jednak... się boi. Czyli co z tego wynika?...
Choć synoptycy na 13 grudnia zapowiadają mrozek, to będzie jednak gorąco.
Myślę jednak, że i tym razem demonstrujący nie dadzą się sprowokować.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

#311404

Zadowolony lud ze swoich władców, siedzi grzecznie przed tv ... taka prawda. Komu by tam chciało po ciemku i mrozie łazić po ulicach.

Pozdrowienia

#311416

I tyle.
Do zobaczenia!

#311407

Do zobaczenia !

Serdeczności

#311413

Sam prezes zapowiedział ze nie chce widzieć żadnych NARODOWCÓW na jego wiecu , a niewielka grupka emerytów  która  dominuje 13 Grudnia raczej nie przedstawia realnego zagrożenia dla pełowskiego reżimu !!!


 

 

spajder

#311408

Chętnie poproszę o odpowiedni link wspierający wyrażony pogląd. Ta "niewielka grupka" spowodowała ponad 30 lat temu, że komuna przynajmniej przestała czuć się bezpieczna. Jeżeli masz lepszą propozycję - proszę bardzo, współdziałajmy!

#311412

Jak Pan nazywasz wszystkich moherowych emerytami, ma się rozumieć że jak Pan pisze narodowców wykluczamy, to życzę Panu miłego pałowania emerytów i rencistów. Lej Pan ile wlezie ! Pan to jest obrzydliwym czerwonym bydlakiem !
Życzę Panu, aby 13-ego po bolszewickiej mordzie Pan oberwał !
Wesołych Świąt oczywiście również życzę ;-)

#311420

A ja nie będę na tym marszu. Po prostu jak co roku zapalę znicz po domem ślepaka.
-----------------------------------------------------------
"Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#311425

Mam nadzieję, że Pan zaśpiewa tam donośnym głosem : Bolszewika goń, goń ...

Pozdrawiam serdecznie

#311428

Jak co roku będę wspominał znajomych i nieznajomych którzy zginęli.

-----------------------------------------------------------
"Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#311430

Kopalnia Wujek, Stocznia Gdyńska i Stocznia Szczecińska, niech wszyscy tam zabici niewinni ludzie staną temu kałmuckiemu bydlakowi przed oczami ! Niech przypomni sobie wydane rozkazy dla WP jak Pan będzie zapałał znicz za poległych z jego rozkazu.

Kłaniam się Panu pozdrawiając

#311438