Oddaj Odznakę Honorową Bene Merito i zerwij Pagon

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

W dniu wczorajszym Prokuratura Okręgowa Warszawa – Praga ogłosiła wszem i wobec, że posiada zasadne podejrzenia wobec Oficerów Biuro Ochrony Rządu o niedopełnienie obowiązków służbowych podczas wizyt 7 i 1o kwietnia 2010 najważniejszych osób w państwie w Smoleńsku.

Uff, wreszcie Prokuratura sprężyła się i po półtora roku doszła do konstruktywnych wniosków aby je ogłosić, że jest uzasadnione podejrzenie. Jeśli tak twierdzi tzn. że jest pewna podejrzeń w prowadzonym przez nie śledztwu dotyczącym wątków cywilnych katastrofy prezydenckiego samolotu w dniu 10 kwietnia 2010. Szkoda tylko, że wyniki długoterminowego postępowania zostały przestawione opinii publicznej krótko po wyborach wygranych przez Platformę Obywatelską.

Można było o wiele wcześniej, wszak fakty braku oficerów BOR-u w momencie przewidywalnego czasu lądowania prezydenckiego samolotu na lotnisku są powszechnie już znane. To dopiero początek niedopatrzeń BOR-u. Brak sprawdzenia stanu lotniska i wieży kontrolnej lotów stanowi również duże niedopatrzenie . Dodajmy do tego brak rosyjskiego „ lidera „ nawigacyjnego w lotach 7 i 10 kwietnia 2010. Mało jeszcze ? Nieaktualne karty podejścia lotniska w Smoleńsku używane przez pilotów w lotach do Smoleńska dopełniają czarę goryczy.

To skandal proszę Państwa. Osoby odpowiadające za takową ochronę najważniejszych osób w państwie zasługują na surowe konsekwencje rażących zaniedbań bezpieczeństwa VIP-ów, od służbowych do karnych.

Nieprawda proszę Państwa !

Oto 16 listopada 2010 Radosław Sikorski odznaczył szefa BOR gen. Mariana Janickiego Odznaką Honorową Bene Merito – zaszczytnym wyróżnieniem przyznawanym przez MSZ za działalność umacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Dalej 15 czerwca 2011 Prezydent RP Bronisław Komorowski awansuje na wniosek ministra spraw wewnętrznych Jerzego Millera na stopień Generała Dywizji kogo ?

Właśnie szefa BOR Mariana Janickiego !

Szklankę zimnej wody podać Szanownym Czytelnikom ?

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Instytucja Biura Ochrony Rządu podlega Ministrowi Spraw Wewnętrznych. Jak Państwo doskonale wiedzą, to właśnie minister Jerzy Miller jest twórcą raportu ws. przyczyn katastrofy obciążających winą polskich lotników. W rezultacie 36 Spec Pułk został rozwiązany przez Premiera Donalda Tuska, który zapewne w momencie podjęcia decyzji o rozwiązaniu 36 Pułku był nieświadomy że BOR i jego Dowództwo należy również w tej samej chwili rozwiązać co elitarny pułk polskich lotników .

Kto zatem wprowadził Prezydenta i Premiera Rzeczpospolitej w błąd ?

Odpowiedź pozostawiam Szanownym Czytelnikom …

Brak głosów

Komentarze

pośrednio do sprawstwa kierowniczego w mordzie smoleńskim.

nie trzeba być prokuratorem by ten związek przyczynowo skutkowy dostrzec!

ale tak na wszelki wypadek mafia PO chce usunąć w skandalicznych okolicznościach posłów-byłych prokuratorów. geje i transwestyci nie sporządzą wniosku do stosownej komisji, prokuratorzy jak najbardziej c.d.n.

BTW -  pisałem już dawno o tym

http://www.niepoprawni.pl/blog/2145/miller-bor-dopelnilo-wszelkich-procedur-96-trupow-w-tym-9-bor-owcow

 

"Nie odzywając się w towarzystwie ryzykujesz uznanie za głupka, odzywając się rozwiejesz wszelkie wątpliwości" O. Wilde

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#195573

http://www.youtube.com/watch?v=25bNkLc3Tgg

 

Chyląc mego kapelusza serdecznie pozdrawiam Szanownych Komentatorów

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#195642

Takie miał 10.04.10 zlecenie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#195575

 Takie jest tez moje zdanie, ze pracowal wg scisle opracowanego planu, stad jego stwierdzenie, ze nie ma sobie nic do zarzucenia. Zreszta czas pokaze! Jezeli nie zostana mu postawione zarzuty, znaczy wykonal swoje wyznaczone mu zadania

Vote up!
0
Vote down!
0
#195588

Piszesz:
"Jezeli nie zostana mu postawione zarzuty, znaczy wykonal swoje wyznaczone mu zadania"

Pójdę dalej - to przy okazji udowodni, że i jemu, i PW zadania wytyczane są... z tego samego miejsca.

Tacy cwani, a sami zastawiają na siebie wnyki. A to z kolei dowód jak ogromne poczucie bezkarności mają...

Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#195593